International Montessori Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie mus

International Montessori Institute (IMI) - tai specializuotas Montessori švietimo centras, kurio tikslas - pasiūlyti klasikinį ir griežtą Montessori mokymą, paremtą originaliais Dr. Maria Montessori šaltiniais, pritaikytais prie dabartinių švietimo poreikių, sujungiant į vieną mokymo centrą, ką Geriausia italų ir anglosaksų tradicija.

Norėdami tai padaryti, mes atrinkome mokytojus iš abiejų profilių, taip suteikdami mūsų studentams platų ir unikalų vaizdą apie Montessori švietimą.

Mūsų dėstytojai buvo kruopščiai parinkti dėl savo plačios tarptautinės patirties, siekiant perduoti visą Montessori metodo turtą.

Šis įdomus derinys daro IMI unikalią montuotojų susitikimo vietą pasaulyje, kuri sukuria tarpusavio Montessori dialogą, kuris užtikrina dr. Maria Montessori idėjas ir viziją.

Mūsų misija

IMI norime, kad Montessori pedagogika pasiektų valstybinę mokyklą. Mūsų tikslas yra tai, kad visi vaikai gali mokytis per šį metodą. Montessori klasė yra parengta aplinka, kurioje vaikai bendrauja ir tobulina savo potencialą. Vaikai tampa visko centru. Mokymosi ritmai yra skirtingi, todėl veikla turi būti sutelkta į šį ritmą, todėl jie turi būti individualizuoti.


Mūsų vizija

Mūsų ryšiai su įvairiomis valstybinėmis ir privačiomis organizacijomis, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu vis labiau tvirtai įsitvirtina, todėl skatina mus toliau aktyviai bendradarbiauti kuriant naujovišką mokymą. Vienas iš didžiausių iššūkių yra sustiprinti mūsų dalyvavimą nacionaliniu lygmeniu ir savo ruožtu padidinti mūsų dalyvavimą tarptautiniu mastu. Dėl to, be mūsų mokymų internetu, mes organizuojame seminarus ir mokymus akis į akį skirtingose ​​šalyse ir žemynuose. Naujų mokymų įvairiomis kalbomis įgyvendinimas, anglų, italų ir netgi portugalų, suteiks mums galimybę perduoti Montessori metodą už mūsų sienų.

Mūsų vertybės

Etikos principai, kuriais grindžiama mūsų centro kultūra, ir mūsų elgesio gairės yra tokie patys, kaip ir dr. Montessori gyvenime. Dėl šios priežasties mūsų pagrindinis rūpestis yra vaikai. Mes tikime visuomene, paremta sanglauda. Visuomenė, kuri remiasi vertybėmis, išmoktomis vaikystėje su švietimo sistema, kurioje vaikas laikomas centru, suteikiančiu saugumą ir pasitikėjimą savimi; suteikti reikiamus įrankius, kad ji galėtų visapusiškai vystytis.


Mūsų mokymo kokybė ir naujų technologijų lankstumas padėjo mums tapti centru, kuriame mokytis Montessori pedagogikos. Dėkojame puikiam dėstytojui ir žmogaus grupei, norintiems pasiūlyti pačių geriausių savęs, IMI dabar yra saugus statymas.

Nuo pirmosios Montessori mokyklos atidarymo Romoje, 1907 m. Montessori švietimas išsiplėtė iki tokio lygio, kad dabar pasaulyje yra daugiau nei 25 000 Montessori mokyklų. Maria Montessori transformavo išsilavinimą, sukurdama pedagogines medžiagas, kurios palankiai vertina mokymąsi, ir sutelkti dėmesį į idėją, kad jei kažkas turi pasikeisti, tai turi būti ne mokykla, o vaikas.

Visi mūsų studentai gali gauti naudos iš mūsų „Virtual Campus“ užimtumo portale skelbiamų darbo pasiūlymų, kuriuos gauname iš įvairių Montessori centrų visose pasaulio šalyse.

Per 2017 m. Mes turėjome malonumą ir privilegiją turėti daugiau nei 1700 naujų studentų, kurie perėjo į skirtingų akis į akį, mišrią ir internetinį mokymą. Studentai iš įvairių sluoksnių, pavyzdžiui: Azija, Jungtinės Valstijos, Meksika, Argentina, Ekvadoras, Venesuela, Čilė, Vokietija, Prancūzija, Anglija ir kt. Ir, žinoma, visa šalies teritorija.

Panašiai dauguma mūsų studentų, prieš baigdami mokymo laikotarpį, praktikuojasi skirtinguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose Montessori centruose, pavyzdžiui, Honkonge, Dubajuje, Meksikoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Argentinoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje ir kt.


Bendradarbiavimo centrai ir organizacijos


Kas yra Montessori?

  • Judėjimo į mokymą poveikis: reikšmingas judėjimas yra pagalba mokytis ir gerėja gebėjimas išlaikyti koncepcijas; rankų naudojimas yra puikus smegenų įvesties informacijos kanalas.
  • Pasirinkimas ir suprantamas valdymas: bet koks mokymasis yra gilesnis ir lengvesnis, kai žmonės pasirenka tai, ko mes norime mokytis, ir mes galime stebėti tą mokymąsi.
  • Apdovanojimai ir išorinė motyvacija kišasi į mokymąsi: tai yra teigiama asmeninio žmogaus motyvacija, kurią turime skatinti.
  • Mokymasis iš bendraamžių palengvina supratimą: tarpusavio dialogas yra labai galingas raktas tiek besimokančiajam, tiek besimokančiajam.
  • Reikšmingi mokymosi kontekstai: bet koks akademinis dalykas gali būti vertinamas prasmingai, o tai pagerina tai, kas išmokta.
  • Švietimas pirmiausia turėtų skatinti vykdomųjų funkcijų plėtrą: (planuoti, spręsti, įsivaizduoti, savarankiškai ištaisyti, suprasti save ar pasirinkti strategijas); tai įmanoma tik su realia šių įgūdžių praktika.
  • Ordinas aplinkoje (fizinis, laikinas ir tt) padeda kurti tvarkingą smegenis.
  • Daugelis kitų elementų, kurie suteikia Montessori išsilavinimą, pvz., Fizinės tvarkos svarba kuriant psichinę tvarką ar be kita ko streso šalinimo svarba, buvo patvirtinti kaip būtini sveikai ir subalansuotai plėtrai.

Vietos

Vilafantas

Address
Carrer Comerç,44
17740 Vilafantas, Katalonija, Ispanija

Roma

Address
“Istituto Comprensivo Bruno Munari”, Casa de Niños.
Via Angelo Mauri 5

Roma, Lazio, Italija

Barselona

Address
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 Barselona, Katalonija, Ispanija

Barselona

Address
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 Barselona, Katalonija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis