Oficialus aprašymas

Žemės ūkio sektorius yra pagrindinis sektorius, atsižvelgiant į pasaulio gyventojų gerovę ir jo ateitį. Tai ne tik susiję su aprūpinimo maistu užtikrinimu, bet ir sukuria darbo vietas stebint ir prižiūrint gamtos išteklius. International School of Agri Management gimė iš žinių apie žemės ūkio sektorių ir jo vertybes, kaip pirmoji tarptautinė verslo mokykla, orientuota į dabartinius ir būsimus žemės ūkio verslo sektoriaus mokymo poreikius visame pasaulyje . Įsikūręs Almerijoje , viename iš pagrindinių žemės ūkio centrų pasaulyje, pasinaudoja savo geografine padėtimi ir siūlo tarptautinius žemės ūkio magistro laipsnius.

Sektorius keičiasi sparčiai ir atsirandant naujoms technologijoms, naujiems vartojimo įpročiams, atsakingam išteklių naudojimui, įmonių socialinei atsakomybei, žemės ūkio ir pramonės rinkodarai ir pan. Štai kodėl visi žemės ūkio ir žemės ūkio maisto produktų tiekimo grandinės atstovai turi turėti lyderius, pasirengusius įveikti ir numatyti šiuos iššūkius, leidžiančius jiems konkuruoti rinkoje .

Parengti vadovai

ISAM “ įmonėje dirba aktyvūs konsultantai ir integruotos įmonės, kurios patenkina ir patenkina pagrindinį poreikį: paruošti aukštos kvalifikacijos specialistus įmonės valdyme ir vadovauti žemės ūkio sektoriui. Mes turime tarptautinį pedagoginį personalą, turintį įrodytų mokymo gebėjimų ir patirties žemės ūkio verslo sektoriuje, atstovaujantį visą žemės ūkio ir žemės ūkio maisto produktų tiekimo grandinę.

Mes Agro

ISAM yra tarptautinė verslo mokykla, kilusi iš žemės ūkio sektoriaus.

Mes esame pionieriai

Pirmoji verslo mokykla, kuri specializuojasi tik žemės ūkio versle.

Mes esame globalūs

Gimėme siekdami kurti programas visame pasaulyje, internetu ir asmeniškai.

Mes esame naujovės

Tyrimai vykdomi tik agroverslo srityje. Inovacijos yra nuolatinis ISAM procesas.

122050_pexels-photo-1076807.jpegrawpixel.com / „Pexels“

Misija

Apmokyti agroverslo specialistus, norinčius daryti teigiamą poveikį savo įmonėms ir visuomenei, išmokyti sukurti optimalią ekosistemą, kuri naujovių, efektyvumo ir tvarumo dėka klesti visoje žemės ūkio tiekimo grandinėje.

Vizija

Vadovaukite agroverslo specialistų mokymui visame pasaulyje.

Vertybės

Atsparumas

Mes siūlome sprendimus dėl pokyčių, kylančių žemės ūkio sektoriaus aplinkoje kartu su mokymu.

Empatija

Mes esame studentų mokymo proceso dalis, bendradarbiaudami su juo bendro tikslo - savo misijos - link.

Įvairovė

Skirtingos tautybės, kultūros ir patirtis praturtins augimą ir tarpasmeninius santykius.

Kompetencija

Žengiame vieną žingsnį į priekį dėl pasiekimų tobulumo visose srityse, kuriose dirbame.

Naujovės

Mes gyvename kaip nuolatinis procesas. Mes siekiame ir siūlome įvairių idėjų, kaip pasiekti geresnių rezultatų kasdienėje veikloje.

Įtrauktis ir įvairovė

Nuo ISAM įkūrimo esame įsipareigoję teigiamai įtraukti įtrauktį ir įvairovę. Tai puiki proga mokytis, tobulėti ir kodėl gi ne, užmegzti asmeninius ryšius, kurie gali sukelti būsimus tarptautinius profesinius ryšius.

Mūsų patalpose atkuriama visuomenėje egzistuojanti įvairovė: kultūrų įvairovė, socialinės ir ekonominės priemonės, lytis, seksualinė orientacija ir sugebėjimai.

Mes turime organizacinę struktūrą ir dėstytojų komandą, kuri nuo pat pradžių sukūrė bendradarbiaujančią, svetingą ir motyvuojančią instituciją, kuri įvertintų visus gebėjimus, nepaisant studento profilio, kad užtikrintų kiekvieno asmens profesinę sėkmę.

Įvairovė, kurią mes priimame ISAM, daro mūsų kabinetus pranašesnius. Plati ir įvairialypė pasaulio vizija veikti kaip naujovių variklis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

International School of Agri Management

Tarptautinis agroverslo vadybos magistras yra skirtas jauniems absolventams ir specialistams, dirbantiems visą darbo dieną, norintiems mokytis pas geriausius agroverslo s ... [+]

Mes mokome jus priimti naujus tarptautinio žemės ūkio sektoriaus iššūkius

Tarptautinis agroverslo vadybos magistras yra skirtas jauniems absolventams ir specialistams, dirbantiems visą darbo dieną, norintiems mokytis pas geriausius agroverslo specialistus tarptautiniu lygiu. MIAM yra ISAM tarptautinis įsipareigojimas, kuriame turime studentų iš įvairių pasaulio šalių, žinančių Almeriją kaip pasaulinį žemės ūkio HUB.

Mūsų magistrantūroje studentai turi 6 mėnesių garantuotą stažuotę įmonėse, susijusiose su žemės ūkio sektoriumi.

Meistras prisidės prie studento tarptautinės žemės ūkio sektoriaus vizijos, pasitelkdamas teorinę-praktinę metodiką, leisiančią žinoti ir pateikti globalių iššūkių, su kuriais sektorius susidurs ateinančiais metais, sprendimus.... [-]

Ispanija Almerija
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School of Agri Management

Tarptautinis agroverslo magistras yra geriausias pasirinkimas derinti profesinį gyvenimą su profesiniu augimu per mokymą. Mes suprantame tai kaip pertvarkos procesą, kuri ... [+]

Mes mokome jus priimti naujus tarptautinio žemės ūkio sektoriaus iššūkius

Tarptautinis agroverslo magistras yra geriausias pasirinkimas derinti profesinį gyvenimą su profesiniu augimu per mokymą. Mes suprantame tai kaip pertvarkos procesą, kurio metu mūsų studentai iš žemės ūkio maisto produktų grandinės įmonių, iš skirtingų Ispanijos provincijų ir turintys tam tikrą profesinę karjerą, atvyksta profesionaliai augti, tapti referencija savo departamentuose ir būti varikliu pokyčiams. agroverslo sektorius tarptautiniu lygiu.

Baigti VRM yra daugiau nei žemės ūkio ar magistro laipsnis žemės ūkio srityje. Tai suteikia studentui tarptautinę žemės ūkio sektoriaus viziją, teorinę-praktinę metodiką, leidžiančią žinoti ir pateikti sprendimus globaliems iššūkiams, su kuriais sektorius susidurs ateinančiais metais.... [-]

Ispanija Almerija
Spalis 2020
Ispanų
Ištęstinės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to ISAM- English version

Bienvenido a ISAM - International School of Agri Management