Oficialus aprašymas

School page option 1

Universiteto dvasia

Kvietimas mokytis ir pakeisti pasaulį

Universitetas apima žinias, mokslinius tyrimus ir žinių perdavimą. Tačiau mes siekiame daugiau.
Mes esame žmonės, kurie savo laiką ir pastangas skiria mokytis, kad pakeistų pasaulį. Šią ambiciją galite pamatyti UIC Barselonos veikloje. Tai yra mūsų DNR.

Turėkite universiteto patirtį, kurią visada svajojote

Kiekvieno studento išsidėstymas visko širdyje reiškia, kad esate „UIC Barcelona“ veikėjas.

Tai yra mūsų įsipareigojimas jums, kurį atspindi individualus dėmesys, mažų klasių grupės, draugiška mokymo įstaiga, palaikomosios paslaugos ir viskas, ko reikia norint pagerinti savo įgūdžius.

Tiltų su profesine realybe kūrimas

Mes esame susiję su visuomene ir įmonėmis. Klasių praktikuoja ir moko aktyvūs specialistai. Juos papildo darbo praktikos programa. Dėl visų šių priežasčių UIC Barselona turi vieną geriausių galimybių įsidarbinti Katalonijos universitetų sistemoje.

Barselonoje ir pasaulyje

Daugiakultūrė Barselona suteikia pagrindinį talentų ir žinių pagrindą.
Mes taip pat turime tarptautinius susitarimus ir mainų programas su užsienio universitetais. Kai kurios studijų programos yra mokomos iš dalies anglų kalba; netgi galite perimti visą studijų programą šioje kalboje.

Akreditacija

Katalonijos universiteto nacionalinis universitetas oficialiai pradėjo savo veiklą 1997 m. Spalio mėn. Ekologinis įstatymas Nr. gebėjimus suteikti oficialius diplomus. „Fundación Familiar Catalana“ (Katalonų šeimos fondas) prisiėmė visą atsakomybę už šio akademinio projekto įgyvendinimą.

School page option 2

Pagrindinės priežastys, kodėl studentas turėtų apsvarstyti studijas UIC Barselonoje

 1. Tarptautinė patirtis viename iš įdomiausių pasaulio miestų: Barselona
 2. Aukštos kvalifikacijos dėstytojai ir profesionalai, kurie mėgsta mokyti tarptautiniu požiūriu
 3. Oficialūs laipsniai ir praktinis mokymas
 4. Tarptautinės stažuotės
 5. Didelis užimtumo lygis
 6. Optimalus būdas pagerinti kalbos įgūdžius
 7. Asmeninis instruktavimas ir patarimai visoms programoms ir visiems studentams
 8. Tinklai ir kontaktai
 9. Lyderystės ir verslumo įgūdžių ugdymas
 10. Tęsti mokymą: magistro, antrosios pakopos ir doktorantūros. programas

Paslaugos

Apgyvendinimas: jei reikalingas apgyvendinimas universiteto metu, galėsite kreiptis dėl studentų rezidencijų, apartamentų ir kambarių, kurie buvo specialiai sukurti jūsų poreikiams.

Sportas: mokymasis UIC Barselonoje reiškia, kad apskritai vystosi kaip asmuo. Mes skatiname mokinius dalyvauti sporto ir fizinėje veikloje. Universitetas skatina ir organizuoja sportinę veiklą, varžybas ir teikia nuolaidas bei kitus privalumus studentams, kad jie galėtų naudotis kitomis Barselonos įstaigomis ir organizacijomis.

Treniravimas ir konsultavimas: konsultavimo ir instruktavimo paslaugos, skirtos studentams, norintiems pasiekti asmeninius ir profesinius iššūkius.

Studentų gyvenimas

Studentų paslaugos: padeda pasiekti tai, kas yra svarbiausia: jūsų asmeniniai tikslai.

Ji organizuoja platų kultūros, sporto, socialinės ir akademinės veiklos spektrą. Ši tarnyba teikia informaciją ir konsultacijas apie akademinius, administracinius ir tarpdalykinius klausimus universitete.

UIC Studentų tarnyba yra atsakinga už universiteto studentų informavimą ir konsultavimą apie tai, kaip tvarkyti jų dokumentus ir kitus neišmokamus klausimus.

Alumni: UIC Barselona savo akademinę filosofiją persiunčia visuomenei per 12 000 absolventų bendruomenę. Ši filosofija yra meistriškumas darbe, žmogus yra visų centre, noras tarnauti ir nuolatinė tiesos paieška.

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

International University of Catalonia

Architektūros ir dizaino verslo vadybos magistro laipsnis siekia užtikrinti, kad verslo įgūdžiai padėtų atnešti savo profesijai ypatingą vertę. Šios žinios sustiprins jūs ... [+]

Techninio / kūrybinio pasaulio verslo sferoje trūksta specialistų, turinčių žinių apie savo konkrečią discipliną ir gebėjimus ugdyti ir tinkamai valdyti įmonę.

Architektūros ir dizaino verslo vadybos magistro laipsnis siekia užtikrinti, kad verslo įgūdžiai padėtų atnešti savo profesijai ypatingą vertę. Šios žinios sustiprins jūsų gebėjimą išplėsti savo verslą ir padidinti savo galimybes prisijungti prie pirmaujančių jūsų sektoriaus įmonių, kurioms reikia profesionalų, turinčių techninių žinių ir universalų, novatorišką ir strateginį verslo požiūrį.

Su šiuo magistro laipsniu gausite mokymą, reikalingą projekto vadybos profesiniam egzaminui nustatyti, ir tapkite sertifikuoto projekto vadovu su projektų valdymo institutu (JAV).... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University of Catalonia

Šis magistro laipsnis suteiks jums žinių ir patirties, reikalingos verslumui skatinti, ypatingą dėmesį skiriant finansavimui kaip pagrindiniam klausimui. Atsižvelgiant į ... [+]

Šis magistro laipsnis suteiks jums žinių ir patirties, reikalingos verslumui skatinti, ypatingą dėmesį skiriant finansavimui kaip pagrindiniam klausimui. Atsižvelgiant į esamą makroekonomikos aplinką, atsižvelgiant į tai, kad trūksta kredito, rizikos kapitalo pramonė ir privataus kapitalo bendrovės vis dažniau tampa finansavimo alternatyva įmonėms.

Barselona išsiskiria, nes ji turi daugybę subjektų, kurie specializuojasi tiek privataus kapitalo, tiek įmonių finansavimo srityje, kurie remia ir finansuoja naujų įmonių plėtrą.

Kai kuriuose apskritimuose Barselona yra pristatoma taip pat, kaip vienu metu buvo pristatyta Silicio slėnis Jungtinėse Amerikos Valstijose.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University of Catalonia

Pradėkite mokytis kaip kultūros vadybininkas ir įsitraukti į besivystančią pramonę, kuri kuria darbo vietas. "UIC Barcelona" magistrantūros studijų programa &qu ... [+]

2017-2018 mokslo metai: 9-as leidimas

Pradėkite mokytis kaip kultūros vadybininkas ir įsitraukti į besivystančią pramonę, kuri kuria darbo vietas. "UIC Barcelona" magistrantūros studijų programa "Menų ir kultūros vadyba" praktinį, tarptautinį požiūrį į šią sritį.

Jūs gausite išsamių žinių iš verslo perspektyvos apie darbo procesus, susijusius su kultūros produktais ir paslaugomis. Be dalykų pagrindinėse srityse, programa taip pat apima dalykus, kurie skatina vadovavimą ir naujų technologijų naudojimą.

Studentai taip pat sužinoti apie dviejų specializacijos kelių dinamiką - vizualinįjį meną ir kultūros paveldą bei kūrybines kultūros industrijas. Tikslas yra užtikrinti, kad įsigytumėte daugiafunkcį, daugiadalykį profilį, kad galėtumėte dirbti kultūros politikos, institucijų ir projektų srityse. Ši magistrantūros programa yra glaudžiai susijusi su Barselonos miestu, kuriame yra pirmos klasės kultūrinė panorama ir daugybė tarptautinių projektų.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University of Catalonia

Šis magistro laipsnis yra novatoriškas, tarptautinis ir daugiadisciplininis švietimo programa, kuri moko studentus, kaip operatyviau įgyvendinti skubiausius miestus kuria ... [+]

Apie

Šis magistro laipsnis yra novatoriškas, tarptautinis ir daugiadisciplininis švietimo programa, kuri moko studentus, kaip operatyviau įgyvendinti skubiausius miestus kuriant tvirtesnius ir tvaresnius miestus, planuojant ir projektuojant, ir kaip rengti tinkamas politikos kryptis ir valdymo modelius. Ši vienerių metų programa numato naujausias perspektyvas, metodus ir priemones, skirtas kovoti su klimato kaitos, stichinių nelaimių ir socialinių bei techninių pokyčių grėsme, kad būtų galima kuo labiau sumažinti dabartinių pasaulinės urbanizacijos tendencijų poveikį aplinkai. Socialinis teisingumas.

Priežastys studijuoti šį magistro laipsnįTarptautiniai profesoriai ir pasaulinė daugiadalykė perspektyva: šį magistro laipsnį sukūrė ir remia Tarptautinis miestų atsparumo tyrimų tinklas, o programą dėsto kai kurių prestižiškiausių universitetų ir mokslinių tyrimų centrų, dirbančių su miesto atsparumu įvairiose miesto dalyse, dėstytojai. pasaulyje. Programos pasaulinė ir daugiadisciplinė perspektyva (ji skirta aplinkosaugos, socialiniams, ekonominiams, planavimo ir politiniams miesto studijų aspektams) suteikia studentams galimybę susipažinti ir suprasti atsparumo iššūkius tarptautiniu, nacionaliniu ir vietiniu miesto lygiu, atsižvelgiant į tankų mokslinių tyrimų tinklą. ir magistro laipsnį dalyvaujantys mokymo partneriai.Platus darbo galimybių spektras: programą remia prestižiškiausi fondai, tinklai ir agentūros, kurios šiuo metu susiduria su miesto ir bendruomenės atsparumu. Tai apima privalomą įdarbinimo laikotarpį, kuris suteikia studentams ryšius ir darbo patirtį, reikalingą sėkmingai ir tarptautinei karjerai užtikrinti. Ilgas miestų sąrašas iš įvairių žemynų taip pat įsipareigojo remti magistrantūros programą kaip įsidarbinimo galimybes savo miesto atsparumo padaliniuose.Mokslinių tyrimų ir praktinės patirties sujungimas su novatorišku švietimo modeliu: Šioje magistrantūros programoje studentai peržengs mokslą ir politiką per seminarus ir aktyvų dalyvavimą grupėse panašioje klasėje, skatindami skirtingus požiūrius ir nuolat pertvarkydami įprastines strategijas dažnai pastebimas kuriant ir valdant atsparius miestus.Pristatymas... [-]
Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Location address
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Katalonija, 08017 ES
Social Media