Read the Official Description

universiteto dvasia

Pašaukimas mokytis ir pakeisti pasaulį

Universitetas dalyvauja žinių, mokslinių tyrimų ir žinių perdavimo. Tačiau mes siekiame daugiau.
Mes esame žmonės, kurie skirti mūsų laiko ir pastangų į mokymąsi, siekiant pakeisti pasaulį. Jūs galite pamatyti šį siekį UIC Barselona veiklą. Ji yra mūsų DNR.

Ar universitetinį patirtį jūs visada svajojo

Pateikimas kiekvieną studentė viską širdį reiškia, kad jūs esate UIC Barselonoje veikėjas.

Tai mūsų įsipareigojimas jums, atspindi individualaus dėmesio, mažos klasės grupių, draugiškas mokymo įstaigos, palaikomojo paslaugas, ir viską, ką reikia patobulinti savo įgūdžius.

Tiltai į profesinę tikrovę

Mes prijungtas prie visuomenės ir įmonių. Klasės yra praktiški ir mokė aktyvių specialistų. Jie papildys stažuotę programą. Dėl visų šių priežasčių, UIC Barselona yra vienas iš geriausių įsidarbinimo rodiklių Katalonijos universitetų sistemą.

Barselonoje ir ryšį su pasauliu

Daugiakultūris Barselona suteikia visaapimantį fone talentu ir žiniomis.
Mes taip pat turime tarptautinius susitarimus ir mainų programas su užsienio universitetais. Kai kurie iš mūsų studijų programų yra mokomi iš dalies anglų kalba; Jūs netgi galite imtis visą savo studijų programą šia kalba.

Akreditavimas

Universitat Internacional de Catalunya "oficialiai pradėjo savo akademinę veiklą 1997 spalio mėnesį. Organinio įstatymo 11/1983 dėl universitetų reformos (VGĮ), kartu su 26/1984 Parlamento Katalonija įstatymo, įsteigta tinkamą teisinį pagrindą universitete su pajėgumų skyrimo oficialių studijų pažymėjimų įsteigimo. Fundación Pažįstamas Catalana "(čekų Šeimos fondas) paėmė visišką atsakomybę už vykdant šią akademinę projektą.

Pagrindinės priežastys, kodėl, kodėl studentas turėtų apsvarstyti studijuoja UIC Barselonoje

Tarptautinė patirtis vienoje iš labiausiai išeinant pasaulio miestų: Barselona Aukštos kvalifikacijos dėstytojai ir specialistai, kad meilė mokyti su tarptautine mąstyseną Oficialūs Laipsniai ir praktinio mokymo Tarptautiniai stažuotes Aukštos norma įsidarbinti Optimalus būdas pagerinti kalbos įgūdžius Asmeniniai instruktavimas ir patarimai visoms programoms ir visiems studentams Tinklai ir kontaktai Kuriant lyderystės ir verslumo įgūdžius Tęsti Išsilavinimas: Magistras, magistro ir doktorantūros studijų programas

Paslaugos

APGYVENDINIMAS: Jei reikia apgyvendinimą per savo laiką universitete galėsite kreiptis dėl studentų rezidencijų, butų ir kambarių, kurie buvo specialiai sukurta jūsų poreikius.

sportas: Studijuoja UIC Barselonoje reiškia vystosi bendras kaip asmuo. Mes skatiname studentus būti susiję sporto ir fizinės veiklos. Universitetas skatina ir organizuoja sporto veiklą, konkursus ir teikia dis-skaičius ir kitų privalumų studentams, kad jie gali turėti prieigą prie kitų įrenginių ir organizacijų Barselonoje.

Profesinio mokymo ir konsultavimo: Konsultavimo ir treniruotės paslaugos skirtos studentams pasiekti savo asmeninius ir profesinius iššūkius.

Studentų gyvenimas

Studentai Paslaugos: padeda jums pasiekti tai, kas svarbiausia: savo asmeninių tikslų.

Ji organizuoja platų kultūrinių, sporto, socialinės politikos ir akademinės veiklos. Ši paslauga teikia informaciją ir rekomendacijas apie akademinių, administracinės ir popamokinės klausimais universitete.

UIC Studentų Paslaugos atsakingas už informavimą ir konsultavimą universiteto studentams apie tai, kaip valdyti savo dokumentus bei kitą popamokinės klausimus.

abiturientų: UIC Barselona relės akademinę filosofiją į visuomenę per savo bendruomenės 12,000 absolventai. Ši filosofija yra: kompetencija darbe, dedama į viską centro individualus, noras tarnauti ir nuolat ieškoti tiesos.

Programs taught in:
Anglų
Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

International University of Catalonia

Architektūros ir dizaino verslo vadybos magistro laipsnis siekia užtikrinti, kad verslo įgūdžiai padėtų atnešti savo profesijai ypatingą vertę. Šios žinios sustiprins jūs ... [+]

Techninio / kūrybinio pasaulio verslo sferoje trūksta specialistų, turinčių žinių apie savo konkrečią discipliną ir gebėjimus ugdyti ir tinkamai valdyti įmonę.

Architektūros ir dizaino verslo vadybos magistro laipsnis siekia užtikrinti, kad verslo įgūdžiai padėtų atnešti savo profesijai ypatingą vertę. Šios žinios sustiprins jūsų gebėjimą išplėsti savo verslą ir padidinti savo galimybes prisijungti prie pirmaujančių jūsų sektoriaus įmonių, kurioms reikia profesionalų, turinčių techninių žinių ir universalų, novatorišką ir strateginį verslo požiūrį.

Su šiuo magistro laipsniu gausite mokymą, reikalingą projekto vadybos profesiniam egzaminui nustatyti, ir tapkite sertifikuoto projekto vadovu su projektų valdymo institutu (JAV).... [-]

Ispanija Barcelona
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University of Catalonia

Šis magistro laipsnis suteiks jums žinių ir patirties, reikalingos verslumui skatinti, ypatingą dėmesį skiriant finansavimui kaip pagrindiniam klausimui. Atsižvelgiant į ... [+]

Šis magistro laipsnis suteiks jums žinių ir patirties, reikalingos verslumui skatinti, ypatingą dėmesį skiriant finansavimui kaip pagrindiniam klausimui. Atsižvelgiant į esamą makroekonomikos aplinką, atsižvelgiant į tai, kad trūksta kredito, rizikos kapitalo pramonė ir privataus kapitalo bendrovės vis dažniau tampa finansavimo alternatyva įmonėms.

Barselona išsiskiria, nes ji turi daugybę subjektų, kurie specializuojasi tiek privataus kapitalo, tiek įmonių finansavimo srityje, kurie remia ir finansuoja naujų įmonių plėtrą.

Kai kuriuose apskritimuose Barselona yra pristatoma taip pat, kaip vienu metu buvo pristatyta Silicio slėnis Jungtinėse Amerikos Valstijose.... [-]

Ispanija Barcelona
October 2019
Dieninės
10 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University of Catalonia

Pradėkite mokytis kaip kultūros vadybininkas ir įsitraukti į besivystančią pramonę, kuri kuria darbo vietas. "UIC Barcelona" magistrantūros studijų programa &qu ... [+]

2017-2018 mokslo metai: 9-as leidimas

Pradėkite mokytis kaip kultūros vadybininkas ir įsitraukti į besivystančią pramonę, kuri kuria darbo vietas. "UIC Barcelona" magistrantūros studijų programa "Menų ir kultūros vadyba" praktinį, tarptautinį požiūrį į šią sritį.

Jūs gausite išsamių žinių iš verslo perspektyvos apie darbo procesus, susijusius su kultūros produktais ir paslaugomis. Be dalykų pagrindinėse srityse, programa taip pat apima dalykus, kurie skatina vadovavimą ir naujų technologijų naudojimą.

Studentai taip pat sužinoti apie dviejų specializacijos kelių dinamiką - vizualinįjį meną ir kultūros paveldą bei kūrybines kultūros industrijas. Tikslas yra užtikrinti, kad įsigytumėte daugiafunkcį, daugiadalykį profilį, kad galėtumėte dirbti kultūros politikos, institucijų ir projektų srityse. Ši magistrantūros programa yra glaudžiai susijusi su Barselonos miestu, kuriame yra pirmos klasės kultūrinė panorama ir daugybė tarptautinių projektų.... [-]

Ispanija Barcelona
October 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Location address
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Catalonia, 08017 ES
Social Media