Oficialus aprašymas

Universitat Jaume I (UJI) 1991 m. Vasario 27 d. Pradėjo veikti kaip aukštojo mokslo ir tyrimų centras, siekdamas patenkinti vieningą socialinę paklausą Castello srityje. Tai taip pat buvo švietimo tradicijos vaisius, paveldėtas iš 1969 m . Castello senojo universiteto koledžo (Col·legi Universitari de Castelló, CUC) mokytojų rengimo studijų . Pirmaisiais metais dešimt dėstytojų CUC davė klases 21 mokslų studentams ir 85 iš filosofijos ir meno. 1979 m. Pabaigoje CUC tapo Universitat de València dalimi.

Šiuo metu esančios UJI sėklos buvo sėjamos 1989 m. Gruodžio mėn., Kai tuo metu Valensijos regioninės vyriausybės prezidentas Joan Lerma paskelbė apie naują universitetą Castello mieste. Po metų, 1990 m. Spalio 15 d., Valensijos regiono vyriausybė pavadino profesorių Francescą Michavilą kaip "Universitat Jaume I" direktoriaus projektą, ir jis galų gale atsirado dėl įstatymo, kuris buvo priimtas su visų politinių partijų pritarimu kuris sudarė Valensijos regiono parlamentą. Pagrindinis naujosios institucijos tikslas buvo išplėsti savo mokymo ir mokslinių tyrimų veiklą visoje Valensijos bendruomenės šiaurinėje dalyje.

Pirmieji mokslo metai prasidėjo 1991 m. Rugsėjį, o centras buvo oficialiai atidarytas Nobelio chemijos premijos laureato prof. Aarono Klugo kalba. Nuo pat įkūrimo pradžios UJI siekė tapti šiuolaikišku aukštos kokybės universitetu, turinčiu akivaizdžią europinę orientaciją, kurio tikslas yra pasiekti aukštą pažinimo lygį mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų, kurias ji siūlo visuomenei.

Universitat Jaume I šiuo metu yra pagrindinis aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų centras Valensijos bendruomenės šiaurėje ir nuolat siekia sustiprinti socialinę, ekonominę ir kultūrinę visuomenę, kurioje jis yra panardintas per žinių kūrimą ir perdavimą. Šiuo požiūriu UJI visada norėjo aktyviai dalyvauti, kaip rodo iniciatyvos, tokios kaip naujų " Castelló " provincijų skirtingose ​​vietose atidarymas naujose ne mieste gyvenančiose įstaigose, papildoma veikla ar bendradarbiavimas su UJI Absolventų ir draugų draugija (SAUJI).

Šiandien Universitat Jaume I įtvirtino save kaip dinamišką ir iniciatyvų universitetą. Šiuo metu yra apie 15 000 studentų, kuriems yra 31 laipsnio ir diplomo. Šie skaičiai leidžia universitetui pasiūlyti savo studentams individualų dėmesį ir likti be pertvarkymo problemų, kurias dažnai patiria kiti universitetai. Jo naujoji ir patrauklia vienos kampelės, kuri yra gerai susieta su Castello miestu, padeda išlaikyti šią politiką skatinant glaudesnius žmonių santykius.

Universitat Jaume I moko naujus, lanksčius ir konkurencingus studijų programas ir studijų programas, kurios leidžia studentams patenkinamai spręsti kiekvieną modernios visuomenės keliamą iššūkį. Universitat Jaume I tarpdalykinis pobūdis garantuoja studentų savarankiškumą ir padidins jų galimybes ateityje gauti darbą, nes visi mūsų universitete įsikūrę mokiniai dirba.

"Universitat Jaume I" turi platų tarptautinių ryšių tinklą, kurį sudaro apie 145 universitetų partneriai Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Lotynų Amerikoje. Tai paskatino keitimo programas tarp studentų ir akademinio personalo narių, taip pat švietimo ir mokslinių tyrimų projektai.

Universitat Jaume I dalyvauja visose Europos Sąjungoje įgyvendintose tarptautinėse programose, tokiose kaip "Socrates-Erasmus", "Leonardo", "Tempus" ir "Alfa", taip pat Ispanijos vyriausybės organizuojamos tarptautinės programos, įskaitant Tarpuniversitetinės bendradarbiavimo programą. Universitetas yra atviras naujoms schemoms, kurios padeda pagerinti mokymo kokybę ir čia vykdomus tyrimus. Keletas svarbesnių su mokymu susijusių iniciatyvų yra UNESCO taikos filosofijos katedra, Jean Monnet teisės katedra ir Europos ekonomikos modulis, EURINSA ir EURUJI programos inžinierių rengimui Europoje ir galiausiai magistrantūros programa Laipsniai Lotynų Amerikoje, tarp daugelio kitų iniciatyvų.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ši magistro laipsnį eina per tris semestrus, pirmieji du, skirtą programos kursus, o trečioji užbaigti magistro baigiamajame darbe. Pirmąjį pusmetį kursus Uji sutelkti dė ... [+]

Ši magistro laipsnį eina per tris semestrus, pirmieji du, skirtą programos kursus, o trečioji užbaigti magistro baigiamajame darbe. Pirmąjį pusmetį kursus Uji sutelkti dėmesį į naujų technologijų turinį ir pagrindinio geografinės informacijos. Per antrąjį pusmetį, tuo Miunsterio universitetas, studentams imtis dalykus bazinio ir aukštesniojo geoinformacinei mokslas.

Kursai taip pat mokoma kitų svarbių dalykų, pavyzdžiui, projektų valdymo ir mokslinių tyrimų metodus. Magistro baigiamasis darbas yra glaudžiai susijęs su vykdomų mokslinių tyrimų projektų viename iš universitetų partnerių. Šių magistro programos tikslas yra traint specialistų kartografinių technologijų, sparčiai auganti sritis su specialistų trūkumas; Todėl ji suteikia puikią galimybę profesinę karjerą šioje srityje.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Jaume I University (Universitat Jaume I)

Pagrindinis šio magistro yra suteikti galimybę studentams būti kompetentingų specialistų reglamentuojamos sveikatos priežiūros profesijos ir sveikatos pavadinimu Bendra p ... [+]

Pagrindinis šio magistro yra suteikti galimybę studentams būti kompetentingų specialistų reglamentuojamos sveikatos priežiūros profesijos ir sveikatos pavadinimu Bendra psichologas mankšta. Šis preparatas yra įkvėptas mokslo ir profesionalaus požiūrio, kuris reiškia, kad geras profesinis pasirengimas apima profesinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių įgijimą.

Taip siekiama suteikti galimybę studentams įgyti žinių, požiūrį, įgūdžius ir kompetencijas, būtinus tyrimus, vertinimus ir psichologinių intervencijų elgesio aspektų elgesio ir aktyvumo persones, įtakojančių skatinimą ir gerinimą apskritai sveikata, jeigu tokia veikla nereikalauja specializuotų kitų sveikatos priežiūros specialistų.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Este año nuestro Máster celebra el XX aniversario de su creación. Nuestra historia se remonta a 1994 cuando de la mano de nuestro fundador el Dr. Vicent Martínez Guzmán, ... [+]

Este año nuestro Máster celebra el XX aniversario de su creación. Nuestra historia se remonta a 1994 cuando de la mano de nuestro fundador el Dr. Vicent Martínez Guzmán, se llevaron a cabo en la Universitat Jaume I las primeras jornadas de filosofía para la paz en las que participaron más de 100 personas.

Desde entonces, nuestro programa ha venido creciendo y consolidándose como uno de los mejores de su especialidad en el territorio español, además de que ha obtenido un importante reconocimiento alrededor del mundo, gracias a los más de mil estudiantes procedentes de más de cien países que han pasado por nuestro programa y a los más de 250 profesores nacionales e internacionales que han impartido docencia en nuestro Máster. Desde el programa queremos aprovechar nuestro XX aniversario para saludar y agradecer a todas las personas que han hecho posible este importante logro; gracias a su trabajo en favor de la construcción de culturas de paz, nuestro ideal pacifista se ha esparcido alrededor del mundo.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Magistro laipsnį švietimo psichologija buvo sujungtas aplink skersinių profilių specialybės dalykus serijos ir dviejų specialybių psichologijos intervencijos: a) speciali ... [+]

Magistro laipsnį švietimo psichologija buvo sujungtas aplink skersinių profilių specialybės dalykus serijos ir dviejų specialybių psichologijos intervencijos: a) specialiųjų ugdymosi poreikių; b) švietimo gerinimas ir įtraukties. Įvairovei atsakymas turėtų būti padaryta iš imtinai ir tarpkultūrinių švietimo modelių, kurie teikia strategijas ir įgūdžius, siekiant pagerinti socialinius kontekstus, išvengiant atskirties ir nelygybės problemas, skatinant dalyvavimą ir savarankiškumą, bendrą veiklą bei valdymą nuo gyvenimo pliuralizmas ir lygybė.

Koordinavimas: Pardavimai Pagalba Ciges. Švietimo departamentas. Uji. Kreditų skaičius: 60 ECTS kreditų ... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Integruotų pasėlių apsaugos Meistras reaguoja į žemės ūkio poreikį turėti specialistams priimti sprendimus kontroliuoti kenkėjų, ligų ir piktžolių su ekonominiais, toksik ... [+]

Integruotų pasėlių apsaugos Meistras reaguoja į žemės ūkio poreikį turėti specialistams priimti sprendimus kontroliuoti kenkėjų, ligų ir piktžolių su ekonominiais, toksikologinių ir aplinkosaugos kriterijais. Be to, mokslininkai sugebėjo sukurti ir taikyti naujus metodus gerbiamos žmogaus sveikatos ir aplinkos stebėjimas yra reikalingas.

Dėl šios priežasties, studentai gali tęsti magistro profesinės pusės, iš esmės orientuotos į profesinės praktikos ir mokslinių tyrimų šakos, daugiausia dėmesio skiriant tinkamą metodų mokslinio tyrimo.

Koordinavimas: Ramonas Albajes. Departamento augalininkystės ir miškininkystės mokslo. Universitetas Lleida... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Taikomosios chromatografijos metodus pagrindinis tikslas magistro yra mokyti studentus į vieną iš metodų, naudojamų pramonės, maisto, aplinkos ir sveikatos analizė, be ki ... [+]

Taikomosios chromatografijos metodus pagrindinis tikslas magistro yra mokyti studentus į vieną iš metodų, naudojamų pramonės, maisto, aplinkos ir sveikatos analizė, be kita srityje.

Gilinti žinias chromatografijos metodus ir skirtingų mėginio apdorojimo metodų įgalina studentus išspręsti visus analitinių problemų rūšių, ir parodyti jums labiausiai naudingų informacijos šaltinių šioje srityje, akreditacijos sistemų kokybės ir aprūpinti juos su įgūdžių planuoti ir organizuoti tyrimus, analitinės chemijos.

Koordinavimas: Jelena PITARCH Arquimbau. Departamentas fizinių ir analitinės chemijos. Uji. Koordinuoti universitetų: Universitat Jaume I ... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Meistras siekiama tiek profesionaliems ateities, kaip praktikų, susijusių su pramoninių įrenginių ir statybos srityse. Žinios perteiktos gilinti leidžia įvairius energijo ... [+]

Meistras siekiama tiek profesionaliems ateities, kaip praktikų, susijusių su pramoninių įrenginių ir statybos srityse. Žinios perteiktos gilinti leidžia įvairius energijos technologijas ir pagarbą aplinkai, būtina siekiant išspręsti problemas, susijusias su energijos ir aplinkos tvarumo.

Meistras yra suskirstyta į penkis blokus. Trys iš šių blokų (Egalizacja, mokslinių tyrimų ir aplinkos apsaugos vadybos) yra paplitusi ir yra skirti stiprinti ir standartizuoti pagrindines žinias. Likę du yra kompetencija. Pirmoji patirtis yra orientuota į energijos vartojimo efektyvumą pramonės įmonėse, o antrasis yra orientuota į energijos vartojimo efektyvumą pastatuose.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Į etikos ir demokratijos MA pristato studentams tarpdisciplininio mokymo ir lavinimo etikos ir politinės filosofijos srityse. ... [+]

Į etikos ir demokratijos MA pristato studentams tarpdisciplininio mokymo ir lavinimo etikos ir politinės filosofijos srityse. Ypač pažangiausias žinias verslo etikos ir demokratinės teorijos. Ši magistro turi ryšių su kita universitetų daktaro programos etikos ir demokratijos, iš kurios vystosi pažangiausius mokslinius tyrimus etikos, taikomas etikos ir politinės filosofijos nuo 1998 m. Novatorišką mokslinių tyrimų ir taikomųjų etikos ir politinės filosofijos srityje leido jai būti pripažinta nuo 2003 m I grupė + D + I Kompetencijos Generalitat Valenciana, kur iki 2014 turi grupės programą aukštos kokybės mokslinius tyrimus Prometėjas.

Koordinavimas: Doming... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ši magistro suteikia studentams pažangios mokymą finansų ekonomikos ir apskaitos, kuri leistų jiems prisijungti prie komandos plėtoti savo veiklą į mokslinių tyrimų ar ve ... [+]

Ši magistro suteikia studentams pažangios mokymą finansų ekonomikos ir apskaitos, kuri leistų jiems prisijungti prie komandos plėtoti savo veiklą į mokslinių tyrimų ar verslo pasaulio srityje. Ji taip pat leis jiems aktyviai integruotis į bet kokį viešosios įstaigos.

Verslo pasaulis turi specialistų, kurie galėtų patenkinti esamą ir būsimą valdymo iššūkius labiau internacionalizuotoje ir konkurencinėje aplinkoje kiekvieną dieną. Per bendrovės valdymo, dabartiniai specialistai reikalingi gilesnė ir labiau specializuotos daug teorinių ir praktinių aspektų, numatytais šio meistro žinių turiniu.

Koordinavimas: Juan Carlos Saez Matallín Vicent Ar... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Šio magistro turinys reaguoja į realius poreikius kasdieniniame darbe bendrovių turi padalinių specializuojasi tarptautinių ryšių darbuotojų. Šiuo metu turime aukšto lygi ... [+]

Šio magistro turinys reaguoja į realius poreikius kasdieniniame darbe bendrovių turi padalinių specializuojasi tarptautinių ryšių darbuotojų. Šiuo metu turime aukšto lygio mokymą kalbomis nėra labai padidinti absolventų įsidarbinimo galimybes.

Pastaruosius dvylika leidimai Masters turėjo nepaprastą sėkmę registracija. Mes taip pat pastebėjau, kad yra labai daug absolventų, įgijusių darbą arba pagerino savo darbo statusą įmonėje. Kapitonas siūlo oficialų titulą su mišria orientacijos, kurioje akademinis maršrutas ir tyrėjas aiškiai nukreipta į profesinį mokymo aspektu kartu. Šis paskutinis aspektas yra specialiai sukurta taip, kad studentai gali mėgautis maksimalų skaičių galimybių vis labiau konkurencingoje verslo aplinkoje.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Tai meistras orientuota į žinių, įgūdžių ir požiūrių įsigijimo per prevencines strategijas ir intervencija-tarpininkavimo šeimos, remiantis mokslinių tyrimų naudojimą, sk ... [+]

Tai meistras orientuota į žinių, įgūdžių ir požiūrių įsigijimo per prevencines strategijas ir intervencija-tarpininkavimo šeimos, remiantis mokslinių tyrimų naudojimą, skatinti plėtros procesus žmonių visą gyvenimą įvairiuose kontekstuose, tradicinio ar netradicinio šeimos pereinamojo laikotarpio situacijose, stresas, pažeidžiamumo, piktnaudžiavimo ir / ar riziką.

Koordinavimas: Juan Francisco García Bacete. Psichologijos katedra, švietimo, socialinės ir metodiką. Uji. Kreditų skaičius: 60 ECTS kreditų Trukmė: vienerius akademinius metus (rugsėjo 2017 / rugsėjis 2018) Režimas: (rugsėjo 2017 / rugsėjis 2018) Kalba mokymo: ispanų ... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Tarp XV-XIX amžiais, šiuolaikinio Europos visuomenės gimimo, Viduržemio patyrė didelę transformaciją, kad nustatė naują sistemą politinių ir ekonominių santykių, taip pat ... [+]

Tarp XV-XIX amžiais, šiuolaikinio Europos visuomenės gimimo, Viduržemio patyrė didelę transformaciją, kad nustatė naują sistemą politinių ir ekonominių santykių, taip pat atnaujintus kultūrinį akiratį. Šių procesų, be tyrimas, turintys neabejotinai būdinga, suteikia pagrindą suprasti mūsų pasaulį, ir ypač problemos, kad politinės statybos į Europos Sąjungą procesą susiduria kaip ribas suverenitetas, derinimas skirtingų kultūrinių tradicijų ir rasti bendrą ideologinį pagrindą, kad gerbia jos komponentų tapatybes. Ši magistro siekiama mokymo specialistų analizę ir aiškinant šį laikotarpį, ir istorinio supratimo apie iššūkius, su kuriais susiduria dabartinis Viduržemio jūros.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Šio magistro tikslas yra suteikti visuomenei su būtinomis priemonėmis, siekiant palengvinti anglų kalbos ir anglų kalbos priemonėmis (CLIL), kurios yra veiksmingos ir kok ... [+]

Šio magistro tikslas yra suteikti visuomenei su būtinomis priemonėmis, siekiant palengvinti anglų kalbos ir anglų kalbos priemonėmis (CLIL), kurios yra veiksmingos ir kokybė mokytis anglų kalbos nuo ankstyvojo ugdymo etape per vidurinę mokyklą turi mokymą patenkinamas rezultatas ir norimą laipsnį daugiakalbystės (du ar trys kalbos) yra pasiektas.

Ji koordinuoja Universitat Jaume I, kurioje bendradarbiauja garsus fakultetas iš kitų Amerikos, Europos ir Ispanijos universitetų meistrų.

Norėdami prieiti prie šeimininko būtina turėti B2 lygį Metmenyse akredituota. Sėkmingas Master MELACOM pasirengimo pažymėjimo, mokymas užsienio kalbų (anglų) automatiškai gauti.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Vystomojo bendradarbiavimo srityje (MCAD) Meistras atsakė į poreikį pasiūlyti, iš penkių Valensijos valstybinių universitetų, aukšto lygio mokymo ... [+]

Šio magistro tikslas yra mokyti specialistai ir technikai kokybės valdymas. Tarp žinių pateikta šiuose tyrimuose yra: įgyvendinimą sistemų kokybės valdymo, naudojimo atskaitos modelių už šią įgyvendinant, taikant statistinės proceso kontrolės, identifikavimo ir vertimo klientų poreikius į dizaino savybes, arba kokybės sistemos integracija su kitomis verslo valdymo sistemomis (aplinkos ir žinių valdymas).

Koordinavimas: Juan Carlos Bou Llusar ir Inmaculada Beltran Martinas. Verslo administravimo katedros ir rinkodara. Uji. Koordinuoti universitetų U. Valencia-Estudi generalinio Interuniversity su: Universitat Jaume I Kreditų skaičius: 60 ECTS kredit... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Bendras kurso tikslas yra mokyti Matematikos, išsamiai ir kompleksiškai, specialistų matematinio modeliavimo problemų pramonei ir bendrovės srityje. Profilis teisę univer ... [+]

Bendras kurso tikslas yra mokyti Matematikos, išsamiai ir kompleksiškai, specialistų matematinio modeliavimo problemų pramonei ir bendrovės srityje. Profilis teisę universalus, derinant tvirtą matematinį pagrindą su puikiu techninių fone kompiuterių mokslo ir paruošti sudėtingų įrankių su matematine abstrakcija galimybes.

Turi gebėjimą vadovauti konsultantus, finansų ir pramonės konsultavimas, kompiuterių centrus ir pan. Taip pat, priklausomai nuo specialybės pasirinktą, jums bus galima atlikti tyrimus gryno ir taikomosios matematikos ir kompiuterių mokslo, arba sekti karjeros įmonėje.

Koordinavimas: Vicente Martinezas ir Manuelis Sanchis. Matematikos... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ši magistro įkūnija tvirtą įsipareigojimą specialistų ir mokslininkų rengimo būsimos baudžiamojo teisingumo sistemos srityje. Tarpdisciplininė mokymo tikslas visose disci ... [+]

Ši magistro įkūnija tvirtą įsipareigojimą specialistų ir mokslininkų rengimo būsimos baudžiamojo teisingumo sistemos srityje. Tarpdisciplininė mokymo tikslas visose disciplinose, kad padaryti narius baudžiamosiose mokslų. Tai vienintelis esamų meistras Ispanijos geografinė zona, kurioje analizė aptarta išsamiai tiek juridinių disciplinų kaip ir empiriniu pagrindu, susijusios su baudžiamosios reiškinys.

Ši magistro, ypač dalyvaujant kvalifikuotų mokytojų iš įvairių universitetų, su kuriais susiduria įvairių sričių tyrimą baudžiamojo teisingumo sistema, leidžianti mokslo žinių įgijimą įvairių susijusių klausimų (baudžiamosios ir procesinės baudžiamosios teisės, kriminologijos, viktimologija tt) srityse.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Tyrimai ambicijų perduoti į meno istorijos absolventų ir susijusių disciplinų palikimą žinių ir įgūdžių, kurias sukūrė drausmės jo amžiaus akademinės institucionalizacijo ... [+]

Tyrimai ambicijų perduoti į meno istorijos absolventų ir susijusių disciplinų palikimą žinių ir įgūdžių, kurias sukūrė drausmės jo amžiaus akademinės institucionalizacijos, kurio įsigijimo svarbu suprasti ir kritiškai vertinti tiek meninis objektas jos kūrimo procesą. Kadangi bakalauro (ir toliau laipsnio) siūlo bendrą mokymą, absolventas idealus pagrindas specializuotų formavimo nustatytus kriterijus akademinės kompetencijos ir mokslo interesus.

Koordinavimas: Victor Mínguez Cornelles. Departamentas istorija, geografija ir menas. Uji. Koordinuoti universitetų U. Valencia-Estudi generalinio Interuniversity su: Universitat Jaume I Kreditų skaič... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Į naujas tendencijas ir inovacijų procesus magistras komunikate pateikiama įmonė, kuri specializuojasi naujausias technologijas, susijusius su įmonių, audiovizualinio pra ... [+]

Į naujas tendencijas ir inovacijų procesus magistras komunikate pateikiama įmonė, kuri specializuojasi naujausias technologijas, susijusius su įmonių, audiovizualinio pranešimo ir žurnalistikos mokymo srityje. Pristato tris mokymo kryptys: strateginis valdymas Komunikacijos, kūrybiškumo ir garso ir vaizdo produkcijos, ir skaitmeninis žurnalistikos ir daugialypės terpės.

Koordinavimas: Javier Marzal Felici Francisco Fernandezas Beltran ir Andreu Casero Ripollès. Departamento komunikacijos mokslų. Uji. Kreditų skaičius: 60 ECTS kreditų Trukmė: vienerius akademinius metus (rugsėjo 2017 / rugsėjis 2018) Siūlau atstumas Kalba mokymo: ispanų Kaina... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Teikiama kapitonui mokymas įrėminti intelektualiųjų sistemų, susijusių su procesų suvokimo, mokymosi ir automatiniu sprendimu robotų manipuliacijos, intelektualių robotų ... [+]

Teikiama kapitonui mokymas įrėminti intelektualiųjų sistemų, susijusių su procesų suvokimo, mokymosi ir automatiniu sprendimu robotų manipuliacijos, intelektualių robotų ir paslaugų, saugojimo ir apdorojimo duomenų, kontekstinės informacijos, didelių duomenų srityje, protingas analizė informacija, žinios inžinerijos, vizualizacija ir interaktyvūs aplinka. Studijos struktūra žiniomis ir disciplinomis, kurios apibrėžia profesionalų profilį su dviem galimais būdais: paslaugų robotų ar pažangios sąveikos ir žinių valdymui.

Koordinavimas: Begoña Martínez Salvadoras. Departamentas inžinerijos ir kompiuterių mokslo. Uji. Kreditų skaičius: 60 ECTS kre... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Kapitonas surenka galimybę būti perteikta du dešimtmečius pirmaujanti pramonės inžinerijos laipsnį universitete patirtį, ir jis viskam ir tarpdisciplininį mokymą bruožas ... [+]

Kapitonas surenka galimybę būti perteikta du dešimtmečius pirmaujanti pramonės inžinerijos laipsnį universitete patirtį, ir jis viskam ir tarpdisciplininį mokymą bruožas šis laipsnis yra konsoliduojamos. Šis mokymas leidžia šiandien turi pramonės inžinieriai tokiose srityse, kaip įvairios valdymo, vadovavimo ir gamybos valdymo, pirkimų valdymas, priežiūra, mechaninė, elektros ir šilumos dizaino mašinų ir įrangos, automatikos ir valdymo ir kt sritys

Bendras mokymas taip pat yra, kas daro jį labai vertinga profesinė mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios patvirtina didelės paklausos darbo. Baigusių šią Masters gauti savo profesinę atsakomybę pramonės inžinierius ir gali pasiekti doktorantūros programas tęsti savo mokslinių tyrimų mokymą.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Pagrindinis tikslas profesinės sveikatos ir saugos magistras yra mokyti absolventus apmokyti atlikti aukštesnio lygio funkcijas prevencijos paslaugų įmonių ir įstaigų tri ... [+]

Pagrindinis tikslas profesinės sveikatos ir saugos magistras yra mokyti absolventus apmokyti atlikti aukštesnio lygio funkcijas prevencijos paslaugų įmonių ir įstaigų trijų specialybių, pripažįstamo įstatymu, ne sveikatos priežiūros specialistams: Saugumas darbas, darbo higienos ir ergonomika ir taikomosios psichologijos.

Už tai pasiūlė pagrindinis mokymas teorinio pobūdžio ir praktinio mokymo papildyti su sprendžiant realius pavyzdžius, apsilankymus įmonių su vėlesniu vertinimu jų darbo sąlygas, atlikti lieka Mokomi įmonėse ir dirbti galutinis meistras.

Koordinavimas: Fransisko Palmeris Cantero. Departamento Pagrindinio ir klinikinės psichologijos... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Kurso tikslas yra stiprinti ir papildyti absolventų laipsnį pramoninės inžinerijos ir dizaino projektavimo ir gamybos pramonės gaminių projektavimas ir gamyba mašinų lauk ... [+]

Kurso tikslas yra stiprinti ir papildyti absolventų laipsnį pramoninės inžinerijos ir dizaino projektavimo ir gamybos pramonės gaminių projektavimas ir gamyba mašinų laukuose mokymą, laukai su daugeliu profesinių galimybių .

Požiūris iš esmės yra praktiškas ir orientuotas į projekto rengimą ir naudojimą CAD / CAM / CAE technologijų. Prieiga prie šeimininko svarstomas įvairių įvesties profilius: Absolventai būsimų bakalauro laipsnį pramoninės inžinerijos absolventų pramonės inžinerijos arba techninės inžinerijos esamų pavadinimus ir kvalifikacijos užsieniečių profilis panašus į ankstesnį mokymo srityje. Kapitonas gavo kokybės ženklas EURACE (Europos akreditacijos inžinerijos programas). ... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Tikslas yra parengti studentus savo klasėje ir nuotolinio mokymosi, kaip kompetentingų specialistų psichologijos darbą, organizacijų ir žmogiškųjų išteklių bazinio lygmen ... [+]

Tikslas yra parengti studentus savo klasėje ir nuotolinio mokymosi, kaip kompetentingų specialistų psichologijos darbą, organizacijų ir žmogiškųjų išteklių bazinio lygmens (nekontroliuojamo). Jis jungia profesionalų ir mokslinių tyrimų kryptis, kuri leidžia prieigą prie doktorantūros studijas.

Be to, jie dalyvauja praktikus ir mokslininkus iš pripažintų nacionalinių ir tarptautinį prestižą. Ji turi pirmaujančių kompanijų dalyvavimą nuo orientacijos įkvėptas mokslo ir profesionalus požiūris (ENOP) ir R2P (mokslinių tyrimų iki praktikos), kuris prisiima, kad geras profesinis pasirengimas apima profesines ir mokslinių tyrimų įgūdžių įgijimą.<... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ši magistro suteikia antrosios pakopos mokymą su profesinio orientavimo ir / ar mokslinių tyrimų mokymo / mokymosi kalbų srityje nuo daugiakalbėje ir daugiakultūrėje pers ... [+]

Ši magistro suteikia antrosios pakopos mokymą su profesinio orientavimo ir / ar mokslinių tyrimų mokymo / mokymosi kalbų srityje nuo daugiakalbėje ir daugiakultūrėje perspektyvos. Ši magistro atitinka atnaujinti pirminį mokymą baigusių poreikius; integruoti naujas technologijas informacijos ir komunikacijos iššūkiai; iš globalioje visuomenėje ir migracijos švietimo nustatymų poveikį; daugiakalbystės skatinimas ir daugiakultūriškumo dažnis mokymo / mokymosi kalbų kontekste. Su įveikiant optatividad maršrutas "kalbų mokymo ir daugiakalbystė" ir B2 anglų ar prancūzų, sertifikatas mokymas mokymas užsienio kalbų automatiškai gauti.

Koordinavimas: Francisc... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Įsigaliojus įstatymo 34/2006, spalio 30, prieiga prie advokatu profesijų ir teismai, yra profesinio mokymo abiejų profesijų pratybų reikalavimas. ... [+]

Įsigaliojus įstatymo 34/2006, spalio 30, prieiga prie advokatu profesijų ir teismai, yra profesinio mokymo abiejų profesijų pratybų reikalavimas. Šis mokymas yra įgytas konkretaus mokymo kursą, iš išorinių praktikos laikotarpį plėtra, dirbti Baigiamajame magistro ir profesinės kompetencijos vertinimą nacionalinio charakterio testą. Pirmieji trys išvardytų veiklos rūšių sudaro teisinių Masters su gerinti profesinį mokymą būsimų teisininkų ir advokatų tikslas.

Koordinavimas: Iciar Cordero Cutillas. Bendradarbis dekanas magistro laipsnių nuo teisės ir ekonomikos fakultete. Uji. Esteban Antonio ESTEVAN. Dekanas advokatūros Castellón. Kreditų skai... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Šio magistro programos kūrimas turi du pagrindinius tikslus: a) nustatyti Europos standartą kompetencijos teorinį ir skaičiavimo chemijos, kuri apima žinias apie metodus, ... [+]

Šio magistro programos kūrimas turi du pagrindinius tikslus: a) nustatyti Europos standartą kompetencijos teorinį ir skaičiavimo chemijos, kuri apima žinias apie metodus, programų naudojimo ir programinis. b) skatinti tarptautinį studentų mobilumą teorinio ir skaičiavimo chemijos tiek į magistro ir daktaro laipsnių lygiu.

Koordinavimas: Vicente Moliner Ibáñez. Departamentas fizinių ir analitinės chemijos. Uji. Koordinuoti universitetą: Madrido autonominio universiteto "Inter su 27 Europos universitetų ir 14 Ispanijos universitetuose. Kreditų skaičius: 120 ECTS kreditų Trukmė: Dveji akademinių metų (spalio 2017 / rugsėjis 2019) Mokymo kalba... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Kurso tikslas yra gauti studentai galės kurti naujus cheminius procesus, kurie yra efektyvus ir pelningas ekonomiškai, ir atlikti taip, kad gerbia aplinką ir energijos ir ... [+]

Kurso tikslas yra gauti studentai galės kurti naujus cheminius procesus, kurie yra efektyvus ir pelningas ekonomiškai, ir atlikti taip, kad gerbia aplinką ir energijos ir žaliavų suvartojimą mažinimą ir sumažinti riziką, susijusią su gamybos, tvarkymo ir cheminių medžiagų naudojimą, reikalingų palaikyti ar įgyvendinti mūsų gyvenimo būdą.

Magistro programa dėl nacionalinių, buvo sukurta atsižvelgiant į tvarumą taikomą mokslo ir technologijų srityse. Adresai ir socialinę perspektyvą, kaip generuoti labai konkurencingų įmonių perspektyva. Pažymėtina, kad mokytojų kokybės dalyvauti Master.

Koordinavimas: Santjagas Luisas Vicente Lafuente. Depar... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Magistro verslo administravimo arba magistro valdymas suteikia pažangios, tarptautinės ir novatorišką mokymą bendrojo valdymo srityje. Taip ... [+]

Magistro verslo administravimo arba magistro valdymas suteikia pažangios, tarptautinės ir novatorišką mokymą bendrojo valdymo srityje. Todėl svarbi jų mokymo vyks anglų kalba, ir siūloma galimybė praleisti semestrą Salfordo universiteto (JK). Pastaruoju atveju, studentai įgis ne tik Universitat Jaume I antraštinės dalies, bet ir britų vieną.

Verslo administravimo magistro yra gilinti studentų per novatorišką ir pasaulinės perspektyvos, ir pagrindinius pagrindinių sričių valdymą, pavyzdžiui, strateginio vadovavimo, verslo aplinka, žmogiškųjų išteklių valdymo, organizacinės elgsenos ir plėtros, operacijų ir valdymo informacinių sistemų kryptis.

... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ši magistro bendrasis tikslas yra gauti studentai mokosi atlikti savo funkcijas konkrečioms bendrovėms -institutes rinkos tyrimų rinkodaros, komunikacijos agentūrų ir rin ... [+]

Ši magistro bendrasis tikslas yra gauti studentai mokosi atlikti savo funkcijas konkrečioms bendrovėms -institutes rinkos tyrimų rinkodaros, komunikacijos agentūrų ir rinkodaros konsultantų ar su bendrove, o taip pat prekybos departamentų viešasis ar privatus. Šiandien aplinkos organizacijų yra ne tik pasaulio, bet ir dinamiška, neramūs ir labai konkurencinga. Tuo pačiu metu, tikslinės auditorijos tapo ir patyrusių grupių, todėl reiklesni savo poreikius. Šios naujos perspektyvos reikalauja organizacijoms veikti kitaip ir pirmenybę gilių žinių apie šių viešųjų ir jų poreikius, siekiant pasiūlyti pilną, asmeninį ir diferencijuotą paslaugą.

Koordinavimas... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Magistro Laipsnį valdymo Universitat Jaume I yra išankstinė patirtis vienas ir puse metų dieninių programa dažniausiai mokoma anglų kalba, kuri suteikia galimybę įgyti ir ... [+]

Magistro Laipsnį valdymo Universitat Jaume I yra išankstinė patirtis vienas ir puse metų dieninių programa dažniausiai mokoma anglų kalba, kuri suteikia galimybę įgyti ir plėtoti pažangios žinių ir bendro valdymo kompetencijas. Kapitonas, skirta absolventams, kurie domisi pirmaujančių organizacijų ir įmonių, pasakoja apie novatorišką ir tarptautinės perspektyvos valdymą ir suteikia galimybę studijuoti vieną semestrą užsienyje (University of Salford, Jungtinė Karalystė; universitetas Carlo Cattaneo, Italija) ir daryti tarptautinį stažuotę ,

Koordinatorius: Ricardo Chiva Gómez. Verslo administravimo katedros ir rinkodara. Uji. Kreditų skaičius: 90 E... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

El Máster Interuniversitario en Química Teórica y Modelización Computacional pretende otorgar al estudiante una formación avanzada, de carácter especializado ... [+]

Objetivos

El Máster Interuniversitario en Química Teórica y Modelización Computacional pretende otorgar al estudiante una formación avanzada, de carácter especializado y multidisciplinar orientada a promover la iniciación en tareas investigadoras que supla la demanda creciente de personal experto no solo del mundo de la academia, sino también de la industria. Exactamente, viene dado por la necesidad de formar personal investigador capaz de abordar tareas de I+D+i tales como: generación de nuevos fármacos, síntesis de nuevos materiales o conocimiento de actividad enzimática. Por tanto, el máster ofrece la posibilidad de integrarse en diversas y atrayentes áreas de actividad social e industrial.... [-]

Ispanija Castellón de la Plana
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

UJI es más

Location address
Castellón de la Plana, Valensijos bendruomenė, ES