Jaume I University (Universitat Jaume I)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitat Jaume I (UJI) 1991 m. Vasario 27 d. Pradėjo veikti kaip aukštojo mokslo ir tyrimų centras, siekdamas patenkinti vieningą socialinę paklausą Castello srityje. Tai taip pat buvo švietimo tradicijos vaisius, paveldėtas iš 1969 m . Castello senojo universiteto koledžo (Col·legi Universitari de Castelló, CUC) mokytojų rengimo studijų . Pirmaisiais metais dešimt dėstytojų CUC davė klases 21 mokslų studentams ir 85 iš filosofijos ir meno. 1979 m. Pabaigoje CUC tapo Universitat de València dalimi.

Šiuo metu esančios UJI sėklos buvo sėjamos 1989 m. Gruodžio mėn., Kai tuo metu Valensijos regioninės vyriausybės prezidentas Joan Lerma paskelbė apie naują universitetą Castello mieste. Po metų, 1990 m. Spalio 15 d., Valensijos regiono vyriausybė pavadino profesorių Francescą Michavilą kaip "Universitat Jaume I" direktoriaus projektą, ir jis galų gale atsirado dėl įstatymo, kuris buvo priimtas su visų politinių partijų pritarimu kuris sudarė Valensijos regiono parlamentą. Pagrindinis naujosios institucijos tikslas buvo išplėsti savo mokymo ir mokslinių tyrimų veiklą visoje Valensijos bendruomenės šiaurinėje dalyje.

Pirmieji mokslo metai prasidėjo 1991 m. Rugsėjį, o centras buvo oficialiai atidarytas Nobelio chemijos premijos laureato prof. Aarono Klugo kalba. Nuo pat įkūrimo pradžios UJI siekė tapti šiuolaikišku aukštos kokybės universitetu, turinčiu akivaizdžią europinę orientaciją, kurio tikslas yra pasiekti aukštą pažinimo lygį mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų, kurias ji siūlo visuomenei.

Universitat Jaume I šiuo metu yra pagrindinis aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų centras Valensijos bendruomenės šiaurėje ir nuolat siekia sustiprinti socialinę, ekonominę ir kultūrinę visuomenę, kurioje jis yra panardintas per žinių kūrimą ir perdavimą. Šiuo požiūriu UJI visada norėjo aktyviai dalyvauti, kaip rodo iniciatyvos, tokios kaip naujų " Castelló " provincijų skirtingose ​​vietose atidarymas naujose ne mieste gyvenančiose įstaigose, papildoma veikla ar bendradarbiavimas su UJI Absolventų ir draugų draugija (SAUJI).

Šiandien Universitat Jaume I įtvirtino save kaip dinamišką ir iniciatyvų universitetą. Šiuo metu yra apie 15 000 studentų, kuriems yra 31 laipsnio ir diplomo. Šie skaičiai leidžia universitetui pasiūlyti savo studentams individualų dėmesį ir likti be pertvarkymo problemų, kurias dažnai patiria kiti universitetai. Jo naujoji ir patrauklia vienos kampelės, kuri yra gerai susieta su Castello miestu, padeda išlaikyti šią politiką skatinant glaudesnius žmonių santykius.

Universitat Jaume I moko naujus, lanksčius ir konkurencingus studijų programas ir studijų programas, kurios leidžia studentams patenkinamai spręsti kiekvieną modernios visuomenės keliamą iššūkį. Universitat Jaume I tarpdalykinis pobūdis garantuoja studentų savarankiškumą ir padidins jų galimybes ateityje gauti darbą, nes visi mūsų universitete įsikūrę mokiniai dirba.

"Universitat Jaume I" turi platų tarptautinių ryšių tinklą, kurį sudaro apie 145 universitetų partneriai Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Lotynų Amerikoje. Tai paskatino keitimo programas tarp studentų ir akademinio personalo narių, taip pat švietimo ir mokslinių tyrimų projektai.

Universitat Jaume I dalyvauja visose Europos Sąjungoje įgyvendintose tarptautinėse programose, tokiose kaip "Socrates-Erasmus", "Leonardo", "Tempus" ir "Alfa", taip pat Ispanijos vyriausybės organizuojamos tarptautinės programos, įskaitant Tarpuniversitetinės bendradarbiavimo programą. Universitetas yra atviras naujoms schemoms, kurios padeda pagerinti mokymo kokybę ir čia vykdomus tyrimus. Keletas svarbesnių su mokymu susijusių iniciatyvų yra UNESCO taikos filosofijos katedra, Jean Monnet teisės katedra ir Europos ekonomikos modulis, EURINSA ir EURUJI programos inžinierių rengimui Europoje ir galiausiai magistrantūros programa Laipsniai Lotynų Amerikoje, tarp daugelio kitų iniciatyvų.

Vietos

Castellón de la Plana

Address
Castellón de la Plana, Valensijos bendruomenė, Ispanija

Programos

Magistras