Johan Cruyff Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Johanas Cruyff institutas sudaro sportininkai, sporto vadovai ir kiti specialistai, lyderiai Sports Management.

Johanas Cruyff institutas yra galingas derinys fakulteto darbuotojams ir partneriams, kurie dalijasi tą pačią aistrą mokyti naujos kartos lyderių sporto pramonėje pro sportininkų, sporto partnerius, organizacijas ir patys studentai.

Pagal Johan Cruyff: "Mano vizija sporto vadyba yra gana paprasta. Manau, kad žmonės, kurie aistringai apie sportą yra tai, kad sporto organizacijos turėtų imtis iniciatyvos. " Johanas Cruyff institutas žino, kad už sporto aistra taip pat skatina mokymąsi ir vystymąsi. Jos studentų, iš sportininkų sporto vadybininkų ir kitų specialistų, turi bendrą tikslą: būti naujos kartos lyderių sporto vadyba.

Kaip jums įdėti šią viziją įgyvendinti praktikoje remiasi sveiku protu, pragmatizmo, intuicija ir optimizmo. Iššūkius geriau kartu su komandos dvasia, kad būtų gerai informuoti ir įkvėpti kitus į visų labui.

Daugiau nei 6000 studentų visame pasaulyje dalyvavo abiejų interneto akademinių programų, vietoje ir veido sporto vadybos, sporto marketingas, rėmimą, instruktavimas ir futbolo administracija. Jie yra naujos kartos sporto organizacijų pasirengę valdyti pirmauja pasaulyje.

Vietos

Barselona

Johan Cruyff Institute

Address
Johan Cruyff Institute
C/Pomaret 8

08017 Barselona, Katalonija, Ispanija
Telefonas
+34 934 18 78 68

Amsterdamas

Address
Johan Cruyff Institute Amsterdam
Laan der Hesperiden 118

NL-1076 DX Amsterdamas, Šiaurės Olandija, Olandija