Oficialus aprašymas

La Salle bendrabučiu Barselona Ramón Llull universitetas Misija ir vertybės Mes suteikti studentams, kurie atvyksta iš skirtingų kultūrų ir religijų, gilios mokslinių tyrimų pajėgumus ir būtinų pamatų elgtis su skirtingų esamų technologijų šiandieninėje visuomenėje. La Salle bendrabučiu Barselonoje misija yra pasiūlyti kokybišką mokymą aukšto lygio pasaulinėje sistemoje, siekiant suteikti studentams žinių ir įgūdžių, būtinų norint pasiekti labai veiksminga kuriant savo karjeros patirtimi.

La Salle bendrabučiu Barcelona išugdyti profesionalai aukštų etikos įsipareigojimą ir vertybių, reikalingų būti novatoriška, sugebėti prisitaikyti prie pokyčių ir vadovauti visuomenės transformacijos nuolat plėtojama.

Pagrindiniai tikslai mūsų universitete yra: - perduoti žinias mokiniams, kurie Prisijunkite prie mūsų švietimo programas.

  • Perkėlimas žmogiškąjį kapitalą į visuomenę, per mūsų absolventų steigimo organizacijose.

  • Parsisiųsti naujausiais technologijas, siekiant sukurti vertę srityse, kuriose jos yra naudingos ir reikalingos.

  • Perėjimų įkurtų bendrovių, atsižvelgiant į technologijų ir verslo inovacijų parkas, prisidėti prie verslo plėtrai.
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

La Salle Universitat Ramon Llull

Nuo Recerca realitzada ELS Àmbits specialistų, empresarials, col·legials i Akademikai iš construcció sektorius s'ha pogut patvirtinti skubiai necessitat iš disposar d'un ... [+]

Objectius

Nuo Recerca realitzada ELS Àmbits specialistų, empresarials, col·legials i Akademikai iš construcció sektorius s'ha pogut patvirtinti skubiai necessitat iš disposar d'un Capacitat per per desenvolupar AMB profesinės Garantijos Siekiant administruoti proces des statybininkas Kaulo išsamią perspektyvą. Això reiškia perteikti formació kad dominuoti comporti Tots els constructiu aspectes su proces.

Pateikite adequada iš Europeu i generalist profilyje pakoreguotas jiems formació necessitats Reals darbo Mercat iš construcció sektoriuje orientuota į visapusišką GESTIO tot statybininkas proces ypač sutampa AMB mon profesionaliai, verslo, pramonės i administracions públiques juos, remiantis tècniques bazių, teòriques, tecnològiques I emmarcada stažuotes nuolat Capacitat i Transmissió į coneixement millora.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

La Salle Universitat Ramon Llull

Į tvaraus Architektūros ir energijos vartojimo efektyvumą (MASEE) La Salle Meistras traukiniai jos dalyvius į tvaraus dizaino miestų ir pastatų iš praktinės ir šiuolaikin ... [+]

Į tvaraus Architektūros ir energijos vartojimo efektyvumo Meistras (MASEE) La Salle apmoko savo dalyvius tvaraus dizaino miestų ir pastatų iš praktinės ir šiuolaikinio nuomone.

Des 1998 ir kapitono statybos pradžia ir tvari architektūra (MCEAS), La Salle yra įsipareigojusi specialistų mokymą skirtingose ​​būtinas tvaraus vystymosi teritorijoje ir visuomenės sričių.

Su šiuo meistras, La Salle da atsakas į didėjančią paklausą rinkoje įvairių profesinių profilių galinčių suteikti energiją taupančius sprendimus, tiek miesto požiūrį, kaip konstruktyviai ir architektūros apibrėžimą.

Į tvaraus Architektūros ir energijos vartojimo efektyvumą (MASEE) Meistras suteikia prieigą prie magistras Integral Construction Management (MGIC), energijos efektyvumas specialybę.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Salle Universitat Ramon Llull

Mokytojas universitari į Creació Multimedia (MCM) yra orientuota į tris disciplinas: Transmedia (pasakojimo, Rimti žaidimai Ludificació i) Interacció (HCI, ji connexió pe ... [+]

Presentació

Mokytojas universitari į Creació Multimedia (MCM) yra orientuota į tris disciplinas: Transmedia (pasakojimo, Rimti žaidimai Ludificació i) Interacció (HCI, ji connexió persones-Props) ir aktyvaus (takelažas, judesio fiksavimo). Tai proveeix A L'moksleiviai iš coneixement necessari už projectes Multimedia sukurti aquestes des d'perspektyvas.

Persons.Through Transmedia?

Les FORMES Kaulo paaiškinti istorijas tradicionals i als usuaris transmetre-les ha adequades mėnesį, ne jiems. Sun medium kanalas i ja saulė nėra suficient.

Be Este panorama TECNOLOGIC i Soci-kultūrinių naratyvų juos galite konfigūruoti Ru Transmedia yra natūralus būdas FER Kaulo paaiškinti istorijas i els usuaris Elles s'enganxin į Segle XXI.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

La Salle Universities

Mes de la Animación & VFX de La Salle Campus Barcelona - URL | Nuevo Grado Universitario Oficial

Notice Project

Proyecto ganador Concurso Animación y VFX - Thais Torrents - Mr Willy i Companyia

Open Day La Salle 6 de junio / Másters y Postgrados