Oficialus aprašymas

Barselona Technologijos Mokykla yra pirmaujanti švietimo projektas, įgalioja kitą specialistus, kurie bus paversti skaitmeninių technologijų pramonėje.

Vizija

Skaitmeninės transformacijos keičia visas žmonių visuomenės aspektus, ir jis turi tik vieną ribą, vaizduotę. Skaitmeninės ekosistemos tapo naujos status quo, jis keičiasi visą pramonę ir verslą, santykius ir kitą aspektą mūsų natur. Mes tikime, kad geresnės ateities su skaitmeniniu pavidalu. Tačiau, siekiant užtikrinti, kad ji, mes turime talentų pasirengęs vairuoti skaitmeninį transformaciją.

Misija

Pateikite į technologijų ekosistemos specialistų, kad skaitmeninis pramonės poreikius. Tarptautinė talentas vystymosi kompetencijos.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Master in Digital Transformation Leadership - BTS

Skaitmeninė revoliucija reikalauja lyderius, gebančius suprasti technologijas ir jų privalumus ir pasekmes, taip pat lyderius, gebančius valdyti skaitmeninį transformacij ... [+]

Skaitmeninė revoliucija reikalauja lyderius, gebančius suprasti technologijas ir jų privalumus ir pasekmes, taip pat lyderius, gebančius valdyti skaitmeninį transformaciją.

Kas bus mokytis?

Į Digital transformacijos Lyderystė magistro suteikia jums giliai suprasti atsirandančias naujas technologijas ir suteikia jums įrankius vairuoti sėkmingų skaitmeninio verslo strategijas.

Galėsite kurti skaitmeninius įgūdžius, pavyzdžiui, skaitmeninės strategijos, revoliucines technologijas, vadovavimo ir pokyčių valdymo, šiuolaikinių finansų, duomenų verslą, kibernetinio saugumo, inovacijų ir kūrybinį mąstymą, be kitų dalykų.

Ši magistro leis jums vadovauti skaitmeninį paruoštas verslo lovio:... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba