Nuclio Digital School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vairuotojas, kurio reikia sėkmingai skaitmeninėje ekonomikoje.

Mes vedame jus per svarbiausius skaitmeninės ekonomikos ramsčius iš savo programavimo pagrindų į verslo pasaulį, taikydami technologijas ir naujų idėjų bei verslo modelių verslumą.

Nuclio Digital School siūlo jums skersines mokymo programas, kuriomis galite pereiti nuo pradedančiųjų lygio iki ekspertų lygio.

Mūsų tikslas

Be abejo, yra didelė skaitmeninių profesionalų paklausa, todėl dabar dažnai reikia atnaujinti žinias. " Nuclio Digital School " pagrindinis tikslas - sukurti ir atnaujinti realius pramonės poreikius atitinkančius profilius, kad užtikrintume, jog šie profiliai yra pasirengę būti produktyvūs. nuo to momento, kai jis yra bet kurioje kompanijoje, kuri jų reikalauja.

Siekiame sėkmingo mūsų studentų kelio kūrimo

Mes tikime, kad sėkmės raktas yra kokybės lygis, kurį mūsų mokiniai baigia mokymui.

Kadangi mes garantuojame profesinę sėkmę, kai baigsite kursą, jų įvedimo procesas reikalauja, kad kandidatai turėtų įveikti reikalavimus, kad galėtume sukurti lygių klases, turinčias reikiamų įgūdžių, kad būtų galima išlaikyti temas.

Pramonei reikalingų įgūdžių tvirtinimas

Mes siūlome sertifikatus kiekvienai iš mūsų programų. Kurso pabaigoje galite parodyti savo kvalifikaciją. Gausite išspausdintą ir pasirašytą diplomą.

" Nuclio Digital School sertifikavimo sistemos Nuclio Digital School yra sukurti šiuolaikišką ir lanksčią sistemą, kuri:

  • Tai veikia kaip mokymo programinės įrangos kūrimo atskaitos taškas, leidžiantis profesionaliai sertifikuoti Nuclio Digital School
  • Remia pramonės švietimo būdus, leidžiančius gauti sertifikatus, leidžiančius žmonėms lengvai judėti tarp skirtingų pedagogų ir pramonės vaidmenų
  • Nurodo aiškų profesionalų progresavimo kelią.
  • Tai leidžia suderinti lygį su kitais tarptautiniais vaidmenimis pramonėje.

Carlos Blanco

Pirmininkas

"Yra didelis poslinkis tarp to, kas buvo tiriama ir kokios įmonės reikalauja. Problema ta, kad tie, kurie žino apie technologijas ir internetinę rinkodarą, nėra mokytojai. Šiandien specializuota programa yra naudingesnė už universitetinę programą. "

Vietos

Barselona

Address
Barselona, Katalonija, Ispanija