Oficialus aprašymas

Vairuotojas, kurio reikia sėkmingai skaitmeninėje ekonomikoje.

Mes vedame jus per svarbiausius skaitmeninės ekonomikos ramsčius iš savo programavimo pagrindų į verslo pasaulį, taikydami technologijas ir naujų idėjų bei verslo modelių verslumą.

Nuclio Digital School siūlo jums skersines mokymo programas, kuriomis galite pereiti nuo pradedančiųjų lygio iki ekspertų lygio.

Mūsų tikslas

Be abejo, yra didelė skaitmeninių profesionalų paklausa, todėl dabar dažnai reikia atnaujinti žinias. " Nuclio Digital School " pagrindinis tikslas - sukurti ir atnaujinti realius pramonės poreikius atitinkančius profilius, kad užtikrintume, jog šie profiliai yra pasirengę būti produktyvūs. nuo to momento, kai jis yra bet kurioje kompanijoje, kuri jų reikalauja.

Siekiame sėkmingo mūsų studentų kelio kūrimo

Mes tikime, kad sėkmės raktas yra kokybės lygis, kurį mūsų mokiniai baigia mokymui.

Kadangi mes garantuojame profesinę sėkmę, kai baigsite kursą, jų įvedimo procesas reikalauja, kad kandidatai turėtų įveikti reikalavimus, kad galėtume sukurti lygių klases, turinčias reikiamų įgūdžių, kad būtų galima išlaikyti temas.

Pramonei reikalingų įgūdžių tvirtinimas

Mes siūlome sertifikatus kiekvienai iš mūsų programų. Kurso pabaigoje galite parodyti savo kvalifikaciją. Gausite išspausdintą ir pasirašytą diplomą.

" Nuclio Digital School sertifikavimo sistemos Nuclio Digital School yra sukurti šiuolaikišką ir lanksčią sistemą, kuri:

  • Tai veikia kaip mokymo programinės įrangos kūrimo atskaitos taškas, leidžiantis profesionaliai sertifikuoti Nuclio Digital School
  • Remia pramonės švietimo būdus, leidžiančius gauti sertifikatus, leidžiančius žmonėms lengvai judėti tarp skirtingų pedagogų ir pramonės vaidmenų
  • Nurodo aiškų profesionalų progresavimo kelią.
  • Tai leidžia suderinti lygį su kitais tarptautiniais vaidmenimis pramonėje.

Carlos Blanco

Pirmininkas

"Yra didelis poslinkis tarp to, kas buvo tiriama ir kokios įmonės reikalauja. Problema ta, kad tie, kurie žino apie technologijas ir internetinę rinkodarą, nėra mokytojai. Šiandien specializuota programa yra naudingesnė už universitetinę programą. "

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Nuclio Digital School

Sukūrėme naujausią mokymo programą ir ekspertų instruktorius, skirtus mūsų 16 savaičių pilnajam darbui pagal panardinamąją programą ... [+]

Geri sprendimai visada pagrįsti duomenimis

Sukurkite savo patirtį duomenų mokslo srityje, naudodami realaus pasaulio duomenų rinkinius ir mokydamiesi iš pramonės ekspertų su "Python" mokymo programa. Mokykis atitinkamus įrankius ir būdus spręsti realias verslo problemas ir išplėsti savo karjerą šiandien.

Gaukite tikrų rezultatų

Mūsų karjeros komanda padeda jums nustatyti savo stipriąsias puses, patikslinti savo tikslus ir sujungti daugiau nei 200 "Nuclio" partnerių, kad jūsų profesinės siekiai taptų realybe.

Ekspertų žinios

Išspręskite problemas kartu su aukšto lygio studentais, turintiems įvairius mokslo, duomenų analizės, inžinerijos, matematikos ir kt. Aspektus. Sukurti prasmingus ryšius, susitikti su potencialiais darbdaviais ir prisijungti prie mokymosi visą gyvenimą besimokančiųjų bendruomenės.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
16 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nuclio Digital School

Sužinokite, kaip kurti, pritraukti, išbandyti ir įgyvendinti skaitmeninės rinkodaros kampanijas su tikrais rezultatais. ... [+]

Išplėskite ir sustiprinkite skaitmeninės rinkodaros kompetenciją.

Internetas pakeitė mūsų klientų ir suinteresuotųjų šalių ryšius ir rinką. Platus įrankių asortimentas leidžia mums priimti sprendimus, paremtus tikslesniais ir regėjimo duomenimis nei bet kada anksčiau.

Nesinaudojant veiksmingomis skaitmeninės rinkodaros strategijomis, jūsų organizacija gali palikti savo vietas, o kiti konkurentai auga. Šis Intensyvusis mokytojas padeda sužinoti, kaip naršyti visą skaitmeninio rinkodaros kanalą, nuo įdarbinimo iki išlaikymo, ir gauti įrankius ir žinias, kad jūsų organizacija augtų. Atraskite platų skaitmeninės rinkodaros metodų spektrą ir sukurkite nuolatinio iteracijos mąstyseną ir mokymąsi, kad pasiektumėte rezultatus.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
16 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba