OBS - Three Points Digital Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Trys taškai | DIGITAL VERSLO MOKYKLA

Naujoji skaitmeninė verslo mokykla " Three Points", gimusi Barselonoje, reaguoja į dabartinį ekonominį ir verslo scenarijų. Mūsų tikslas yra užtikrinti žmonių konkurencingumą ir jų profesinę projekciją. Tai taip pat atitinka bendrovės poreikius, kuriuose ieškoma naujų darbo metodų, labiau dalyvavusi ir veiksminga, taip pat kintantys vartotojų poreikiai.

Mokymo modelio trijų taškų sujungia žinias ir patirtį Didac Lee ir Simono brolis, du tarptautiniai standartai skaitmeniniame pasaulyje su geriausia patirtimi aukštojo mokslo Planet mokymo ir universitetų. Ši partnerystė leidžia mums pasiūlyti aukštos kokybės programas, daug dėmesio skiriant vadybininkams ir profesionalų, pirmaujančių technologijų bendrovių ir investuotojų bendradarbiavimui.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------------

Jūsų duomenys bus įtraukti į TRREEPOINTS EDUCATION, SLU failą, kad galėtumėte tvarkyti santykius su jumis. Mes apdorosime jūsų duomenis (per pašto, telefono, akis į akį ir / ar telematiką) apie mūsų produktus ir (arba) paslaugas, nebent jūs prieštarautų, pažymėdami šį langelį :

Jūs sutinkate, kad net ir pasibaigus mūsų santykiams, "THREEPOINTS EDUCATION" SLU perduoda savo informaciją Grupo Planeta įmonėms, susijusioms su www.planeta.es, kurie vykdo veiklą leidybos, mokymo, kultūros, laisvalaikio, rinkimo, tekstilės ir draudimo srityse. privatus, didelis suvartojimas ir juvelyriniai dirbiniai, kad jus (per pašto, telefono, akis į akį ir (arba) telematiką) informuotų apie savo produktus ir (arba) paslaugas, nebent jūs prieštaravote, pažymėdami šį langelį:

Jūs sutinkate, kad THREEPOINTS EDUCATION, SLU siunčia (paštu, telefonu, akis į akį ir / ar telematics) informaciją apie įmones, kurios vykdo savo veiklą ankstesnėje pastraipoje minėtuose sektoriuose, nebent jūs prieštaravote, pažymėdami šį langelį:

Jūs sutinkate, kad "THREEPOINTS EDUCATION" SLU siunčia jums (paštu, telefonu, akis į akį ir (arba) telematiką) informaciją apie įmones, kurios plėtoja savo veiklą telekomunikacijų, bankininkystės ir finansinių subjektų, kelionių, technologijų ir teisinės veiklos srityse, išskyrus atvejus, prieštaraudami pažymėdami šį laukelį:

Galite pasinaudoti teise susipažinti su dokumentais, atšaukti, ištaisyti, pareikšti prieštaravimus ir atšaukimą bet kuriuo metu pateikus sutikimą, laišku "THREEPOINTS EDUCATION", SLU, Av. Diagonal 662, 08034 Barcelona, ​​išsiųsdami el. Laišką lopd @ threepoints.com

Vietos

Ispanija internete

Address
Ispanija internete, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis