PC Carrier

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame oficiali informacinių ir ryšių technologijų (IKT) mokykla nuo 1987 m. Mūsų kataloge pateikiami labiausiai pageidaujami kursai pagal įmones, taikant tris mokymo programas, kurias pasirenka mūsų studentai:

  • Grupinis mokymas (akis į akį arba teleprescinis)
  • Personalizuotas mokymas (pritaikytas studentui)
  • "INCOMPANY" mokymai (pritaikyti įmonėms)

Mūsų dėstytojai, profesoriai ir dėstytojai turi atitinkamą laipsnį ir sertifikuotą parengimą bendrovėms, turintiems programinę įrangą, su kuria turime partnerių bendradarbiavimo sutartis. Mūsų kursai daugeliu atvejų yra baigti su stažuotės moduliais, kuriuos galima mokėti arba ne, priklausomai nuo to, kokia kursų rūšis, jų trukmė ir susitarimai su mūsų bendrovėmis.

Visi mūsų kursai, sukurti ir patikrinti iš mūsų būstinės A Coruña, laikomasi ISO 9001: 2008 standarto, siekiant garantuoti mokymo procesų meistriškumą ir mūsų telepresinio atviro mokymo modelio kokybę tiek sinchroniškai (virtualios grupės auditorijoje), tiek ir asinchroninis (individualizuotos pamokos apie turinį).

Mes teikiame savo studentams konkrečius modulius, kad jie galėtų gauti sertifikatą kaip profesionalų, susijusių su įvairiomis informacinėmis ir ryšių technologijomis: Cisco Systems, Oracle, Microsoft, Linux, SAP, Adobe, Savia Amadeus ir kt.

Studentas prašo ir atlieka kvietimą atlikti egzaminą konkrečioje IRT srityje ir jį įveikdamas mes registruojame jį Tarptautiniame identifikavimo registre (IDE), kuris akredituoja ją visame pasaulyje šioje technologijoje prieš bet kokią valstybinę ar privačią įstaigą. Iš ten studentas gali būti akredituotas kaip bendrovės oficialus technikas, naudoti oficialius prekės ženklo logotipus ir gauti programinės įrangos ir medžiagų platinimo privalumus, kuriuos tai pažymėjo savo specialistams.

Vietos

A Coruña

Address
Rua Enrique Dequidt Hevia,10
15005 A Coruña, Galisija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis