Real Madrid Graduate School

Įvadas

Oficialus aprašymas


2006 m. Madrido "Real Madrid CF" ir "Universidad Europea de Madrid" sukūrė pirmąją universitetinę mokyklą, kurios specializacija - sportas ir jos santykiai su vadovybe, sveikata, ryšiais ir poilsiu / laisvalaikiu.

„ Real Madrid Graduate School Universidad Europea“ tęsiasi už sporto ribų, mokydama profesionalius lyderius visose disciplinose, kurios vienaip ar kitaip susijusios su šia sritimi. Absolventų programos orientuotos į įvairias sritis ir yra skirtos universitetų absolventams ir darbo profesionalams iš įvairių sektorių, susijusių su profesionaliais ir mėgėjų sportais.

Mokykla buvo sukurta su stipriu tarptautiniu komponentu, lygiai kaip dvi institucijos, kurios tai daro. Vienoje pusėje yra "Real Madrid" futbolo klubas, kuris paėmė Ispanijos kompaniją ir tapo viena iš pirmaujančių tarptautinių jėgų; iš kitos - "Universidad Europea de Madrid", tarptautinių universitetų laureato narys, aukščiausio lygio švietimo lyderis.

Profesinis dėmesys skiriamas pagrindiniam "Real Madrid" tarptautinės profesinės mokyklos absolventų išsilavinimo principui. Šių programų kūrimą ir įgyvendinimą vykdo "Real Madrid" ir "Universidad Europea de Madrid" profesionalai, labai prestižiniai savo atitinkamose srityse.

Siekdama suteikti praktinį išsilavinimą, magistrantūros programos yra mokomos moderniausiomis priemonėmis: Madrido "Real Madrid" galimybėmis naujame " Sports City" ir "Santiago Bernabéu" stadione bei " Universidad Europea de Madrid" miesteliuose "Alcobendas" ( Madridas) ir Villaviciosa de Odón (Madridas) Be to, dauguma studijų programų yra vizitai į įmones ar renginius, susijusius su mokymo programa, pavyzdžiui, "All England Club", kur vyksta garsus "Wimbledon Grand Slam", "Alfredo" atveju Di Stefano MBA sporto vadyboje.

Įranga

Mokykla siūlo studentams moderniausias priemones: " Real Madrid" sporto miestą Madrido Valdebebo rajone ir " Santiago Bernabéu" stadioną , taip pat " Madrido Universidad Europea de Madrid" universitetuose Alcobendas (Madridas) ir Villaviciosa de Odón (Madridas)

Alcobendas Campus

Pastatas yra Alcobendas mieste ir yra 13 000 m2 . Jos keturios istorijos yra tokios: daugiau nei 50 klasių, kompiuterių laboratorijos, fakulteto biurų, grupinių projektų patalpų studentams, mokymo biurų ir daugiafunkcinių patalpų. Pastatas yra įrengtas naujausiais mokymo įrenginiais ir kompiuterių tinklais . Prieinamas neįgaliesiems.

Villaviciosa de Odón Campus

Villaviciosa de Odón miestelyje yra reikalinga infrastruktūra, skirta mokymosi patirčiai optimizuoti . Sporto komplekso požiūriu yra sporto kompleksas , kuriame yra teismai ir specializuotos sritys praktikuojant kiekvieną discipliną, taip pat naujausios motorinių įgūdžių laboratorijos , fizinės fizikos ir judėjimo biomechanika. Tai suteikia puikią mokymo, taip pat sporto mokymo sistemą.

Taip pat yra dvi universiteto studentų bendrabučiai, kurių talpa didesnė nei 550. Ši galimybė užtikrina studentams patogų gyvenimą su visais reikalingais patogumais.

Santiago Bernabéu

Mažai pasaulio stadionų tokios labai profesionalios operacijos visose srityse, kaip ir "Santiago Bernabéu" stadionas. Yra daugybė detalių, dėl kurių "Bernabéu" stadionas yra unikalus pasaulyje . Organizacija sėkmingai panaudojo geriausius kitų stadionų aspektus ir pritaikė juos savo poreikiams. Tai paaiškina, kodėl "Cisco Systems", viena iš labiausiai kapitalizuotų IT kompanijų pasaulyje, kaip stadiono valdymo pavyzdį, pasirenka "Santiago Bernabéu" stadioną.

"Real Madrid" sporto miestas

"Real Madrid" "Sports City" yra didžiausias sporto kompleksas, kurio visada pastatė futbolo organizacija . Jo 1 200 000 kvadratinių metrų yra tiek sporto specialistų, tiek gerbėjų. Jo vieta yra privilegijuotoje "Parque de Valdebebas" teritorijoje, vienoje iš didžiausių ir gretimų sostinės sričių.

Tarptautinis tinklas

„ Real Madrid Graduate School - „Universidad Europea“ yra tarptautinis dėmesys, kaip ir institucijos, kurios ją remia. „Real Madrid CF“ peržengia lokalizmą dėl savo visuotinio pripažinimo ir tradicijų. Be to, „Universidad Europea de Madrid“ yra tarptautinės aukštojo mokslo lyderės tarptautinės universitetų grupės laureatas .

Šis aljansas gali sukelti tik tarptautiniu mastu ambicingą projektą, todėl šiuo metu „ Real Madrid Graduate School - Universidad Europea dabar veikia keliose šalyse Europoje, Azijoje, Okeanijoje ir Amerikoje.

Atsižvelgdami į mūsų įsipareigojimą siekti akademinės kompetencijos ir mūsų profesionalumo, įsteigiant mokyklą naujoje šalyje mes iš anksto peržiūri programas. Mes įsitikinę, kad jie yra sinchronizuoti su kiekvienos vietos realybe, užtikrinant studentams labai naudingą patirtį. Be to, kiekvienoje programoje yra tarptautinis fakultetas, sudarytas iš Ispanijos mokymo specialistų, dirbančių kartu su aukščiausio lygio specialistais iš šalies, kurioje mokoma magistro studijų programa.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea mokymo programos dabar mokomos keliose pasaulio universitetuose.

Vietos

Madridas

Address
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

28670 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija