Oficialus aprašymas


2006 m. Madrido "Real Madrid CF" ir "Universidad Europea de Madrid" sukūrė pirmąją universitetinę mokyklą, kurios specializacija - sportas ir jos santykiai su vadovybe, sveikata, ryšiais ir poilsiu / laisvalaikiu.

„ Real Madrid Graduate School Universidad Europea“ tęsiasi už sporto ribų, mokydama profesionalius lyderius visose disciplinose, kurios vienaip ar kitaip susijusios su šia sritimi. Absolventų programos orientuotos į įvairias sritis ir yra skirtos universitetų absolventams ir darbo profesionalams iš įvairių sektorių, susijusių su profesionaliais ir mėgėjų sportais.

Mokykla buvo sukurta su stipriu tarptautiniu komponentu, lygiai kaip dvi institucijos, kurios tai daro. Vienoje pusėje yra "Real Madrid" futbolo klubas, kuris paėmė Ispanijos kompaniją ir tapo viena iš pirmaujančių tarptautinių jėgų; iš kitos - "Universidad Europea de Madrid", tarptautinių universitetų laureato narys, aukščiausio lygio švietimo lyderis.

Profesinis dėmesys skiriamas pagrindiniam "Real Madrid" tarptautinės profesinės mokyklos absolventų išsilavinimo principui. Šių programų kūrimą ir įgyvendinimą vykdo "Real Madrid" ir "Universidad Europea de Madrid" profesionalai, labai prestižiniai savo atitinkamose srityse.

Siekdama suteikti praktinį išsilavinimą, magistrantūros programos yra mokomos moderniausiomis priemonėmis: Madrido "Real Madrid" galimybėmis naujame " Sports City" ir "Santiago Bernabéu" stadione bei " Universidad Europea de Madrid" miesteliuose "Alcobendas" ( Madridas) ir Villaviciosa de Odón (Madridas) Be to, dauguma studijų programų yra vizitai į įmones ar renginius, susijusius su mokymo programa, pavyzdžiui, "All England Club", kur vyksta garsus "Wimbledon Grand Slam", "Alfredo" atveju Di Stefano MBA sporto vadyboje.

Įranga

Mokykla siūlo studentams moderniausias priemones: " Real Madrid" sporto miestą Madrido Valdebebo rajone ir " Santiago Bernabéu" stadioną , taip pat " Madrido Universidad Europea de Madrid" universitetuose Alcobendas (Madridas) ir Villaviciosa de Odón (Madridas)

Alcobendas Campus

Pastatas yra Alcobendas mieste ir yra 13 000 m2 . Jos keturios istorijos yra tokios: daugiau nei 50 klasių, kompiuterių laboratorijos, fakulteto biurų, grupinių projektų patalpų studentams, mokymo biurų ir daugiafunkcinių patalpų. Pastatas yra įrengtas naujausiais mokymo įrenginiais ir kompiuterių tinklais . Prieinamas neįgaliesiems.

Villaviciosa de Odón Campus

Villaviciosa de Odón miestelyje yra reikalinga infrastruktūra, skirta mokymosi patirčiai optimizuoti . Sporto komplekso požiūriu yra sporto kompleksas , kuriame yra teismai ir specializuotos sritys praktikuojant kiekvieną discipliną, taip pat naujausios motorinių įgūdžių laboratorijos , fizinės fizikos ir judėjimo biomechanika. Tai suteikia puikią mokymo, taip pat sporto mokymo sistemą.

Taip pat yra dvi universiteto studentų bendrabučiai, kurių talpa didesnė nei 550. Ši galimybė užtikrina studentams patogų gyvenimą su visais reikalingais patogumais.

Santiago Bernabéu

Mažai pasaulio stadionų tokios labai profesionalios operacijos visose srityse, kaip ir "Santiago Bernabéu" stadionas. Yra daugybė detalių, dėl kurių "Bernabéu" stadionas yra unikalus pasaulyje . Organizacija sėkmingai panaudojo geriausius kitų stadionų aspektus ir pritaikė juos savo poreikiams. Tai paaiškina, kodėl "Cisco Systems", viena iš labiausiai kapitalizuotų IT kompanijų pasaulyje, kaip stadiono valdymo pavyzdį, pasirenka "Santiago Bernabéu" stadioną.

"Real Madrid" sporto miestas

"Real Madrid" "Sports City" yra didžiausias sporto kompleksas, kurio visada pastatė futbolo organizacija . Jo 1 200 000 kvadratinių metrų yra tiek sporto specialistų, tiek gerbėjų. Jo vieta yra privilegijuotoje "Parque de Valdebebas" teritorijoje, vienoje iš didžiausių ir gretimų sostinės sričių.

Tarptautinis tinklas

„ Real Madrid Graduate School - „Universidad Europea“ yra tarptautinis dėmesys, kaip ir institucijos, kurios ją remia. „Real Madrid CF“ peržengia lokalizmą dėl savo visuotinio pripažinimo ir tradicijų. Be to, „Universidad Europea de Madrid“ yra tarptautinės aukštojo mokslo lyderės tarptautinės universitetų grupės laureatas .

Šis aljansas gali sukelti tik tarptautiniu mastu ambicingą projektą, todėl šiuo metu „ Real Madrid Graduate School - Universidad Europea dabar veikia keliose šalyse Europoje, Azijoje, Okeanijoje ir Amerikoje.

Atsižvelgdami į mūsų įsipareigojimą siekti akademinės kompetencijos ir mūsų profesionalumo, įsteigiant mokyklą naujoje šalyje mes iš anksto peržiūri programas. Mes įsitikinę, kad jie yra sinchronizuoti su kiekvienos vietos realybe, užtikrinant studentams labai naudingą patirtį. Be to, kiekvienoje programoje yra tarptautinis fakultetas, sudarytas iš Ispanijos mokymo specialistų, dirbančių kartu su aukščiausio lygio specialistais iš šalies, kurioje mokoma magistro studijų programa.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea mokymo programos dabar mokomos keliose pasaulio universitetuose.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Real Madrid Graduate School

Komunikacijos ir sporto žurnalistikos magistras moko apie tai, kokia sporto žurnalistika yra ir kaip ji veikia, analizuojant, kaip pramonės ir profesinis socialinis aspek ... [+]

Komunikacijos ir sporto žurnalistikos magistras moko apie tai, kokia sporto žurnalistika yra ir kaip ji veikia, analizuojant, kaip pramonės ir profesinis socialinis aspektas vystėsi nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, įskaitant jo teisinius ir ekonominius aspektus. Magistrantūros programa rengia studentus žurnalistikos darbe, apimančiame tokias sritis kaip:

Spausdinti žurnalistiką. Čia pagrindiniai spausdinimo ir skaitmeninės sporto žiniasklaidos gamybos aspektai nagrinėjami pagal žurnalisto profesijos etikos kodeksą.

Televizija ir sportas. Čia pateikiami metodai ir konkretūs metodai, skirti televizijos įvykių sporto renginiams apibūdinti, taip pat kaip kurti specializuotą turinį, skirtą kanalo planavimui ar bet kuriai kitai audiovizualinei platformai.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Real Madrid Graduate School

Sporto teisës magistro laipsnis suteikia teisëjø absolventus, taip pat patyrusius teisininkus, turintiems konkreèias teisines sporto srities žinias ir ypatybes, suteikian ... [+]

Sporto teisës magistro laipsnis suteikia teisëjø absolventus, taip pat patyrusius teisininkus, turintiems konkreèias teisines sporto srities žinias ir ypatybes, suteikiant joms konkreti sporto situacijos ir jos teisinës struktûros vizijà.

Šis laipsnis susijęs su sporto teise interdisciplininiu būdu, daugiausia dėmesio skiriant skirtingoms perspektyvoms, o tai leidžia studentams geriau prisitaikyti prie specifinių poreikių, kuriuos reikalauja teisininko profesija prieš skirtingas nacionalines ir tarptautines sporto įstaigas.

Šis laipsnis yra suprojektuotas taip, kad mokiniai gautų praktinius mokymus, skirtus dinamiškai mokytis visais klausimais, susijusiais su sporto teise. Šiuo tikslu kartu su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis atliekami komandiniai darbai, vaidmenų žaidimai, diskusijos, diskusijų forumai ir teisminių procesų imitavimas.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Real Madrid Graduate School

Per magistro studijas studentai turi puikią galimybę, kad galėtumėte atlikti "Cantera" direktoriaus, metodologijos departamento direktoriaus, sugavimo departamento direkt ... [+]

Per magistro studijas studentai turi puikią galimybę, kad galėtumėte atlikti "Cantera" direktoriaus, metodologijos departamento direktoriaus, sugavimo departamento direktoriaus ir bet kurios Sporto futbolo direkcijos veiklos funkcijas . Meistras įgalina ir išskiria tave puikiu profesionalu bet kurioje futbolo srityje .

TIKSLAS

" Football Management" magistras siūlo reikalingas žinias ir priemones, kurios leidžia studentams atlikti karjero vadybininkų, metodologijos skyrių, įdarbinimo ir bet kurios kitos futbolo klubo sporto valdymo sritys funkcijas.

Šis meistras jums suteikia galimybę atlikti "Cantera" direktoriaus, metodologijos departamento direktoriaus ir sugautų žuvų departamento direktoriaus funkcijas bet kurioje futbolo klubų metodologijos konsultanto Sporto futbolo direkcijos srityje. Įvairių futbolo žaidimų modelių patarėjas, skirtingų futbolo techninių įstaigų nariai ir taktinio modeliavimo specialistas.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Real Madrid Graduate School

Studijuokite sporto rinkodarą su geriausiais partneriais: "Universidad Europea" ir "Real Madrid" - didžiausias pajamų generatorius ir labiausiai pripažintas sporto prekių ... [+]

Studijuokite sporto rinkodarą su geriausiais partneriais: " Universidad Europea" ir " Real Madrid" - didžiausias pajamų generatorius ir labiausiai pripažintas sporto prekių ženklas visame pasaulyje.

Patirkite moderniausią mokymo būdą, įskaitant realius projektus ir atvejų tyrimus, dalyvavimą sporto renginiuose, tinklų kūrimo galimybes ir stažuotes sporto prekėse.

Tikslas

Šios programos tikslas yra formuoti, atnaujinti ir specializuotis studentams, kaip marketingo ir komunikacijos profesionalams, turintiems konkrečią sporto orientaciją. Profesionalumo trūksta daugelyje sporto įstaigų ir didžiulės investicijos į sportą įvairiuose sektoriuose yra puikus scenarijus šiuolaikiniams, kūrybingiems ir atnaujintiems rinkodaros specialistams sporto industrijoje.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Real Madrid Graduate School

"Real Madrid" sporto teisės magistro laipsnis yra natūralus profesinės sporto realybės rezultatas, atitinkantis sektoriaus poreikius, siūlantis studentams integruotą prof ... [+]

" Real Madrid" sporto teisės magistro laipsnis yra natūralus profesinės sporto realybės rezultatas, atitinkantis sektoriaus poreikius, siūlantis studentams integruotą profesinį rengimą.

Neakivaizdinė programa, nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. / Ketvirtadienio ir penktadienio popietę / vakare, nuo 4,00 iki 9,00 p. M., Šeštadienio rytą / popietę, nuo 9,00 aM iki 2,00 p. M., Suteikiant studentams galimybę derinti kursą su darbo valandomis.

TIKSLAS

Šio magistro laipsnio tikslas - padėti studentams ugdyti gebėjimą teikti teisines konsultacijas ir valdyti viešųjų ir privačių sporto subjektų teisinius reikalus. Gavę šią kvalifikaciją, būsimasis specialistas bus išmokęs pagrindines sporto verslo teisines koncepcijas ir priemones.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Real Madrid Graduate School

Šis magistro laipsnis pradėjo vykdyti specialias mokymo programas ir didinti gyventojų gyvenimo kokybę. ... [+]

Šis magistro laipsnis pradėjo vykdyti specialias mokymo programas ir didinti gyventojų gyvenimo kokybę.Du skirtingi maršrutai: profesionalas ir tyrėjas (tai vienas įgalina Pdh)Mokymasis remiantis praktikaTIKSLAS

Remiantis biopsichosocialiniu modeliu, ji sukūrė programą, kuri iš esmės orientuota į tris sveikatos aspektus: biologinę, psichologinę ir socialinę, siekiant patenkinti įvairių populiacijų, turinčių tam tikros rūšies patologiją, poreikius arba pagyvenusius žmones.

KAS TAIKOMA?

Magistro laipsnis skirtas fizinio aktyvumo, psichologijos ar švietimo, sveikatos mokslų ir kūno kultūros mokymų universitetinių laipsnių turėtojams

Pagrindiniai aspektai... [-]
Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba