Oficialus aprašymas

The Institutas tęstinio mokymo metu Barselonos universitete dabar mokykla tęstinio mokymo - Barselonos universitetas.

Prekės ženklo ir jo logotipą atnaujinimas yra dalis modernizavimo proceso grafinio atvaizdo visų subjektų, kurie sudaro UB Group ". Evoliucija simbolizuoja tarptautinį pašaukimą įstaigos ir patvirtina savo įsipareigojimą likti strateginiu partneriu specialistams ir įmonėms dėl talento ir žinių valdymo plėtrą.

Gyvenimas Barselonoje

Įsikūręs Ispanijos šiaurės rytuose, Barselona yra Katalonijos ir Ispanijos pirmą ekonominėje zonoje sostinė. Miesto gyventojų yra daugiau kaip milijonas su puse gyventojai, o žmonių visoje Katalonijoje skaičius yra daugiau nei 7 milijonai žmonių.

Dėl savo vietoje ant Viduržemio jūros, Barselona turi šiltą, palankiai klimatas, malonus temperatūra ištisus metus.

Šiandien, Barselona yra modernus, kosmopolitinis ir labai dinamiškas miestas. Tai jaukus miestas, pritaikyta žmonėms ir žmonėms.

Graduate Management Admission Test arba Mokykla tęstinio mokymo - Barselonos universitetas Jis įsikūręs 22 @ Barselona, ​​novatoriškas produktyvus rajono siūlanti modernius erdves strateginio koncentracijos žinioms imlių veiklą. Štai kur jis sukūrė naują modelį kompaktišką mieste, kur labiausiai novatoriškoms bendrovėms taikomi kartu su universitetais, mokslinių tyrimų centrų, mokymo ir technologijų perdavimo, taip pat būsto, įrenginių ir žaliųjų plotų.

Barselonos kalbos

Du oficialios kalbos ištarti Barselonoje ir Katalonijos poilsio katalonų ir ispanų. Dvi kalbos yra vienodai suprantama Barselonos žmonių.

Kalbant apie mokymo, gali būti naudojami tiek oficialias kalbas, kiekviena programa apibrėžia naudojama kalba, katalonų arba ispanų, priklausomai nuo pačios programos ir visuomenei, kam jis skirtas savybių. Tai UB, kad mokytojai ir mokiniai turi teisę pasirinkti kalbą, kuria jie nori išreikšti politika.

Viskas ko jums reikia žinoti, kada ateis studijuoti Barselona

The Barselona centras universitari (BCU) Ji suteikia išteklius ir informaciją žmonėms, kurie atvyksta į Barseloną dalyvauti švietimo veiklą, pavyzdžiui, apgyvendinimo studentų ir darbuotojų bei užsienio mokslo maišelį.

Įdėk savo materialinę taikymo sritį skatinimo mokymo, bakalauro ir magistro, taip pat susijusią mokslinių tyrimų veiklą.

Valdo veiklą, kuria siekiama kultūros ir pilietinės integracijos studentų ir dėstytojų ir užsienio mokslo, gyvenantis Barselonoje ir jos metropolinės zonos.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Mokytojas yra skirta specialistams, kurie nori plėtoti techninę arba valdymo atsinaujinančios energetikos srityje, energijos rinkoje, efektyvumo ir tvarumo vieną iš šių t ... [+]

Energetikos sektorius labai pasikeitė per pastaruosius metus. Būtinybę įvairinti tvarius energijos šaltinius, klimato kaitos švelninimo politikos ir prisitaikymo, be kita ko pasekmės, yra karštas temas. Nauji iššūkiai įmonių ir organizacijų reikalauja specialistų naujų įgūdžių, ne tik technikos srityje, bet taip pat atsinaujinančios energijos valdymą.

The Master inžinerija ir vadyba atsinaujinančių energijos šaltinių rengia jums už jus galės planuoti, valdyti ir vertinti techninį ir ekonominį įgyvendinamumą įrenginių, skatinti švarų, atsinaujinančios ir endogeninio energiją ir gerinti energijos vartojimo efektyvumą, įveikti technines, teisines ir administracines kliūtis, kurios yra kasdienio gyvenimo dalis profesionalus.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Į verslo ir verslo komunikacijos magistro Barselonos universiteto siekiama, kad jums sukurti save profesionaliai šiame sektoriuje, siekiant virsti atsakingas pareigas. ... [+]

Bendravimas patyrė reikšmingų pokyčių pastaraisiais metais daugiau nei bet kada, organizacijoms reikia specialistų, galinčių bendrauti ir pasiekti skirtingas auditorijas, vidaus ir išorės. Norėdami tai padaryti, jie turi naudoti visas priemones, tiek internete, tiek neprisijungus. Firmos komunikacija gali pasiekti geresnių rezultatų, kurti gerą įvaizdį ir pagerinti institucinę reputaciją.

The Magistras verslo komunikacijos ir verslo Barselonos universitetas siekia, kad jums sukurti save profesionaliai šiame sektoriuje, siekiant virsti atsakingas pareigas. Šiuo kapitonas, jūs išmoksite bendravimo įgūdžius, online ir offline aplinką, reklamos, rinkodaros ir ryšių su visuomene. Jūs išmoksite naujausias tendencijas komunikacijos. Jūs pasiruošti valdyti komunikacijos projektus ir įgyti vadovavimo įgūdžių, siekiant palengvinti savo profesinį tobulėjimą. ... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Universiteto absolventų suinteresuoti plėsti ir gerinti jų žinias rinkodaros, pardavimo ir organizacinė valdymo srityse, kaip dalį savo karjeros. ... [+]

PASKIRTIES

Universiteto absolventų suinteresuoti plėsti ir gerinti jų žinias rinkodaros, pardavimo ir organizacinė valdymo srityse, kaip dalį savo karjeros. Specialistai rinkodaros ir / ar pardavimo, norintys atnaujinti žinias, siekiant pagerinti jų karjeros. Profesionalai iš kitų sričių, kurie nori papildyti savo mokymą ir kvalifikacijos kėlimą į marketing.Consultores ar konsultantai, siekiantiems įgyti, atnaujinti arba pataisyti savo žinias marketingo ir pardavimų ir programų srityje.

Nauja įpročiai, naujos tendencijos ir elgsena, naujų būdų bendrauti, daugiau informacijos iš vartotojų ir didesni reikalavimai ... Šiuos nuolat pokyčiai reikalauja rinkodaros ir pardavimų permąstyti savo filosofijas, koncepcijų ir priemonių, kad pasiektų verslo kompetenciją. Tik įmonės ir organizacijos galėtų prisitaikyti ir reguliuoti savo rinkodaros politiką prie pokyčių rinkoje galės judėti į priekį.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba