Seeway - Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

haz lo que quieras

daryk, kaip žinai

Čia rasite erdvę, kurioje garsus darbo profesionalai dalijasi savo žiniomis statant naujus patirtimi su jumis. Priartėti prie realaus pasaulio per praktinio darbo ir klasių, kad išmokyti jus, kas jums tikrai reikia žinoti savo karjerą. Daug retorika ir mažai nepriklausymo. Kaip ir su studijomis ir agentūrų, kur vieną dieną dirbsite.

Seeway ne manote, kad tai yra šalis. Mūsų mokykloje dirbame su griežtumo, bet taip pat laisvai, naudojant alternatyvų metodą mokymo, kuris atitinka jūsų gyvenimo būdą, įdėti savo kojas ant žemės ir savo kūrybiškumą per stogą. Tai jaudinantis, gyventi ir mokytis profesijos vykdyti projektus, kurie leis jums mokytis kiekviename etape, iš kurių koncepciją idėja kol vystytis. Mes jau tai daro nuo 2001 metų, todėl galime garantuoti, kad jis veikia.

Be to, mes dirbame krepšys, mažas grupes ir mokytojams, kurie sekti jus atidžiai ir padėti jums gauti geriausią iš jūsų, stumti sau tą patį rytoj jums reikės savo klientams.especial

Recenzuojamuose tyrimai UNIVERSITETAS San Jorge

Nuo 2013 m Seeway yra susijęs su San Jorge universiteto suteikti tos universitete programų bakalauro laipsnį, magistro studijų laipsnį. Patvirtinimas turinio ir metodikos Universiteto suteikia papildomą garantiją, sinonimas kokybės ir akademinio griežtumo, su tam Seeway formavimo ir stato ryšius abiejų organizacijų, kurios skatina bendrą plėtrą.

DARBAS

Seeway yra atsakingas už jungiantis talentą su darbo rinka per mūsų išskirtinės maišą darbą studentai ir absolventai. Erdvė, kurioje mes prisijungti talentu ir kūrybingumu studijos, agentūros ir gamybos įmonės turi užpildyti laisvas darbo vietas savo darbo jėgos.students

JŪS PIRMIEJI

Be būdamas Grafinis dizainas, animacija, skaitmeninės rinkodaros ir fotografija Mokykla, Seeway yra sąvoka. Tai kūrybiškumo ir neatitiktis. Idėjos juda. Maištingumas sąmoningas. Pašalietis mokymo su savo metodika remiasi patirtinio mokymosi. Režisierius talentingų žmonių, kurie pasirenka savo kelią ir piešiama patys.

Mes Barselonos centre. Mes kvėpuojame kūrybinį kvėpavimą į miestą. Estetika ir vizualinė kultūra įkvepia mus nuolat. Jos atviros ir kosmopolitiškas charakteris yra mūsų tapatybės dalis. Ir tai rodo, ką mes darome.

Jei išdrįstų, mes laukiame.

Vietos

Barselona

Address
Pau Clarís 115
08009 Barselona, Katalonija, Ispanija