Oficialus aprašymas

Ispanija Verslo Mokykla yra naujas verslo mokykla privati, nepriklausoma ir pliuralistinė su labai svarbiu socialinės funkcijos. Mes galime nurodyti, mes susiduriame su viena iš nedaugelio mokyklų, jei ne vienintelis socialinis verslas.

Jis susideda iš specialistų, turinčių didelę patirtį mokymo ir norite pasidalinti savo žiniomis pridėtinę vertę visuomenėje. Linkime aptarnauti ir mokymo talentingų žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus, rasės ar reikalavimus.

Ispanija verslo mokykla orientuota į verslo, teisinę ir veiklos mokymo, po aukštos kokybės eLearning metodiką pirmaujančių verslo mokyklų pasaulyje.

pixelIspanija verslo mokykla pristato pasiekti pripažinimą tarptautinėje bendruomenėje ir interneto mokymo kokybės per savo dėstytojų, didelės paklausos akademinių programų ir konkurencingą kainą sistema./>

misija

Misija ir vizija Ispanija verslo mokykla

 • Turistinis vadovas sprendimų priėmimą.
 • Dėmesys kompetencijos ir paslaugų.
 • Formavimosi augimas visuomenėje.

vertybės

Reikšmės yra grindžiama privatiems asmenims ir įmonėms yra bendruomenės žmonių.

 • Pagarba kitiems, asmeniškai ir profesionaliai. Verslo žmonės orientuotą valdymą.
 • Dvasia paslaugų ir kompetencijos kokybę, kaip gero darbo priemonėmis.
 • Nuolankumas, gebėjimas mokytis ir klausytis.
 • Sąžiningumas ir komandinis darbas.
 • socialinio įsipareigojimas.
 • Internacionalizacija.
 • Verslumo.

metodika

Prisijungę mokymo sukūrė Ispanija verslo mokykla yra grindžiamas nauju modeliu, kad suderina ne veido mokymą ir papildo technologinės pažangos ir mokymosi. Mokymas yra lygiavertis veido, bet leidžianti prisitaikyti prie tvarkaraščiai jų prieinamumą, kad galėtų derinti mokymus su profesinio ir asmeninio pasišventimo.

Internetinė metodas leidžia pasiekti mokymo tikslus, dalyvaujant ir sąveika. Dalyviai turi pilnai aktyvų vaidmenį, įstojusi į veiklos ir diskusijų, kad privers jus bendrauti su tiek mokytojo ir su savo bičiuliais programos seriją.

programos metu studentas turi atkakliai įvesti virtualioje miesteliu turi nuolat stebėti:

 • Byla metodas, sistema, kurią naudoja pirmaujančių tarptautinių verslo mokyklų.
 • Tyrimo medžiaga.
 • Dalyvavimas praktinių atvejų analizė.
 • Diskusijų forumai ir diskusijos su mokytojais ir mokiniais.
 • Videokonferencijos ir gyventi virtualų klasę arba atidėti režimą, kur mokytojas plėtoja koncepcijas ir turinį skatinti jų diskusijas ir darbą per ateinančias savaites.

Bus nuolatinis grįžtamasis ryšys praturtinti studentų ir mokytojų švietimą, skatinant studentus identifikuoti pagrindines problemas ir prioritetus tokius klausimus, kaip laiko valdymo. Tradicinis mokytojas tampa mokytojas ar tarpininką ir jo pagrindines funkcijas:

 • Turistinis vadovas studentams link mokymosi turinį, atsakymus į paklausimus, koreguoti veiklą ir nurodydamas kurie aspektai turėtų gilinti.
 • Teigiamai skatinti visą grupę, sukurti klimatą mokymosi ir ugdymo klausimus diskusijoms.
 • Stebėti mokinių dalyvavimo, mokymosi vertinimo ir atlikti kasdien atsiliepimus.

Kokybės interneto programa siūlo šiuos privalumus:

 • Suderinti savo asmeninio laiko, darbo ir studijų. Galimybė siekti aukštojo mokslo nenutraukiant darbo planavimą.
 • Santaupas. Transporto išlaidos, kelionės laikas ir mokymą.
 • Lankstumas. Galite pasirinkti laiką ir pasišventimo.
 • Technologijos. Naudoti ir susipažinimas technologijos.
 • Tinklų. Keitimasis darbo patirtį ir plėsti savo tinklą.
Programos mokomos:
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Spain Business School

Į Verslumo magistras suteikia studentams ar jie galvoja kurti savo projektą, jeigu jis jau yra padaryta. Jei tai yra jūsų atveju, tai bus išmokyti iš teisės sričių apsvar ... [+]

Į Verslumo magistras suteikia studentams ar jie galvoja kurti savo projektą, jeigu jis jau yra padaryta. Jei tai yra jūsų atveju, tai bus išmokyti iš teisės sričių apsvarstyti, atrasti, kaip ši idėja siekti finansavimą ir vadovauti veikimą ir valdymą versle.

Atmosfera yra 100% patirtinis ir bus Mokomi ir Mentored žinomų verslininkų, kurie supažindins Jus su įdomiausia jūsų verslo tinklų idėja.

Be to, jei jus domina, jūs galų gale su savo idėja kapitono padarė tai padaryti, ir jūsų kompanija sukūrė kartu su geriausių specialistų patarimus.

Siunčiama

Kiekvienas, kuris turi verslumo ir nori sužinoti, kaip personažas, tam tikru momentu, turite prijungti savo projektą ir sumažinti riziką.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Spain Business School

Visi specialistai turi paleisti verslą, patys ar kitiems, skaitmeninį ar būtų paverstas į skaitmeninį jų. Į skaitmeninės verslo magistro suteikia jums galimybę būti visų ... [+]

Kas turėtų dalyvauti:

Visi specialistai turi paleisti verslą, patys ar kitiems, skaitmeninį ar būtų paverstas į skaitmeninį jų.

Į skaitmeninės verslo magistro suteikia jums galimybę būti visų naujų įmonių kreipėsi į interneto produktus, skaitmeninės vartotojų ir e-komercija, marketingo visų formų (skaitmeninis, mobilus, socialinių tinklų, lojalumo technologiniai ir teisiniai pagrindai disciplinas klientas), interneto turinio valdymo, web analytics, reklama, skaitmeninis valdymo įgūdžius ir daug daugiau ... Verslo mokykla Ispanijoje mes esame ekspertai mokymo esamus ir būsimus skaitmeninius lyderių.

Tikslai: Žinoti, suprasti ir taikyti bet kuriai bendrovei pagrindus, tačiau iš naujos rinkos perspektyvos: skaitmeninis. Įgyti pagrindinių žinių apie pardavimų, rinkodaros, finansų ir žmogiškųjų išteklių, tačiau įvaldyti naujas technologijas Digital Marketing, socialiniai tinklai, elektroninės komercijos, teisinių direktyvų 2.0 įgūdžių ir interneto Analytics ". Gebėjimas įvertinti ir pasiekti rezultatų dėl veiksmų, pradėtų. Tapk pasiekti geriausią investicijų grąžą ekspertas. Gebėti kurti savo projektą ir gauti finansavimą už jį Be to, iš pasaulinių tikslų visoms programoms, kurį sudaro numeris: efektyviai vadovauti komandas, išmokti priimti strateginius sprendimus, plėtoti visuotinį ir integruojamoji vizija, magistro pokyčių valdymo ir surinkimo valdymo įgūdžius. ... [-]
Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Qué es Spain Business School

Nuestra Escuela

Formación Spain Business School

Spain Business School
Address
C/ Velázquez 12.
28006 Madrid, Community of Madrid, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 917 19 10 00