Oficialus aprašymas

Ispanija Verslo Mokykla yra naujas verslo mokykla privati, nepriklausoma ir pliuralistinė su labai svarbiu socialinės funkcijos. Mes galime nurodyti, mes susiduriame su viena iš nedaugelio mokyklų, jei ne vienintelis socialinis verslas.

Jis susideda iš specialistų, turinčių didelę patirtį mokymo ir norite pasidalinti savo žiniomis pridėtinę vertę visuomenėje. Linkime aptarnauti ir mokymo talentingų žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus, rasės ar reikalavimus.

Ispanija verslo mokykla orientuota į verslo, teisinę ir veiklos mokymo, po aukštos kokybės eLearning metodiką pirmaujančių verslo mokyklų pasaulyje.

pixelIspanija verslo mokykla pristato pasiekti pripažinimą tarptautinėje bendruomenėje ir interneto mokymo kokybės per savo dėstytojų, didelės paklausos akademinių programų ir konkurencingą kainą sistema./>

misija

Misija ir vizija Ispanija verslo mokykla

 • Turistinis vadovas sprendimų priėmimą.
 • Dėmesys kompetencijos ir paslaugų.
 • Formavimosi augimas visuomenėje.

vertybės

Reikšmės yra grindžiama privatiems asmenims ir įmonėms yra bendruomenės žmonių.

 • Pagarba kitiems, asmeniškai ir profesionaliai. Verslo žmonės orientuotą valdymą.
 • Dvasia paslaugų ir kompetencijos kokybę, kaip gero darbo priemonėmis.
 • Nuolankumas, gebėjimas mokytis ir klausytis.
 • Sąžiningumas ir komandinis darbas.
 • socialinio įsipareigojimas.
 • Internacionalizacija.
 • Verslumo.

metodika

Prisijungę mokymo sukūrė Ispanija verslo mokykla yra grindžiamas nauju modeliu, kad suderina ne veido mokymą ir papildo technologinės pažangos ir mokymosi. Mokymas yra lygiavertis veido, bet leidžianti prisitaikyti prie tvarkaraščiai jų prieinamumą, kad galėtų derinti mokymus su profesinio ir asmeninio pasišventimo.

Internetinė metodas leidžia pasiekti mokymo tikslus, dalyvaujant ir sąveika. Dalyviai turi pilnai aktyvų vaidmenį, įstojusi į veiklos ir diskusijų, kad privers jus bendrauti su tiek mokytojo ir su savo bičiuliais programos seriją.

programos metu studentas turi atkakliai įvesti virtualioje miesteliu turi nuolat stebėti:

 • Byla metodas, sistema, kurią naudoja pirmaujančių tarptautinių verslo mokyklų.
 • Tyrimo medžiaga.
 • Dalyvavimas praktinių atvejų analizė.
 • Diskusijų forumai ir diskusijos su mokytojais ir mokiniais.
 • Videokonferencijos ir gyventi virtualų klasę arba atidėti režimą, kur mokytojas plėtoja koncepcijas ir turinį skatinti jų diskusijas ir darbą per ateinančias savaites.

Bus nuolatinis grįžtamasis ryšys praturtinti studentų ir mokytojų švietimą, skatinant studentus identifikuoti pagrindines problemas ir prioritetus tokius klausimus, kaip laiko valdymo. Tradicinis mokytojas tampa mokytojas ar tarpininką ir jo pagrindines funkcijas:

 • Turistinis vadovas studentams link mokymosi turinį, atsakymus į paklausimus, koreguoti veiklą ir nurodydamas kurie aspektai turėtų gilinti.
 • Teigiamai skatinti visą grupę, sukurti klimatą mokymosi ir ugdymo klausimus diskusijoms.
 • Stebėti mokinių dalyvavimo, mokymosi vertinimo ir atlikti kasdien atsiliepimus.

Kokybės interneto programa siūlo šiuos privalumus:

 • Suderinti savo asmeninio laiko, darbo ir studijų. Galimybė siekti aukštojo mokslo nenutraukiant darbo planavimą.
 • Santaupas. Transporto išlaidos, kelionės laikas ir mokymą.
 • Lankstumas. Galite pasirinkti laiką ir pasišventimo.
 • Technologijos. Naudoti ir susipažinimas technologijos.
 • Tinklų. Keitimasis darbo patirtį ir plėsti savo tinklą.
Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Spain Business School

visi žmonės, kurie nori kurti, valdyti, vidutinio sunkumo, plėtoti ir vadovauti virtualias bendruomenes, sekti sąskaitas ir aiškinimo metrinių ataskaitų įvertinti bet kok ... [+]

Kas turėtų dalyvauti:

visi žmonės, kurie nori kurti, valdyti, vidutinio sunkumo, plėtoti ir vadovauti virtualias bendruomenes, sekti sąskaitas ir aiškinimo metrinių ataskaitų įvertinti bet kokios markės IG ar bendrovė ketina. Tiek Bendrijos Manager ir Social Media profilis yra pareikalavo visų organizacijų ir vienos iš perspektyviausių profesijų.

Tikslai: Sužinokite interpretuoti elgesį, kad vartotojai yra tinkle ir žinoti, suprasti ir taikyti bet kuriai bendrovei pagrindus, tačiau iš socialinių tinklų perspektyvos. Žinant problemas, su kuriomis vartotojai, įmonės ir jų prekių ženklai yra gyvenančių socialiniuose tinkluose. strategiškai vieta jūsų įmonę į RRSS nuo Atsižvelgiant turinio valdymas, socialinės rinkodaros ir klientų aptarnavimo punkto. Visi Bendrijos Manager įgūdžius kiekvienam socialinio tinklo. Gebėjimas įvertinti, analizuoti ir pranešti rezultatus, kaip jie įvyktų. Be to, iš pasaulinių tikslų visoms programoms, kurį sudaro numeris: efektyviai vadovauti komandas, išmokti priimti strateginius sprendimus, plėtoti visuotinį ir integruojamoji vizija, magistro pokyčių valdymo ir surinkimo valdymo įgūdžius. ... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
10 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Spain Business School

Visiems specialistams, kurie turi vadovauti įmonėms, nepriklausomai nuo to, ar jų pačių, ar kieno nors kito, skaitmeninės ar tos, kurios pavers jų įmones skaitmeninėmis. ... [+]

Kas tai yra:

Visiems specialistams, kurie turi vadovauti įmonėms, nepriklausomai nuo to, ar jų pačių, ar kieno nors kito, skaitmeninės ar tos, kurios pavers jų įmones skaitmeninėmis.

Skaitmeninio verslo magistras suteikia jums galimybę būti visų naujų verslo sričių, technologinių ir teisinių pagrindų, taikomų internetui, gaminiams, skaitmeniniams vartotojams ir elektroninei komercijai, rinkodaros visais jos aspektais (skaitmeninis, mobilusis, socialiniai tinklai, lojalumas) mokytoju klientų), internetinio turinio valdymas, internetinė analizė, reklama, įgūdžiaiSpain Business School esame ekspertai, mokantys esamus ir būsimus skaitmeninius lyderius.

tikslai:Žinoti, suprasti ir pritaikyti bet kurios įmonės pagrindus, tačiau remiantis naujos rinkos vizija: skaitmenine.Įgykite pagrindinių žinių apie pardavimą, rinkodarą, finansus ir žmogiškuosius išteklius, tačiau įsisavinkite naujus metodus: skaitmeninę rinkodarą, socialinius tinklus, elektroninę komerciją, valdymo įgūdžius 2.0 ir žiniatinklio analizę.Žinoti, kaip įvertinti ir pasiekti įgyvendinamų veiksmų rezultatus.Tapkite geriausios IG pasiekimo ekspertu.Turėkite galimybę kurti savo projektą ir gauti finansavimą už jįBe to, visose programose yra keletas pasaulinių tikslų: efektyviai valdyti darbo grupes, mokytis priimti strateginius sprendimus, kurti pasaulinę ir integruotą viziją, valdyti pokyčių valdymą ir užfiksuoti valdymo įgūdžius.Darbotvarkė:... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Spain Business School

Ji skirta visiems žmonėms, norintiems sukurti verslą internete ir norintiems pasiekti potencialius pirkėjus, kad ir kur jie būtų, ir kurie žino, kaip tai padaryti iš skir ... [+]

Kas tai yra:

Ji skirta visiems žmonėms, norintiems sukurti verslą internete ir norintiems pasiekti potencialius pirkėjus, kad ir kur jie būtų, ir kurie žino, kaip tai padaryti iš skirtingų egzistuojančių prietaisų. Taip pat tiems žmonėms, kuriems reikia apibrėžti ir suplanuoti strategiją, kuri lemia sėkmę bet kurioje prekybai skirtoje įmonėje.

tikslai:Žinoti, suprasti ir pritaikyti pagrindinius bet kurios internetinės bendrovės, skirtos prekybai, pagrindus, tačiau atsižvelgiant į naujos rinkos viziją - skaitmeninę.Įgykite išsamių žinių nuo klientų įgijimo, lojalumo, elektroninės komercijos strategijos iki rezultatų analizės.Žinoti, kaip įvertinti ir pasiekti įgyvendinamų veiksmų rezultatus.Tapkite geriausios IG pasiekimo ekspertu.Turėkite galimybę kurti savo projektą ir gauti finansavimą.Be to, visose programose yra keletas pasaulinių tikslų: efektyviai valdyti darbo grupes, mokytis priimti strateginius sprendimus, kurti pasaulinę ir integruotą viziją, valdyti pokyčių valdymą ir užfiksuoti valdymo įgūdžius.Darbotvarkė:... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
10 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Spain Business School

Skirta visiems profesionalams, kuriems į savo verslo strategijas reikia įtraukti naujus kanalus, kuriuos naudoja klientai: skaitmeninius. Ir, be abejo, visiems verslinink ... [+]

Kas tai yra:

Visiems specialistams, kuriems į savo verslo strategijas reikia įtraukti naujus kanalus, kuriuos naudoja klientai: skaitmeninius. Ir, be abejo, visiems verslininkams, kurie turi žinoti interneto teikiamus pranašumus, nes jie ketina sukurti elektroninę prekybą arba todėl, kad nori pakeisti arba pritaikyti savo tradicinį verslą prie skaitmeninio.

tikslai:Žinoti, suprasti ir pritaikyti bet kurios įmonės pagrindus, tačiau remiantis naujos rinkos vizija: skaitmenine.Įgyti visas rinkodaros ir klientų valdymo žinias.Žinoti, kaip įvertinti ir pasiekti įgyvendinamų veiksmų rezultatus.Tapkite geriausios IG pasiekimo ekspertu.Turėkite galimybę kurti savo projektą ir gauti finansavimą už jįDarbotvarkė:... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
10 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Spain Business School

Verslumo magistras moko studentą, nesvarbu, ar jis galvoja apie savo projekto sukūrimą, ar jau yra tai padaręs. Jei tai jūsų atvejis, jis išmokys jus iš teisės sričių ats ... [+]

Verslumo magistras moko studentą, nesvarbu, ar jis galvoja apie savo projekto sukūrimą, ar jau yra tai padaręs. Jei tai jūsų atvejis, jis išmokys jus iš teisės sričių atsižvelgti į tai, kaip atrasti idėją, ieškoti finansavimo ir vykdyti verslo valdymą bei valdymą.

Aplinka yra 100% patyrusi, o jus konsultuos ir prižiūrės garsūs verslininkai, kurie supažindins jus su įdomiausiais jūsų verslo idėjos tinklais.

Be to, jei jus domina, baigsite magistro laipsnį su savo idėja, padaryta tai padaryti, o jūsų įmonė buvo sukurta patariant geriausiems sektoriaus specialistams.

skirta

Kiekvienas, turintis verslumo pobūdį ir norintis sužinoti, kaip tam tikru momentu jis turi sudaryti savo projektą ir taip sumažinti riziką.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Spain Business School

Skaitmeninis analitikas ir duomenų mokslininkas šiuo metu ir ateinančiais metais yra du iš labiausiai reikalaujamų profilių. Šis magistro laipsnis skirtas vadovybės lygio ... [+]

Kas tai yra:

Skaitmeninis analitikas ir duomenų mokslininkas šiuo metu ir ateinančiais metais yra du iš labiausiai reikalaujamų profilių. Šis magistro laipsnis skirtas vadovybės lygio profiliams, tarpiniams vadovams, techniniams profiliams, nepriklausomiems specialistams, verslininkams ir kt. Trumpai tariant, visiems profesionalams, norintiems tapti skaitmeninės kompanijos lyderiu.

Ši programa gali būti mokoma internetu, pusiau akis į akį arba asmeniškai intensyviai.

tikslai:Žinoti, suprasti ir taikyti pagrindinius bet kurios įmonės pamatus, bet iš naujos rinkos, skaitmeninės.Sužinokite, kaip interpretuoti naudotojų elgesį tinkle ir ypač mūsų svetainėje, siekdami pritaikyti savo produktus, paslaugas ir verslą prie to, ką vartotojai reikalauja.Įvaldykite svarbiausius įrankius, pvz., „Google Analytics“. Be to, susisiekite su didžiųjų duomenų realybe, kuri jau yra nesustabdoma realybė, turinti įtakos ir įmonėms, ir asmenims.Turėkite galimybę kurti savo projektą ir gauti finansavimą.Be to, visose programose yra keletas pasaulinių tikslų: efektyviai valdyti darbo grupes, mokytis priimti strateginius sprendimus, kurti pasaulinę ir integruotą viziją, valdyti pokyčių valdymą ir užfiksuoti valdymo įgūdžius.Darbotvarkė:... [-]
Ispanija Madridas
Registracija galima
Ispanų
Ištęstinės
10 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Qué es Spain Business School

Nuestra Escuela

Formación Spain Business School

Spain Business School
Address
C/ Velázquez 12.
28006 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 917 19 10 00