Oficialus aprašymas

Sportas vadybos mokykla yra tarptautinė mokykla specializuojasi sporto vadybos, įsikūrusi Paryžiaus, Lausanne ir Barselonoje, orientuota tik į sporto valdymą. Tai suteikia mums daug patirties visais su šio pasaulio ir ypač, prekybos ir platinimo, rinkodaros, komunikacijos srityse, organizuoti sporto renginius ir tt

Mūsų tikslas yra mokyti jaunus specialistus ir vadovus sporto. Nuo mūsų veiklos pradžios 2010 metais, Sportas vadybos mokykla ir turi 300 bakalauro ir magistrantūros studentams ir daugiau nei 100 absolventų, su integracijos norma 90% kompanijų gavusi diplomą sektoriuje.


Michaelas Tapiro - įkūrėjas Sports Management School/>

"Verslo sektorius sporto, kuris buvo pasaulis vien varoma aistra ilgą laiką, tapo šiandien ekonominės visatos visišką, kuris sukasi aplink tarptautinių sporto varžybų, jų transliacijų teises ir padidinti skaičių žiūrovų. sporto dabar yra specialistų teisės, finansų, vadybos ir rinkodaros rankas, būdami pagrindinis veiksnys socialiniame ir politiniame įtaka ekonomikos plėtrai ne savivaldybės, provincijos ar regionų ar net šalies ar žemyno, jo autentiškumas ir jos skundas nebus nustoti augti.

Sportas nežino ribų. Ji įtvirtina savo tarptautinę plėtrą su besiformuojančios ekonomikos šalimis, AČIŪ augimu didžiulis multimedijos transliuoti žiniasklaidos. Sporto organizacijų plėtra reikalauja naujų profilių lydėti šį pakeitimą. Sportas vadybos mokykla traukiniai būsimiems vadovams už sporto sektoriuje ieško specializuotų profilių, žino apie naujus iššūkius vystymosi ir socialinės imperatyvų etikos ir gero valdymo. "


paslaugos/>


Sportas vadybos mokykla apgyvendinimu Barselona/>

Su bendrabučiu Sportas vadybos mokykla yra L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona, ​​ir dalintis vieta su kitų mokymo įstaigų Grupo Planeta per 10.800 m2 ir gali tilpti daugiau nei 3000 studentų. Jis turi klasėse mokymąsi ir praktiką, konferencijų salės, biblioteka, kavinė ir auditorija.


Su bendrabučiu Sportas vadybos mokykla Paryžius/>

Sportas vadybos mokykla Lozana apgyvendinimu


Planeta formavimas ir universitetai/>


Planeta, įkurta 1949 m, stovi kaip pirmą Ispanijos leidybos grupės ir komunikacijos. Sąjunga išsiskiria savo stipriu novatoriško aiškiai daugiakanalė verslo tradicijos ir jos labai pajėgumų ir pašaukimą. Platus yra sutelktas į pirmaujančių kultūrą, mokymą, informacijos ir audiovizualinių pramogų./>

Į mokymo srityje, mokymas ir universitetai Planeta siūlo platų katalogą specializuotą mokymą, kad svyruoja nuo profesinio mokymo prie studijų bakalauro, magistro ir magistro. Toks mokymas pasiūlymas yra itin orientuota į rinkos poreikius ir mokė derinant mūsų lanksčią metodiką ir naujausias technologijas.


universiteto projektai:/>

 • EAE verslo mokykla: tarp 30 geriausių verslo mokyklų, kaip reitinguojami Amerikos ekonomika ir sparčiausiai augančių pastaruosius trejus metus.
 • Pastebėjimas Verslo Mokykla: Pirma verslo mokykla 100% internete.
 • UNIBA Tarptautinis centras Barselonoje pridedamas prie Barselonos universiteto, siūlo bakalauro ir magistro institucija.
 • VIU (Valensijos Tarptautinis universitetas): privatus universitetas, internete ir tarptautinė projekcija asortimentas laipsnių ir oficialiai meistras.
 • Ostelea, Mokyklos Svetingumo
 • ESdesign - Mokyklos Dizaino Barselonoje: Mokykla orientuota į projektavimo sektoriuje siūlo meistrus, kurie leidžia specialistams specializuotis jų kompetencijos srityse dizaino, su įmonės vizija sektoriuje.
 • ESLSCA Verslo Mokykla Paryžius: tarp 10 geriausių Europos universitetų ir mokyklų, ir viršutiniame 4 Prancūzijos rinkoje, su geriausiais profesinių diplomų.
 • DPU Paryžius Verslo Mokykla: Seniausias privatus ir tarptautinė prancūzų mokykla. 15000 absolventai platinami 77 šalių, daugelis verslo lyderių.
 • Institut superier Rinkodara du Luxe: Įkurta Cartier House, todėl vadovai ir jaunų dizainerių rankų specialistai prabangos pasaulyje
 • Ecole de Guerre economique EGE-: Pirma mokykla Ekonomikos Warfare prancūzų, jo pedagoginio modelio lyginamoji analizė nacionalinių ir tarptautinių sistemų, perkelti iš karinės pasaulyje civilių pasaulyje ir įžeidžiantis valdymo svarba informacija apie ekonominės veiklos plėtrą.
 • IFAM Verslo Mokykla: Su viena iš pirmųjų esamų tarptautinių programų, mokyklos orientuota į konkrečių atvejų tyrimus skatinti iniciatyvą, spręsti skirtingus požiūrius ir optimizuoti sprendimų priėmimą.
Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Sports Management School - Barcelona

Sporto verslo struktūra yra sudėtinga. Šis magistras pasiūlys studentui priemones ir įgūdžius, kad jis žinotų šią struktūrą ir galėtų atsekti kelią, kuriuo nori eiti, sie ... [+]

Meistro vardas Sporto vadybos ir administravimo magistras Kurso pradžia 2020 m. Balandžio mėn Trukmė 12 mėnesių Kalba Užsiėmimai dėstomi ispanų kalba. Tačiau kai kurios medžiagos ir meistriškumo kursai yra anglų kalba. Pristatymas Master

Sporto verslo struktūra yra sudėtinga. Šis magistras pasiūlys studentui priemones ir įgūdžius, kad jis žinotų šią struktūrą ir galėtų atsekti kelią, kuriuo nori eiti, siekdamas savo profesinės ateities šiame sektoriuje.

Mano „SMS Barcelona“ patirtis buvo pirmasis žingsnis norint tapti profesionalu sporto pasaulyje. Valentinas Bugallo SMS studentas

Sporto verslas savo pajamas grindžia keliomis ašimis, kurios iš esmės keičiasi:... [-]

Ispanija Barselona
Balandis 2020
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba