Oficialus aprašymas

Įkurta Madride 1989 metais, bendravimo meno institutas TRACOR, Tai specializuota absolventas centras ir lyderis visose bendravimo meno.

Susijęs su San Pablo CEU universitetas, moko pagrindinį universitetą galioja Europos aukštojo mokslo erdvės programas. Jis turi platų korporacinio ryšių, grafinis dizainas, televizijos laidų, tiriamosios žurnalistikos, multimedia komunikacijos, skaitmeninės rinkodaros ar komunikacijos internete ir naujų žiniasklaidos srityse.

Pristatymas naujas-englishon

Vizija, misija ir vertybės

Mūsų švietimo modelis

MŪSŲ MISIJA

Kaip privatus instituto universiteto antrosios pakopos švietimą ir mokymą, mūsų misija yra būti priemonė asmeninio ir profesinio transformacijos mūsų studentams, per mokymu ir švietimu, aukščiausios kokybės, reiklus ir nuolat atnaujinami, kad profesinės tikrųjų tokioje aplinkoje, meistriškumas, aktyvus dalyvavimas, bendradarbiavimas keičiantis žiniomis ir patirtimi.

Mes norime pasiekti per mokslinių tyrimų ir mokymo visose bendravimo meno, mokiniai pirmaujančių savo srities ekspertais, aukščiausio lygio specialistai galėtų suprasti ir atstovauja sąvokas grafika, garso ir vaizdo bei kitos įvairiais būdais būdu ir keliais žiniasklaidos, atspindi jo metu visuomenės atributus, bet ir su gebėjimu numatyti, suteikiant jiems techninių ir žmogiškųjų įgūdžių, kurie leistų jiems nustatyti ir išnaudoti teikiamas naujų informacinių technologijų ir komunikacijų galimybes.

Viskas su galutinio misija padėti teikti gerovę ir vykdymą mūsų studentams su mūsų labiausiai atsidavęs ir veiksmingą pastangų įdėti juos į geriausių socialinių ir profesinių pozicijas, kurios yra per mūsų pasiekti kartu.

MŪSŲ VERTYBĖS

į TRACOR Ieškome konkretaus profilio mūsų studentams kaip įstaigos, jos vertybių ir kultūros, ir jos švietimo ir pedagoginės modelio asmenybės rezultatas. Mes suinteresuoti, kad integruota šiandienos informacinės visuomenės, atviros pokyčiams ir lankstus susidoroti su vis labiau globalizuotame visuomenės žmonių problemas. Žmonės atviri ir tolerantiški, kurie naudojasi žmonių ir kultūrų įvairovę. Ieškome ambicingų studentų, kurie reikalauja nuolatinio tobulinimo, su dideliu kritinio mąstymo ir įsipareigojo visuomenės mūsų laikų problemų.

Mūsų studentai turėtų būti mokomi ne tik domisi jų profesinę veiklą mechanikos, bet atvira kelių disciplinų ir žiniomis; tik tokiu būdu jie gali naudotis atsakingai, kaip komunikatorius. Nuolankumas nuolat mokytis iš kitų ir empatija yra svarbiausios ypatybės kolektyvinio pažangos ir asmeninio tobulėjimo, eteriniai bendruose siekius studentams ir mokykloje.

Ieškome žmonių neįtakotose stereotipų ir iconoclastic, nors atsparus mados crearlas- pagalbos ir manipuliavimo -Kadangi į reconocen-, mėgėjai tiesos, sąžiningumo ir laisvę.

Mūsų studentai yra smalsūs ir stebėtojai, nuolatiniai tyrinėtojai tamsiąją pusę dalykų, mėgėjai sąvokas bei grožio, estetikos ir harmonijos, bet taip pat piktadarių aistra, daugeliu iššūkių dvasia nustatyta ir eksperimentavimo ateitis.

Mūsų švietimo modelis

Švietimas, išlaidų, susijusių su mokymo už profesinės veiklos, yra tik naudinga, jei jis yra patvarus, jei jis nėra grindžiamas netiesioginiais įgūdžių ar potencialiai baigiasi mada ar technologinius pokyčius. Štai kodėl taip yra TRACOR Mes esame ypač suinteresuoti, kad studentai įgytų žinių, gauti sąvokas ir pagrindinius įgūdžius, kurie gali vystytis per praktiką ir patirtį.

Mes norime, kad studentams mokytis iš patirties ir gilinti žinias per jį, tai yra, mes esame labiau domina priėmimo mokiniai mokosi ne mokymas. Be to, tai, ką mes iš tikrųjų norime, kad studentai įgyja gebėjimą mokytis mokytis, galite nukreipti per tą įgūdžių savo transformacijos nuolat ir taip užtikrinti jų prisitaikymą prie skirtingų aplinkų ir realybę, kad rasti kartu jo profesinį gyvenimą.

Mokymai negali būti atsietas nuo realybės, šiandien Profesinės veiklos praktikos, todėl manome, kad būtų naudinga ir tai, ar jis yra praktiškas ir perduodama praktiškai būdu mokytojai, kurie gyvena už šios tikrovės, bet tuo pačiu metu su savo pašaukimo ir mokymo, jie lieka su profesine veikla sėkmingai ir konkurencingai. Be TRACOR visi mūsų mokytojai patenkinti šią sąlygą, kuri daro esminį skirtumą, apčiuopiamas nuo pirmos dienos klasėje.

Šiandien, nieko tikrai svarbu gali būti padaryta vien. Darbas įvairovės viduryje, iš jos mokytis, priimti idėjas ir nuomones kitiems arba žinant, aptarti juos su argumentais ir konstruktyviai ir netilpti komanda daugintis jėgų save, yra būtini įgūdžiai būtų sėkminga ir sąlygos, reikalingos, kad būtų išvengta nepakankamumas. Individualizmas, kartais įdomu grynų meno srityje, tampa reali kliūtis, kai jis ateina į meno ir taikomųjų mokslų. Taigi, mes tvirtai tikime komandinio darbo, mes rekomenduojame mūsų kursus ir yra pagrindinis vidutinio mūsų švietimo modelio įgyvendinimo.

Esame suinteresuoti technologija, bet ne kaip į savaime, bet kaip priemonė, kuri išlaisvina protą ir jėgą pabaigoje, didina darbo našumą ir gali pasiekti daugiau per trumpesnį laiką. Mes tikime, kad mokantis naudotis technologijomis tampa nutraukti tik, plius maquinizar vyras, jis stovi pabaigos kaip profesionalus ir nuolat senėjimo.

slankiklį-Anglų-on

Atraskite unikalų privalumus TRACOR

pirmojo darbo

Mes garantuojame Jūsų pirmasis darbas sutartį. Pridėti papildomą trijų mėnesių stažuotei trys mėnesiai stažuotės oficialiųjų meistrų.

apie Inglés

Ne studentas be minimalaus meistriškumo anglų kalba. Šia programa siekiama suteikti studentams išlaikyti ir didinti savo anglų kalbos.

non Stop

Programa yra stipri ir skiriasi įsipareigojimas užimtumo ir mokymo absolventų studentus su dabartinėmis aplinkybėmis sudėtingumo.

Su TRACOR privalumų nenori padaryti kitą magistras.

Ventajas_Master

Geriausias technologijas ir geriausius išteklius

Moderniausių ir pažangių kompiuterinių sistemų su labiausiai profesionalių grafikos programinė įranga, aukštos spartos tinklus, televizorius, garso Stalai, gyvena kalboje kino salėje, aukštos raiškos kameros, profesinės Apšvietimo sistemos, įranga ENG, skeneris , Įvairioms sistemos ir tt, sudaro technines priemones ir programinės įrangos, kurią studentai palaikomi kai kurių programų, kuriose ne tik išmokti sąvokas, tačiau jie yra transformuojami į gabalus konkrečius pasiekimus ir komunikacijos.

Magistro laipsnius pritaikyta prie Bolonijos

Komunikacijos menų TRACOR institutas siūlo platų magistro programų visiškai pritaikyta prie Europos aukštojo mokslo erdvės srityse, pavyzdžiui, verslo ryšių, grafinis dizainas, multimedijos bendravimo internete ir naujų žiniasklaidos priemonių, audiovizualinių pranešimų, televizijos produkcija ir televizijos pranešime. Šios programos sukelti gaunant oficialų universitetinį magistro laipsnį iš universiteto CEU San Pablo, vienas iš prestižiškiausių universitetų mūsų šalyje, ir leisti naudą studentams ir jų pavadinime visoje Europoje pripažinimą, skatinti mobilumą akademinių ir studentų darbas visame žemyne.

TecnologiaRecursos

Technologijos ir šaltiniai

Mūsų miesto miesteliu dalyvauja projektuojant, taikos, profesionalumą ir technologijos

Integracija su aplinka: miesto miesteliu

Mūsų miesto miesteliu dalyvauja projektuojant, taikos, profesionalumą ir technologijos, padeda patinka mokytis bendradarbiaujant su kitais. Viskas remiasi įkvėpimo ir kūrybiškumo, dirbti gerai padaryta, ir atlygis, bet taip pat labai reiklus aplinkai. Jūs turite tokios patirties, kad suprastų, kaip pasiekti karjeros siekius, asmeninius svajones ir tikslus per vieną originalą.

Moderniausia ir pažangių, su naujausiais versijų programinės įrangos grafinis dizainas, multimedijos, garso ir vaizdo, aukštos spartos tinklus, miesteliu internete, socialiniame tinkle studentams, televizijos studijoje, didelės raiškos kameromis, sistemų, kompiuterinių sistemų profesionali apšvietimo, patalpa locution, ENG komandos, be kita ko, turimos mūsų studentai išteklius paversti savo idėjas ir koncepcijas į konkrečias vienetų komunikacijos.

į TRACOR ne tik mokytojas, lenta ir kreida mokyti bind, bet ir mūsų mokymo itin praktiškas, grindžiamas aktyvaus dalyvavimo principu, kuris vyksta draugiška atmosfera ir kviečia Jus likti mokykloje remiantis mokymosi iš patirties, komandinis darbas ir intensyvaus naudojimo technologija, kuri skatina mokymąsi ir didina produktyvumą.

Dizainas ir ramybė aplink miesto miesteliu visus keturis pastatus mieste, ramioje rajone, izoliuotoje erdvėje, kad kviečia įkvėpimo ir gerai dirbti padaryta. studentai TRACORNegalima gyventi įsivaizduojamą aplinką, bet dirbti su geriausiais būdais naudojamų pramonės ir įgyvendinti jiems nuolat įgytas žinias, kaip naudojami realiame pasaulyje. Geras būdas, geri mokytojai ir techninės paslaugos padarys tarp kompetencijos ir vidutinybė, kažkas, kad studentai turėtų apsvarstyti renkantis savo Mokytoją, kuris yra tik vieną kartą, be to, ekonomikos pastangų ir laiko, reikalingo skirtumo turėtų gerokai padidinti savo profesinę ateitį už visą likusį savo gyvenimą.

Moderniausių ir pažangių kompiuterinių sistemų su labiausiai profesionalių grafikos programinė įranga, aukštos spartos tinklus, televizorius, garso Stalai, gyvena kalboje kino salėje, aukštos raiškos kameros, profesinės Apšvietimo sistemos, įranga ENG, skeneris , Įvairioms sistemos ir tt, sudaro technines priemones ir programinės įrangos, kurią studentai palaikomi kai kurių programų, kuriose ne tik išmokti sąvokas, tačiau jie yra transformuojami į gabalus konkrečius pasiekimus ir komunikacijos.

Spauskite ant pastatų iki atrasti išteklius TRACOR jums siūlo

universiteto miestelis

garso ir vaizdo ištekliai

RecursosAudiovisuales
 • garso
<li>fotoaparatas</li>
<li>Vaizdo kameros</li>
<li>Ap&scaron;vietimas</li>

klasėje praktika

AulasPracticas
 • Grafismo
<li>technin&#279; &#303;ranga</li>
<li>Daugialyp&#279; terp&#279;</li>
<li>Operacin&#279;s sistemos</li>
<li>redagavimo programin&#279; &#303;ranga</li>

TV studija

PlatoDeTele
 • ji nustatė,
<li>reprodukcija</li>

Kokybė ir Akademinės kompetencijos

Valdymas ir kokybės kontrolė yra TRACOR prioritetas

KATEDRA KOKYBĖS TRACOR

Tracor kokybės departamentas, glaudžiai bendradarbiaujant su visų institucinių sričių, nustato vidaus kontrolės mechanizmus, vertinimas ir plėtra būtina siekiant užtikrinti veiksmingą procesų užtikrinti nuolatinį tobulinimą visose savo veiklos srityse ir paslaugas.

Tarp svarbiausių tikslų, nuolat įkvepia kokybės politikos centras, yra šie:

kokybės 01
 • Pateikite studentas pasiekia optimalų našumą ir rezultatus akademikai puikus.
<li>  <strong>Didinti mokymosi proces&#261;,</strong> kuris yra tikrai orientuotas praktikoje charakteristikas, poreikius ir interesus studentams.</li>
<li>  INNOVATE visam laikui akademini&#371; program&#371; kokyb&#281;, siekiant u&#382;tikrinti nuolatin&#303; atnaujinim&#261; tas pats, taip pat geriau <strong>prisitaikyti</strong> prie <strong>darbo rinkos</strong> poreiki&#371;.</li>
<li>  <strong>U&#382;tikrinti</strong> profesinio pasirengimo ir praktikos auk&scaron;t&#261; lyg&#303;, per praktinio turiniu kiekvienos programos &#303;traukimo; taip pat &#303;traukiant i&scaron;or&#279;s tiekimo kokyb&#279;s profesionalias praktik&#261;; ir galiausiai, skatinti nuolatin&#303; individual&#371; patarim&#371;, kurie leid&#382;ia studentams progresuoja tapti i&scaron;skirtinis pasirinkimas pirmaujan&#269;i&#371; kompanij&#371; sektoriuje.</li>
<li>  U&#382;tikrinti <strong>kompetencij&#261;</strong> <strong>mokymo</strong> praktika, &#303; geriausi&#371; specialist&#371; sektoriaus lojalum&#261;.</li>
<li>  Pateikti &#303; studento, visus reikalingus s&#279;kmingai pasiekti studij&#371; programos tikslai <strong>paslaugas ir infrastrukt&#363;r&#261;.</strong></li>
<li>  Pl&#279;toti <strong>institucin&#281; kult&#363;r&#261;,</strong> kuri sujungia studentas taip pat svarbi aktyviai dalyvauti organizacijos vystymosi, ir kad pagerina paslaug&#371; vis&#371; specialist&#371;, kurie daro j&#261; vert&#281;.</li>
<li>  Trumpai tariant, organizuoti ir i&scaron;junkite visas reikalingas priemones ir i&scaron;teklius, siekiant u&#382;tikrinti klient&#371; <strong>pasitenkinim&#261;</strong> ir bendradarbi&#371; su paslaug&#371; Tracor si&#363;lo nustatyti.</li>

Vienetas KOKYBĖS universiteto CEU San Pablo

Tracor glaudžiai su kokybės skyriaus San Pablo CEU universitetas, nuolat stengiasi užtikrinti, kad veiktų ir plėtotųsi vidaus kontrolės mechanizmų ir kokybės vertinimo visas programas.

Universitetas Kokybės vienetai suteikia būtiną paramą visų kokybės procesus institucijos viduje, lankyti atsako už oficialius magistrantūros programose, kurios yra vykdomoji valdžia šioje srityje.

Universitetas apibrėžė vidaus kokybės užtikrinimo USP-CEU kuri buvo sukurta už kiekvieną fakulteto / mokyklos / centro, pritaikant po kiekvieno savo laipsnių sistemą. Ši sistema garantuoja, kurie yra apskaityti ir analizuoti rezultatus būtina veiksmingą sprendimų priėmimo, su tikslu postą nepertraukiamo tobulinimo įgūdžiai.

Kokybės skyrius Universiteto atsako, todėl koordinuoti procedūras, skirtas stebėti ir vertinti oficialių magistrantūros programų, Universitetas siūlo bendradarbiaujant su TRACOR.

ANECA

ANECA, Nacionalinė agentūra vertinimas ir akreditavimas yra valstybės pamatas sukūrė liepos 19, 2002, pagal iš Lou nuostatas. ANECA prisidėti gerinant aukštojo mokslo sistemos kokybę per vertinimo, sertifikavimo ir akreditacijos studijų programų, dėstytojų ir institucijų. Taigi, ANECA yra atsakinga už procesus ir kriterijus, vertinimo magistrantūros programas, siekiant užtikrinti jų kokybę.

Matmenys ir kriterijai pagal vertinimo pagal į akreditavimo studijų programų proceso ANECA yra susiję su:

 1. Valdymas pavadinimas (organizavimas ir mokymo programų rengimas, skaidrumas ir matomumas pavadinimą ir veiksmingumas Vidaus kokybės užtikrinimo sistema)
 2. Turimi ištekliai (mokslo ir pagalbinis personalas, materialieji ištekliai, infrastruktūra ir paslaugos)
 3. Pasiekti rezultatai (mokymosi, veiklos rodikliai ir pasitenkinimas)
Programos mokomos:
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

TRACOR - Escuela de Comunicación

URM magistras Dailės Computer Art - magistras Grafinis komunikacijos dizainas yra studijų programa grafinis dizainas visiškai integruota į EAME (Europos aukštojo mokslo e ... [+]

URM magistras Dailės Computer Menas - Magistro Grafinis dizainas Bendravimas yra programa, absolventas grafinis dizainas visiškai integruota į EAME (Europos aukštojo mokslo erdvės) galioja visoje Europoje ir mokė kartu su projektavimo instituto komunikacijos menų TRACOR ir universiteto CEU San Pablo mokyklos kylančių iš nekilnojamojo rinkoje reikia atsiradusių dėl nuolat technologinės revoliucijos ir sukurti naują profesionalus menas, dizainas, garso ir vaizdo bei multimedijos interneto, universalus ir savarankiški komunikacijos, pilnai integruotas komunikacijos procese ir visiškai kontroliuoti tas pats, suprasti produktus ir konceptualizavimo idėjas, bet ir jas išversti grafiškai ar audiovizualiniame forma, naudojant pažangiausias technologijas.... [-]

Ispanija Madrid
Balandis 2020
Dieninės
1750 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TRACOR - Escuela de Comunicación

Į Multimedia komunikacijos magistro yra oficialus magistrantūros programa (70 ECTS kreditų) profesinis orientavimas atsižvelgiant į bendradarbiavimo TRACOR ir CEU San Pab ... [+]

The Master Multimedia Bendravimas yra oficialus magistrantūros programa (70 ECTS kreditų) profesinis orientavimas atsižvelgiant į bendradarbiavimo TRACOR ir CEU San Pablo universiteto ir siekiama mokyti studentus įgūdžių, reikalingų atlikti darbą, kaip profesionalų reklamos komunikacijos, žurnalistikos ar audiovizualiniame Interneto ir naująsias medijas.

The Master Multimedia BendravimasOficialus patvirtinimas, San Pablo CEU universitetas, yra studijavo dvigubo laipsnio su vienu iš šių trijų TRACOR magistrantūros programose:

Naujų informacinių technologijų plėtra, ypač interneto, o sparti skaitmeninės žiniasklaidos sukėlė radikalių pokyčių darbo rinkos reikalavimus, susijusius komunikatoriaus charakteristikoje jos įvairių specialybių. Visos komunikacijos specialistai darbas panardintas į specializuotą aplinką, ne tik technologiškai, kuris pasireiškia savo gamybines kasdienybe.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Dieninės
1750 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TRACOR - Escuela de Comunicación

Į televizijos gamybai Master studijų programa oficialiai galiotų, visiškai pritaikytas prie Europos aukštojo mokslo erdvės (EAME) ir orientuota į per televiziją profesinę ... [+]

Sveiki atvykę į televizorių. Sveiki atvykę į Master televizijos CREATVTY, koncepcijos iki TRACOR sukurta siekiant paaiškinti sintetiniu tik studijų programą pareigūną ir galioja visoje Europoje: į gamybos televizijos Master (MTV).

The Master televizijos gamybai yra studijų programa oficialiai galiotų, visiškai pritaikytas prie Europos aukštojo mokslo erdvės (EAME) ir orientuota į per televiziją profesinę veiklą, mokė bendradarbiaudamas TRACOR, ryšių dailės instituto (vadovas nuo 1989 į žmonių sąstate su aiškia pašaukimo iki atitinkamos profesinės srities komunikacijos) ir San Pablo CEU universitetas (su daugiau nei 75 metų patirtį mokymo Ispanijoje).... [-]

Ispanija Madrid
Lapkritis 2019
Dieninės
1750 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TRACOR - Escuela de Comunicación

Į Corporate komunikacijos magistro yra oficialus magistrantūros programa dėstoma TRACOR bendradarbiavimo ir San Pablo CEU universitetas. Su unikaliu dizainu mūsų šalyje, ... [+]

The Meistras Corporate Bendravimas yra oficialus magistrantūros programa dėstoma TRACOR bendradarbiavimo ir San Pablo CEU universitetas. Su unikaliu dizainu mūsų šalyje, magistro suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų specializuotų naudojimosi išorės ir vidaus komunikacijos ryšių departamentai, reklamos ar rinkodaros, spaudos tarnybų ar institucinių santykių, visuomeninių organizacijų, įmonių ir socialinės žiniasklaidos.

The Meistras Corporate Bendravimas, Jis mokė kastilų. Studentas turi įrodyti, po apdailos meistras ir gauti oficialų pavadinimą, kuris turi anglų ekvivalento lygį "B2 lygis" nustatyta Bendros Europos kalbų mokėjimo orientacine.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1750 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TRACOR - Escuela de Comunicación

Mokytojas siūlo specializuotą ir aukštesnįjį mokymą fokusavimo ant žurnalistinio žanro klesti mūsų Televizija: istorija. Be specializuojasi tam tikros rūšies ataskaitų re ... [+]

Ataskaitoje, įvairių formų, tapo viena iš svarbiausių ir didžiausių bumas Ispanijos televiziją žurnalistų žanrų. Be jau istoriniai programos mūsų televizijos "Savaitės ataskaita", "dokumentai TV" arba "namuose" pastaraisiais metais padaugėjo naują stilių naujienų programas, tokias kaip "My House" ir I "," Gatvė "," madrileños pasaulis "," ispanų kalba pasaulyje "," komandų šiandien ", ir tt Tiksliau, o televizijos tyrimų žanro, yra buvę keletas sėkmingos televizijos programos išbandyti: "Diario de ...", "7 Days 7 Nights", "Tyrimai televizija", "21 dienų" ir tt

Pasiruošimas ataskaitą televizijos reikalauja žinių ir įgūdžių sumą (iki gamybos planavimo ir ataskaitų, mokslinių tyrimų, scenarijaus rašymo, įrašymo įgūdžius kamerą, apklausos metodai, redagavimo ir Post gamybą, ...) ir pažangiosios pobūdžio, reikalingus pateikti savo transliuoti televizijos.... [-]

Ispanija Madrid
Lapkritis 2019
Dieninės
1750 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Presentación Canal Tracor