The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ostelea yra tarptautinis universitetas centras, priklausanti Mokymo skyriaus Grupo Planeta, Kuri specializuojasi mokymo srities specialistų svetingumo ir turizmo sektoriuose, kuriuose už gerą aptarnavimą aistra ir daugiakultūrėje vizija.

Kolegijos misija yra prisidėti prie tvarios socialinės, ekonominės ir kultūrinės plėtros pramonės mokymo vadovai, specialistai ir technikai sektoriuje. Savo įsipareigojimą naujovių ir ryšių tarp įmonių plėtra leistų Ostelea suteiks naujų sprendimų rinkoje.

Grupo Planeta anketa mokymo skyrius, Planeta Formación Y UniversitetaiValdo didelius projektus tiek universitetų sektoriuje (EAE verslo mokykla, Pastebėjimas, VIU (Universidad Internacional de Valencia), UNIBA, ESdesign) ir profesinio mokymo (CEE, IFP, Deusto FORMACION ir Deusto Salud) sfera. Nuspręsta taikyti visas know-how sukaupta skyriaus prie universiteto koledžo turizmo svetingumo, Ostelea kūrimą.

Be tam tikrų programų paleisti Barselonos universiteto, studentams, sėkmingai baigę mokslą Žinoma gauti trigubą kvalifikaciją nuo Ostelea, EAE verslo mokykla, Ispanijos antroji pirmaujanti verslo mokykla, o Universitat de Lleida, Madrido miesteliu, Ostelea akademinis partneris Universidad Juan Carlos I.

logosschools

Vietos

Barselona

Ostelea

Address
The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
C/ Aragó, 28

08015 Barselona, Katalonija, Ispanija

Madridas

Address
The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
C/ Príncipe de Vergara, 108

28002 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija