Too Many Flash

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes norime padėti tokiems žmonėms kaip jūs profesionaliai atsiduoti fotografijai.

Jei mėgstate fotografuoti ir norite augti tiek asmeniškai, tiek profesionaliai, vienas iš svarbiausių jūsų privalumų yra mokymas. Jei aiškiai suprantate savo tikslą ir esate tikrai įsipareigoję, esate arčiau jo pasiekimo. Jei galutinai nuspręsite žengti žingsnį, sveikiname jus. Tu drąsus

Štai kodėl jūs jau turite 90% daugiau šansų dirbti tai, kas jus užpildo, ir būti laimingi. Mes tai vadiname gyvenimo triumfu.

Mums nėra jokių ribų, kurias peržengia mūsų vaizduotė. Savo įtempta trajektorija mums pavyko būti tarptautine nuoroda šiame sektoriuje, ir to mes norime, kad jūs gautumėte. Galų gale, vienintelė mūsų atvykimo paslaptis visada buvo klausyti savo studentų ir suteikti jiems palaikymą bei priemones, kurių jiems reikia norint tobulėti. Labai naudingas darbas.

Mes esame fotografijos mokykla Madride, pradininkai fotografijos mokymo srityje, siūlanti praktinę, funkcinę ir realistinę metodiką, pasižyminčią profesine orientacija ir tarptautine vizija. Ši filosofija yra integruota į visą mūsų esmę, paslaugas ir procesus, pradedant specialistų įdarbinimu ir baigiant dėmesiu studentui, kuriant mūsų plataus užmojo programas. Mes sukėlėme revoliuciją rinkoje, nes jie pagaliau palieka mūsų profesionalius kabinetus visiškai pasirengusius reaguoti į konkurencingos rinkos, kuriai reikalinga aukščiausia kokybė, reikalavimus.

Mes čia atėjome dėka puikios komandos ir geriausių mokytojų, įtrauktų į jūsų tobulėjimą, ir, svarbiausia, nes buvusių mokinių pasitenkinimas yra geriausia garantija.

Ar norite treniruotis su geriausiais?
Kviečiame jus į mokyklą, mielai patarsime. Mes padėsime jums mokymų metu, kad maksimaliai išnaudotumėte savo galimybes. Mes suteiksime jums sparnus, kad pavyktų kaip fotografui.

Ar pasitikite savo galimybėmis?
Mūsų tikslas yra jūsų sėkmė.
123768_photo-1520390138845-fd2d229dd553.jpg Williamas Bayreutheris / Unsplashas

Abipusis „ Too Many Flash ir jūsų įsipareigojimas turint vieną tikslą

Tapk profesionaliu fotografu.

Metodika ir praktika

Mes tobuliname jūsų talentą palengvindami jūsų įgūdžių ir gabumų ugdymą, naudodamiesi nuolatiniais praktiniais užsiėmimais ir realiomis profesinėmis komisijomis. Žinios suteiks jums saugumo būti fotografu, kuriuo visada norėjote būti.

Realistinis požiūris

Mes suteikiame jums raktus susidurti su dabartine darbo rinka skirtingose fotografijos disciplinose. Dėkojame, kad į jūsų kvalifikacijos tobulinimą įsitraukė dėstytojai, sudaryti iš specializuotų fotografų, turinčių didelę profesinę patirtį. Mūsų mokymai yra nuolatinis veiksmų planas, skirtas jūsų profesiniams tikslams pasiekti.

profesinis orientavimas

Mes mokome jūsų verslo viziją, kad galėtumėte atpažinti ir pasinaudoti profesinės rinkos galimybėmis. Mes ne tik mokome jus, kaip fotografą, bet ir kaip laisvai samdomą darbuotoją, kad galėtumėte užfiksuoti ir išlaikyti klientus pateikdami jiems fotografijos darbus ir aukštos kokybės paslaugas. Išsamus profesinis mokymas, kad 20% fotografavimo laiko suteiktų 80% pajamų.

Pritaikyta jums

Mes netikime stebuklingomis lazdelėmis, tikime jumis. Mes neketiname apsiriboti mokyklos apibrėžtu stiliumi, tačiau ketiname išplėsti jūsų akiratį, kad kurdami savo stilių ir asmeninį prekės ženklą, išskiriate save, plėtodami savo rūpesčius ir stipriąsias puses. Labiausiai vertingas jūsų požiūris, mes padarysime visa kita.
Ar pasitikite savo sugebėjimais?
Lažinkis dėl tavęs. Lažinkis dėl savo profesinės ateities.

Paslaugos, kurių jums reikia jūsų profesiniam tobulėjimui

Stažuotės įmonėse - 183 sutartys su įmonėmis.

Mes tvarkome jūsų praktiką pagal jūsų pageidavimus ir prieinamumą. Galite būti fotografo padėjėju, dirbti studijoje ar žiniasklaidoje, kad pritaikytumėte viską, ko išmokote per užsiėmimus, ir patektumėte į profesionalų rinką.

Mokytojai ekspertai ir dalyvauja jūsų profesiniame tobulinime.

Mes turime daugiau nei 40 mokytojų komandą. Kiekvienas iš jų moko savo specialybės suteikti jums išsamių žinių apie profesinio darbo metodiką, plačią viziją ir daugybę nuorodų, kaip nušlifuoti jūsų asmeninį stilių ir galimybes.

Koučingo sesijos, siekiant pagerinti jūsų įpročius ir požiūrį.

Ko verta visavertė treniruotė, jei, kai turime kalbėtis su klientu ar kalbėti viešai, susijaudiname? Ar jums reikia vadovo, kad galėtumėte imtis veiksmų? Ar turite neužtikrintumų, kurie jus blokuoja? Ar turite įpročių, kurie neleidžia optimizuoti savo laiko? Mes tai dirbsime trenerių sesijose, kad pasiektume jūsų profesinius tikslus.

Prieiga prie komplekto ir įrangos nemokamai.

Vienas iš didžiausių jūsų turimų pranašumų yra galimybė mankštintis mūsų fotografijos studijoje ir mūsų profesionaliame pogaminimo kambaryje viešnagės mokykloje metu. Puiki nemokama paslauga, kurią galite įsigyti ir iš anksto užsakę, kad galėtumėte toliau treniruotis ir tobulėti.

Kelionės, užsiėmimai ir renginiai, skirti tęsti mokymąsi už pamokų ribų.

Ištisus metus mokykla organizuoja mokinių veiklą ir daugybę renginių, tokių kaip tinklų kūrimas, parodos, pokalbiai, susitikimai, „Hangout“, vizitai ir kt. Mūsų magistrantai taip pat keliaus į Londoną, Cabo de Gata ir Seviliją. Nepraleiskite mūsų renginių kalendoriaus ir įkvėpkite to, kas jums labiausiai patinka, fotografijos.

Mokymas ir virtuali klasė - klavišai, skirti suteikti jums išsamų tolesnį darbą.

Turėsite mokyklos ir savo mokytojų palaikymą, kai jums to prireiks. Jūsų abejonių ir rūpesčių sprendimas ir nuolatinės gairės yra vienas iš jūsų progreso raktų, ir mes į tai atsižvelgiame.

Mažos grupės, norinčios pasiūlyti praktinį ir individualų mokymą.

Mūsų kursai mokomi ne mažiau kaip 5 ir ne daugiau kaip 16 studentų. Jei kursas neišvyksta dėl vietų trūkumo, suteiksime galimybę grįžti arba pakeisti datą, tačiau mes visada garantuojame, kad įžengus jums paskambinsime jums Pavadink ir mes dalyvausime tave kaip tu to vertas. Mūsų tikslas yra jūsų pasitenkinimas.

Laipsnis - mūsų studentų sėkmės pripažinimas.

Jūs gausite diplomą, kurį išleido „ Too Many Flash . Esame labiausiai pripažinta specializuota mokykla šiame sektoriuje ir mokiniai mus palaiko. Mes nesiūlome jums universiteto antspaudo, nes norime ir toliau jums pasiūlyti realų ir rinkai pritaikytą mokymą.

Išsami mokymo programa - atsižvelgiant į jūsų poreikius, lygį ir tikslus.

Jei norite profesionaliai atsiduoti fotografijai per „ Too Many Flash rasite visas programas, kurių jums reikia norint ją gauti. Mes turime keletą maršrutų, atsižvelgiant į jūsų tikslus, ir patarsime jums bei mielai remsime juos pasiekiant.

Prieigos priemonės - svarbu požiūris, likusi dalis turi sprendimą.

Mes padedame jums pasiekti savo tikslus. Jei neturite pakankamai lygio pasiekti norimą programą, mes jums pasiūlysime šliuzus ir maršrutą jiems pasiekti. Jei jums sunku susimokėti už studijas, pasiūlysime jums specialias apmokėjimo sąlygas, kad galėtumėte investuoti į save ir toliau augti.

Mūsų tikslas yra jūsų sėkmė

Too Many Flash yra vienintelė fotografijos srityje specializuota tarptautinė mokykla, leidžianti pasaulines žinias apie šią profesiją tapti profesionaliu fotografu ir padaryti pelningas investicijas į įrangą ir trumpalaikius mokymus.

Vietos

Madrido bendruomenė

Address
Calle de Gaztambide,29
28015 Madrido bendruomenė, Ispanija