Autonomous University of Barcelona (UAB)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Autonominis Barselonos universitetas buvo įkurtas 1968 m. Steigėjai buvo siekiama nustatyti keturis principus autonomijos: laisvė pasirinkti dėstytojus, įėjimas į visų mokinių (bet ribotas skaičius), laisvę kurti savo studijų planus ir laisvė valdyti kapitalą Universiteto. Todėl jaunas universitetas, bet savo trumpą istoriją Išplėstinė sparčiai.

Struktūra UAB "S apima tris miesteliai, visi metropolinės zonos Barselonos ir jo apylinkėse.

Bellaterra: didelis miesteliu mokymo ir mokslinių tyrimų pagrindinis UAB "Campus Cerdanyola del Valles, yra namo dauguma mūsų fakultetus, departamentus, institutų ir paslaugų, taip pat didelė grupė mokslu ir technologijomis.

Bellaterra Campus yra taip pat namo į UAB tyrimų parką, centrų ir konkrečių mokslinių tyrimų institutų pora sukurtas, siekiant patenkinti specifinius reikalavimus svarbių mokslinių tyrimų sričių grupei.

Sabadell: įsipareigojusi technologijų, verslo ir sveikatos Sabadell kartu su Bellaterra miesteliu, tai yra namo inžinerijos, Ekonomikos ir Parc Tauli Mokymo skyriaus fakulteto mokyklos (fakulteto Medicina).

Barselona: nauja miesteliu sveikatos mokslų Trys iš šešių mokymo vienetų Medicinos fakulteto įsikūręs Barselona - Sant Pau Mokymo skyrius - Vall d'Hebron Mokymo skyrius - ligoninės del Mar mokymas vienetai taip pat palankiai vertina Badalona Vokiečiai Mamontovas man Pujol mokymo vienetas.

Vietos

Barselona

Address
Bloque E, Oficina 1
08196 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) España

Barselona, Katalonija, Ispanija