UADIN Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

mums

„Naujų technologijų naudojimas ir naujovės mokymosi procese yra mūsų mokymo pagrindas“.

UADIN - Skaitmeninių kompetencijų universitetas

UADIN, skaitmeninių gebėjimų universitete, buvo parengti įvairūs mokymo pasiūlymai, kuriais siekiama mokyti skaitmenines kompetencijas, specializuotas mokymas disciplinose, kurios rengia mokinius susidurti su skaitmeninės transformacijos iššūkiais: skaitmenine rinkodara, elektronine prekyba skaitmeninis verslas, technologija ir naujos komunikacijos su klientais formos ir ne. Kiekvienoje kompetencijos srityje buvo nustatyti įvairūs įgūdžiai skaitmeninėje ekosistemoje, specifinės ir susijusios kompetencijos; be to, buvo aprašyti trys mokymų lygiai, kurie sudaro bendrą ir tęstinę liniją, susijusią su konkurso įsigijimu: magistro, magistrantūros ir profesinės karjeros .

„UADIN“ turi universiteto lygio mokymus , akredituotus visose savo programose „Rey Juan Carlos“ universitete ir kurie vykdomi pagal įvairias mūsų metodologijos formas, nepriklausomai nuo to, kokio laipsnio jis yra skirtas universiteto diplomo ar pažymėjimo išdavimui.

tikslai:

 • Kad studentai įgytų įgūdžių ir žinių, reikalingų darbui skaitmeninio amžiaus įmonėse.
 • Dalyviai žino ir įtraukia skaitmeninę kultūrą į savo darbą.
 • Kad studentai žinotų ir įvaldytų naujas technologijas, kurios padėtų jas įtraukti į įmonėje vykdomus verslo ir novatoriškus projektus.
 • Dalyviai plėtoja savo skaitmeninius įgūdžius , kurie leis jiems būti produktyvesni ir efektyvesni.

Su UADIN studentas įgis žinių ir įgūdžių, reikalingų kurti ir vykdyti savo verslo projektą skaitmeninėje ekonomikoje iš pasaulinės perspektyvos, jis žinos pagrindines besivystančių technologijų charakteristikas, būtinas darbui skaitmeniniame amžiuje , suteiksime raktus ir įrankius, būtinus pradėti savo verslą internete.

Šis mokymas yra skirtas profesionalams tiems, kurie nori perdirbti į skaitmeninio verslo pasaulį, verslininkus, norinčius pradėti savo paleidimą, ir žmones, kurie dirba ar ieško darbo ir nori tapti interneto specialistais įvairiomis internetinėmis priemonėmis.

Naujoji skaitmeninė aplinka padeda įmonėms ir institucijoms persvarstyti savo strategijas ir prisitaikyti prie naujos skaitmeninės aplinkos . Šiandien svarbu žinoti ir matyti internete. Tam reikia įvaldyti naujas priemones.

Mes nesame prisitaikę prie skaitmeninio, mes gimėme ir auginome internete.

 • Sukurti ir valdyti planą
 • Jūsų produktų / paslaugų paieškos optimizavimas ir naudotojų patirties optimizavimas tiek žiniatinklio, tiek mobiliosios versijos versijose.
 • Padaryti pelningas ir efektyvias skaitmeninės reklamos kampanijas:
 • Suprojektuokite ir valdykite žiniasklaidos planavimą ir žinokite rezultatus, kad įvertintumėte rezultatus.
 • Pasinaudokite visais socialinių tinklų potencialais naudodami ekologišką ir mokamą turinį, kad sukurtumėte užduotį.
 • Sukurkite kompaniją, kurioje bus įdiegta elektroninės prekybos programa, visapusišką strategiją.

Su „UADIN“ jūs galite padaryti savo mokymą skaitmeniniame versle realybe, kartu su geriausiais interneto specialistais. Atraskite ir pasirinkite savo mokymo programas.

Savo mokymus remiame keturiomis pagrindinėmis kryptimis

naujovė

Į kiekvieną žinių sritį įtraukiame naujausias tendencijas ir naujoves.

Mes suprantame, kad paprastas novatoriškas technologijas švietimo aplinkoje negarantuoja naujovių. Tai turėtų būti suprantama kaip pokyčiai, atsirandantys mokymo ir švietimo projektų koncepcijose; mąstymo ir jų įgyvendinimo praktikoje.

technologija

Naujosios technologijos suteikia puikias galimybes gaminiams standartizuoti ir prisitaikyti prie individualių švietimo poreikių, taip pat yra aiški alternatyva decentralizacijai mažinant laiką atsižvelgiant į didesnį poreikių skaičių.

Naujas būdas kurti žinias, skatinti bendradarbiavimą ir savarankišką mokymąsi.

Verslumas

Parama individui, organizacijos viduje ir už jos ribų yra mūsų steigimo misijos dalis. Todėl visi studentai dalyvauja teikiant naudos iš plataus verslo aplinkos partnerių tinklo pranašumų.

Įmonės ir organizacijos sudaro UADIN pagrindą.

Šiuo metu vadovai ir verslininkai yra jos organizavimo komiteto nariai. Taigi, mūsų misijos gavėjai yra organizacijos, o ypač žmonės, kurie juos kuria.

Žmogaus komanda

Mūsų mokytojai tampa mentoriais, visuomet vadovauja ir padeda studentui ir tampa svarbia aktyvia mokymosi proceso dalimi.

Kalbama apie naują švietimo sistemos iššūkį, o vienpusio mokymo modelio, kuriame žinios paprastai priklauso vieninteliam mokytojui ar mokytojui klasėje, priėmimas, atviresni ir lankstesni modeliai. Daugelio mokytojų informacija ir patirtis dalijamasi įvairiais mokytojais ir mokiniais.

Puiki komanda, mokymosi bendruomenė.

Keiskite idėjas ir patirtį per mokymąsi

Nuo UADIN iki įmonės

Mes žinome, kaip sukurti ir išlaikyti didelės pridėtinės vertės ryšį tarp verslo ir akademinio pasaulio, padaryti organizacijas ir įmones gerinti savo valdymo politiką, būti konkurencingesniems ir kartu socialiai atsakingiems.

UADIN įmonėms ir asmenims siūlo pažangų mokymosi modelį ir efektyvius jų augančių mokymo poreikių sprendimus, erdvę vadovams, specialistams ir verslininkams, norintiems keistis idėjomis ir patirtimi.

UADIN sėkmė slypi praktiškoje ir atitinkamoje mokymosi metodikoje, o auganti studentų bendruomenė, pasirengusi ateityje spręsti dabartines problemas ir vadovauti įmonėms.

metodika

TIA modelis - informacijos transformavimas mokymosi procese

Tai mokymosi modelis, pagrįstas geriausiais ir labiausiai įrodytais studijų modeliais.

 1. Profesinio mokymo specialistai atvirame mokyme.
 2. Parengtos teksto santraukos .
 3. Paryškinti ir pabrėžti.
 4. Mnemonikos taisyklės: raktiniai žodžiai ir protiniai vaizdai, susiję su sąvokomis.
 5. Praktika su egzaminais.
 6. Studijų pasiskirstymo įrankiai.
 7. Studijų lapai: atmintį paverčiame įdomesniu procesu.
 8. Surinkite studijas su ištekliais, seminarais, magistrantūros studijomis ir papildomomis studijų tabletėmis .
 9. Mokymosi bendruomenė

Studentų įsipareigojimai

Norint gauti atitinkamą akademinį diplomą ir prisijungti prie Studentų įdarbinimo departamento, labai svarbu, kad programos baigimas būtų bent 90% jo trukmės.

Be to, studentas privalo išlaikyti fakulteto iškeltus egzaminus ir bylas, taip pat gauti teigiamą jų dalyvavimo klasėje individualaus ir grupinio lygio įvertinimą.

Mūsų internetiniai kursai ir meistrai atitinka visus reikalavimus, rezultatus ir atpažinimo parametrus, kurie apibūdina mūsų mokymo programas.

Mūsų klosterį sudaro profesionalai, užimantys atsakingas pareigas pagrindinėse įmonėse, tokiu būdu suteikiant itin praktinį mokymą, pritaikytą prie dabartinių verslo poreikių.

Mokymosi bendruomenė

Mūsų galinga internetinė mokymo platforma leidžia studentui organizuoti ir platinti savo studijų laiką pagal jų poreikius, įpročius ir skonį. Be to, ši metodika leidžia pašalinti fizines ar geografines kliūtis, kad būtų galima gauti kokybišką mokymą visiems tiems, kurie dėl vietos ir prieinamumo negali pasiekti. Ši virtuali aplinka yra aprūpinta švietimo ištekliais, kurie palengvina turinio supratimą, skatina dalyvavimą, keitimąsi idėjomis ir sukuria reikiamą grupinę aplinką, kad praturtintų ir mėgautis mokymusi.

Mūsų metodika leidžia studentui sekti mokymus iš savo namų ar darbo vietos, palaikyti nuolatinį ryšį su kiekvieno modulio mokytojo dėstytoju ir naudotis virtualios klasės pokalbių, forumų, pašto ir kt. Paslaugomis. Tiesioginiam ir tiesioginiam bendravimui.

Formatų formatai

Pastaraisiais metais Ispanijos švietimo sistemoje įvyko daug pokyčių. Bolonijos plano priėmimas ir nuolatinės švietimo reformos per tokį trumpą laikotarpį buvo didelė painiava tiek studentams, tiek mokytojams, kurie buvo priversti prisitaikyti prie nuolat kintančio proceso. Kita vertus, ekonomikos krizė ir užimtumo stoka paskatino didinti studijų pasiūlą, panardindami save į titulus ir dėl to, kad jie dar labiau padidino abejones.

Koks skirtumas tarp savo šeimininko ir oficialaus? Ir tarp savo šeimininko ir įgalinančio meistro? Ką turi bendrojo lavinimo, ekspertų kursai ar universitetų specializacijos?

Vietos

Ispanija internete

Address
Ispanija internete, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis