Oficialus aprašymas

mums

"Naujų technologijų ir inovacijų panaudojimas mokymosi yra mūsų mokymo fondas"

UADIN - universiteto skaitmeninių įgūdžių

Be UADIN universiteto skaitmeninių įgūdžių, sukūrė įvairias mokymo pasiūlymus, kuriais siekiama , kad mokyti skaitmeninius įgūdžius A įmonė specializuojasi disciplinų, kurios rengia studentus patenkinti skaitmeninės transformacijos mokymo uždavinius: skaitmeninės rinkodaros, e-komercija , skaitmeninis verslas, technologijos ir naujos bendravimo formos ir už jos ribų linija, su klientu. Kompetencija kiekvienoje srityje buvo nustatyti įvairių įgūdžių per skaitmeninės ekosistemos, yra specifinis ir tarpusavyje; ir taip pat jie buvo aprašyti tris mokymo lygius, kad piešti nuolatinį generalinį linija ir dėl kompetencijos įgijimo: "Mokytojau, Mokytojau Executive ir karjera.

UADIN mokymas akredituotų universitetų pobūdį visose savo programas pagal Rey Juan Carlos universiteto atliekamas pagal įvairias formas mūsų metodika, nepriklausomai nuo to, kiek ir kuriuo siekiama išdavimo universitetinį diplomą ar pažymėjimą.

Tikslai:

 • Studentai įgyja būtinų įgūdžių ir žinių, kad galėtų dirbti bendrovių skaitmeniniame amžiuje.
 • Dalyviai išmoks ir įtraukti skaitmeninės kultūros darbą.
 • Studentai suprasti ir įsisavinti naujų naujas technologijas įtraukti verslo ir novatoriškus projektus, atliekamus įmonėje.
 • Dalyviai į tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, suteikiant jiems į būti labiau produktyvus ir efektyvus.

Su UADIN studentas įgis žinių ir įgūdžių, reikalingų kurti ir atlikti savo verslo planą per skaitmeninės ekonomikos iš pasaulinės perspektyvos, jūs turės išmokti pagrindines charakteristikas, pagrindinius dirbti skaitmeninėje eroje naujomis technologijomis, mes suteiksime raktai ir įrankiai būtini pradėti savo verslą internete.

Šis mokymas yra skirtas profesionalams tiems, kurie nori perdirbamos į skaitmeninio verslo pasaulyje, verslininkai, kurie nori , kad pradėti savo paleidimo ir žmonės, kurie dirba arba ieško darbo, ir nori , kad būtum profesionalus interneto per įvairių internetinių įrankių.

Naujoje skaitmeninėje aplinkoje orientuotos įmonės ir institucijos permąstyti savo strategijas ir prisitaikyti prie Europos naujoje skaitmeninėje aplinkoje. Šiandien svarbu sužinoti ir pamatyti tinkle. Šiam tikslui turi įsisavinti naujus įrankius.

Mes nepritaikyti skaitmeninis, mes gimę ir auginami su internetu.

 • Sukuria ir valdo> skaitmeninės rinkodaros planą> ir naudojamasi šiandien santykius s vartotojui.
 • Paieška padėties savo produktus / paslaugas ir optimizuoja vartotojo patirtį tiek iš mobiliojo interneto versijoje.
 • Tai kampanijos pelningą ir veiksmingą skaitmeninę reklamą:> SEM, apdrausti, elektroninio pašto rinkodaros ir atvykstamasis rinkodaros.
 • Projektuoja ir valdo žiniasklaidos planavimo ir susitikti metriką įvertinti rezultatus.
 • Pajungti socialinių tinklų galią per organinių ir mokamo turinio generuoti dalyvavimą.
 • Omnichannel plėtoti įmonės strategiją, kuri apima projekto Elektroninė prekyba pradžią.

Su UADIN galite realizuoti savo mokymą skaitmeninio verslo, lydimas geriausių savo srities specialistų internete. Atrasti ir pasirinkti iš mūsų mokymo programas.

Mes grįsti mūsų mokymo aplink keturių pagrindinių ašių

Naujovė

Mes įtraukti naujausias tendencijas ir naujoves visose žinių srityje.

Mes žinome, kad vien buvimas novatoriškų technologijų ugdymo aplinkose negarantuoja naujoves. Tai turėtų būti suprantama kaip į mokymo ir švietimo projektų koncepcijų kaita; taip, mes galvojame apie juos ir jas įgyvendinti.

Technologijos

Naujos technologijos pasiūlyti didelį potencialą produktų standartizavimo ir prisitaikyti prie individualių poreikių mokymo, taip pat yra aiški alternatyva decentralizacijos požiūriu sumažinti laiką linksta į didesnį skaičių poreikius.

Naujas būdas kurti žinias, pirmenybę bendro darbo ir savarankiško mokymosi.

verslumas

Parama individo, tiek ir už jos ribų organizacijos, yra dalis mūsų steigėjų misija. Todėl visi studentai dalyvauti yra dalis plataus tinklo partneris verslo aplinkos privalumus.

Įmonės ir organizacijos raison d'être UADIN.

Šiuo metu dalis organizacinio komiteto vadovų ir verslininkų. Taigi yra organizacijos ir konkrečiai žmonės, kurie sudaro mūsų misija tikslą.

darbo jėgos

Mūsų mokytojai tapti mentoriais, patarti ir padėti studentui visais laikais ir tampa svarbi aktyviai dalyvauti mokymosi procese.

Ji sprendžia naują iššūkį švietimo sistemoje, ir išlaidų vienakryptį mokymo modelį, kuris paprastai žinių melas tik kapitonui ar mokytojas klasėje, atviresnė ir lanksčios modeliai, kur informacija ir patirtimi iš daugelio mokytojų dalijasi ir puoselėti tarp kelių mokytojų ir mokinių.

Puiki komanda, mokymosi bendruomenė.

Keistis idėjomis ir patirtimi mokantis

UADIN įmonės

Mes sukurti ir išlaikyti aukštą pridėtinę vertę ryšį tarp verslo ir akademinės bendruomenės, siekiant užtikrinti, kad organizacijos ir įmonės, siekiant pagerinti jų valdymo politiką, labiau konkurencinga ir tuo pačiu metu socialiai atsakingo.

UADIN siūlo įmonėms ir privatiems asmenims pažangios mokymosi ir veiksmingų sprendimų savo augančių mokymo poreikius, skirto vadovų, specialistų ir verslininkų, kurie nori keistis idėjomis ir patirtimi mokantis susitikimo vietos modelis.

UADIN sėkmė slypi praktinio ir atitinkamos mokymosi metodikos ir auganti bendruomenė studentai pasirengę patenkinti dabartinius iššūkius ir pirmaujančių kompanijų ateityje.

Metodika

Modelis PSIP - pertvarka Mokymosi Informacija

Tai mokymosi modelis grindžiamas geriausių ir labiausiai kontrastuojančių studijų modelių.

 1. Profesionalūs ekspertų mokytojai atvirame švietimo.
 2. Paruošti santraukos tekstų.
 3. Pabrėžė ir pabrėžė.
 4. Mnemonics taisyklės: žodžiai ir psichikos vaizdus susieti sąvokas.
 5. Praktika su apžiūros objekto.
 6. Įrankiai studijuoti paskirstymą.
 7. Korteles: mes atmintimi įdomus procesas.
 8. Lygina išteklių tyrimus, Webinar, meistriškumo ir papildomas studijų tabletes.
 9. Mokymosi bendruomenės.

Studentų dalyvavimas

Tam, kad gauti atitinkamą akademinį diplomą ir prisijungti prie studentų praktikos skyrius, reikalaujama, kad vykdant programą yra ne mažiau kaip 90% nuo trukmės.

Studentas taip pat turi praeiti tyrimus ir bylas keliamus vienuolynas ir gauti teigiamą įvertinimą, jų klasės dalyvavimo individualiai ir grupėse.

Mūsų lankosi magistrantūros kursus ir atitinka reikalavimą, parametrai, rezultatai ir pripažinimas mūsų mokymo programas pasižymi.

Mūsų fakultetas yra sudarytas iš specialistų, užimantiems aukštesnes pareigas didelių bendrovių, sudarydama itin praktiškas ir pritaikyti prie dabartinės verslo poreikius mokymus.

mokymosi bendruomenė

Mūsų galinga mokymo internetu platforma leidžia studentui organizuoti ir paskirstyti savo studijų laiką pagal savo poreikius, įpročius ir skonį. Be to, šis metodas pašalina fizinius ar geografines kliūtis, kad būtų galima gauti kokybišką išsilavinimą visiems tiems, kurie dėl priežasčių, vietą ir prieinamumą, negali pasiekti. Ši virtuali aplinka yra su švietimo išteklius, kad palengvinti turinį supratimą, skatinti dalyvavimą, keitimasis idėjomis ir stato grupės aplinką taip reikalingą praturtinti ir mėgautis mokymąsi.

Mūsų metodika leidžia studentams tęsti mokymą namuose arba darbo vietoje, išlaikant nuolatinį kontaktą su mokytoju ir mokytojas kiekvienam moduliui naudojant virtualioje klasėje pokalbių paslaugas, forumai, paštas ir kt Dėl tiesioginio ir betarpiško bendravimo.

mokymo formatai

Švietimo sistema Ispanijoje įvyko daug pokyčių per pastaruosius metus. Bolonijos ir vykstančių švietimo reformų per tokį trumpą laikotarpį atvykimo lėmė pastebimai painiavos tiek studentų ir dėstytojų, kurie buvo priversti prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios procesą. Kita vertus, ekonominė krizė ir nedarbas lėmė padidėjusios tiekimo tyrimų, panardinant save į pavadinimų painiava ir Dotarłeś toliau didinti mūsų abejones.

Koks yra skirtumas tarp meistro ir savo oficialiame vienas skirtumas? Ir tarp šeimininko ir leidžianti savo šeimininkui? Ką turi bendro magistrantūros kursai ekspertas ar kolegijų didžiųjų?

Programos mokomos:
Ispanų