Universidad Católica San Antonio de Murcia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Katalikų universitetas San Antonio - UCAM, kaip katalikiškasis universitetas, pasižymi tuo, kad savo studentams siūloma integrali forma, pagrįsta teorinėmis ir techninėmis žiniomis, būdingomis kiekvienam laipsniui ir žmogaus formavimui, paremtam krikščioniškojo humanizmo principais, į šį darbą. Jie skiria pripažinto prestižo fakultetą ir asmeninių dėstytojų komandą, kurie stebi studentą nuo studijų pradžios iki pabaigos, siekdami sukurti priemones, kurios pagerintų jų veiklą ir kartu sustiprintų jų formavimąsi žmonių.

Mūsų tikslas - ugdyti specialistus, kurie gali transformuoti visuomenę, išlyginti nelygybę ir skatinti tobulinimus, leidžiančius sukurti teisingesnį pasaulį, gerbdami žmonių orumą nuo užgnozavimo iki natūralios mirties.

Nuo pat savo veiklos pradžios UCAM teikia mokymosi ir mokslinių tyrimų kokybę , kuria ir taiko aktyvias mokymo ir mokymosi metodikas: mažos grupės, mokymas, komandinis darbas, stažuotės visais laipsniais, baigiamasis darbas, naujų technologijų diegimas, tinklas WIFI visoje universiteto teritorijoje, virtualioje platformoje, daugybė kompiuterių stočių, kurias naudoja studentai ... visa tai leido mums greitai pritaikyti Europos aukštojo mokslo erdvę be traumų tiek mokytojams, tiek studentams.

Šioje eilutėje UCAM gavo patvirtinimą ANECA ir ministerijos 23 laipsnių, taip pat siūlo daugiau nei trisdešimt oficialių magistrantūros ir daktaro programos . Šiuo metu laipsnių diegimo procesas yra realybė, aštuonios laipsniai pradėjo procesą su palankiais rezultatais. Tai yra darbo, pastangų ir aukštos kvalifikacijos ir specializuoto fakulteto atsakomybės už akademines ir mokslinių tyrimų užduotis rezultatas, kurį patvirtina didelis profesorių gydytojų skaičius ir daug mokslinių tyrimų linijų.

Kitas mūsų skirtumų bruožas yra internacionalizacija , pagrindinis globalizuotame pasaulyje aspektas, turime bendradarbiavimo sutartis visame pasaulyje su prestižiniais universitetais, tokiais kaip Berkeley, Čikaga, Bolonija ... mūsų studentų mokymui ir mūsų mokytojų specializacijai. ,

Tam reikia pabrėžti, kad San Antonio katalikų universiteto pastangos padidinti darbo įterpimo duomenis, kurių aukštas lygis yra naudingas ir mūsų Orientavimo ir įdarbinimo tarnybos technikų darbui.

Iš Universidad Católica San Antonio mes dirbame ir mokiniams, jie yra žmonės, kurių vardai ir istorija yra mūsų noras prisidėti prie asmenybės ir profesinės sėkmės visiems, kurie dalyvauja šiame projekte, iš principų, kuriais remiama ši institucija. ,

Vietos

Mursija

Address
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Guadalupe

30107 Mursija, Mursijos regionas, Ispanija

Ispanija internete

Address
Ispanija internete, Ispanija