UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

Susipažinkite UNIBA

Tarptautinis centras Barselonoje (UNIBA) yra institucija pridedamas prie Barselonos universiteto (UB), sukurta siekiant pasiūlyti platų interneto laipsnių ir magistro laipsnius su tarptautine profesijos tikslas.

UNIBA valdo ir vykdo studijų programas, kurias siūlo UB kastilų ir internete., Kuris, skirtingai nei Ispanijos universitetų, kurie pasirenka akis į akį arba mišrių klasių poilsio. Šie oficialūs laipsnių pritaikytas Europos aukštojo mokslo (EAME, taip pat žinomas kaip Bolonijos proceso).

Oficialios ir magistro laipsnių UNIBA funkcija turinį, laipsnių, ir fakulteto pritarimą Barselonos universiteto (UB). Su daugiau nei 560 metų istoriją, ši institucija yra pagrindinė visuomenės universitetas Katalonijos geriausias valstybiniu lygiu su labiausiai prestižinių tarptautinių rankingach, kurie taip pat vietų, tarp 100 geriausių mokyklų pasaulyje tokiose disciplinose kaip medicinos, farmacijos ar lingvistika. Barselonos universitetas (UB) sujungia tradicines vertybes yra novatoriškas institucija meistriškumo mokymo.

Metodika

Mūsų studijų programos išsiskiria kaip oficialūs magistrantūros laipsnių mokė internete ir yra visiškai lanksti, leidžianti studentams tęsti mokslus neprarandant savo karjerą.

Mokymo programos siūlomos UNIBA yra skirtos tam, kad studentams, tobulinti savo įgūdžius, žinias ir gebėjimus. Be to, intensyvus IKT naudojimas užtikrina sklandų ir nedelsiant ryšį tarp švietimo bendruomenei, ir padeda skatinti bendrą darbą ir diskusijas tarp studentų, absolventų ir dėstytojų. Kartu jie laikomi realius pavyzdžius su įvairių sektorių specialistus, leidžia išplėsti ir sodrinimas studento požiūriu.

Savo ruožtu UNIBA yra įsipareigojusi bendros mokymosi modelį orientuota į studentų. Mūsų virtualios miesteliu, galite prieiti prie visų kursų medžiagą ir platų išteklių bendrauti su kitais mokiniais ir mokytojais.

UNIBA Metodiką sudaro teorinis ir praktinis mokymas, kuris reikalauja mokinius prisidėti savo nuomonėmis ir požiūriais. Be to, analizuojant dokumentus ir medžiagą, kurią mes siūlome, studentai taip pat turi įvertinti ir spręsti konkrečių atvejų tyrimus, pagrįstus realių ir imituoti verslo situacijose. Taigi, tai yra mokymosi patirtis, kuri reaguoja į rinkos poreikius ir esamų darbdavių, o kai studentas mokymosi poreikiai nesikeis.

Vietos

Barselona

Address
University of Barcelona
Gran Via de les Corts Catalanes, 585

08007 Barselona, Katalonija, Ispanija