Oficialus aprašymas

Unisport, verslo mokyklos sporto sektorius.

Unisport yra verslo mokykla sporto sektoriuje. Čia verslo vadyba, sporto ir aistra yra maišomi. Mes įsikūrę TecnoCampus Mataro (Barselona), į aplinką, palankią bendradarbiavimo universitetų ir verslo aplinkos, kurioje inovacijos ir verslumas yra laikomi pagrindiniai ingredientai sėkmės.

Su daugiau nei 20 metų patirtį mokymo sporto vadovų, mūsų mokytojai yra specialistai šiame sektoriuje, sudarantys mokymo komanda su atviru ir bendradarbiavimo mąstyseną ir aiškios tarptautinės vizija.

Mes aistringai apie sportą. Mes mokyti specialistus, galinčius iš pirmaujančių inovacijų ir verslumo, žmonės, kurie pridėtinę vertę savo organizacijoms, savo darbuotojams ir jų klientus nuolat auga ir su aiškiais poreikiais profesionalizacijos.

Tai motyvuoja mums pamatyti, kaip, metai po metų, mūsų studentai gauna galutinai susieti sportas savo profesinę ateitį, ir mes galime ir toliau palaikyti ryšius su jais po baigimo, ieško sinergijos, kurios leidžia mums judėti į priekį vėl kartu.

Be Unisport mes naudojame naujas technologijas, kad tai, kas geriausia Jums, griežta ir reikalauja, bet su numatytu lankstumu mokymus on-line, visi vienu bendradarbiavimo aplinką. Kur jūs bebūtumėte, jums bus Unisport.

Ar jūs išsinuomoti?

Misija, vizija ir vertybės

Misija yra tai, ką apibrėžia mūsų priežastį, kodėl, mūsų tikslu ir pasiekti pagrindinį tikslą skirtingų interesų grupių, kurios supa mus:

Traukinio vadovai ir specialistai sporto sektoriuje pagal griežtus kriterijus kokybę, inovacijas, verslumą ir aiškios tarptautinės vizija.

Mūsų vizija yra vaizdas turime iš UNISPORT ilgainiui, mes norime būti ar likti didesnis:

pirmaujančių tarptautinių sporto rinką orientuotą vertės kūrimą sporto ir visuomenėje, ir ypač mūsų studentams ir mūsų darbuotojai mokymo grupės.

Mūsų vertybės yra mūsų siela. Fone yra mūsų būdas daryti dalykus, tai, ką mes tikime ir ką mes spausdinti visus savo veiksmus:

Pastangų, dargana, verslumas, tvarumas, nuolatinis tobulinimas, tarptautinis vizija ir lygios galimybės.

tarptautinis

Sportas ir neturi ribų. Technologijos, televizijos, interneto, rėmimo, renginiai, sporto turizmas ... yra tik keletas veiksnių, kurie prisidėjo prie sporto globalizacijos per pastarąjį dešimtmetį.

Klubai ir lygos nebegali konkuruoti tik nacionaliniu lygmeniu: 2013 vasario, pavyzdžiui, klubai Ingles "Premier" lygos sutiko padidėjimo dangteliu darbo užmokesčio jų atitinkamų šablonų dėl šių 3 metus. Atsižvelgiant į tai, prasidedančio pirkimo klubai užsienio milijardierių šia priemone siekiama sumažinti darbo užmokesčio didinimo grėsmę. Nėra abejonių, šis sprendimas, priimtas Londone, turės savo poveikį futbolo klubų visoje Europoje.

Kitais atvejais A iš kitų šalių, pavyzdžiui, Low Cost Verslo salėse atveju importuojami modelis, galite purtyti visą pramonę.

Tai yra tik keletas realybe, kad bet kokia sporto direktorius negali ignoruoti pavyzdžiai.

Be Unisport esame nariai NASSM (Šiaurės American Society for Sport valdymas) ir EASM (European Association for Sport valdymas) ir bandykite neatsilikti nuo visko, kas vyksta pasaulinėje sporto rinkoje, analizuoti galimus padarinius konkurencingumo sektoriaus Ispanijoje.

Visi mūsų studentai prenumeruojate žurnalus kaip Sport Business International, skatinti svarstyti aktualiausias problemas ir pasaulio vizijos sporto šaką.

Šis požiūris turi savo svarbiausiu pavyzdžiu į techninius viešnagėms užsienyje, mūsų studentai turi galimybę mokytis kitų nei Ispanijos sporto sistemas, apsilankykite unikalius sporto įrenginius ar dalyvauti renginiuose ir susitikimuose su aukščiausio lygio garsiakalbių.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Šis mokymas apjungia žinias, priemones ir metodus sporto psichologijos ir vykdomosios reikia ugdyti sportininkų ir sporto specialistų su įrankiu, kuris apima instruktavim ... [+]

Programos tikslas: Šis mokymas apjungia žinias, priemones ir metodus sporto psichologijos ir vykdomosios reikia ugdyti sportininkų ir sporto specialistų konkurencingumą su įrankiu, kuris apima instruktavimas pasiekti pritaikymas intervencijos ir taip pasiekti susitikti tiksliai reikia poreikis.

Gavėjai: Aistringi žmonės sporto, vadovavimo, nori išmokti naujos profesijos klesti visuose sektoriuose.

darbo krūvį: 600h (ekvivalentiškumo ECTS: 24 kreditai)

kursų moduliaisB140 Įvadas į CoachingB141 vykdomasis Profesinio mokymo ir talentų valdymoB142 metodika vykdomosios instruktavimasB143 įrankiai ir įgūdžiai vykdomosios instruktavimasB144 Sportas KoučingasB145 įrankiai ir įgūdžiai sporto instruktavimasB146 metodai ir praktika sporto instruktavimasmetodikaLanksti metodika pritaikyta jūsų gyvenimeSu bendrabučiu internetu galima 24h / 365 dienųAsmeninės kuravimasvisada atnaujinamas mokomoji medžiagaIndividualūs užsiėmimai vaizdo konferencijosatvejų tyrimaiMiesteliu pritaikyti prie mobiliųjų įrenginiųnemokama prenumerata pramonės žurnalųPrieiga prie specializuotų ištekliųTarptautinė technikos liekaKlasės veikla... [-]
Ispanija Barcelona
Registracija galima
Ispanų
8 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Mokyti studentus, kaip profesionalaus sporto vadyba, įgyti įgūdžių, reikalingų vadovauti visų organizacijų, konkursų ir sporto renginių rūšių su tarptautine dėmesio ir ai ... [+]

Programos tikslas: išmokyti studentus, kaip profesionalaus sporto vadyba, įgyti įgūdžių, reikalingų vadovauti visų organizacijų, konkursų ir sporto renginių rūšių su tarptautine dėmesio ir aiškių strateginių regėjimo įgūdžius.

Gavėjai: Aistringi žmonės Sportas, susiję arba ne sporto sektoriuje ir kurie nori plėtoti savo karjerą sektoriuje su dideliu ateities ir profesinius poreikius.

darbo krūvį: 1500h (ekvivalentiškumo ECTS: 60 kreditai)

kursų moduliaisB101 į sporto aplinkąB102 Sportas įmonėB103 ekonomikos ir finansų valdymas taikomas sportuiB104 Sportas RinkodaraB105 Žmonės valdymasB125 dizainas ir valdymas sporto salėsB126 valdymas Sportinė veiklaB130 sporto renginių vadybaB134 Deportivo Saugumas ir protokolasB108 Strateginis valdymas sporteB109 Sporto teisėB110 įgūdžiai ir verslo etikaB111 Sportas 2.0: socialiniai tinklai ne sporto institucijosB112 Sportas atsakoTFM Baigiamajame magistro darbemetodikaLanksti metodika pritaikyta jūsų gyvenimeSu bendrabučiu internetu galima 24h / 365 dienųAsmeninės kuravimasvisada atnaujinamas mokomoji medžiagaIndividualūs užsiėmimai vaizdo konferencijosatvejų tyrimaiMiesteliu pritaikyti prie mobiliųjų įrenginiųnemokama prenumerata pramonės žurnalųPrieiga prie specializuotų ištekliųTarptautinė technikos liekaKlasės veiklaVietosužimtumas... [-]
Ispanija Barcelona
Registracija galima
Ispanų
21 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Mokyti studentus, kaip profesionalaus sporto vadyba, įgyti įgūdžių, reikalingų vadovauti visų sporto organizacijų rūšių su aiškiais tarptautinio dėmesio įgūdžių. ... [+]

Programos tikslas: Mokyti studentus, kaip profesionalaus sporto vadyba, įgyti įgūdžių, reikalingų vadovauti visų sporto organizacijų rūšių su aiškiais tarptautinio dėmesio įgūdžių.

gavėjai: Sportas aistringi žmonės, susiję arba ne sporto sektorių ir kurie nori plėtoti savo karjerą ateities sektoriui ir labai reikalinga profesionalizacijos.

Darbo krūvis: 1175h (ekvivalentiškumo ECTS: 47 kreditai)

Kursų moduliais B101 į sporto aplinką B102 Sportas įmonė B103 ekonomikos ir finansų valdymas B104 Sportas Rinkodara B105 Žmonės valdymas B125 dizainas ir valdymas sporto salės B108 Strategini... [-]
Ispanija Barcelona
Registracija galima
Ispanų
16 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Mokyti studentus projektuoti, planuoti, remti ir plėtoti bet kokią sporto renginys, laisvalaikio ar konkurencijos tipo, strateginės vizijos ir aiškiai tarptautinio dėmesi ... [+]

Programos tikslas: Mokyti studentus projektuoti, planuoti, remti ir plėtoti bet kokią sporto renginys, laisvalaikio ar konkurencijos tipo, strateginės vizijos ir aiškiai tarptautinio dėmesio.

gavėjai: Sportas aistringi žmonės, susiję arba ne sporto sektorių ir kurie nori plėtoti savo karjerą ateities sektoriui ir labai reikalinga profesionalizacijos.

Darbo krūvis: 1025h (atitinka ECTS: 41 kreditai)

Kursų moduliais B122 sporto organizavimo B126 valdymas Sportinė veikla B130 sporto renginys valdymas B134 Deportivo Saugumas ir protokolas B104 Sportas Rinkodara B105 Personalo valdymas B108 Strateginis valdyma... [-]
Ispanija Barcelona
Registracija galima
Ispanų
14 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba