Oficialus aprašymas

Salamankos universitetas (ispanų kalba: Universidad de Salamanca ) yra Ispanijos aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Salamankos mieste , į vakarus nuo Madrido , Kastilijos ir Leono autonominėje bendruomenėje. Jis buvo įkurtas 1134 m. Ir karaliaus Alfonso IX 1218 m. Suteiktas Karališkam įkūrimo statutui. Tai seniausias įkurtas universitetas Ispanijoje ir ketvirtas seniausias Europos universitetas tęstinėje veikloje. Oficialųjį „Universiteto“ pavadinimą 1254 m. Suteikė karalius Alfonso X ir 1255 m. Pripažino popiežius Aleksandras IV.

Salamanca perkelia bakalauro ir magistrantūros studentus iš viso Ispanijos ; jis yra aukščiausio lygio universitetas Ispanijoje, remiantis studentų iš kitų regionų skaičiumi. Taip pat žinoma, kad Ispanijos kursai yra skirti ne gimtoji kalba, kuri kasmet pritraukia daugiau kaip du tūkstančius užsienio studentų. Šiandien Salamankos universitetas yra svarbus humanitarinių mokslų studijų centras, kuris ypač svarbus kalbų studijoms, taip pat įstatymams ir ekonomikai. Moksliniai tyrimai atliekami su juo susijusiuose universitetuose ir mokslinių tyrimų centruose, pvz., Centro de Investigación del Cáncer [Vėžinių tyrimų centras], Castilla y León institutas (Kastilijos ir Leono neurologijos institutas), Centro de Láseres Pulsados Ultracortos Ultraintensos [Ultrashort Ultraintense pulso lazerių centras].

1989 m. Kartu su Kembridžo universitetu Salamankos universitetas įkūrė kalbų testerių asociaciją Europoje (ALTE) 1989 m. 2009 m. Buvo rengiami aštuntojo šimtmečio paminėjimai.

Programos mokomos:
  • Ispanų

La Universidad de Salamanca es parte de tu historia

University of Salamanca
Address
Centro de Formación Permanente. Títulos Propios Universidad de Salamanca, C/Fonseca,2, 1ªplanta 37002 Salamanca - España
Salamanca, Castile and León, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 923 29 46 48