Oficialus aprašymas

Autonominis Barselonos universitetas (UAB), yra žinoma, tiek už jos kompetencijos mokslinių tyrimų ir jo kokybės mokymą. Tai yra nuoroda centras Europoje. UAB "vos 25 minučių kelio viešuoju transportu nuo miesto centro Barselonoje, kosmopolitinės miesto Viduržemio jūroje. Pagrindinis Campus yra Bellaterra, vienos iš pagrindinių pramoninių ir technologinių ramsčių Viduržemio Europos širdyje.

UAB visu kolegijoje patirtį gyventi. Campus organizuojamas kaip tikras žinių miestas su beveik 50.000 gyventojų: moksleivių, dėstytojų, mokslininkų ir administracijos darbuotojų ir paslaugų. Jame yra visas reikalingas paslaugas už tai: aukštąjį universitetinį gyventi (virš 2000 vietų), specializuotų bibliotekų rinkinys, kalbos mokyklą, sporto įrenginius (, treniruoklių salė, baseinas futbolo laukų ...), centras sveikatos, restoranų, parduotuvių ir kavinių.

UAB siūlo studijų programas aukštus daugelyje sričių žinias: • 87 bakalauro laipsnį. Laipsnių Verslo administravimo ir vadybos, ekonomikos, pagrindinio ugdymo ir turizmo siūlomi su 100% mokyti anglų kalbos, ir daugelis kitų laipsnių apima kursus šia kalba.

• 315 magistro laipsnius, kurie, kuriais siekiama taikant pažangias mokymo specializuotoje ir įvairių sričių pobūdį studentas įsigijimo, skirtos tiek profesionaliam specializacijos ir inicijavimo į mokslinius tyrimus.

• 68 doktorantūros programos, kuriomis siekiama pažangios mokymo studentams mokslinių tyrimų metodus, baigiamą laikant daktaro disertaciją (1114 disertacijas 2015-2016). Jie apima rengimą ir gynimą disertaciją ir paprastai trunka trejus metus. Juo siekiama mokyti mokytojus ir mokslininkus aukščiausiu lygiu. Iš 27 doktorantūros programų iš viso gauta UAB paminėti kompetencijos. Paminėti Tarptautinis daktaro apima esančių skirtingose ​​Europos šalyse daktaro ir dėstytojų dalyvavimą tarptautinių universitetų.

Tarptautinis matmuo UAB yra ypač pabrėžė tarptautinių studentų kilmės, ypač meistrų su 2,949 tarptautinių studentų (40%) ir daktarų su 1,703 tarptautinių studentų (33%) ir 1,346 tarptautinių studijų studentams (5% ). Universitetas turi 45 magistro laipsnius mokant 100% anglų kalba.

UAB yra universitetas, kad skatina inovacijas, užimtumą ir verslumą. Skatina mokslinius tyrimus ir perduoti visų žinių srityse, ir glaudžiai bendradarbiauja su verslo ir pramonės audinio jo apylinkėse, taip pat mokslo centrų savo srityje, nes ALBA Synchrotron, įsikūręs penkių minučių nuo miesteliu.

UAB turi 352 mokslinių tyrimų grupes, 57 departamentų ir 45 institutus ir centrus. Daugelis pastarojo buvo sukurta bendradarbiaujant su pirmaujančiais mokslo institucijų, o visi atliekamas intensyvus mokslinių tyrimų veiklą (3,316 straipsniai skelbiami žurnaluose indeksuojami atsižvelgiant į duomenis nuo 2015 Thomson Reuters "WOK). Be to, penki susijusi su universitetinėse ligoninėse taip pat dalyvauja mokslinių tyrimų darbo UAB, trys iš jų akredituota su kompetencijos sveikatos institutas Carlos III antspaudu.

Universitetas skatina įsitraukimą ir dalyvavimą studentų savanorių veiklą ir bendruomenės paslaugų, kuris yra, kodėl ji buvo sudaryta iš įvairių institucijų. Taip pat ji atlieka kampanijas tarp už socialinį sąmoningumą bendruomenei. UAB "skatina mainus mobilumo programose ir skatina tarptautinių studentų (3,546 studentų tarptautinį mobilumą) įdarbinimo. Pabrėžia Erasmus Mundus, Comenius, Leonardo da Vinci ir Erasmus "K2 projektus. Ji turi specialias programas, pasveikinti ir palaikyti tarptautinius studentus. Pagal "Erasmus" programą jis sukūrė 1,008 dvišalius susitarimus su daugiau nei 500 Europos universitetų.

  • Duomenys fondas Kurso 2015-2016 UAB Fondas skatina projektus mokymo, mokslinių tyrimų ir socialinės veiklos ir teikia komercinę ir paveldo paslaugas autonominio universiteto Barselonoje. Ji turi didelę dėstymo pasiūlymus pareigūnų ir CFGS pačių, bakalauro, magistro ir bakalauro laipsnius.
Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Universidad Autónoma de Barcelona

Iš Graphoanalysis vertienteforense yra tyrimas ir taikymas Išplėstinė rinkinį grafologinis metodų, orientuotų į mokslo aiškinimo identifikavimo pėdsakų ir turinio, ir for ... [+]

Šiuolaikinėje visuomenėje tai suteikia ypatingą reikšmę į realijas žinių ir potencialo žmonių per kultūros pasiekimais. Rašymas yra vienas, kad atlieka aukštesnio lygio žinių, tiek nuo to, kaip pati žinutė, todėl atsakingai už įstaigų ir organizacijų plėtros, kaip ir kitose specialybių, kurioje žinios ir aiškinimo kultūros ir asmeniniai kintamieji gali būti susipažinę su Grafologija metodų taikymu, yra svarbu analizuoti šią žmogaus gamybą.

Ji turi būti numatyta su atitinkamų metodų ir priemonių žinių kiekvienu atveju Grafologija, o taip pat, nes analizė ir mokslo aiškinimo, atitinkančio kiekvieną iš jų.

Jums reikia sukurti specialistų, kurie gali plėtoti savo vaidmenį įvairiose srityse, o norint pasiekti šį tikslą kūną, programa nėra turinio išsamią Atsižvelgiant daktaro disertacijų, knygų ir mokslinių straipsnių surinkta nuo 1996 m pagalbą, bendrą darbą ir keistis su kitais profesoriai iš užsienio universitetų, bet ir su teigiamu Graphoanalysis taikymo dirbant su nekilnojamojo atvejais, kai ji turi visas dokumentais istoriją prasme, kad nebūtų jokios painiavos tikimybė į studentas galimo spekuliavimo nepatikrintas.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Šiuo aukštos kvalifikacijos programa, specialiai visų atvejų tyrimus, turima patirtimi, ir kiti specialiai parinkti didesnio ir greitesnio asimiliacijos studentas, įvesda ... [+]

Kriminalistikos ar kriminalistikos mes apibrėžiame kaip disciplinų rinkinį, kuriame bendras objektas yra įrodinėjimo materializacija teisiniais tikslais moksliniais metodiką.

Bet mokslas tampa teismo, kai tarnauja teisminį procesą, tačiau turime prisitaikyti konkrečiai tyrimo ir teisminių įrodymas metodus tikslui, tai yra rengti šią programą, kuria siekiama mokyti specialistus Kriminalistikos kaip priežastis kvalifikacija pagal universitete pripažino, teikti aukščiausios akademinės akreditaciją, kad kvalifikuoti specialistai gali mėgautis šio universiteto pripažinimą jų atlikimų abu savininkai ir teisminių lygiai aptarnauti teismus, naudojant pažangiausias technologijas šių specialybių ,... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų,Prancūzų kalba,Italų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Maisto sauga yra vienas iš įdomiausių ir sudėtingas šių skyrių, į kurį mes esame suinteresuoti maisto, jo savybes, ty jų išvaizdą, jų saugumo ir maistinės vertės tyrimą. ... [+]

Maisto sauga yra vienas iš įdomiausių ir sudėtingas šių skyrių, į kurį mes esame suinteresuoti maisto, jo savybes, ty jų išvaizdą, jų saugumo ir maistinės vertės tyrimą.

Kai kalbame apie maisto saugos mes manome, kad kalbama tik apie galimybę, kad kažkas gali pasiekti maistą ir sukelti infekcinės ar toksinių procesų tipą. Vietoj to, ji yra platesnė sąvoka, nes yra situacijų, maisto paruošimo arba sudėtis, kuri gali būti susijusi su atveju ar protrūkiu maistą plintančių.

Be to, požiūris į, kaip dabartinis, kaip kokybės, maisto saugos ir produktų atsekamumą per analizę nuo teisiniu aspektu iš svarbiausių aspektų, procesų ir produktų, kuriems taip pat reikalinga.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Katalonų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Ši magistro laipsnį rizikos valdymo ir avarinės siūlo keletą tyrimų, kad mokyti specialistus civilinės saugos, naudingų viešojo administravimo klausia ekspertai bet gyven ... [+]

Tuo valdyti ekstremalią situaciją, civilinės apsaugos dažnai konfliktai veiksmų ir koordinavimą, ir skirta specialistams trūksta srityje tik šiuo klausimu kilti laiką.

Administracijos reikalauja ekspertai civilinės saugos išsamią regos lauke, supranta krypčių avarijos įvairovei galima rasti, su gebėjimu daryti, kad ekstremalių situacijų priežasčių analizę, įsikišti, koordinuoti ir pristatyti pasiūlymus dėl pagerinti padėtį.

Ši magistro laipsnį rizikos valdymo ir avarinės siūlo keletą tyrimų, kad mokyti specialistus civilinės saugos, naudingų viešojo administravimo klausia ekspertai bet gyventojų, tačiau mažos, bet savivaldybės.

žmonės pasirengę imtis civilinės saugos priemones ir koordinuoti įvairių avarinių komandos reikia.... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Ispanų,Katalonų
Ištęstinės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Į turizmo ir humanitarinių mokslų magistras yra iš turizmo ir viešbučių vadybos ir Filosofijos ir raides UAB fakulteto mokyklos iniciatyva mokyti specialistus, kad suteik ... [+]

The Master turizmo ir humanitarinių Tai iš turizmo ir viešbučių vadybos ir Filosofijos ir raides UAB fakulteto mokyklos iniciatyva mokyti specialistus, kad suteikti pridėtinę vertę ir inovacijas turizmo produktų ir paslaugų. Specialistai galėtų generuoti ir valdyti turinį ir suteiks naujų perspektyvų turizmo sektoriuje, viena iš pirmaujančių ekonominių sektorių.

Į turizmo ir humanitarinių mokslų magistras turi profesionalumo ir novatorišką požiūrį ir turi turizmo Barselonos ir Humanitarinių Barselonoje instituto paramą, po šios institucijos firmasen su turizmo mokyklos ir viešbučių vadybos iš UAB Konventas meistras aplinka, siekiant sukurti sistemą ir linijų bendradarbiavimo, siekiant padidinti programos potencialą. ... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Šio magistro tikslas yra suteikti tvirtą mokslinį mokymą metodais Žemės stebėjimu ir kartos ir analizuojama informacija apie teritorijos tyrimo ir jų išteklių valdymo per ... [+]

Nuotolinis jutimo būdų ir geografinės informacijos sistemos (GIS) yra svarbu mokytis Žemę ir valdyti savo išteklius. Šį vaidmenį yra ne tik dalyvauja akademinio pasaulio, bet mes suvokiame jį kelis laukus. Iš tiesų, mes nustatėme, požymių didėjančios ir interesų srityse, kaip antai (naujų ir patobulintų palydovinė Žemės stebėjimo, oro transporto priemonių ar UAV, Europos padidinti GPS sistemų, tokių kaip "Galileo" ir tt) įrankius, geografinė informacija , jo metaduomenų (padidėjęs buvimą ir konsolidavimo standartus), (iš "Google Earth" ar "Google Maps", kokybė puiki ICC žemėlapių ir tt) sėkmę katalogavimo specialiomis duomenų infrastruktūros (Idec, IDEE, ir tt) arba programinė įranga (tokia kaip dabartinė dovana iš Miramon Programų administracijoms ir studentams, kad paskatino Generalidad de Catalunya ir įvairias alternatyvas laisvą programinę įrangą).... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Katalonų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Magistro laipsnį apskaitos ir audito Aukštojo reaguoja į didėjančią paklausą specialistų specialaus mokymo, apskaitos, mokesčių santykiai ir verslo, apskaitos ir audito s ... [+]

The Ypatinga magistro laipsnį apskaitos ir audito reaguoja į didėjančią paklausą specialistų specialaus mokymo, apskaitos, mokesčių santykiai ir verslo, apskaitos ir audito srityse. Todėl šis pavadinimas yra skirtas žmonėms, kurie nori sutelkti savo profesinę karjerą įmonių apskaitos ir / ar audito srityje. Visų pirma jis yra nukreiptas absolventų verslo administravimo ir vadybos, apskaitos ir finansų, Ekonomikos ir kvalifikuotų specialistų, kurie šiuo metu plėtoja savo veiklą apskaitos ir / ar audito srityje.

Programa suteikia Apskaita ir auditas, būtino į auditoriaus žinių profesinę veiklą. Masters siekiama mokyti specialistus, apskaitos ir audito srityse, kad galėtų veiksmingai spręsti dirbti ir auditas bet kokios rūšies ir dydžio, leidžianti atitiktį nustatytiems reikalavimams už įvažiavimą egzaminas Oficialus Registruotis Rūmai (ROAC) pagal iki ICAC nustatytų kriterijų.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Pagrindinis tikslas sporto vadybos magistras turi lydėti Jus į savo vystymosi kaip neatsiejama profesionalaus sporto valdymo ir mokyti tave valdymo įrankių naudojimo prip ... [+]

Pagrindinis Master Sports Management Jis turi lydėti Jus į savo vystymosi išsamų profesionalaus sporto valdymo ir išmokyti jus į valdymo įrankių naudojimo pripažinti verslo galimybes, plėtoti strategijas, numatyti pokyčius, optimizuoti išteklius ir analizuoti informaciją nuožiūra.

Kompetencijos

Suprasti ir įgyvendinti strateginę, visapusišką ir objektyvų požiūrį į sporto šaką iš verslo perspektyvos. Sukurti naujas rinkos galimybes naudojant verslumą ir inovacijas linkę Sporto organizacijos kultūrą. Naudojant pažangiausias praktikas sporto marketingo ir efektyviau vykdyti prekės ženklo ir rėmimą. Aptikti raktą vadovauti profesionalias komandas ir gauti geriausius rezultatus veiksnius. Interpretuoti finansinę atskaitomybę sporto organizacijos ir sukurti finansavimo strategijas naujiems projektams ir įmonėms. Optimizuoti sporto salė ir sporto renginio valdymą. ... [-]
Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Verslo vadybos Hotel Master yra iš verslo vadybos viešbučių MBA 14 nepertraukiamų leidinių formalizavimo rezultatas buvo vienas iš magistro programų seniausių viešbučių v ... [+]

The Masters Hotel Management Įmonės Tai iš Verslo vadybos viešbučių MBA 14 nepertraukiamų leidinių formalizavimo rezultatas buvo vienas iš magistro programų seniausių viešbučių vadybą Ispanijos universitetuose.

Tai galimybė susieti profesinę ateitį su vienu iš dinamiškiausių ir galingas sektoriaus pasaulio ekonomiką, turizmą. Pastaraisiais metais, formos Turizmas, apgyvendinimas ir nuomos revoliuciją turizmo paklausa didėja skaičius ir įvairovė sektoriuje. Viešbutis sektorius turi atsakyti į šią naują paklausą per naujų tipų apgyvendinimo valdomų universalus, lankstus ir žinių viešbučių operacijų ir įmonių valdymo specialistų anksto.

... [-]
Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Katalonų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Į mokymo kinų Master gimtoji yra tik magistro Ispanijoje visiškai skirta mokyti kinų. Jis turi stiprią profesionalumo pobūdį ir yra skirta absolventams, geriausiai Humani ... [+]

Į mokymo kinų Master gimtoji yra tik magistro Ispanijoje visiškai skirta mokyti kinų.

Jis turi stiprią profesionalumo pobūdį ir yra skirta absolventams, geriausiai Humanitarinių srityje, su stipria žinių kinų ir norite , kad užsiimti mokymo kalbą.

Vienas iš pagrindinio modulio akcentų yra privalomi klasėje praktika su įvairių studentų profilius. Tai vyks įvairių bendradarbiaujančių centrų, susijusių su kinų mokymo Barselonos rajone.

Itin praktiškas dėmesio ir profesionalumo yra baigtas su kredito mokslinių tyrimų metodiką įtraukti, kad bus galima patekti į doktorantūros studentams, kurie nori , kad toliau savo studijas.

Karjeros galimybės... [-]
Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Kinijos
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Į archyvų "Meistras ir archyvo tvarkymas suteikia integruotą sprendimą archyvinius ir Geston dokumentą, kuris leidžia studentams plėtoti savo darbą viešųjų ir privačių or ... [+]

Teritorija, kuriai priklauso kapitonas yra tarp 51 ir 100 pozicijos ketvirtą leidime QS World University Rankings pagal Dalykas Master archyvų ir įrašų valdymas Ji numato integruotą sprendimą archyvų ir dokumentų Geston srityje, kuri leidžia mokiniams plėtoti savo darbą viešųjų ir privačių organizacijų, tiek istorinių dokumentų, administracinės ir remti bet kokį mokymą.

Ji taip pat suteikia reikalingą mokymą archyvinių metodų įgyvendinimą ir naujų technologijų failų valdymo ir projektavimo ir valdymo dokumentų valdymo sistemas organizacijų steigimo, kuriant kritinį mąstymą, etines vertybes profesionalus archyvinė ir inovacijų pajėgumus.

Karjeros perspektyvos Failo Paslaugos valstybė, vietos ir valstybės valdymas. Failai bankininkystės įmonės, bankai, draudimo, teisės ir mokesčių konsultacijų paslaugos ir konsultavimas. Verslo organizavimas ir globa failus. Failai universitetų ir mokyklų. Failai institucijos ir viešosios įstaigos. Failai chemijos įmonių, farmacijos ir klinikinių. Įmonės informacinės technologijos. Failai Žiniasklaida (televizija, radijas ir spauda). Failų asociacijos, privačios institucijos ir profesinės asociacijos. Failai bažnytinės institucijos. tarptautiniai studentai ... [-]
Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Katalonų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Ši programa paveldėjo Ankstesnis UAB paties meistro patirties, naudojasi didelę sėkmę savo keturių leidinių ir buvo renovuotas tapti oficialiu tyrimas nuo 2012-2013 žinom ... [+]

Autonominis Barselonos universitetas per turizmo ir viešbučių vadybos mokykla, kartu su Vertimas fakulteto ir žodžiu i centro Studijų ir mokslinių tyrimų apie Rytų Aziją, pasiūlymo "Mokytojau Europos Sąjunga - Kinija: Kultūros ir ekonomika". Ši programa paveldėjo Ankstesnis UAB paties meistro patirties, naudojasi didelę sėkmę savo keturių leidinių ir buvo renovuotas tapti oficialiu tyrimas nuo 2012-2013 žinoma, pirmoji tokio pobūdžio pasaulyje Ispanas-Kinijos verslo ir visoje Ispanijos teritorijoje. Šis pripažinimas suteikia jai galioja visoje Europos aukštojo mokslo erdvėje, kuris kartu naujas sąjungas ir institucinės pertvarkos organizaciniu, metodinę ir konkurencinio lygio, ji tampa kokybės tyrimą pripažintas Tarptautinės Excellence UAB Campus.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Katalonų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Socialinių politikų ir bendruomenės veiksmų magistro laipsnis pateikiamas kaip profesionalus ir mokslinių tyrimų pasiūlymas, pagrįstas viešosios politikos ir bendruomenės ... [+]

Socialinių politikų ir bendruomenės veiksmų magistro laipsnis pateikiamas kaip profesionalus ir mokslinių tyrimų pasiūlymas, pagrįstas viešosios politikos ir bendruomenės veiksmų metodu. Šis mokymo pasiūlymas apima teorinių ir praktinių žinių įgijimą, kuriame dalyvauja akademiniai ir profesionalūs mokytojai, ir naudoja atvejų darbą, kad būtų sukurtas sudėtingas ir dalyvavimo požiūris į teritorijos tikrovę.

Karjeros galimybės

Programa numato socialinės politikos analizės, planavimo ir įgyvendinimo priemones, skirtas viešojo valdymo, socialinių tyrimų ir bendruomenės darbų srities projektams kurti. Mokymas bendruomenės veikloje daugiausia dėmesio skiriamas tarpdisciplininei perspektyvai supratimu apie sambūvį, bendravimą ir konfliktus, jo taikymą socialinei intervencijai ir moksliniams tyrimams.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Katalonų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Vadybos ir renginių turizmo organizacijos (oficialus magistro) Mokytojas yra kvalifikuoti specialistai iš plačiąja spektro renginių jungiantys aukštąjį griežtumo neįvykdy ... [+]

The meistras turizmo ir renginių organizavimas (Oficialusis meistras) yra kvalifikuoti specialistai iš plačiąja spektro renginių jungiantys aukštąjį griežtumo neįvykdytų specialistų patirtį šioje srityje.

Tikslai:

Pateikite specifinių žinių ir įgūdžių organizuoti, koordinuoti ir nukreipti visus renginius rūšių. Traukinio specialistai skatinti projektų valdymo ir mokslinių tyrimų plėtrą šioje srityje.

gavėjai

Ši programa yra skirta:

Absolventai, universitetų absolventai universitarisque nori specializuotis toje srityje, su puikia ateities perspektyvas mūsų šalyje ir tarptautiniu mastu. Verslininkai, vadovai ar atsakingi už àreaque sukurti išimtinai ar iš dalies savo karjerą organizuojant renginius bet kokios rūšies viešajame sektoriuje ir privatus. ... [-]
Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Katalonų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba