Universidad Autónoma de Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

Autonominis Barselonos universitetas (UAB), yra žinoma, tiek už jos kompetencijos mokslinių tyrimų ir jo kokybės mokymą. Tai yra nuoroda centras Europoje. UAB "vos 25 minučių kelio viešuoju transportu nuo miesto centro Barselonoje, kosmopolitinės miesto Viduržemio jūroje. Pagrindinis Campus yra Bellaterra, vienos iš pagrindinių pramoninių ir technologinių ramsčių Viduržemio Europos širdyje.

UAB visu kolegijoje patirtį gyventi. Campus organizuojamas kaip tikras žinių miestas su beveik 50.000 gyventojų: moksleivių, dėstytojų, mokslininkų ir administracijos darbuotojų ir paslaugų. Jame yra visas reikalingas paslaugas už tai: aukštąjį universitetinį gyventi (virš 2000 vietų), specializuotų bibliotekų rinkinys, kalbos mokyklą, sporto įrenginius (, treniruoklių salė, baseinas futbolo laukų ...), centras sveikatos, restoranų, parduotuvių ir kavinių.

UAB siūlo studijų programas aukštus daugelyje sričių žinias: • 87 bakalauro laipsnį. Laipsnių Verslo administravimo ir vadybos, ekonomikos, pagrindinio ugdymo ir turizmo siūlomi su 100% mokyti anglų kalbos, ir daugelis kitų laipsnių apima kursus šia kalba.

• 315 magistro laipsnius, kurie, kuriais siekiama taikant pažangias mokymo specializuotoje ir įvairių sričių pobūdį studentas įsigijimo, skirtos tiek profesionaliam specializacijos ir inicijavimo į mokslinius tyrimus.

• 68 doktorantūros programos, kuriomis siekiama pažangios mokymo studentams mokslinių tyrimų metodus, baigiamą laikant daktaro disertaciją (1114 disertacijas 2015-2016). Jie apima rengimą ir gynimą disertaciją ir paprastai trunka trejus metus. Juo siekiama mokyti mokytojus ir mokslininkus aukščiausiu lygiu. Iš 27 doktorantūros programų iš viso gauta UAB paminėti kompetencijos. Paminėti Tarptautinis daktaro apima esančių skirtingose ​​Europos šalyse daktaro ir dėstytojų dalyvavimą tarptautinių universitetų.

Tarptautinis matmuo UAB yra ypač pabrėžė tarptautinių studentų kilmės, ypač meistrų su 2,949 tarptautinių studentų (40%) ir daktarų su 1,703 tarptautinių studentų (33%) ir 1,346 tarptautinių studijų studentams (5% ). Universitetas turi 45 magistro laipsnius mokant 100% anglų kalba.

UAB yra universitetas, kad skatina inovacijas, užimtumą ir verslumą. Skatina mokslinius tyrimus ir perduoti visų žinių srityse, ir glaudžiai bendradarbiauja su verslo ir pramonės audinio jo apylinkėse, taip pat mokslo centrų savo srityje, nes ALBA Synchrotron, įsikūręs penkių minučių nuo miesteliu.

UAB turi 352 mokslinių tyrimų grupes, 57 departamentų ir 45 institutus ir centrus. Daugelis pastarojo buvo sukurta bendradarbiaujant su pirmaujančiais mokslo institucijų, o visi atliekamas intensyvus mokslinių tyrimų veiklą (3,316 straipsniai skelbiami žurnaluose indeksuojami atsižvelgiant į duomenis nuo 2015 Thomson Reuters "WOK). Be to, penki susijusi su universitetinėse ligoninėse taip pat dalyvauja mokslinių tyrimų darbo UAB, trys iš jų akredituota su kompetencijos sveikatos institutas Carlos III antspaudu.

Universitetas skatina įsitraukimą ir dalyvavimą studentų savanorių veiklą ir bendruomenės paslaugų, kuris yra, kodėl ji buvo sudaryta iš įvairių institucijų. Taip pat ji atlieka kampanijas tarp už socialinį sąmoningumą bendruomenei. UAB "skatina mainus mobilumo programose ir skatina tarptautinių studentų (3,546 studentų tarptautinį mobilumą) įdarbinimo. Pabrėžia Erasmus Mundus, Comenius, Leonardo da Vinci ir Erasmus "K2 projektus. Ji turi specialias programas, pasveikinti ir palaikyti tarptautinius studentus. Pagal "Erasmus" programą jis sukūrė 1,008 dvišalius susitarimus su daugiau nei 500 Europos universitetų.

  • Duomenys fondas Kurso 2015-2016 UAB Fondas skatina projektus mokymo, mokslinių tyrimų ir socialinės veiklos ir teikia komercinę ir paveldo paslaugas autonominio universiteto Barselonoje. Ji turi didelę dėstymo pasiūlymus pareigūnų ir CFGS pačių, bakalauro, magistro ir bakalauro laipsnius.

Vietos

Barselona

Address
Fundació UAB · Edifici Blanc, 1ª planta · Vila Universitària
Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona
Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)

08193 Barselona, Katalonija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis