Universidad Rey Juan Carlos T

Įvadas

Oficialus aprašymas

pristatymas

Įkurtas 1996 m., Mūsų universitetas yra jūsų paslaugoms. Pateikdamas kokybišką ir platų puikų akademinį pasiūlymą, jūs gausite kokybišką mokymą ir prisidėsite prie žinių, kurių rezultatas yra mūsų moksliniuose tarptautinės projekcijos tyrimuose, priešakyje.

Įsitikinę mūsų pašaukimu į valstybės tarnybą, nesvarbu, ar esate studentas, ar galvojate studijuoti URJC, mes siūlome jums visas mūsų mokymo galimybes. Mūsų universitetas siūlo dėstytojams, kurie aistringai ruošia geriausius mokymus. Tuo pačiu metu jie yra dinamiški profesionalai, lankstūs ir pritaikyti prie naujų mokymo metodikų. Jūs taip pat turite atnaujintą ir kokybišką įrangą, taip pat laboratorijas ir daugybę kitų paslaugų, esančių už klasių ribų. Studijuoti pas karalių Chuaną Carlosą reiškia įsitraukti į idealią mokymosi aplinką, kuri padės jums pasiekti tiek asmeninius, tiek profesinius tikslus įdomiausioje ateityje.

Bendrovėms ir specialistams taip pat siūlome platų ir kruopštų antrosios pakopos mokymo ir tęstinio mokymo pasiūlymą. Be to, mes pasitelkėme jūsų ir visos visuomenės svarbiausius tyrimus, kad įgytume naujų žinių ir padėtume išspręsti piliečiams tikrai svarbias problemas.

Mes užsiimame kultūros kūrimu ir jos skleidimu, sporto ir tausojančio gyvenimo būdo propagavimu. Norime prisidėti prie kritinio socialinių problemų tyrimo ir pateikti novatoriškus mokslo, kultūros ir meno sprendimų pasiūlymus, kurie mūsų pasaulį daro teisingesnę ir patogesnę.

Nors esame gimę tarnauti Madrido bendruomenės žmonėms, mes esame susiję su visais ispanais ir Europos Sąjungos piliečiais. Ir mes labai didžiuojamės ypatingu ryšiu, kuris mus vienija su Lotynų Amerika. Glaudžiai bendradarbiaujame su geriausiais pasaulio universitetais.

Madrido bendruomenėje turime penkis miestelius: Aranjuez, Alcorcón, Fuenlabrada, Madrid ir Móstoles bei keletą vietų sostinėje.128560_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Laipsniai

Rey Juan Carlos universitetas siūlo pripažintas bakalauro studijas visoje Europos Sąjungoje visose žinių srityse: menų ir humanitarinių, teisinių ir socialinių mokslų, inžinerijos ir architektūros, sveikatos mokslų ir eksperimentinių mokslų.

Mūsų universitetas priima daugiau nei 80 tautybių studentus. Tai universitetas, kuriame reikia išsiugdyti kritinę dvasią, treniruotis akademiniu ir profesiniu aspektais, taip pat kur praturtinti ir augti asmeniškai ir kultūringai. Studijos URJC siūlo mokymosi aplinką ir unikalų universiteto miestelio gyvenimą, kad būtų galima sustiprinti darbą ir talentus.

Tyrimai URJC

Rey Juan Carlos universitetas skatina mokslinius tyrimus, nukreiptus į ekonominę ir socialinę plėtrą, skatina ir skatina mokslinių tyrimų veiklą bei žinių ir rezultatų sklaidą ir perdavimą visuomenei. ID veiklos skatinimas vykdomas bendradarbiaujant su įmonėmis ir institucijomis bei dalyvaujant nacionaliniuose ir tarptautiniuose kvietimuose, leidžiančiuose mūsų tyrėjams plėtoti savo tyrimų kryptis, padedančias kaupti, plėsti ir skleisti žinias, taip pat Mokslo ir technologijos tobulinimas.128561_pexels-photo-1438072.jpg

Universiteto gyvenimas

Rey Juan Carlos universitetas į savo akademinę ir tiriamąją veiklą įtraukia programas ir veiksmus, naudingus universiteto bendruomenei ir socialinei aplinkai. Kurso metu plėtojama įvairi meninė, kultūrinė ir edukacinė veikla, papildanti universitetinį gyvenimą ir prisidedanti prie mūsų studentų tobulėjimo ir neatsiejamo mokymo.

Ryšys tarp universiteto ir universitetinio išsilavinimo visą gyvenimą taip pat plėtojamas per Vyresniojo universiteto programą. Mūsų socialinis įsipareigojimas apima Bendradarbiavimo ir savanoriškos veiklos, Tvarumo ir sveiko universiteto projektus.

Vietos

Madridas

Address
Universidad Rey Juan Carlos
Calle Tulipán s/n. 28933 Móstoles, Madrid

Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis