Universidad de Huelva

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universidad de Huelva yra įstaiga, tarnaujanti visuomenei ir kuri, laikydamasi konstitucinių vertybių, kaip viešosios teisės subjektas, turinti juridinio asmens statusą, vykdo savo tikslus ir plėtoja savo funkcijas pagal galiojančius įstatymus. autonomijos režimas.

Baigiasi

Universidad de Huelva atitinka viešųjų aukštojo mokslo paslaugų teikimą studijuodamas, dėstydamas ir tirdamas, ir turi skatinti visišką savo narių formavimąsi, teisingumo, laisvės ir pliuralizmo vertybes, taip pat mąstymą. nemokami ir kritiniai tyrimai, kad būtų veiksminga pertvarkos ir socialinės pažangos priemonė. Universidad de Huelva tarnauja intelektualiniam ir materialiniam tautų vystymuisi, aplinkos ir taikos gynimui.128606_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

funkcijos

Universidad de Huelva turi atlikti šias funkcijas:

  • Mokslo, technologijų ir kultūros kūrimas, plėtra, sklaida ir kritika.
  • Pasirengimas profesinei veiklai, kuriai reikia pritaikyti technines ar mokslines žinias ir metodus, ir literatūrinei ar meninei kūrybai.
  • Mokslinė ir techninė pagalba kultūriniam, socialiniam ir ekonominiam vystymuisi, ypatingą dėmesį skiriant Huelvos ir Andalūzijos autonominės bendruomenės paramai. Universiteto kultūros pratęsimas.

Principai

Universidad de Huelva veikla. be to, jos savarankiškumas grindžiamas akademinės laisvės principu, pasireiškiančiu profesijos, mokymo, tyrimų ir studijų laisvėmis (laikinasis 4 straipsnis).128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Vietos

Huelva

Address
Dr. Cantero Cuadrado, 6. 21004 Huelva
Huelva, Andalūzija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis