Oficialus aprašymas

Iš Coruña universitetas buvo įkurta pagal Galicijos universitetų įstatymo 11/1989 liepos 20, 1989. Steigiamasis susirinkimas priėmė universiteto įstatus ant vasario 4th, 1992ir jie buvo paskelbtas oficialiame biuletenyje (šuo) rugsėjo 17, 1992.

Iš Coruña universitetas teritoriškai įsikūręs Coruña Campus ir Ferrol Campus.

Iš Coruña universitetas yra viešoji įstaiga, kurios pagrindinis tikslas yra generavimo, valdymo ir kultūros sklaidą bei mokslo, technologijų ir profesinių žinių per mokslinių tyrimų ir mokymo plėtrai.

Iš Coruña universitetas suvokia savo esminę paskirtį kaip kokybės viešųjų paslaugų, kuriomis siekiama padaryti daugiau lygių gerovės dėl visuomenės grupės per socialinių, mokslo ir technologijų pažangos siekimu iš etinių vertybių sistemą. Dalis jo misija yra atvira, kritiška, demokratijos ir solidarumo pilietybės formavimas, gebantys analizuoti realybę, diagnozuoti problemas, formuluoti ir įgyvendinti sprendimus, paremtus žinių ir orientuotas į bendrąjį gėrį.

Iš Coruña universitetas aiškiai išreiškia savo įsipareigojimą Tyrimo ir neatsiejama plėtros Galicijoje, jos socialinę, kultūrinę ir kalbinę tapatybę, ir tai skatins visapusišką integraciją į Europos aukštojo mokslo ir ir Lotynų Amerikoje projekcija. Iš Coruña fondas, privačios labdaros ir akademinio pamato universitetas, buvo sukurta siekiant suteikti universitetą su nuolatine socialine parama.

A Coruña

Misija

Iš į Coruña universiteto vaidmuo yra padėti kultūrinį, socialinį ir ekonominį visuomenės pažangos per skatinimą, valdymo ir sklaidos kultūros, mokslo, technologijų ir profesinio kūrimą. Jo misija yra teikti aukštos kokybės, galisų viešąsias paslaugas.

Svarbiausia šios misijos yra atviros, nusimanantys, kritiškas, užsiimančių, demokratijos ir kooperatinių piliečių švietimas, su stipriu solidarumo jausmą ir gebėjimą analizuoti savo realybę, nustatyti problemas ir siūlyti ir įgyvendinti sprendimus, remiasi žinių ir supratimo o bendrojo gėrio.

Kaip dalį savo pareigą tarnauti visuomenės, universitetas yra įsipareigojusi:

 • Kūrimas, plėtra, komunikacijos ir kritinė analizė Mokslo, technologijų ir kultūros srityse.
 • Parengti studentus profesinės gyvenimą per mokslo ir meno žinių ir praktikos mokymo.
 • Perdavimo, sklaidos ir skatinimo žinių dėl kultūros, gyvenimo kokybės ir ekonominio vystymosi pažanga.
 • Žinių ir kultūros sklaida universiteto informavimo ir mokymuisi visą gyvenimą.
studentai

Vizija

Žvelgiant į 2020 m UDK siekia:

 • Užmegzti glaudžius ryšius su visa bendruomene, siekiant suprasti savo poreikius ir reaguoti į pokyčius, vykstančius mūsų visuomenėje.
 • Bendradarbiauti su visais socialiniais partneriais ir valstybinių ir privačių įstaigų ištirti, nustatyti ir pateikti sprendimus į iššūkius mūsų visuomenę.
 • Atverti kanalus aktyvaus solidarumo, su stipriu įsipareigojimo aplinkos apsaugos ir darnaus vystymosi per inovacijas.

Universitetas toliau:

 • Siūlau mokymas ir švietimas pritaikyti dabarties ir ateities poreikius mūsų visuomenėje, ir pritaikyti, kad mokymosi atskirų vystymosi poreikius kiekvienam mokiniui per veiksmingų, inovatyvių mokymo metodų skatinimas siekiant užtikrinti gebėjimų ir kompetencijų reikalauja mūsų laipsnių įgijimą.
 • Padėti studentams plėtoti įgūdžius, kad padidinti jų galimybes įsidarbinti vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.
 • Remti, kūrimas ir vystymas nacionalinių ir tarptautinių tinklų pagrindinių ir taikomųjų mokslinių tyrimų grupių mokslinės, technologinės, ekonominės ir socialinės pažangos skatinimas.
 • Būti pripažinta už atliktas tyrimas universitete ir inovatyvių žinių perdavimo strategijų ir iniciatyvų tapo įmanoma techninių ir mokslinių paslaugų UDK technologijų parkas.
 • Sujungti bendrų žinių skatinimas visose srityse, kurių specializacijos mokslo ir technologijų srityse, kur universitetas yra stipriausia.
 • gana valdyti savo išteklius, efektyviai, produktyviai ir skaidriai, ir dirbti, siekiant užtikrinti stabilų ir pakankamą finansavimą iš valstybės, su papildomu finansavimu per mūsų partnerystę su privačiu sektoriumi.
 • Didinti UDC reputaciją užsienyje remiantis mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų veiklą.
 • Skatinti strateginio valdymo sistemą, siekiant mūsų kolektyvinės tikslus bendradarbiaujant ir konsultuojantis su visa universiteto bendruomene.

Vertybės ir principai

UDK, kaip viešoji, civilinės, savarankiška, integracinio ir pasaulietinės institucijos, ir pagal savo tikslus, bus vadovaujamasi šiais vertybių ir principų:

 • Lygios galimybės, remiantis nuopelnais, gebėjimas, lygybės, visuotinės prieigos prie trečiųjų išsilavinimą ir skatinti nediskriminavimo kultūrą principais.
 • Asmeniniai pastangų, kaip vieną iš svarbiausių aspektų individualios pažangos ir vystymosi ir gebėjimo rasti pusiausvyrą tarp asmeninių norų ir gebėjimo juos patenkinti, kaip pagalba sprendžiant problemas, konfliktus ir kolektyvinių tikslų bendram labui ,
 • Dalyvavimas sprendimų priėmimo proceso ir ryšių kanalais tarp visų Universiteto bendruomenės narių skatinimas, kaip maksimaliai visą turimą talentus ir išteklius būdu.
 • Socialinė atsakomybė ir įsipareigojimas, kaip aktyviai prisidėti prie socialinės ir ekonominės padėties mūsų bendruomenės ir didesnė ekonominė gerovę visai visuomenei kūrimo tobulinimo būdas.
 • Įsipareigojimas Galicijos ir transformacijos ir plėtros Galicijos visuomenėje: kurti, saugoti, perduoti ir perduoda meninę, miesto, architektūros, dokumentikos ir kalbų paveldą ir kultūrą Galicijoje.
 • Pagarba aplinkai, kaip socialiai atsakingo universiteto, maksimaliai ir kuo efektyviau išteklius valdyti mūsų žinioje, siekiant sumažinti poveikį aplinkai.
 • Efektyvus viešųjų išteklių užtikrinti, kad jie būtų naudojami tinkamiausiai tenkinti visuomenės ir bendros gerovės labui poreikius.
 • Kokybė kaip pagrindinį jos tikslą, su kolektyvinės valios ir noro dirbti pasiekti aukštesnius standartus mokymo, mokslinių tyrimų, valdymo ir paslaugų, siekiant didesnės socialinės gerovės interesus.
 • Skaidrumas kaip atskaitomybės mechanizmą, siekiant atsižvelgti į visas sprendimo ir veiksmų, kurių imtasi pagal universitete.
Programos mokomos:
 • Anglų
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Universidade da Coruña

Studijų struktūra bendro modulio Privalomas Švietimo įtraukimas ir praktiškas psichologija Motyvacija Konsultacijos ir profesinio tobulėjimo švietimo kontekstuose mokymos ... [+]

struktūra studija

Privalomas bendro modulio

įtraukties ir švietimo psichologija praktika Konsultacijos ir profesinis tobulėjimas Motyvacija švietimo kontekstuose Mokymosi strategijos ir tyrimas Tyrimų metodikos orientuotos inovacijos Poreikių vertinimas ir programos vertinimą Politinė ir socialinė teisės aktai Vaikų ir paauglių psichopatologija

Ekspertizė mokymosi sunkumų ir dėmesio įvairovės

specialūs edukaciniai poreikiai ir mokymo programos pritaikymas Švietimo ištekliai dėmesį į įvairovę PSYCHOEDUCATIONAL intervencija į sutrikusios raidos PSYCHOEDUCATIONAL intervencija į mokymosi negalia Dizainas ir interpretacija diagnostinių tyrimų ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Ši magistro laipsnį bus pasiekti reikiamą mokymą atlikti profesinę veiklą arba savarankiško darbo, apskaitos ir audito sąskaitą srityje. ... [+]

Įdiegimas

Ši magistro laipsnį bus pasiekti reikiamą mokymą atlikti profesinę veiklą arba savarankiško darbo, apskaitos ir audito sąskaitą srityje.

Kodėl studijuoti laipsnį

Mokymo programa apima siekiant į birželio 12 nutarimo nurodytus dalykus, 2012 padaryti institutas Apskaita ir auditas (ICAC), tikslais įteisinimo kaip pirmojo etapo stojamuosius egzaminus registracijos oficialiajame registre auditoriai (ROAC) ir pilnas pratybos reglamentuojamą profesiją auditorius.

struktūra studija

Audito ir apskaitos modulis

audito pagrindai audito procedūrų audito ataskaitos Išplėstinė Apskaitos Aš Išplėstinė apskaita II ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Universitetas A Coruña pristato į Bankininkystės magistras ir finansai visoje Ispanijos teritorijoje galiojantį. Programa sudaryta iš akademinės žinoma 60 ECTS kreditų, k ... [+]

Įdiegimas

Universitetas A Coruña pristato Magistras Bankininkystė ir finansai galioja visoje Ispanijos teritorijoje. Programa sudaryta iš akademinės žinoma 60 ECTS kreditų, kurioje visi dalykai yra semestrinis.

Bendras tikslas Bankininkystės ir finansų magistras yra teikti pažangias akademinį išsilavinimą finansų sektoriuje, kuris leidžia studentams tapti Universalios paskirties būsimi specialistai su dideliu techninių įgūdžių ir valdymo įgūdžių.

Taip pat siekiama, kad būtų galima taikyti savo žinias praktiškai su kritinio ir kūrybinio dvasios ir per rizikos kultūros ir iniciatyva idėjų ir argumentų stimulas, gauti tinkami ateityje lanksčiai situacijose Naujas; Šis esminis reikalavimas vis sudėtinga ir kintanti verslo aplinka.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Ši magistro apima mokslinių tyrimų orientaciją (penkias specialybių) ir profesionalumo orientaciją, o jo trukmė yra vieneri metai (60 ECTS). Jos tikslas yra suteikti stud ... [+]

Įdiegimas

The Magistras Chemijos ir chemijos pramonės mokslinių tyrimų Jis turi Interuniversity ir mokė Santiago de Compostela (USC koordinatorius), A Coruña (UDC) ir Vigo (UVI) universitetų, su Chemijos Galicia kolegijai bendradarbiavimą.

Ši magistro apima mokslinių tyrimų orientaciją (penkias specialybių) ir profesionalumo orientaciją, o jo trukmė yra vieneri metai (60 ECTS).

Jos tikslas yra suteikti studentams žinių įgyti tvirtą pagrindą pažangiosios chemijos ir cheminių ir biologinių instrumentinių metodų, kurie leidžia jiems orientuotis į mokslinių tyrimų arba link profesionalizacijos į aktualiais mokslo ir chemijos technologijos.

Kodėl studijuoti laipsnį ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į integruoto projekto vadybos magistras yra skirta specialistams, susijusių su statybos, naujas technologijas ir sportą, kurie nori įgyti vadybos mokymus, susijusius su j ... [+]

Kodėl studijuoti laipsnį

Valdymo funkcijos yra naujas ateities perspektyvas tiek gamybos sektoriuje, kaip antai paslaugas. Tinkamas pasirengimas ir mokymas vadovams per techninio projekto valdymą ir įgyvendinimą yra pagrindiniai veiksniai, pažangą, Pasivaikščiojimai, siekiant pagerinti įmonių konkurencingumą ir produktų ir paslaugų kokybę.

Projektų vadovas skatina ir nukreipia projektą iš pasaulinės perspektyvos, atlikti inicijavimo, planavimo, įgyvendinimo, stebėsenos ir uždarymo visą projekto procesus. Reikėtų, todėl vadovauti ir vykdyti operacijas siekiant projekto apimtį laiko, išlaidų ir sutiko kokybę.

Mokymo yra sukurta per integruotos projektų valdymo magistras yra dalis šio modelio ir siekia užbaigti specialistams, dirbantiems dalinai nuo projekto mokymus, per kai kuriuos procesus, kurie sudaro projektą atlikdami savo funkcijas ,... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į Civilinė inžinerija, kanalų ir uostų magistras suteikia (kartu su technologijų Civilinės inžinerijos laipsnis) kieto ir griežta matematine fizinio rengimo pažangios mok ... [+]

Įdiegimas

The Meistras Civilinės inžinerijos, kanalų ir uostų Tai adaptacija ir tobulinimas pastaruosius metus ankstesnio laipsnio Civilinės inžinerijos, kanalų ir uostų pritaikytas prie Europos aukštojo mokslo erdvėje. Į Civilinės inžinerijos magistras, kanalai ir uostų kartu su technologijų Civilinės inžinerijos laipsnį pakeičia ankstesnę laipsnį Civilinės inžinerijos, kanalų ir uostų dėstė Civilinės inžinerijos, kanalų ir uostų mokyklos nuo jos įkūrimo 1991 iki dabar.

Kodėl studijuoti laipsnį

The Meistras Civilinės inžinerijos, kanalų ir uostų suteikia (kartu su civilinės inžinerijos technologijos laipsnį) kietas ir griežtas matematinis fizinio lavinimo ir pažangių mokymo techninių ir technologinių kelis laukus inžinerinių tipas palaikomas. ... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Ši magistro siekiama mokyti specialistus susijusio jūrų biologijos ir pagerinti mokymą ir veiklą, skirtą šių užduočių. Tai mokymo personalo tyrėjas skirti montuoti į moks ... [+]

Įdiegimas

Ši magistro siekiama mokyti specialistus susijusio jūrų biologijos ir pagerinti mokymą ir veiklą, skirtą šių užduočių. Tai mokymo personalo tyrėjas skirti montuoti į mokslinius tyrimus į jūrų biologijos ar mokslinių tyrimų grupių viešojo, privataus ir verslo organizacijų.

Kodėl studijuoti laipsnį

Jūrų biologai yra atsakingi už daugelį užduočių žuvininkystės ir akvakultūros srityse. Pavyzdžiui, dirbti viešojo administravimo įvertinti ir stebėti atsargas jūrinių rūšių, verslo konsultantų ir NVO, analizuoti duomenis iš palydovinės stebėsenos sistemos, ar mokslo darbuotojų. Tyrimas darbas turi taikyti ne tik žinių pažangos srityse, bet taip pat kaip paslauga valdymo priežiūrą ir kontrolę jūrų aplinkos kokybę, kurti naują eksploatuojamų išteklių... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Oficialus magistras Jūrų technikos, siekiama suteikti techninių žinių turi turėti jūrų inžinierius, įskaitant mokymo valdymo metodų, naujo dizaino, montavimo, eksploatavi ... [+]

Įdiegimas

Oficialus pavadinimas Magistro Jūrų inžinerija, Siekia suteikti techninių žinių turi turėti jūrų inžinierius, įskaitant mokymo valdymo metodų, naujo dizaino, montavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros Laivai ir jūrų sistemų artefaktus.

Tyrimai yra dalis kompetencijos profilio techninės veiklos srityje, kuri taip pat leidžia studentams orientaciją į doktorantūros studijas ir mokslinius tyrimus.

Akademinis mokymas įgijo, leis patenkinti visus mokymo reikalavimus, reikalingus į "International Convention STCW78 / 95", susiduria su vyriausiojo profesija inžinierius Marina Mercante, kaip ilgai, kaip jie anksčiau studijavo bakalauro Laivynų technika.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Oficialiajame magistro laipsnį Jūrų inžinerijos ir jūrų transportas siekiama užbaigti kompetencija vandens profesionalų lygį ir pateikti konkrečių mokymo laipsnį turi būt ... [+]

Įdiegimas

Oficialus pavadinimas Magistro Jūrų inžinerijos ir jūrų transportas Juo siekiama užbaigti kompetencija vandens profesionalų lygį ir pateikti konkrečių mokymo laipsnį turi būti technologinės, teisinės ir ekonominės aplinkos absolventas veikti profesionaliai jūrų verslo srityje.

Kursai apima pažangias mokymo metodus išsamios saugumo valdymo ir apsaugos, manevravimą ir laivybai, jūrų verslo valdymo ir patikrinimų. Tyrimai yra dalis kompetencijos profilio techninės veiklos srityje, kuri taip pat leidžia studentams orientaciją į doktorantūros studijas ir mokslinius tyrimus.

Akademinis mokymas įsigijo leis patenkinti visus mokymo reikalavimus, reikalingus į "International Convention STCW78 / 95" profesinės praktikos, kaip kapitonas da Marina Mercante, jei laipsnį anksčiau siunčia į Jūrų technikos.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Magistro Laipsnį Kompiuterių inžinerijos (muei) yra oficialus universitetinis magistras profesionalumo požymį, kuris baigia pritaikyti pasiūlą Informatikos UDK (FIC) faku ... [+]

Įdiegimas

The Magistras Kompiuterių inžinerijos (muei) yra oficialus universitetinis magistras profesionalumo simbolį, kuris užbaigia pritaikant pasiūlą Informatikos UDC (FIC) fakulteto į EAME ir užtikrinti visų įgūdžių įgijimą procesą turite turėti aukštąjį išsilavinimą informatikos inžinerijos po nustatytus profesinės sistemą rekomendacijas.

Kodėl studijuoti laipsnį

Daugiausia dėl dviejų priežasčių:

Plėsti, atnaujinti ir sustiprinti įvairių sričių ir specializuotas kompiuterines žinias, tiek valdymo ir kontrolės srityje, kaip kompiuterinės technologijos. Turėti galimybę įgyti intensyvų kontaktą su įmonių ir įstaigų dėka tikrovę į daug konferencijų ir seminarų, kurie teikia puikių specialistų ir atliekančių darbo patirtį, kuri padės jums suprasti problemas šioje srityje profesionalus ir vaidmenį, kurį ji gali atnešti savo sprendimą asmenį, kuris yra pranašesnis laipsnį informatikos inžinerijos. Ko mokytis Tyrimas iš organizacijos ir nustatyti reikalavimai, kalbų ir modelių, patvirtinimo poreikius ir prototipų įterptųjų sistemų srityje. Sukurk informacines sistemas. Debesis Kompiuterija: sluoksniai ir programų kūrimas. Kompiuterinės grafikos ir multimedijos technologijos Modeliai, metodai ir informacijos paieškos algoritmai. Semantinis tinklas. Prietaisai, mobiliųjų programų ir naudoti įmonėje. Kokybė, saugumas ir kompiuterinis auditas. Projektų valdymas. Informacines sistemas įmonės, planavimo, organizacinė struktūra ir informacinių sistemų. Duomenų architektūra Analizės aplinkoje, duomenų saugyklos ir duomenų Kovas, duomenų integracija ir duomenų gavyba. struktūra studija ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Aš studijų modulio struktūra teorijos ir metodologijos kraštovaizdžio planavimas, kraštovaizdžio dizainas I ... [+]

Struktūra tyrimo

Aš modulis

Teorija ir metodologija kraštovaizdžio planavimas Landšafto dizainas man Informacinės technologijos Augalija ir augalinės medžiagos aš dirbtuvė kultūrinio kraštovaizdžio 1. Specializacija tema Grafinis dizainas Kraštovaizdžio Specializacija temą Aplinkos mokslai 2. Taikomoji kraštovaizdžio Sodas Istorija ir kraštovaizdžio Landšafto dizainas II Augalija ir augalinės medžiagos II Miesto viešosios erdvės Integracija Infrastruktūros kraštovaizdžio Medžiagos, Statybinės ir įrenginiai kraštotvarka Baigiamasis darbas ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Magistro pavadinimas Pramonės inžinerijos teikia mokslinę ir technologinę žinios būtina susipažinti su pozicijų didesnė atsakomybė pramonėje, būdama oficialią kvalifikaci ... [+]

Įdiegimas

Pavadinimas Magistras Pramonės inžinerijos Ji teikia mokslinę ir technologinę žinios būtina susipažinti su pozicijų didesnė atsakomybė pramonėje, būdama oficialią kvalifikaciją laipsnių pramonės inžinerijos tęsinys.

Tai oficialiajame magistro profesinio orientavimo su išdėstytų CIN / 311/2009 ordino įgaliojimų pavadinimas ir todėl, kad jie galėtų praktikuoti reglamentuojamą profesiją pramoninių inžinierius.

Mokytojas leidžia tiesiogiai bendrauti su išsivysčiusių mokykloje grupių ir mokslinių tyrimų programas ir turi tęstinumą daktaro.

Kodėl studijuoti laipsnį

Karjera ir ateitį... Mes esame labai kvalifikuoti ir pasirengę naudotis atsakingas pareigas pramonės su daugeliu profesionalių veiklos srityse.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Mokytojas yra sutelktas į didelės grupės absolventų / kaip daugiausia sociologijos, politologijos, ekonomikos, socialinio ugdymo ir socialinio darbo srityse, o taip pat i ... [+]

Įdiegimas

Siūlomas įsteigimas Magistras Socialinė politika ir intervencija Socialiniai bendrija (Mops) Ji iškyla kaip alternatyva Tarptautinės migracijos Master: tyrimai, migracijos politikos ir tarpkultūrinio tarpininkavimo (Momi), kuris yra išnykusi po septynerių mokslo metų egzistavimo.

Iš naujo pavadinimo formavimas, daugiau tikslinių socialinė politika susiduria su socialinės atskirties ir socialinės ir Bendrijos intervencijos kyla iš kylančių reikalavimų profesinių kvalifikacijų poreikio, bet ir atnaujinti žinias akademinės-mokslo, srityje, leidžiančią spektaklis prieš šiandien kylančios socialinės problemos.

Mokytojas yra sutelktas į didelės grupės absolventų / kaip daugiausia sociologijos, politologijos, ekonomikos, socialinio ugdymo ir socialinio darbo srityse, o taip pat interesų absolventų / kaip iš kitų disciplinų, daugiausia dėl socialinių ir teisinių mokslų srityje.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Magistrantūros studijų vadybos ir inovacijų mokykla ir Socioeducativas institucijų, yra siūloma magistro nuo A Coruña universiteto (UDC), apimančios naujų mokymo poreikiu ... [+]

Įdiegimas

The Magistro laipsnis vadybos ir inovacijų švietimo įstaigų ir SocioeducativasAr siūlomas magistro nuo A Coruña universiteto (UDC), apimančios naujų mokymo poreikius, gautų iš švietimo pokyčių įgyvendinimo proceso LOMCE, taip pat būtinybę skatinti profesinį kultūras kritiškai ir verslininkų socialinę ir švietimo srityje, nuo įsipareigojimo gerinti politikos ir naujoviškus valdymo uždavinių, atitinkančių organizacinių ir socialinių poreikių daugiskaitą ir sudėtingos visuomenės.

Ji sudaryta iš dviejų specialybių: viena skirta mokymo srities specialistų vadovams / kaip švietimo sistemos, kuri gali patenkinti LOMCE reikalavimus ir papildyti profesionalų socialinį ir švietimo srityje, kurie grojo mokymus ar žaidžia šiandien valdymo užduotis ; su specializuojasi valdymo užduotis, valdymo ir inovacijų socialinių ir švietimo įstaigų, o tęstinumas būtų skiriamas akademinių ir mokslinių tyrimų mokymo tikslas.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Interuniversitario ir Interdepartamental magistro taikomosios kalbotyros leidžia įgyti arba sustiprinti pažangų kalbų mokymą ir specializuojasi vienoje iš teminių blokų, ... [+]

Įdiegimas

The Jungtinės magistrantūros Taikomosios kalbotyros bei tarpžinybinius Tai leidžia įgyti arba sustiprinti pažangų kalbų mokymą ir specializuojasi vienoje iš teminių blokų, kurie iš esmės taikomos, kurie grupuojami pasirenkamuosius dalykus:

Įsigijimas ir kalbos mokymasLingvistika taikoma kalbos įsisavinimo Antra kalbų mokymas Ispanijos gestų kalba Komunikacijos ir kalbos ištekliaiKalbos ir technologijos profesionalus bendravimas Tarpininkavimas ir planavimas Žodyno, gramatikos ir variacijosPasaulyje žodynas Semantika, gramatika ir pragmatiškas Kontrastinė ir kalbų skirtumai Kodėl studijuoti laipsnį Ji suteikia įžvalgų taikomosios kalbotyros ir jos santykius su svarbiausiais socialiniais klausimais: švietimo, skaitmeninių technologijų taikymu, socialinių-politinių, daugiakalbystė, žiniasklaida, multimodaliniai komunikacija ir tt Teikia teorinis ir metodologinis ir kritiškai pradėti tyrimus nuo tarpdisciplininio perspektyvos pagrindus. Rengia studentus žinoti, kaip elgtis įvairių sričių ir įvairios profesinės ribų. Ji turi aukštos kvalifikacijos dėstytojų ir žinomų svečių mokytojus. tiekimo praktika įmonėse, viešosiose įstaigose ir NVO. Įrašas leidžia visą ar ne visą darbo laiką, ir įteisinimas dalykų anksčiau studijavo numatytomis universitetų atsakingų sąlygomis. Ko mokytis ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Šio laipsnio tikslas yra pereiti tyrimų mokymus. Mokymo programa susideda iš 60 Europos kreditų ir yra skirta gauti viename mokslo metus (nuo spalio iki liepos) laipsnį, ... [+]

Įdiegimas

Šio laipsnio tikslas yra pereiti tyrimų mokymus. Mokymo programa susideda iš 60 Europos kreditų ir yra skirta gauti viename mokslo metus (nuo spalio iki liepos) laipsnį, nors jis taip pat yra numatyta, kad gali būti tiriamas visu etatu, sinchronizavimas studijas su darbu, tokiu atveju trukmė būtų du kursus.

Galite pasirinkti specialybes "Sveikatos psichologija" arba "psichologinės intervencijos švietimo kontekstuose", kuri, savo ruožtu, turi tęstinumą atitinkamų daktaro laipsnius, kurie suteikia galimybę, leidžianti studentams išplėsti jų mokymą, kad gauti daktaro / pavadinimą.

Užsiėmimai vyksta fakulteto Prestige gydytojas akredituotos mokytojas ir tyrinėtojas popietę palengvinti suderinamumą su darbu.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Valdymas ir darbo jėgos valdymas, gali būti analizuojama iš įvairių perspektyvų: teisinių, techninių, psichologinių, sociologinių ir ekonominių, be kita ko. Aišku tarpdis ... [+]

Įdiegimas

Valdymas ir darbo jėgos valdymas, gali būti analizuojama iš įvairių perspektyvų: teisinių, techninių, psichologinių, sociologinių ir ekonominių, be kita ko. Aišku tarpdisciplininis pobūdis šio formavimas, apima siūlomus meistras, su įvairių laipsnių prieigos (laipsniais, laipsnių, diplomai ir inžinerijos) srityse, daugiausia iš socialinių mokslų ir teisės šakų bendrus tyrimus.

Ja siekiama teikti visapusiškas mokymo studentams, kuriant palaipsniui reikiamus įgūdžius ir teikiant elgsenų rinkinio, įgaliojimai analizės, sprendimų priėmimo ir perdavimo informacijos laikoma būtina veiksmingai atlikti profesijos.

Kodėl studijuoti laipsnį ... [-]
Ispanija Ferrol
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Šiuo metu yra didėja poreikis kvalifikuotiems specialistams vandens inžinerijos ir aplinkos apsaugos srityje, kurie turi ne tik aukštą kvalifikaciją šioje srityje patirti ... [+]

Įdiegimas

Platus įgytą patirtį A Coruña ir Magdeburgo universitetų specialistų Civilinės inžinerijos ir Vandens inžinerijos mokymo pastaraisiais dešimtmečiais, baigiant tarptautinį Bendras Absolventų programos reikalavimus Europos aukštojo mokslo erdvės kūrimo įsteigtas Bolonijos sutartį.

Kodėl studijuoti laipsnį

Šiuo metu yra didėja poreikis kvalifikuotiems specialistams vandens inžinerijos ir aplinkos turintys ne tik aukštą kvalifikaciją šioje srityje patirties srityje, bet taip pat pačių pavadinimų, kurie leidžia jiems kurti savo karjerą tarptautinės sienos ,

Ko mokytis

Mokytojas suteikia akademinį išsilavinimą, kuris leidžia specializaciją, gavusi atitinkamą laipsnį prieigos prie inžinerinių ar eksperimentinių mokslų srityje. Į profesinės srities specialistų mokymo reikalavimus atitinkančių lemti darbo vietų įvairiose sektoriuose, susijusiuose su vandens inžinerijos, taip pat aukštojo mokslo ir viešojo administravimo skirtas. Mokslo studentai galės siekti mokslinių tyrimų mokymo ir daktaro disertaciją.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

SAISM yra tik absolventas laipsnį Galisijos universitetų sistemą, kuri siūlo patirtį rinkos tyrimų ir pažangių socialinio analizę, įskaitant analizės vartotojui. ... [+]

Įdiegimas

Nuo jo, kaip atskira disciplina socialinių mokslų srityje sukūrimo, sociologija turėjo Taikoma nukreiptas vadovauti sprendimų priėmėjus verslo, valdžios ir trečiojo sektoriaus organizacijos pobūdžio.

Visi šie subjektai reikalauja analitikai ir ekspertai gauti ir valdyti socialinę informaciją, kad jie galėtų suprasti individų elgesį įvairiose srityse, nuo ekonomikos prie politinio, iš socialinės į kultūros.

Taip yra todėl, kad ši informacija yra labai svarbus jų, nes:

Įmonės reikia žinoti naujas modelius socialinio elgesio ir todėl naujų verslo galimybių ir rinkoje. Rinkos tyrimai tampa bendrovės išvengti išlaidas ir riziką, nurodydami potencialias rinkas ir pardavimų turtas. Tai žinios indėlis siekiant padidinti pardavimus, produktyvumas ir prisideda prie geresnių rezultatų. Administravimo bei viešųjų vadovai privalo suprasti socialinius poreikius, nes tinkamas atsakymas priklauso nuo to, stabilumo ir piliečių pasitikėjimas institucijomis. Trečiojo sektoriaus (asociacijos ir fondai) reikalauja, savo ruožtu, specialistai surasti savo erdvę kurti jiems organizuotą solidarumą kontekste, kurioje ekonominė nebuvimas reiškia jo vertė didėja eksponentiškai. Kodėl studijuoti laipsnį ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į tvarios statybos (MUES) magistras yra oficialus kursas studijoje vienerius metus, kuria siekiama mokyti specialistus tvarumo srityse. ... [+]

Įdiegimas

The Magistro tvaraus pastato (MUES) Tai yra oficialus kursas studijoje vienerius metus, kuria siekiama mokyti specialistus tvarumo srityse.

Kurti tema šiuo metu yra su dideliu susidomėjimu, nes įsigaliojus įvairių nacionalinių ir Europos taisyklių, pavyzdžiui, sistema "Horizontas 2020", Kuris nustatyti naujų pastatų ateitis. Nuo 2020 jis bus privaloma visi nauji pastatai yra pastatai beveik nulinės energijos suvartojimas, Todėl magistro kursas siekiama mokymo kvalifikacijos ir specializuotus specialistus, apimantis šį poreikį. Mokymo turinys, su reikšmingas praktinis krovinioJie siekiama suteikti profesinius įgūdžius studentams reaguoti į esamą ir būsimą paklausos tvarumo ekspertų, Tai aukščiausios pakopos, taip pat skatina pradžią tyrimai karjera, Nukreipiant jį link klausimais, susijusiais su tvarios statybos, labai aktualus daktaro. Gyvenimo Ji apima 3 specializacijas:... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Ši magistro yra sukurta siekiant suteikti studentams su pažangių, konkrečiai ir tarpdisciplininį mokymą, kuriuo siekiama akademinės, mokslo ir profesionalumo akvakultūros ... [+]

Įdiegimas

Ši magistro yra sukurta siekiant suteikti studentams su pažangių, konkrečiai ir tarpdisciplininį mokymą, kuriuo siekiama akademinės, mokslo ir profesionalumo akvakultūros. Tai bus suteikti studentams žinių, įgūdžių ir pagrindinių įgūdžių, kurie leidžia jums sukurti ir atlikti mokslinius tyrimus akvakultūros, dizaino srityje, valdyti ir kontroliuoti vidaus ir jūrų įrenginius, įvertinti jų poveikį aplinkai ir atitinka MTTP poreikius + Aš sektorius, įgyvendinant strategijas į būsimos plėtros akvakultūros pramonėje.

Kodėl studijuoti laipsnį

Akvakultūra yra strateginis sektorius ekonominės plėtros Galicijoje, kad reikia kasdieniam gyvenimui didesniam skaičiui aukšto lygio žmogiškųjų išteklių mokymą. Esamas įstaigas, pavyzdžiui, Galicijos instituto akvakultūros mokymo (IGAFA), kad pamaitintų darbo rinkos puikių technikų akvakultūros įvairaus, tačiau abu pramonės ir administracijos reikalauja absolventus, kurie ypač gali būti įtrauktos tiek verslo ir įvairios viešosios institucijos (technologijų centrai, mokslinių tyrimų institutai, universitetai ir tt), atlikti MTTP akvakultūrai.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Magistro Laipsnį Architektūros reabilitacijos yra oficialus metinis ciklas trukmė tyrimai, kurių tikslas teikti pažangias mokymo inspektavimo ir intervencijos pastatytas ... [+]

Įdiegimas

The Master architektūros reabilitacijos yra oficialus metinis ciklas trukmė tyrimai, kurių tikslas teikti pažangias mokymo inspektavimo ir intervencijos pastatytas paveldo srityse.

Šis klausimas yra didžiausias susidomėjimas dabartinę socialinę-ekonominę sistemą, kuri lėmė drastiškai sumažinti naujos gamyklos statybos. Faktai rodo, kad tai bus ilgalaikis tendencija bent vidutinės trukmės laikotarpiu, nors iš dalies kompensavo padidėjusios paklausos užduotis techninio tikrinimo ir saugojimo, ir susijusių su reformų, reabilitacijos ir atstatymo pastatų didėjančių darbų, daugiau atitiktų Europos suderinimai architektūra pastaraisiais dešimtmečiais.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į bioinformatikos už sveikatos mokslų magistras siekiama rengti mokslininkus ir specialistus į bioinformatikos ir bioinžinerijos srityje, ypatingą dėmesį skiriant biomedi ... [+]

Įdiegimas

The Master bioinformatikos už sveikatos mokslų Juo siekiama rengti mokslininkus ir specialistus į bioinformatikos ir bioinžinerijos srityje, ypatingą dėmesį skiriant biomedicinos pusėje.

Todėl jis turi dvigubą orientaciją:

akademinės gaires, kurios tikslas rengti mokslininkus su įgūdžių ir žinių, reikalingų suprasti, taikyti ir plėtoti naujas skaičiavimo ir sistemos naudingų mokslinių tyrimų strategijas bioinformatikos ir biomedicinos pramonė. profesinis orientavimas, kuria siekiama rengti specialistus, kurie gali būti įtraukti įmonių, dirbančių bioinformatikos ir biomedicinos srityje ir turėti būtinus įgūdžius, kad galėtų suprasti ir taikyti bioinformatikos sprendimus valdyti didelius duomenų kiekius iš biomedicinos palūkanas šiuo metu eksperimentiniais, klinikinių ir epidemiologinių srityse. Kodėl studijuoti laipsnį ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Pagrindinis tikslas Master yra mokyti absolventus specializuojasi energijos vartojimo efektyvumo srityje, bando patenkinti poreikius, kad įvyks darbo rinkoje kaip regulia ... [+]

Įdiegimas

Mokytojai yra tarptautinė ir siūlo gauti dvigubą laipsnį su Politechnikos instituto Bragança galimybę - Portugalija.

Tyrimai gali būti atliekami viename mokslo metams ir kredito paskirstymą pagal tipą medžiagų ji yra tokia:

30 ECTS - 5 Privalomas dalykas. 24 ECTS - 8 pasirenkamieji dalykai. 6 ECTS - stažuotės. 12 ECTS - Magistro darbas. Kodėl studijuoti laipsnį

Pagrindinis tikslas Master yra mokyti absolventus specializuojasi energijos vartojimo efektyvumo srityje, bando patenkinti poreikius, kad įvyks darbo rinkoje kaip reguliavimo sistemos pastatų energinio naudingumo vystymosi rezultatas.

Vasario 13 buvo paskelbtas Karališkasis dekretas 56/2016, iš dalies keičiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2012/27 / ES ir 25 d spalio 2012 dėl energijos vartojimo efektyvumo, kalbant perkelia energijos vartojimo auditas, akreditavimo paslaugų teikėjų ir energetikos auditoriai, ir skatinti efektyvumą energijos tiekimą.... [-]

Ispanija Ferrol
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Privalomieji dalykai fizinė struktūra tyrimas cheminių lazerių ir prašymų lazeriai Laboratoriniai pagrindų lazerių aplinkos ... [+]

struktūra studija

Privalomojo dalykai

Fizika lazerių chemijos ir aplinkos pritaikymo lazerių Laboratoriniai pagrindai lazerių Pagrindai fotonikos Pritaikymas pramonėje lazerių

pasirenkant

fotoninių jutikliai Biofotonikos Patikimi šviesos nanofotonikos laboratorija Fotonikos ir erdvėlaivių technologijų Pramonės fotonikos laboratorijos Metrologinės prašymai lazerių Stažuotės įmonėse ar MTTP

Baigiamasis darbas

Baigiamasis darbas [-]
Ispanija Ferrol
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Bendros Masters Geoinfromatyki tuo Vigo universiteto ir A Coruña, gimę kaip pavadinime labai specializuota specialistams formuoti rinką orientuotą geografinę pramonę. ... [+]

Įdiegimas

The Magistro Geoinfromatyki iki Vigo universitetų ir A Coruña gimė kaip pavadinime labai specializuota specialistams formuoti rinką orientuotą geografinę pramonę. Geografinius erdvinius pramonė yra viena sektorius sparčiai augo pastaraisiais metais dėl įvairių programų, susijusių su pasaulinės padėties nustatymo sistemos, geografinių informacinių sistemų, mobiliojo ir palydovinio nuotolinio stebėjimo būdu.

Mokymo programa yra skirta studentams įgyti įgūdžių projektuojant, įgyvendinant ir valdant erdvinių duomenų bazių, apibrėžiant ir įgyvendinant Geografinių duomenų apdorojimas, vizualizacija geografinės informacijos ir vykdant projektus su GIS. Ji taip pat apima papildomą turinį, skirtą sustabdyti intensyvinti mokymą studentams Geotechnology (Distancinių tyrimų ir jutiklių tinklus) arba informacinių technologijų srityje (GIS plėtrą darbalaukio programų, interneto, ar judriojo ryšio sistemų).... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Magistro titulas jūrų ir vandenyno inžinerijos teikia mokslinę ir technologinę žinių, reikalingų patekti į pozicijas didesnę atsakomybę jūrų pramonės, būdama oficialią kv ... [+]

Įdiegimas

Pavadinimas Master Naval ir Oceanic inžinerijos Ji teikia mokslinę ir technologinę žinios būtina susipažinti su pozicijų didesnę atsakomybę jūrų pramonės, būdama oficialią kvalifikaciją laipsnių Naval Architektūros, inžinerinių sistemų ir varomųjų ir jūrų laivų ir vandenyno inžinerijos tęsinys.

Tai oficialiajame magistro profesinio orientavimo su išdėstytų CIN / 354/2009 ordino įgaliojimų pavadinimas ir todėl, kad jie galėtų praktikuoti reglamentuojamą profesiją inžinierius Naval ir vandenyno.

Mokytojas leidžia tiesiogiai bendrauti su išsivysčiusių mokykloje grupių ir mokslinių tyrimų programas ir turi tęstinumą daktaro.... [-]

Ispanija Ferrol
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Kandidatas siūlo specialų mokymo kursą apie konkrečius didaktikos, didelį susidomėjimą prie plataus Grupė: absolventų / diplomą magistro daug / kaip ir specialistus; nauj ... [+]

Įdiegimas

Kandidatas siūlo specialų mokymo kursą apie konkrečius didaktikos, didelį susidomėjimą prie plataus Grupė: absolventų / diplomą magistro daug / kaip ir specialistus; naujų / absolventų / kaip ankstyvojo ugdymo ir pradinio ugdymo, taip pat kitų mokymo profilius).

Todėl labai įdomūs tiems, kurie dalyvauja švietimo objektas yra.

Kodėl studijuoti laipsnį

Siekiant šio laipsnį gali įsikurti ir plėtoti įgytas žinias dabartinių laipsnių bakalauras Švietimo ir pradinėse ir įgijo senovės diplomaturas.

Ko mokytis

Į specialiosios didaktikos magistrantūros leis studentams turėti žinių (žinių), įgūdžiai (įgūdžiai) ir požiūriai (žinant, kaip bus ir bus), reikalingų vykdyti savo veiklą, turėti ir suprasti žinių, kad suteiktų pagrindą arba galimybę būti originalus kuriant ir / arba taikant idėjas, dažnai mokslinių tyrimų kontekste.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Magistrantūros studijų literatūra, kultūros ir įvairovės yra oficialus kvalifikacija, 60 kreditų ir vienos mokslo metų trukmę. ... [+]

Įdiegimas

The Magistro Laipsnis literatūroje, kultūros ir įvairovės Tai yra oficialus kvalifikacija, 60 kreditų ir vienos mokslo metų trukmę.

Ji yra mokoma Studijų nuo Corunna universiteto fakulteto į dvi sąlygas: pirma privalomi moduliai universitete; antroje modulio specializacijos ir baigiamuoju magistro darbu.

Kodėl studijuoti laipsnį Ji suteikia mokymo ir atnaujinimo klausimais, susijusiais su literatūros, kultūros ir įvairovės Ispaniškas srityje ar Galisų ir portugalų. Tai suteikia pagrindą pradėti mokslinių tyrimų veiklą ir suteikia prieigą prie daktaro programą. Įrašas leidžia visą ar ne visą darbo laiką, taip pat dalykų anksčiau mokėsi numatytomis universitetų atsakingų sąlygų patvirtinimo. sumaišytas mokymo (240 kontaktinių valandų). Jis mokė po pietų, ketvirtadieniais ir penktadieniais, tuo Filologijos UDC fakultete. Aukštos kvalifikacijos mokytojai Žinomas svečių mokytojai ir specialistai dalykai Asocijuoti seminarai, susiję su apyvartoje grupių ar mokslinių tyrimų projektų individualizuotas mokymas Ko mokytis ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Struktūra Studijų Privalomieji dalykai ir kultūros istorija Europos minties kultūros paveldo ir Muziejininkystės bibliografijos Dokumentinis paveldas ir archyvai ... [+]

struktūra studija

Privalomojo dalykai

Istorija Europos kultūros ir minties Kultūros paveldas ir Muziejininkystės Bibliografijos Dokumentinis paveldas ir archyvai Ispanų sistema muziejų, archyvų ir bibliotekų Metodika Humanitarinių tyrimų ir dokumentacijos Seminarai apie dabartines tendencijas muziejų, archyvų ir bibliotekų

Specializuojasi muziejų

Istorijos muziejus ir kolekcionavimo Muziejai ir naujos technologijos Muziejininkystė Organizavimas ir valdymas muziejų Kultūros politika ir teisės aktai Kultūros Rinkodara ir informacija Literatūra ir Namai muziejus Etika ir Profesinė etika Teritorija muziejus ir kultūros turizmas: paveldo interpretacija Natūralių erdvių ir Ecomuseums Musealization archeologinis paveldas Musealization jūrų aplinkos ir žuvininkystės Kultūra ... [-]
Ispanija Ferrol
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Naujos magistro planavimas ir valdymas lankytinų turistinių vietų ir produktų tarnauja mokyti studentus moksliniams tyrimams turizmo ir atlikti profesines užduotis šiame ... [+]

Įdiegimas

Ekonominę ir socialinę svarbą turizmo Galicijoje ir Ispanijos poilsio yra labai svarbi, todėl žmogiškųjų išteklių formavimas tampa neišvengiama užduotis valstybinių universitetų Turizmas yra sektorius, kuris turi būti analizuojama iš skirtingų perspektyvų pavyzdžiui, sociologijos, geografijos, ekonomikos, medicinos, informatikos ir kt Šis sektorius, be jokios abejonės, yra svarbiausias mūsų visuomenėje buvo užmirštas metų mokslininkai, planuojama ir valdoma žmonių be specialaus mokymo.

Siūloma Titravimas yra aukštojo mokslo tęsinys žmonėms, kurie mokosi šiandienos laipsnį turizmo ir kitiems suformuotų laipsniais apskritai visos socialinių ir humanitarinių mokslų, kurie nori dirbti arba atlikti mokslinius tyrimus turizmo sektoriuje.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Interuniversity magistras Pramonės matematika (M2i) organizuoja trijų Galicijos universitetuose, kartu su universitetais Carlos III ir politechnikos universitetas Madride ... [+]

Įdiegimas

The Jungtinės magistrantūros Pramonės matematikos (M2i) organizuoja trijų Galicijos universitetuose, kartu su universitetais Carlos III ir politechnikos universitetas Madride.

Jis susideda iš specialybių matematinis modeliavimas ir skaitinis modeliavimas. Pavadinimas gaunamas pravažiavus 90 kreditų, iš kurių 30 yra už Master projektą, sukurta bendradarbiaujant su kompanija.

Kodėl studijuoti laipsnį

Mokymas turi magistro lygio specialistų pramonės Matematikos liudija tiek ES ir jos popieriaus Pasaulinis mokslo forumas, OECD. Pranešti apie matematikos pramonės.

Mokslinė / technologinė interesas M2i yra grindžiama trimis ramsčiais

Išplėsti analitinius gebėjimus ir žinias studentams, kurie sudarys mokslinių tyrimų grupių ir būsimų specialistų. Pateikite konkrečius įgūdžius, susijusius su projektavimo, statybos ir valdymo specialios programinės įrangos vienos iš tų pramonės sektorių bent. Supažindinti studentus mokslinių tyrimų ir plėtros klausimais, susijusiais su subjektų, kurie sudaro šią programą. Ko mokytis ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Aukšti skaičiai darbo ir ne darbo nelaimingų atsitikimų, prevencijos politiką, kuri yra varomoji Europos Sąjunga ir Europos universitetinio traukinių specialistų ir techn ... [+]

Įdiegimas

Aukšti skaičiai darbo ir ne darbo nelaimingų atsitikimų, prevencijos politiką, kuri yra varomoji Europos Sąjunga ir Europos universitetinio traukinių specialistų ir technikų profesinės rizikos prevencijos ir bendrų rizikos poreikį, veikia kaip tikri veiksniai rodo, kad pasiūla magistro laipsnius kompetencijos šioje srityje yra reiklus daugiau atkakliai laikui bėgant.

Kodėl studijuoti laipsnį

Po Karališkojo dekreto 337/2010 paskelbimo, iš dalies keičiantis Karališkasis dekretas 39/1997, patvirtinantis prevencijos paslaugų nuostatai yra patvirtinti; Jame teigiama, kad mokymas turi atlikti funkcijas rizikos prevencijos aukštesnio lygio, turi būti akredituota universitete.... [-]

Ispanija Ferrol
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbų mokymo magistras yra švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinim ... [+]

Įdiegimas

The Magistras Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbos mokymoTai Švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinimas.

Mokytojas reikia baigti 60 kreditų teorinio ir praktinio kreditų. Šie kreditai yra pasiskirstę taip: Bendrasis modulis (16 kreditų) specialaus modulio (26 kreditų) Darbo Praktika ir magistro darbas (18 kreditų).

Bendrasis modulis yra įprasta mokosi visi mokiniai ir lankyti užsiėmimus yra privalomas. Konkretus modulis ir Praktika skiriasi priklausomai nuo kiekvieno maršruto ar specialybės ypatumus. Praktika taip pat turi veido charakterį ir plėtoja nustatytais pagal susitarimą su Xunta de Galicia vidurinėse mokyklose.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbų mokymo magistras yra švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinim ... [+]

Įdiegimas

The Magistras Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbos mokymoTai Švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinimas.

Mokytojas reikia baigti 60 kreditų teorinio ir praktinio kreditų. Šie kreditai yra pasiskirstę taip: Bendrasis modulis (16 kreditų) specialaus modulio (26 kreditų) Darbo Praktika ir magistro darbas (18 kreditų).

Bendrasis modulis yra įprasta mokosi visi mokiniai ir lankyti užsiėmimus yra privalomas. Konkretus modulis ir Praktika skiriasi priklausomai nuo kiekvieno maršruto ar specialybės ypatumus. Praktika taip pat turi veido charakterį ir plėtoja nustatytais pagal susitarimą su Xunta de Galicia vidurinėse mokyklose.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbų mokymo magistras yra švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinim ... [+]

Įdiegimas

The Magistras Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbos mokymoTai Švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinimas.

Mokytojas reikia baigti 60 kreditų teorinio ir praktinio kreditų. Šie kreditai yra pasiskirstę taip: Bendrasis modulis (16 kreditų) specialaus modulio (26 kreditų) Darbo Praktika ir magistro darbas (18 kreditų).

Bendrasis modulis yra įprasta mokosi visi mokiniai ir lankyti užsiėmimus yra privalomas. Konkretus modulis ir Praktika skiriasi priklausomai nuo kiekvieno maršruto ar specialybės ypatumus. Praktika taip pat turi veido charakterį ir plėtoja nustatytais pagal susitarimą su Xunta de Galicia vidurinėse mokyklose.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbų mokymo magistras yra švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinim ... [+]

Įdiegimas

The Magistras Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbos mokymoTai Švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinimas.

Mokytojas reikia baigti 60 kreditų teorinio ir praktinio kreditų. Šie kreditai yra pasiskirstę taip: Bendrasis modulis (16 kreditų) specialaus modulio (26 kreditų) Darbo Praktika ir magistro darbas (18 kreditų).

Bendrasis modulis yra įprasta mokosi visi mokiniai ir lankyti užsiėmimus yra privalomas. Konkretus modulis ir Praktika skiriasi priklausomai nuo kiekvieno maršruto ar specialybės ypatumus. Praktika taip pat turi veido charakterį ir plėtoja nustatytais pagal susitarimą su Xunta de Galicia vidurinėse mokyklose.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbų mokymo magistras yra švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinim ... [+]

Įdiegimas

The Magistras Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbos mokymoTai Švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinimas.

Mokytojas reikia baigti 60 kreditų teorinio ir praktinio kreditų. Šie kreditai yra pasiskirstę taip: Bendrasis modulis (16 kreditų) specialaus modulio (26 kreditų) Darbo Praktika ir magistro darbas (18 kreditų).

Bendrasis modulis yra įprasta mokosi visi mokiniai ir lankyti užsiėmimus yra privalomas. Konkretus modulis ir Praktika skiriasi priklausomai nuo kiekvieno maršruto ar specialybės ypatumus. Praktika taip pat turi veido charakterį ir plėtoja nustatytais pagal susitarimą su Xunta de Galicia vidurinėse mokyklose.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbų mokymo magistras yra švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinim ... [+]

Įdiegimas

The Magistras Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbos mokymoTai Švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinimas.

Mokytojas reikia baigti 60 kreditų teorinio ir praktinio kreditų. Šie kreditai yra pasiskirstę taip: Bendrasis modulis (16 kreditų) specialaus modulio (26 kreditų) Darbo Praktika ir magistro darbas (18 kreditų).

Bendrasis modulis yra įprasta mokosi visi mokiniai ir lankyti užsiėmimus yra privalomas. Konkretus modulis ir Praktika skiriasi priklausomai nuo kiekvieno maršruto ar specialybės ypatumus. Praktika taip pat turi veido charakterį ir plėtoja nustatytais pagal susitarimą su Xunta de Galicia vidurinėse mokyklose.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbų mokymo magistras yra švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinim ... [+]

Įdiegimas

The Magistras Mokymo privalomo vidurinio ugdymo, profesinio mokymo ir kalbos mokymoTai Švietimo mokslų fakultetas priklausanti socialinė ir teisinė mokslų srities pavadinimas.

Mokytojas reikia baigti 60 kreditų teorinio ir praktinio kreditų. Šie kreditai yra pasiskirstę taip: Bendrasis modulis (16 kreditų) specialaus modulio (26 kreditų) Darbo Praktika ir magistro darbas (18 kreditų).

Bendrasis modulis yra įprasta mokosi visi mokiniai ir lankyti užsiėmimus yra privalomas. Konkretus modulis ir Praktika skiriasi priklausomai nuo kiekvieno maršruto ar specialybės ypatumus. Praktika taip pat turi veido charakterį ir plėtoja nustatytais pagal susitarimą su Xunta de Galicia vidurinėse mokyklose.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Į statistinius metodus magistras organizuoja trijų Galicijos universitetuose ir dėstė asmeniui, informatikos (A Coruña), matematikos (Santiago de Compostela) ir Ekonomiko ... [+]

Įdiegimas

The Master statistinių metodų Jis organizavo trijų Galicijos universitetuose ir dėstė asmeniui, informatikos (A Coruña), matematikos (Santiago de Compostela) ir Ekonomikos ir verslo mokslų (Vigo) fakultetų. Vaizdo konferencijos sistema leidžia lankyti visų klasių iš vieno fakulteto. Tai trunka pusantrų metų.

Ši magistro, pradėtas 2007 metais, ateina iš Oficialiojo magistrantūros programa su kokybės paminėti savo studijas, kurias baigus gydytoju pavadinimą. Jūsų mokymo tikslai yra lygiaverčiai geriausių pasiūlymų mūsų Europos aplinkos.

Kodėl studijuoti laipsnį Statistinių tyrimų šiandien laikomas vienu iš tų, su geresnės ateities perspektyvas. Tai pateisinama didėjantį poreikį daugeliui įmonių ir viešųjų įstaigų išgauti informaciją iš milžiniški duomenų, kurie yra būtini statistikos metodus. Tai vienintelis esamų meistras Galisija orientuotų studijų statistikos ir operacijų tyrimams. Tai natūralus būdas pasiekti doktorantūros statistikos ir operacijų tyrimams, kurie išsiskiria su paminėti Excellence Švietimo ministerijos. Ši programa yra tik vienas iš autonominio konkrečių Galicia Statistikos ir operacijų tyrimams. Ko mokytis ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Inter-University magistras Advanced anglų studijų ir jos taikymas (iMAES), kuriai vadovauja A Coruña (UDC) universitetai, Santjago de Kompostela (USC) ir Vigo (UVigo), yr ... [+]

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba "Inter-University magistras Advanced anglų studijų ir jos taikymas (iMAES), Paleisti A Coruña (UDC) universitetai, Santjago de Kompostela (USC) ir Vigo (UVigo), yra akredituota programa, kuri atitinka aukštus kokybės standartus Europos aukštojo mokslo sistema.

Užsiėmimai vyksta kiekvieną iš trijų organizuojančių universitetų, taip, kad studentai gali pasirinkti vietą ir grafiką, kuris geriausiai atitiktų jų poreikius ir interesus.

Mokytojas sudaro tiek lankomumo pagrindu ir mokymo internetu, kiekvienas kursas (3 ECTS), kuriame dalyvavo 14 klasėje valandas ir 7 valandų internete užsiėmimuose. Iš viso jis išvysto 60-kredito akademinę programą per vienus mokslo metus.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

kvalifikacinis pavadinimas už reglamentuojamą profesiją Architektas pratimų, kurie turi būti dalyvavo po laipsnis architektūros studijų. ... [+]

Įdiegimas

kvalifikacinis pavadinimas už reglamentuojamą profesiją Architektas pratimų, kurie turi būti dalyvavo po laipsnis architektūros studijų. Tikslas yra mokyti specialistai, kurie:

Turi galimybę projektuoti, rengti statybos projektus ir, bendresne prasme, tyrimus, kurti ir valdyti sudėtingus procesus. Žinoti istoriją ir teorijas, architektūros ir meno, technologijų ir humanitarinių mokslų susiję gyvena. Žinoti urbanistikos ir planavimo metodus. Suprasti skirtumą tarp žmonių bei pastatų ir jų aplinkos santykius. Išspręskite struktūrinių projektavimo, statybos ir įvairių technologijų, susijusių su pastatų, kad būtų pateikti su sąlygomis komfortą ir klimato apsaugos problemas. Žinokite patenkinti vartotojų pastatų reikalavimus, kalbant apie biudžeto veiksnių, taisykles ir galimybes statybų pramonėje. Kodėl studijuoti laipsnį ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Dabartinė biotechnologija apima labai sudėtingų būdų ir technologijų, kurios pakeičia klasikines metodikas, palankiu daugiau greitų rezultatų ir leidžia spręsti naujus iš ... [+]

Įdiegimas

Dabartinė biotechnologija apima labai sudėtingų būdų ir technologijų, kurios pakeičia klasikines metodikas, palankiu daugiau greitų rezultatų ir leidžia spręsti naujus iššūkius neįsivaizduojamas dar prieš keletą dešimtmečių rinkinį. Šiandien aukštos kvalifikacijos specialistai privalo atitikti naujus iššūkius šioje biotechnologijų sektorius susiduria tiek verslo ir mokslinių tyrimų.

Todėl šios programos tikslas yra dvejopas:

Profesionalumo: į mokyti studentus, ketinančius dirbti profesionaliai, biotechnologijų pramonės ir / ar atnaujinti žinias ir tobulinti specialistų mokymą ir skirta šiai veiklai. Akademinis Tyrėjas: mokyti studentus, kurie į įstoti į mokslinius tyrimus biotechnologijų mokslinių tyrimų grupių iš viešųjų, privačių ir verslo organizacijų. Kodėl studijuoti laipsnį ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Studijų struktūra Privalomojo kreditai Praktika teisės aktus. Reguliavimas ir valdymas Analizės Strategijos ir aplinkos ... [+]

studijų struktūra

Privalomojo kreditai

Praktikumas Teisės aktai. Reguliavimas ir valdymas Analitinės Strategijos ir aplinkai Magistro baigiamasis darbas

chemija

Struktūrinė analizė ir sintetinis planavimas Sienų Neorganinės chemijos Taikomoji fizinė chemija Išryškinimo reagavimo mechanizmus Medžiagos fizikinė chemija Cheminių sudedamųjų medžiagų ir informacinių Bioneorganinė Chemija ir Biomedžiagos Katalizė biogeocheminiuose ciklai Bioorganic ir Supramolecular Chemija Ekologiški reaktyvumas ir metaloorganiniais Chemija Žalioji chemija ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Mokytojas suteikia akademinį išsilavinimą, kuris leidžia specializacija, gavusi susipažinti eksperimentinių ar sveikatos mokslų laipsnį. ... [+]

Įvadas

Mokytojas suteikia akademinį išsilavinimą, kuris leidžia specializacija, gavusi susipažinti eksperimentinių ar sveikatos mokslų laipsnį.

Mokslinėje srityje, studentas, kuris užbaigia šį Master bus pasirengę dirbti tyrimų laboratorijose reikia ryšio su koriniu, molekulinius ir genetinius įgūdžius. Studentas taip pat galės tęsti mokslininko vežėjas ir prieigą prie Ph. laipsnis mokymo programa.

Profesinėje srityje, magistro leidžia specialistų mokymus pažengusiems darbo pozicijas skirtingų sektorių MTEP: klinikinių ar biologinės pramonės, taip pat aukštojo mokslo ir viešojo administravimo.

Mokytojas taip pat tarnauja į tęstinį specialistų aktyvus, iš skirtingų pramonės sektorių, taip pat švietimo ir viešojo administravimo.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Studijų struktūra modulis 2. UDK Įvadas į sudėtingą medžiagų Vicoelasticity medžiagų Thermo Medžiagų mechaninių savybių. pagrindinės būdai ... [+]

studijų struktūra

Modulis 2. UDK

Įvadas į sudėtingų medžiagų Vicoelasticity medžiagų Termo-mechaninės savybės medžiagų. pagrindinės būdai Termomechanics medžiagų savybėms. Išplėstinė metodai Statistinė duomenų analizė Paraiškos aplinkos apsaugos Šiluminės procedūros ir analizė lazeriu Termo-mechaninis nuovargis

Modulis 1. U Paryžius 7

Rheophysics sudėtingų skysčių Struktūrinis medžiagos. nanomedžiagos Fizinės-chemijos polimerų Statistika polimerinių fizikos, šviesos sklaidos metodus. mikroskopija Fizika Soft reikalas, sąsajų Mechanika nepertraukiamo žiniasklaidos akustinės bangos ... [-]
Ispanija Ferrol
Rugsėjis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

El Máster Universitario en Profesorado de Educación Secundaria Obligatoria y Bachillerato, Formación Profesional y Enseñanza de Idiomas, es un título de la Facultad de Ci ... [+]

Introducción

El Máster Universitario en Profesorado de Educación Secundaria Obligatoria y Bachillerato, Formación Profesional y Enseñanza de Idiomas, es un título de la Facultad de Ciencias de la Educación que pertenece al área de Ciencias Sociales y Jurídicas.

El Máster requiere la realización de 60 créditos ECTS, teórico-prácticos. Estos créditos se distribuyen de la siguiente manera: Módulo Genérico (16 créditos), Módulo Específico (26 créditos), Practicum y Trabajo de Fin de Máster (18 créditos).

El Módulo Genérico es común para todo el alumnado matriculado y tiene carácter presencial obligatorio. El Módulo Específico y el Prácticum son distintos en función de las peculiaridades de cada itinerario o especialidad. El Practicum también tiene un carácter presencial y se desarrolla en los centros de Educación Secundaria que se establezcan por convenio con la Xunta de Galicia.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

UDC introduction

Location address
Rúa da Maestranza, 9
A Coruña, Galicia, 15001 ES
Social Media
Location address
Paseo de Ronda, 51
A Coruña, Galicia, 15011 ES
Location address
Avd. da Habana, 6-7
A Coruña, Galicia, 15011 ES
Location address
Leopoldo Alas Clarín, 2
A Coruña, Galicia, 15008 ES
Location address
Campus de Elviña
A Coruña, Galicia, 15071 ES
Location address
Campus da Zapateira
A Coruña, Galicia, 15071 ES
Location address
Avd. Ernesto Che Guevara, 121.
Pazos, Liáns

A Coruña, Galicia, 15179 ES
Location address
Campus de Oza
A Coruña, Galicia, 15006 ES
Location address
Campus de Esteiro
Ferrol, Galicia, 15403 ES
Location address
Avda. 19 de febrero, s/n.
Ferrol, Galicia, 15405 ES