Universitat de Lleida

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pagrindinis Lydos universiteto (UdL) tikslas yra mokyti studentus. Visoje universiteto bendruomenėje teikiame aukštus mokymo standartus ir teikiame kokybiškas paslaugas, pasiekiančias visuomenę už universiteto ribų. Studentai sudaro didžiąją UdL bendruomenės dalį, o mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jie mėgautųsi mokymo ir mokymosi procesais. Taigi jie galės tobulėti tiek profesiniame, tiek asmeniniame lygmenyje, vykdydami kitas švietimo, kultūros ar laisvalaikio veiklas ir dalyvaudami UdL, kad ji išliktų gyva, nuolat tobulėjanti švietimo įstaiga.

Mes siūlome platų paslaugų spektrą, kad galėtume padėti studentams jų akademiniame gyvenime ir užklasinėje veikloje. Šiame vadove bus pateikta jiems prieinamų paslaugų santrauka.

126893__DSC3505a.jpg

Akademinėje aplinkoje didelę dalį paslaugų sudaro praktinio mokymo sesijos programa, Užimtumo tarnyba („ Borsa de Treball“ ) ir mūsų psichologinės priežiūros tarnyba . Kiekviename savo universiteto miestelyje yra bibliotekų, kurios siūlo skolinimo paslaugas, paskolą tarp bibliotekų dokumentams, reprografijos paslaugas, nuotolinius išteklius per virtualią biblioteką ir studijų kambarius.

„UdL“ yra entuziastingas naujų technologinių naujovių skleidėjas; visiems studentams suteikiamas asmeninis el. pašto adresas ir jie gali pasiekti mūsų virtualų miestelį. Jie gali naudotis šiomis priemonėmis per mūsų kompiuterių kambarius ir naudodamiesi „Wi-Fi“ technologijomis, esančiomis visuose mūsų miesteliuose, ir nemokamai naudotis visais universiteto bendruomenės nariais.

Mūsų kultūros tarnybos organizuoja kultūrinę veiklą, o studentai, kuriems patinka sportas, gali tapti klubų nariais, kurie veikia per Sporto tarnybą, kuri suteikia nemokamą prieigą prie varžybų sporto ir rekreacinės veiklos. Mūsų Tarptautinių ryšių biuras (ORI) ir akademinio mobilumo programa gali palengvinti perkėlimą į kitus universitetus ne tik Katalonijoje ir Ispanijoje, bet ir visoje Europoje bei Amerikoje.

Kitos universitetų iniciatyvos yra „ UdL visiems“ ( UdL kiekvienam iš Tothom ), Tvarioji transporto sistema ir „Campus“ tobulinimo programa.

Šiame vadove studentai taip pat ras informacijos apie universiteto kapitalas, esančius „Cappont“ miestelyje, universiteto barus ir valgyklas, bei kopijavimo paslaugas, kurios palengvins jų viešnagę UdL. Studentų taryba („ Consell de l'Estudiant at“ ) teikia Universiteto apgyvendinimo tarnybą („ Servei d'Allotjament Universitari“ ) , taip pat Mokymo įstaigoms („ Borsa de Repassos“ ) ir Egzaminų tarnybai („ Servei d'Exàmens“ ) , kurioms daugiausia dėmesio skiriama dėl egzaminų ir studijų paslaugų.

Norėdami naudotis šiomis paslaugomis, studentai turi naudotis savo „UdL Student Card“, kurią suteiks universitetas. Ši kortelė įrodo jų, kaip „UdL“ studentų, statusą ir suteiks jiems teisę į nuolaidas parduotuvėse, be daugelio kitų privalumų.

XXI amžiaus universitetas yra verslumo universitetas, propaguojantis visapusišką švietimo modelį. Jame atsižvelgiama į skirtingų švietimo kontekstų reikalavimus įtraukiant iniciatyvas, kuriomis siekiama užtikrinti, kad visi studentai turėtų pagrindinius įgūdžius, sugebėjimą mąstyti patys ir priemones, reikalingas gyvenant kaip piliečiams nuolat kintančioje socialinėje arenoje.

Universitetas dirba šia linkme naudodamas novatoriškas metodikas ir kursų struktūrą, atitinkančią Europos aukštojo mokslo erdvės (EHEA) parametrus.

Vietos

Lleida

Address
Calle Jaume II # 73
E-25001 Lleida, Katalonija, Ispanija

Igualada

Address
Av. Pla de la Massa, 8
08700 Igualada

Igualada, Katalonija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis