University of Navarra

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Navarra yra pagrįstas krikščionišku įkvėpimu, kurį propaguoja Opus Dei įkūrėjas Šv. Josemarija Escrivá de Balaguer. Jos misija yra ieškoti ir pristatyti tiesą; prisidėti prie savo studentų akademinio, kultūrinio ir asmeninio ugdymo; skatinti akademinius tyrimus ir sveikatos priežiūros veiklą; suteikti tinkamas galimybes ugdyti savo dėstytojus ir darbuotojus bei vykdyti plačią kultūrinę informavimo ir socialinio skatinimo veiklą, turint aiškų paslaugų tikslą.

University of Navarra","author_url":"","source":"©University of Navarra"}" alt="136984_UNAVestudiantes01.jpg" />

Pagrindinės University of Navarra funkcijos yra šios:

  • Pateikite universitetinį įvairių sričių mokymą, suteikite atitinkamus akademinius laipsnius ir suteikite studentams priemones (mokomąją medžiagą, biblioteką, informaciją apie stipendijas ir finansinę paramą), kad jie galėtų gauti visą savo studijų naudą.
  • Skatinti akademinius mokslinius tyrimus įvairiose žinių srityse, siekiant tobulinti mokymą ir kaip būdą, kaip paskatinti žinias visuomenei ir skatinti inovacijas bei plėtrą.
  • Prisidėkite prie studentų švietimo teikdami individualizuotą kuravimą, vykdydami veiklą, kuria siekiama įgyti profesinių kompetencijų ir asmeninių įpročių, skatinančių asmeninį tobulėjimą visose jo dimensijose: kultūrinėje, meninėje, religinėje, sportinėje ir solidarumo srityje.
  • Palaikykite ryšius su universiteto absolventais tęstinio mokymo priemonėmis ir kitomis Aljanso asociacijos kultūrinėmis ir socialinėmis iniciatyvomis.
  • Organizuokite tęstinio mokymo ir specializacijos absolventams programas, pagrįstas skirtingų profesijų tendencijomis ir poreikiais.
  • Skatinti Universiteto ir University of Navarra draugų draugijų obligacijas ir informuoti juos apie jų partnerystės vaisius.
  • Atlikti kultūrinę sklaidą ir universitetų ugdymą per patį universiteto organizuotą veiklą ir kartu su kitomis institucijomis vykdomas iniciatyvas.
  • Bendradarbiauti su kitais universitetais ir universitetinio lygio institucijomis, tokiomis kaip ligoninės, verslo mokyklos, tyrimų centrai, meno institutai, švietimo ir plėtros organizacijos.

Universidad de Navarra","author_url":"","source":""}" alt="136985_thumbnail_UNAV.jpg" />

1952 m. Ispanijoje įkurto University of Navarra misija yra šviesti ir mokyti profesionalus, galinčius atlikti atsidavusį vaidmenį visuomenėje, kurie puikiai supranta savo vaidmenį kuriant rytojaus pasaulį. Ši misija iš esmės grindžiama tiesos ieškojimu ir atsidavimu, kolektyvine užduotimi, kuriai reikia dialogo ir atviro proto. Be to, universitetas siekia skatinti studentų kritinį mąstymą pliuralistiniame kontekste, kuris kiekvienam studentui suteikia galimybę laisvai formuoti savo nuomonę ir įsitikinimus.

University of Navarra yra dėstytojų ir studentų susitikimų vieta, kur galima dalytis žiniomis, tiesa ir patirtimi. Todėl didžiuojamės savo išskirtiniu sugebėjimu skirti individualizuotą dėmesį jums. Dirbdami kartu aplinkoje, kurioje puoselėjami unikalūs kiekvieno žmogaus gabumai, įgūdžiai, žinios ir vertybės; universitetas suteikia jums išteklių, reikalingų asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Jums bus paskirtas patarėjas, paprastai profesorius, kuris teikia pagalbą vienas kitam ir orientuojasi. Šiomis individualiomis rekomendacijomis siekiama maksimaliai išnaudoti jūsų asmeninį ir profesinį potencialą, padėti jums visapusiškai pasinaudoti universiteto patirtimi ir gauti patarimų apie būsimas karjeros galimybes.

University of Navarra yra pirmasis universitetas Ispanijoje pagal įsidarbinimo galimybes (QS užimtumo reitingą), dėstymą („Times Higher Education Europe“ mokymo reitingas) ir mokslinius tyrimus (CYD reitingas).

Mes turime septynis miestelius, įsikūrusius Pamplonoje, San Sebastianas, Madridas, Barselona, Miunchenas, Niujorkas ir San Paulas.

Vietos

Pamplona

Address
Edificio Central, Campus Universitario, 31009 Pamplona, Navarra
31009 Pamplona, Navara, Ispanija

Madridas

Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

San Sebastianas

Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastianas, Baskų šalis, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis