Oficialus aprašymas

University of Navarra yra pagrįstas krikščionišku įkvėpimu, kurį propaguoja Opus Dei įkūrėjas Šv. Josemarija Escrivá de Balaguer. Jos misija yra ieškoti ir pristatyti tiesą; prisidėti prie savo studentų akademinio, kultūrinio ir asmeninio ugdymo; skatinti akademinius tyrimus ir sveikatos priežiūros veiklą; suteikti tinkamas galimybes ugdyti savo dėstytojus ir darbuotojus bei vykdyti plačią kultūrinę informavimo ir socialinio skatinimo veiklą, turint aiškų paslaugų tikslą.

Pagrindinės University of Navarra funkcijos yra šios:

  • Įteikti universitetinį išsilavinimą įvairiose srityse, suteikti atitinkamus akademinius laipsnius ir suteikti studentams priemones (mokomąją medžiagą, biblioteką, informaciją apie stipendijas ir finansinę pagalbą), kad jie galėtų visapusiškai pasinaudoti savo studijomis.
  • Skatinti akademinius mokslinius tyrimus įvairiose žinių srityse, siekiant tobulinti mokymą ir kaip būdą, kaip paskatinti žinias visuomenei ir skatinti inovacijas bei plėtrą.
  • Prisidėti prie mokinių ugdymo per individualų mentorystę, vykdant veiklą, kuria siekiama įgyti profesinę kompetenciją ir asmeninius įpročius, skatinančius asmens vystymąsi visais jo aspektais: kultūros, meno, religijos, sporto ir solidarumo.
  • Palaikykite ryšius su universiteto absolventais tęstinio mokymo priemonėmis ir kitomis Aljanso asociacijos kultūrinėmis ir socialinėmis iniciatyvomis.
  • Organizuokite tęstinio mokymo ir specializacijos absolventams programas, pagrįstas skirtingų profesijų tendencijomis ir poreikiais.
  • Skatinti Universiteto ir University of Navarra draugų draugijų obligacijas ir informuoti juos apie jų partnerystės vaisius.
  • Atlikti kultūrinę sklaidą ir universitetų ugdymą per patį universiteto organizuotą veiklą ir kartu su kitomis institucijomis vykdomas iniciatyvas.
  • Bendradarbiauti su kitais universitetais ir universiteto lygio institucijomis, tokiomis kaip ligoninės, verslo mokyklos, mokslinių tyrimų centrai, meno institutai, švietimo ir plėtros organizacijos.

1952 m. Ispanijoje įkurtas University of Navarra misija - ugdyti ir rengti specialistus, kurie gali atlikti svarbų vaidmenį visuomenėje, kurie puikiai žino, kokia dalis jie vaidina kuriant ateities pasaulį. Ši misija iš esmės pagrįsta paieškas ir įsipareigojimu tiesai, kolektyvinė užduotis, reikalaujanti dialogo ir atvirumo. Be to, universitetas siekia paskatinti studentų kritišką mąstymą pliuralistiniu kontekstu, kuris leidžia kiekvienam studentui laisvai plėtoti savo nuomones ir įsitikinimus.

University of Navarra yra susitikimo vieta, kur dėstytojai ir studentai dalijasi žiniomis, tiesa ir patirtimi. Todėl mes didžiuojamės savo unikaliu sugebėjimu suteikti jums asmeninį dėmesį. Dirbdami kartu aplinkoje, kuri skatina kiekvieno asmens unikalų gebėjimą, įgūdžius, žinias ir vertybes; universitetas suteikia jums reikalingus asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui reikalingus išteklius. Jums bus paskirtas patarėjas, paprastai profesorius, kuris teikia pagalbą ir orientaciją vienam asmeniui. Ši asmeninė orientacija siekia maksimaliai padidinti savo asmeninį ir profesinį potencialą, padėti jums visapusiškai pasinaudoti universiteto patirtimi, taip pat gauti patarimų dėl būsimų karjeros galimybių.

University of Navarra yra pirmasis universitetas Ispanijoje pagal galimybes įsidarbinti (QS įdarbinimo reitingas), mokymas ("Times Higher Education Europe" mokymo reitingas) ir "Research" (CYD reitingas).

Mes turime septynias Campus, įsikūrusias Pamplonoje, San Sebastiane, Madride, Barselonoje, Miunchene, Niujorke ir San Paulo mieste.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

University of Navarra

MUA rengia architektus, kurie atitinka dabartinius rinkos poreikius. Architektūros magistro laipsnis, apimantis verslo mokymą, žinių apie projektų valdymą ir privalomos p ... [+]

MUA rengia architektus, kurie atitinka dabartinius rinkos poreikius. Architektūros magistro laipsnis, apimantis verslo mokymą, žinių apie projektų valdymą ir privalomos profesinės praktikos užbaigimą.

Architektūros magistro laipsnis Universidad de Navarra yra magistro laipsnis, leidžiantis Ispanijoje dirbti architekto profesijoje profesinėje aplinkoje, kurioje kartu su techninio ir kūrybinio mokymo pusiausvyra yra aukštas integracijos lygis. žinių ir gebėjimų naujovėms ir valdymui.

Be tradicinių humanistinių, dizaino ir techninių dalykų žinių, magistro laipsnis yra orientuotas į įmonių mokymą, kuris palengvina darbą profesionaliose komandose, atitinkančias tarptautinį ir bendradarbiavimo kontekstą profesijoje.... [-]

Ispanija Pamplona Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Navarra

Ar norite išsiugdyti reikiamus įgūdžius dirbti centriniuose finansų įstaigų skyriuose? Ar jus domina išsami pagrindinių bankų sektoriaus problemų analizė? Bankininkystės ... [+]

Ar norite išsiugdyti reikiamus įgūdžius dirbti centriniuose finansų įstaigų skyriuose? Ar jus domina išsami pagrindinių bankų sektoriaus problemų analizė?

Bankininkystės ir finansinio reglamento magistro laipsnis siekia suteikti studentams pažangias žinias apie naują technologinę aplinką, kurioje bankų sektorius atsiduria panardintas.

Šiuo tikslu ji sujungia tradiciškai svarbius bankų dalykus (rizikos valdymą, finansus ir ekonominę aplinką) su labiau pažengusiomis temomis, kurios pasirodė esančios labai svarbios (finansų ir apskaitos reguliavimas, etika ir įmonių socialinė atsakomybė).

Dėl finansų krizės ir G20 rekomenduojamų reformų bankams ir kitiems finansų sistemai priklausantiems subjektams teko prisitaikyti prie naujos reguliavimo sistemos.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Navarra

Vykdomasis magistro laipsnis „Big Data Science“ (MEBDS) gimė kaip atsakas į šią naują tikrovę: jis siūlo techninę programą ir tuo pat metu labai praktiškas: jis turi daug ... [+]

Skaitmeninė revoliucija, atsirandanti iš „Big Data“, reiškia įdomias problemas ir galimybes įmonėms ir organizacijoms. Todėl darbo rinka reikalauja daugiau specializuotų specialistų šioje srityje.

Vykdomasis magistro laipsnis „Big Data Science“ (MEBDS) gimė kaip atsakas į šią naują tikrovę: jis siūlo techninę programą ir tuo pat metu labai praktiškas: jis turi daugiadisciplininį dėstytojų ir akademikų Universidad de Navarra , didelių daugiašalių bendrovių, turinčių didelę prestižą, „Big Data“ srities ekspertai . Tikslas - siekti universitetui tinkamo mokslinio griežtumo, praturtinant jį su specialistų patirtimi ir realiais verslo atvejais įvairiose srityse.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Navarra

Įmonių reputacijos vykdomasis magistro darbuotojas orientuotas į tarptautinės bendruomenės, atsakingos už reputaciją ir nematerialųjį turtą, vadovams, kurie reikalauja da ... [+]

Vykdomosios magistras įmonių reputacijoje yra orientuotas į tarptautinio dėmesio formavimą, vadovus, atsakingus už reputaciją ir nematerialųjį turtą, kad dabartiniai rinkos poreikiai: su vadybos mokymu, socialine žvalgyba, orientuota į pridėtinę vertę jų organizacijoms, komunikacijos specialistams, darbui - su metodu ir metrika - gerinant reputaciją. Tam yra profesionalų ir aukšto lygio mokytojų komanda, įrenginiai su gausiais ištekliais ir darbo metodas, pagrįstas dalyvavimu, verslo mokyklų metodika ir specialių sesijų organizavimas su sektoriaus specialistais.

MERC yra pagrįstas trimis išskirtiniais elementais:

Tarpdisciplininė ir novatoriškas turinio vizija, apimanti mokymų vadybos įgūdžius, reputaciją ir socialinį intelektą. Bendradarbiavimas su mokslinių tyrimų centru, pvz., ICS, suteikia unikalią vertę šių charakteristikų programoje.Tarptautinis požiūris dėka akademinių ir profesinių sąjungų su pasaulinio prestižo partneriais. Politinio ir korporacinio bendravimo magistro trajektorija, pastatų universitetų reputacija ir ryšių fakulteto ryšiai leidžia tai padaryti.Platforma, skirta naudotis geriausia profesine patirtimi sektoriuje, su galimybe užmegzti atitinkamus ryšius. Šiais metais sukurta patirtis ir profesionalūs ryšiai leidžia užtikrinti šio tinklo kokybę.... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Navarra

Komunikacijos įmonės yra unikalios. Jie reikalauja, kad vadovai turėtų specialų mokymą, kad suprastų jų problemas ir iššūkius. Meistras rengia savo dalyvius dviejose pagr ... [+]

Komunikacijos įmonės yra unikalios. Jie reikalauja, kad vadovai turėtų specialų mokymą, kad suprastų jų problemas ir iššūkius. Meistras rengia savo dalyvius dviejose pagrindinėse srityse: įgūdžių ir vadybinių gebėjimų ugdymas ir konkretūs komunikacijos įmonių aspektai.

Fakultetas yra iš Komunikacijos fakulteto ir IESE verslo mokyklos. Tokiu būdu specifinės pramonės žinios derinamos su bendruoju vadybos mokymu, integruojant į vieną programą žinias ir įgūdžius, reikalingus bendravimo įmonėms vadovauti pasaulinei verslo vizijai.

tikslaiMokyti novatoriškus vadovus ir verslininkus, turinčius esminių įgūdžių ir priemonių kurti produktus ar įmones, atnaujinančias savo organizacijų plėtros ciklą. Dalyviai atliks verslo projektą, kuris yra esminė programos patvirtinimo reikalavimų dalis.Žinokite, kas vyksta pagrindinėse pasaulio rinkose, ir įvertinkite, kokią patirtį galima pritaikyti prie vietos realybės. Dėl šios priežasties MGEC savo dalyviams siūlo vieną iš intensyvių savaičių Niujorke (du likusieji bus Madride); jos turinys leis sužinoti didžiausios reklamos rinkos ir pasaulio žiniasklaidos tikrovę (pagrindiniai veikėjai bus Jungtinių Amerikos Valstijų verslo mokyklų dėstytojai, kartu su pagrindinių įmonių vadovais).Skaitmeninis mokymas: tik įsivaizduoti pramonės ateitį skaitmeninio ryšio rankose. Trečdalis magistro studijų turinio bus orientuota į skaitmeninių produktų kūrimą ir analizę, naujus verslo modelius, socialinių tinklų valdymą ir naudojimą bei elektroninę prekybą.... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Navarra

Vykdomasis mados verslo administravimo magistro laipsnis (FBA) yra vienintelis oficialus mados verslo meistras, egzistuojantis Ispanijoje. Jis skirtas profesionalams ar u ... [+]

Mados University of Navarra ISEM mados verslo mokykla yra pirmoji verslo mokykla, kurios specializacija yra mados kompanijos, veikiančios Ispanijoje, nuo 2001 m.

ISEM mados verslo mokykla siūlo vienintelį oficialų mados verslo administravimo magistrą. Šis antrosios pakopos laipsnis yra patvirtintas Švietimo ministerijos ir galioja visoje Europos Sąjungoje pagal naują Europos aukštojo mokslo erdvę (EHEA).

Programa yra moderniausias atsakas į rinkos poreikius, nuolat keičiantis ir kasdien pateikiamas naujienose ekonominėje spaudoje. Mados industrija reikalauja vis daugiau specialistų, turinčių specifinių vadybos įgūdžių ir turinčių visuotinę mados viziją, atsižvelgiant į jos plačiausią koncepciją (prabangos pramonė, tekstilė, papuošalai, odos gaminiai, aksesuarai, kosmetika ir aromatai).... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Navarra

Žmonių vadybos organizacijose magistras siekia mokyti specialistus, kad žmonės būtų organizacijos centre. Vadovavimas reiškia, kad turi žinių apie konkrečias sritis: stra ... [+]

Žmonių vadybos organizacijose magistras siekia mokyti specialistus, kad žmonės būtų organizacijos centre.

Vadovavimas reiškia, kad turi žinių apie konkrečias sritis: strategiją, finansus, verslo valdymą ir verslo situacijos analizę.

Per šią programą studentas plėtoja pasaulinę įmonės perspektyvą, būtiną žmonių valdymo sričiai, kad galėtų veiksmingai prisidėti prie įmonių tikslų stiprinimo.

TikslaiPirmenybė teikiama strateginiam žmonių valdymo vaidmeniui organizacijose.Daugelyje šiandien siūlomų mokymo programų daugiausia dėmesio skiriama taktinių ir operatyvinių personalo valdymo aspektų mokymui organizacijose. Šių programų absolventai paprastai yra apmokyti tvarkyti kasdienes žmogiškųjų išteklių valdymo užduotis.Nepaisant to, daugelis šių užduočių vis dažniau perduodamos specializuotoms įstaigoms. Šis užsakomųjų paslaugų teikimas neturėtų būti suprantamas kaip įmonių pastangų mažinti savo išlaidas pasekmė, bet ir kaip įrodymas, kad šios srities įmonės per mažai atsižvelgia į strateginius aspektus.Tačiau, jei mokymo programose pirmenybė teikiama strateginiam žmonių valdymo vaidmeniui organizacijose, jų organizacijos vertins personalo valdymo tarnybas kaip sritis, kurios priduria konkurencinę vertę įmonei. Tai yra organizacijos „Personalo vadyba“ magistro laipsnio tikslas: dėmesys nukreiptas nuo „žmogiškųjų išteklių valdymo“ į „žmonių valdymą“.... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Navarra

TECNUN - Universidad de Navarra inžinierių aukštoji mokykla siekia prisidėti prie būsimų inžinierių profesinio, mokslinio ir žmogiškojo mokymo. Nuo pat įkūrimo 1961 m. Pa ... [+]

TECNUN - Universidad de Navarra inžinierių aukštoji mokykla siekia prisidėti prie būsimų inžinierių profesinio, mokslinio ir žmogiškojo mokymo. Nuo pat įkūrimo 1961 m. Pavasarį ji išlaikė pusiausvyrą tarp mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų visuomenei, todėl šios veiklos papildo viena kitą.

Pramonės inžinerijos magistras suteikia studentams tvirtą, daugiadalykį ir naujausią mokymą praktikuoti Pramonės inžinieriaus profesiją.

Meistras formuoja žmones, kurie veda skaitmeninę pramonės transformaciją, derindami tradicinį bazinį mokymą su naujomis technologijomis, kurių reikalauja dabartinė pramonė.

Magistro laipsnis yra mokomas dviejose vietose: Madride ir San Sebastián.... [-]

Ispanija Madridas San Sebastianas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Navarra

Teisės profesijos magistro laipsnis yra oficiali programa, kurios tikslas - studentas įgyti reikiamų kompetencijų, kad įgytų advokato laipsnį, laikantis teisės aktų, regl ... [+]

Advokatų profesinio rengimo magistro laipsnis yra oficiali programa, kurios tikslas yra tai, kad studentas įgytų reikiamų įgūdžių, kad galėtų gauti teisininko vardą, laikantis taisyklių, reglamentuojančių teisę verstis profesija *.

* Studentai, neturintys teisinio laipsnio Ispanijoje, privalo įrodyti iš anksto patvirtinę minėto pavadinimo patvirtinimą.

Specializacija su „Double Master“

Laikui bėgant, kuris reikalingas norint gauti teisę susipažinti su įstatymu, studentai, norintys gauti antrąjį oficialų laipsnį, verslo teisės magistras arba mokesčių konsultacijos, privilegijuotos jaunų advokatų steigimo sritys.

Profesinės karjeros tarnybos valdoma praktika... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Navarra

Farmacijos ir biotechnologijų sektorius yra vienas labiausiai konsoliduotų ir dinamiškiausių sektorių, daugiausia investuojantis į asmens tapatybės dokumentus Ispanijoje ... [+]

Farmacijos ir biotechnologijų sektorius yra vienas labiausiai konsoliduotų ir dinamiškiausių sektorių, daugiausia investuojantis į asmens tapatybės dokumentus Ispanijoje - tai sudaro apie 21% visų Ispanijos pramonės atliktų asmens tapatybės pažymėjimų. Tačiau tai yra sektorius, kurį stipriai sąlygoja nacionalinės ir viršvalstybinės reguliavimo institucijos, kontroliuojančios tyrimų, gamybos ir rinkodaros procesus.

Pastaraisiais metais šiame sektoriuje įvyko dideli pokyčiai, kurie atitiko tradicinį modelį: globalizacija, klientas kaip verslo strategijos centras, produktų prieinamumas ir kt. Dėl visų šių pokyčių pramonė reikalauja naujo profilio.

... [-]
Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

University of Navarra

Address
Edificio Amigos Campus Universitario Pamplona (Navarra)
31009 Pamplona, Navara, Ispanija
Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastianas, Baskų šalis, Ispanija