University of Navarra

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Navarra yra pagrįstas krikščionišku įkvėpimu, kurį propaguoja Opus Dei įkūrėjas Šv. Josemarija Escrivá de Balaguer. Jos misija yra ieškoti ir pristatyti tiesą; prisidėti prie savo studentų akademinio, kultūrinio ir asmeninio ugdymo; skatinti akademinius tyrimus ir sveikatos priežiūros veiklą; suteikti tinkamas galimybes ugdyti savo dėstytojus ir darbuotojus bei vykdyti plačią kultūrinę informavimo ir socialinio skatinimo veiklą, turint aiškų paslaugų tikslą.

Pagrindinės University of Navarra funkcijos yra šios:

  • Įteikti universitetinį išsilavinimą įvairiose srityse, suteikti atitinkamus akademinius laipsnius ir suteikti studentams priemones (mokomąją medžiagą, biblioteką, informaciją apie stipendijas ir finansinę pagalbą), kad jie galėtų visapusiškai pasinaudoti savo studijomis.
  • Skatinti akademinius mokslinius tyrimus įvairiose žinių srityse, siekiant tobulinti mokymą ir kaip būdą, kaip paskatinti žinias visuomenei ir skatinti inovacijas bei plėtrą.
  • Prisidėti prie mokinių ugdymo per individualų mentorystę, vykdant veiklą, kuria siekiama įgyti profesinę kompetenciją ir asmeninius įpročius, skatinančius asmens vystymąsi visais jo aspektais: kultūros, meno, religijos, sporto ir solidarumo.
  • Palaikykite ryšius su universiteto absolventais tęstinio mokymo priemonėmis ir kitomis Aljanso asociacijos kultūrinėmis ir socialinėmis iniciatyvomis.
  • Organizuokite tęstinio mokymo ir specializacijos absolventams programas, pagrįstas skirtingų profesijų tendencijomis ir poreikiais.
  • Skatinti Universiteto ir University of Navarra draugų draugijų obligacijas ir informuoti juos apie jų partnerystės vaisius.
  • Atlikti kultūrinę sklaidą ir universitetų ugdymą per patį universiteto organizuotą veiklą ir kartu su kitomis institucijomis vykdomas iniciatyvas.
  • Bendradarbiauti su kitais universitetais ir universiteto lygio institucijomis, tokiomis kaip ligoninės, verslo mokyklos, mokslinių tyrimų centrai, meno institutai, švietimo ir plėtros organizacijos.

1952 m. Ispanijoje įkurtas University of Navarra misija - ugdyti ir rengti specialistus, kurie gali atlikti svarbų vaidmenį visuomenėje, kurie puikiai žino, kokia dalis jie vaidina kuriant ateities pasaulį. Ši misija iš esmės pagrįsta paieškas ir įsipareigojimu tiesai, kolektyvinė užduotis, reikalaujanti dialogo ir atvirumo. Be to, universitetas siekia paskatinti studentų kritišką mąstymą pliuralistiniu kontekstu, kuris leidžia kiekvienam studentui laisvai plėtoti savo nuomones ir įsitikinimus.

University of Navarra yra susitikimo vieta, kur dėstytojai ir studentai dalijasi žiniomis, tiesa ir patirtimi. Todėl mes didžiuojamės savo unikaliu sugebėjimu suteikti jums asmeninį dėmesį. Dirbdami kartu aplinkoje, kuri skatina kiekvieno asmens unikalų gebėjimą, įgūdžius, žinias ir vertybes; universitetas suteikia jums reikalingus asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui reikalingus išteklius. Jums bus paskirtas patarėjas, paprastai profesorius, kuris teikia pagalbą ir orientaciją vienam asmeniui. Ši asmeninė orientacija siekia maksimaliai padidinti savo asmeninį ir profesinį potencialą, padėti jums visapusiškai pasinaudoti universiteto patirtimi, taip pat gauti patarimų dėl būsimų karjeros galimybių.

University of Navarra yra pirmasis universitetas Ispanijoje pagal galimybes įsidarbinti (QS įdarbinimo reitingas), mokymas ("Times Higher Education Europe" mokymo reitingas) ir "Research" (CYD reitingas).

Mes turime septynias Campus, įsikūrusias Pamplonoje, San Sebastiane, Madride, Barselonoje, Miunchene, Niujorke ir San Paulo mieste.

Vietos

Pamplona

Address
Edificio Amigos
Campus Universitario
Pamplona (Navarra)

31009 Pamplona, Navara, Ispanija

Madridas

Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

San Sebastianas

Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastianas, Baskų šalis, Ispanija