Zaragoza Logistics Center

Įvadas

Oficialus aprašymas

Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) yra tyrimų ir švietimo institutas, kurį įsteigė Aragono vyriausybė Ispanijoje bendradarbiaudama su Masačusetso technologijos institutu (MIT) ir Saragosos universitetu. 2003 m. Įkurtas „ ZLC miestelis yra „Dinamizos verslo parke“, skirtoje patenkinti įmonių erdvės ir darbo poreikius po „EXPO Zaragoza 2008“.Zaragoza Logistics Center (ZLC) in EXPO, Zaragoza" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/12/120031_zlc-expo.jpg" alt="Zaragoza Logistics Center (ZLC) in EXPO, Zaragoza" />

ZLC misija yra sukurti tarptautinį tyrimų ir švietimo logistikos srityje kompetencijos centrą ir SCM , aktyviai bendradarbiaujantį su pramone ir viešuoju sektoriumi plėtoti ir skleisti žinias. Vykdydama savo misiją, ZLC bendradarbiauja su MIT Transporto ir logistikos centru ir sudarė MIT-Saragosos tarptautinę logistikos programą - unikalų pramonės, vyriausybės ir akademinės bendruomenės bendradarbiavimo modelį. Ši sėkminga partnerystė paskatino MIT Global SCALE tinklo, kuris dabar apima keturis žemynus, sukūrimą. Be to, Zaragoza Logistics Center dalyvauja keliose nacionalinėse ir tarptautinėse tyrimų ir švietimo iniciatyvose.

2008 m. Ispanijos švietimo ir mokslo ministerija oficialiai pripažino ZLC kaip žinių perdavimo biurą (KTO). ZLC yra Nacionalinio logistikos ir tiekimo grandinės valdymo srities tyrimų centro CNC LOGISTICA, kurį 2006 m. Sukūrė ZLC kartu su kitomis trim institucijomis, narė. Dėl šio centro dalyvavimo ZLC vaidina pagrindinį vaidmenį apibrėžiant ir koordinuojant mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų iniciatyvas visoje Ispanijoje logistikos ir tiekimo grandinės valdymo srityse. ZLC toliau remia vietinį taupomąjį banką „Ibercaja“ ir Europos socialinį fondą.

Vietos

Saragosa

Address
Zaragoza Logistics Center
Avenida de Ranillas 5, edificio 5A (EXPO), planta calle

50018 Saragosa, Aragonas, Ispanija

Kembridžas

Address
Kembridžas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis