Tía Tula

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tia Tula ispanų mokykla Salamanka, Ispanija

Puiki vieta mokytis ispanų

nes Salamanca su gryniausia ispanų ir Tia Tula apima Salamankos Instituto Cervantes akredituotas centras esmę miestas

Aukštos kokybės, intymus mokykla istoriniame miesto Salamanca. Efektyviausias būdas išmokti ispanų ar pagerinti. Gyventi patirtį. Ir gyventi jį ispaniškai. Lengviau, nei jūs manote.

Specialūs pasiūlymai dabar:

  • 4 3 savaites SIŪLYMO

Už kiekvieną 4 registruotų savaites mokate tik 3

  • NUOLAIDOS JAU su draugais / giminaičiais

Specialios nuolaidos, jei ateini su savo draugais ar giminėmis

Taip pat ...

Kursai per Skyple

Kodėl verta rinktis tia Tula Salamanka?

  1. Aukštos kokybės mokymas filosofija

Tia Tula yra modernus centras Ispanijos mokymo, kuris yra veiksmingas būdas mokytis kalbos su aukščiausios kvalifikacijos mokytojų šiltą ir asmeniniams atmosferą.

Mes sutelkiame dėmesį į mūsų studentams. Mūsų specialistų komanda yra labai įsipareigojusi patenkinti Jūsų individualius poreikius ir užtikrinti, kad jūs visiškai integruoti į ispanų kalbą ir kultūrą. Mūsų tikslas yra ne tik išmokyti jus, kaip dominuoti kalbą, tačiau, kad jums įgyti mūsų įpročių ir tradicijų supratimąMūsų mąstymo būdas ir gyvenimo. Metodas mes priėmėme yra subalansuotas derinys ekvivalentas paremtas pratybas ir popamokinės veiklos:

Tai intensyvi programa, naudojant pažangias dėstymo metodiką ispanų. Darbo grupės yra laikomi mažos (10 studentai maksimali) užtikrinti, kad jūs gaunate maksimalią naudą iš savo pamokas ir studentų dalyvavimas skatinamas kurso metu. Jums bus suteikta visa reikalinga mokymosi medžiaga ir turės prieigą prie interneto, daugialypės terpės ir audiovizualinio sektoriaus paramos. Popamokinės veiklos lygiagrečiai papildyti klasėje metodika. Kaip programos dalis jums patiks ekskursijos į Ispanijos poilsio, mėgautis laisvalaikį ir sportą ne tik mieste, bet ir kaime.

Asmens liesti. Mes norime, kad Jūsų viešnagė būtų įsimintinas ir užtikrinti tai pasiekti, mes pasirūpinsime visais reikalingais priemones ir detales. Jūsų apgyvendinimas - mes turime patyrusių ir skirta asmuo, kurio užduotis yra užtikrinti, kad jūsų saugos, malonumą ir mokymosi poreikiai būtų patenkinti.

  1. Mokytojai aukščiausiu lygiu

Mūsų mokytojai buvo atrinkti remiantis akademine kompetencija, profesionalumas ir patirtis mokymo siekiant užtikrinti geriausius rezultatus.

Kaip dalį savo pareigų dėl TIA Tula mokytojai siūlo samouczków už klasę tiems studentams, kurie nori paklausti apie bet kurso aspektu. Kas daugiau, mokytojai susitinka reguliariai sekti savo mokinių pažanga, nes Mūsų tikslas yra visada geriausias mokymo kokybė.

  1. Vieta

Tia Tula yra pėsčiųjų istorinio centro Salamankos: privilegijuotas ir neprilygstama vieta. Plotas yra užpildyti su studentais ir turistams, Taip pat apsuptas istorinių miesto paminklų (katedrų, iš kriauklių, rūmų Anaya ir kt namai), Popiežiškoji universitetas ir Humanitarinių mokslų fakultetai Salamankos universitetas: Literatūra, vertimas ir kalbos. Garsus istorinis fasadas universitetas yra kelių metrų ir Plaza Mayor mažiau nei 2 minučių pėsčiomis žemyn Rua meras, vienas iš pagrindinių gatvių istorinio centro ir kur mes esame įsikūrę.

  1. Įranga

Mokyklos įrenginiai atspindi mūsų sampratą apie mokymo: protingas, malonus, svetingi ir draugiški aplinkų mažoms grupėms (Ne daugiau kaip 10 mokinių). Į mokyklos klasėse turi klasikinio europietiško stiliaus žavesio: kambariai yra erdvūs, į išorę atsuktos ir šviesus, su peržiūros istoriniai ir monumentalių paminklųSu dideliais langais, balkonais ir senovinių medinių grindų, Ir visi kartu harmoningai su moderniausia garso, vaizdo ir išteklių infrastruktūros (atranka kambario žiūrėti filmus ir dokumentinius kompiuterio kambarys su interneto ryšiu, nemokama WiFi ryšys visoje mokykloje, Ir kt.)

Vietos

Salamanka

Address
Tía Tula, Colegio de Español,
c/ Rúa Mayor, 43-47, 1° Dcha.

37008 Salamanka, Kastilija ir Leonas, Ispanija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: