Oficialus aprašymas

24 RŪDOS verslo mokykla sukūrė naujovišką ir specializuotas verslo mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo programas, skirtas padėti absolventams tik pradeda savo karjerą įgyti naujų žinių ir įgūdžių, taip pat brandaus vadovams ir specialistams, kuriems reikia atnaujinti esamus įgūdžius ar kurti naujas praktinių žinių sritis , Programos yra skirtos asmenims, dirbantiems tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

Dėmesys įvairių poreikių jaunų vadovų ir specialistų, mokymo programos yra nuolat atnaujinamas siekiant atsižvelgti į naujausius verslo tendencijas. Patyrę leidėjai sluoksnių švietimo nustatyti pagrindines temas, kuriame juda turtingą dialogą tarp ekspertų, žurnalistų ir daugiau kaip 6000 vadovų, kurie dalyvauja kiekvienais metais. Sole 24 RŪDOS Švietimo programos tikslas yra suteikti konkretų išmanys ekonomikos, finansų ir valdymo srityse.

Sole 24 RŪDOS Švietimo programos apima:

  • Metinės Renginiai - Specializuota magistro laipsnius - vykdomųjų Master - Kursai ir konferencijos - E-mokymasis - in-house išsilavinimas - profesinis tobulėjimas

Verslo mokykla siūlo:

Dieninių magistro programa, kuri apima darbo patirtį, įgytą per stažuotes, kurios teikia jauni studentai su didesniu konkurencinį pranašumą įvesti darbo jėgos aukštesnio lygio kvalifikacija ir kompetencija.

Executive24 Meistras skirta užimtiems vadovams ir verslininkams, kurie turi subalansuoti savo karjeros įsipareigojimus jų poreikį nuolat mokytis į dinamišką pasaulį. Programa pakaitiniai nuotolinio mokymosi su on-campus sesijas leisti lanksčiau mokymosi patirtį.

Master24 skirtas savarankiškai besimokantiems ir remiasi novatoriška formulė nuotolinio mokymosi, kad mano pasinaudojo multimedijos klasėje, kuri apima prieigą ir sąveiką su ekspertais.

Dalyviai švietimo programos turi prieigą vienvalde 24 Ore didžiulėje turtus aukštos kokybės, multimedijos ištekliais.

Fakultetas yra aukštos kvalifikacijos Italijos ir tarptautiniai ekspertai, kurie turi patirties tiek savo laukus, taip pat klasėje. Jie naudoja pragmatinio požiūrio, kuris yra orientuotas į verslo specialistų poreikius.

150 stipendijos studentams.

Verslo Mokykla visada skyrė ypatingą dėmesį kuriant ir palaikant glaudžius ryšius su kai kuriais iš svarbiausių įmonių ir konsultavimo firmų Italijoje ir visame pasaulyje. Šiuo metu mes bendradarbiaujame su daugiau nei 600 tarptautinių gerbiami verslo partneriais. Šis tinklas leidžia Vienintelis 24 Ore integruoti verslo realybę į savo mokymo programas, tokiu būdu suteikiant tvirtą ir praktinio pritaikymo mokymuisi.

Vienintelis 24 Ore e-mokymosi platforma leidžia studentams pasidalinti dokumentus, pranešimus ir kurti bendruomenę.

Stažuotės neatsiejama magistrantūros programa ir sudaro svarbią galimybę absolventams patekti į darbo rinką. Išplėstas tinklo ryšius iš įmonių, profesinio ir finansinio sektoriaus, kartu su preparatu teikiamos magistrantūros programa, suteikti studentams galimybes patekti svarbius įmones Italijoje ir užsienyje.

Karjera vieta taip nuo sėkmingo magistrantūros programa ir susideda iš įvedant kvalifikacijos kandidatus į organizacijų, atitinkančių mokinių Pateikti CV (curriculum vitae) su įmonių poreikius. Tikslas yra užtikrinti, kad absolventai įgyja svarbią ir prasmingą patirtį, kuri leistų jiems tęsti savo karjeros plėtrą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Il Sole 24 ORE Business School

Prabangios prekės, mados ir gyvenimo būdas yra viena iš svarbiausių italų meistriškumo sričių. Mūsų magistro Tarptautinės prabangos vadybos suteikia studentams žinias ir ... [+]

Prabangios prekės, mados ir gyvenimo būdas yra viena iš svarbiausių italų meistriškumo sričių. Mūsų magistro Tarptautinės prabangos vadybos suteikia studentams žinias ir galimybes, reikalingas įmonių prabangos pramonėje.

Tikslai ir profesinės angosMokyti studentus su daugiadisciplininiu pagrindu susilieja kūrybiškumą su gebėjimu interpretuoti ir numatyti verslo tendencijassuteikti studentams galimybes mokytis iš prabangos geros srities specialistų patirties, taip pat plėtoti būsimus prabangos geros rinkos tinklussuteikti praktinių klasėje išmoktų sąvokų pritaikymo projektams, vizitui vietoje ir švietimo ekskursijosTrukmė ir struktūra

Meistras privalo lankyti visą darbo dieną. Jis susideda iš 6 mėnesių klasėje ir dirbtuvėse bei 4 mėnesių stažuotės.... [-]

Italija Milan
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba