Accademia Europea di Firenze – Scuola internazionale di Arti e Cultura Italiana

Įvadas

Oficialus aprašymas

Accademia Europea Firenze yra veiklos ir laisvųjų menų mokykla sudaro mūsų bakalauro kolegijoje, absolventas, profesionalus nurodymu, vietos veiklos filialų ir kultūrinių programų. AEF yra įsišaknijusi į akademinės kompetencijos, veiklos patirties ir kultūros pakrovimas derinys. Mūsų darbuotojai sudaro gabių instruktorių, dėstytojų ir administratoriams skirta parengti studentus profesinės pasaulyje vis labiau globalioje visuomenėje. Mūsų mokyklos yra skirti atlikti ir laisvųjų menų, per įvairių kursų.

AEF rikiuoja švietimo vientisumą, individualus augimą bei susietoms ir išsamią mokomąją ir asmenine patirtimi. Mes siekiame sukurti visiškai pakrovimas programas struktūra tinka stiprinti mokinių patirtį ir augimą per savo studijų srityje. Tuo AEF, mes užsiimti kiekvieną Asmeninis / profesinius santykius studentą, siekiant užtikrinti jų saugumą ir komfortą.

Nesvarbu, ar tai kalba, menas, istorija, muzika, ar bet kuri kita žinoma, studentai yra mokomi viduje klasėje ir yra skatinami spartinti jų pažangą dalyvaudama AEF anketa begalinis veiklą ne klasėje.

Kertinis akmuo mūsų švietimo filosofija yra patirtinis mokymasis ir leidžia mūsų studentams pasinerti į Florencijos ir Europos kultūra. Studentai iš viso pasaulio žiūrėt įspūdingas miestas ir AEF darbuotojai yra pasiryžę padaryti, kad mūsų moksleiviai, tuo pačiu padidindamas kiekvienas studentas supratimą ir meistriškumą turinio taikymo klasėje.

Misija

Geriausia tarptautinė mokykla Florencija

Iš Accademia Europea di Firenze misija yra teikti tikslinę, gilias ir išsamius akademines programas, susijusias su vietine kultūra. Empowering trokštantis menininkus, muzikantus, ir studentai visų sluoksnių kurti, mokytis, atlikti, ir augti profesionaliai, Renesanso gimtinę.

AEF ištekliai, esantys Florence peržengti klasėje, todėl studentai gali patirti miestą pagal jų konkrečius studijų kontekste. Studentai yra stumiama išmokti ir patirti savo amato ir studijų istoriją, o stengiasi kurti naujoves ir stumti savo srityje toliau.

Mūsų tikslas yra skatinti intelektinės smalsumas ir ambicijų mūsų studentų organizacijos, siekiant padidinti savo potencialą, kaip besimokančiųjų ir profesionalams.

Vizija

AEF buvo įkurta siekiant skatinti ir atnaujinti menines disciplinas mieste garsėja savo istorija ir besikeičiančių naujoves.

Siekiant pasiūlyti iššūkį akademines programas, kurie formuoja smalsus protus, galinti:

  • Artėjant akademinių disciplinų su mąstyseną giliai suprasti praeitį ir kaip jie yra šiandienos kontekste principus.
  • Pertvarka mokymasis, žinių ir kultūrinę patirtį į priemones, kurios forma rytdienos ateitį.
  • Indėlis į vietos kultūrą su išvadomis, tyrimų bei kūrinių sukurtų per tyrimo metu.
  • Teikti puikias profesionalias ir akademines įrenginius, galinčius įkvėpti studento mokymosi potencialą.
  • Peržengti klasėje mokytis skatinant studentų sąveiką su daugiakultūrės visuomenės ir kūrybinių nedalyvaujant Florencijos miesto.

Vietos

Florencija

Address
Via Cavour 37
50129 Florencija, Toskanoje, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: