Accademia Costume & Moda

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1964 m. Romoje, „Accademia Costume“

Ji siūlo bakalauro ir magistro kursus, teisėtai pripažintus Italijos švietimo, universitetų ir mokslinių tyrimų ministerijos, vadovaujant meno aukštojo mokslo įstaigai.

Kultūros, dizaino ir meistriškumo aspektai, susiję su laboratoriniu požiūriu, yra pagrindiniai mokyklos ugdymo misijos aspektai. Tikslas yra padėti studentams pradėti karjerą, padėti jiems kurti ir įtvirtinti savo kūrybinę tapatybę.

Kultūra ir eksperimentai sujungiami su dizainu ir meistriškumu - tai mūsų siūlymas "Fashion System" ir "Entertainment Industry" - jauni dizaineriai, galintys reaguoti į jų poreikius.

Šiandien „Alumni“ yra „Gucci“ kūrybinis direktorius, Alessandro Michele, jo pirmtakas Frida Giannini, Albino D'Amato, Maurizio Galante, „Marco Mastroianni“, „Responsable Création“ „Matières Chez Louis Vuitton“, „Fendi-Dior“, „Aldo Maria Camillo“ ir daugelis svarbiausių profesionalų. pasaulinė mados pramonė. „Accademia“ prestižiniuose tarptautiniuose mados namuose ir pramogų renginiuose yra daug daugiau nei 85% visų gyventojų.

"Accademia" yra tik pradinė tinklelis.

116872_BOF2019.jpg

Vietos

Roma

Accademia di Costume e di Moda

Address
Via della Rondinella, 2
00186 Roma, Lazio, Italija
Telefonas
+39 06 686 8169