Accademia del Lusso

Įvadas

Oficialus aprašymas

Accademia del Lusso

MOKYMO MOKYKLA

" Accademia del Lusso " mados mokykla

Modelio mokyklos ugdymo metodas

" Accademia del Lusso " skiriamasis mokymo metodas taip pat yra dėstytojų, kurie yra įvairūs mados ir dizaino specialistai, patirtis ir patirtis. Tai leidžia mados mokyklai

Be to, "Mada" mados mokyklos "Mada" mados kursai, bendradarbiaujantys su svarbiomis šio sektoriaus įmonėmis, leidžia studentams dirbti jau vykdomus projektus ar projektus, kurie jau yra įgyvendinti, ir užbaigti savo išsilavinimą, turintį labai mokomąją patirtį, kuri gali būti tik garantuojamas tiesioginiu ryšiu su profesionaliu pasauliu.

Kursų tipai

Magistrantūros studijos: skirtos studentams, turintiems bakalauro arba aukštąjį išsilavinimą, ir norintiems įgyti specialų pasiruošimą, kuris leistų jiems užimti mados ir prabangos valdymo pozicijas prestižinėje versle visame pasaulyje.

3 metų kursai: tiems, kurie baigė vidurines mokyklas ir nori imtis universitetinio lygio kursų, kuris suteikia jiems tvirtą teorinį ir praktinį mokymą, reikalingą dirbti mados ir dizaino pramonėje.

Intensyvūs 1 metų kursai: tiems, kurie baigė aukštąsias mokyklas ar universitetines studijas ir nori intensyviai mokytis, kad tobulintų ir baigtų savo turimas žinias, kad taptų kompetentingu profesionalu ir galėtų plėtoti karjerą mados ir dizaino industrijoje .

Trumpojo laikotarpio kursai: idealiai tinka tiems, kurie šiuo metu mokosi ar dirba ir neturi laiko skirti ilgalaikio kurso. Jie gali būti laikomi mados įvadais ir idealūs visiems profiliams, kai jie remiasi bendromis sąvokomis, arba profesionalams pritaikyti patobulinimų kursai, skirti konkrečioms sritims sektoriuje.

Parengiamieji kursai: jie vyksta prieš kiekvienų mokslo metų pradžią ir yra prieinami tiems, kurie jau įsitraukę į " Accademia del Lusso mados ar dizaino kursą. Kursai rengia studentus kalbų tobulinimo, jiems suteikiant esmines mados ir dizaino idėjas, taip pat padeda studentams integruotis į naują aplinką Milane.


Į viršų priežastys prisijungti prie šio instituto

  • 100% Italijos mados mokykla
  • Maksimali klasė - 12 mokinių, kad jie aktyviai ir dinamiškai bendrautų su mokytojais ir kuo geriau išnaudotų kursą
  • Mokymo personalas sudarytas tik iš kvalifikuotų specialistų, šiuo metu dirbančių mados ir dizaino srityse, kad studentai galėtų nuolatos perduoti naujausią darbo patirtį
  • Mišrus mokymo metodas, derinant teorines pamokas su praktine šios srities patirtimi (seminarai: išorės vizitai, žinomų mados ir dizaino specialistų seminarai, dalyvavimas išskirtiniuose renginiuose, projektų darbas pagal įmonių užsakymus, tendencijų prognozavimo patirtis Europos sostinėse).
  • Kursai mokomi tiesiogiai anglų kalba mokytojams, be interpretuojančių trukdančių klasių
  • Puikios stažuotės galimybės, nes kietas ryšys su mados ir dizaino verslu yra prabangos sektoriuje, kurį valdo "ADL Career Office"
  • Prabangus vieta Via Montenapoleone Nr. 5, viena iš madingiausių gatvių pasaulyje
  • Studentų paramos biuras, teikdamas pagalbą VISA ir imigracijos procedūrose bei ieškant tinkamo būsto Milane, taip pat pastoracinę globą
  • Pagrindinis ADL kursų tikslas yra parengti ir kvalifikuoti studentus, kad jie galėtų greitai ir sėkmingai patekti į šiandienos konkurencinę darbo rinką
  • "ADL Corporate" skyrius teikia specialius kursus verslui ir darbo specialistams


Infrastruktūros / mokymo priemonės

Accademia del Lusso suteikia studentams profesionalias dirbtuves ir kompiuterines laboratorijas su "iMac" ir naujausia aparatine ir programine įranga. Mokykloje taip pat yra tikroji parduotuvė su langais, raštų gamyba ir siuvimo laboratorijos, taip pat didelės fotografavimo ir mados stiliaus erdvės.


Teminiai fakultetai

Accademia del Lusso " dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, šiuo metu Accademia del Lusso mados ir dizaino srityse, o daugumoje jų dėsto tik ADL studentams. Tai užtikrina nuolatinę naujausios darbo patirties perkėlimą į studentus, taip pat tiesioginį kontaktą su mokytojų kompanijomis.


Paskirties vietos

" Accademia del Lusso " karjeros tarnyba siekia sujungti studentus su įmonėmis, kad sudarytų puikias stažuočių galimybes, kurios dažnai tampa atidarymo vieta. Šis efektyvus biuras padeda studentams kurti CV ir portfelį, kurio tikslas - išugdyti jiems reikalingus darbo reikalavimus ir pasiūlyti jų profilius geriausiu būdu.


Į viršų Įdarbinimo įmonės

Valentino, Prada, Fendi, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Bottega Veneta, LVMH, Hugo Boss, Vivienne Westwood, Ermenegildo Zegna, John Richmond, Krizia, L'Espresso, L'Oreal, Luxottica, Marina Rinaldi, Stefanel, Baci

Vietos

Milanas

Address
Accademia del Lusso S.r.l.
Via Montenapoleone 5

20121 Milanas, Lombardija, Italija