Accademia del Lusso

Įvadas

Oficialus aprašymas

Susidūrusi su dabartine ekstremalia situacija, „ Accademia del Lusso “ parodė savo tvirtą atsidavimą studentams ir būsimiems studentams ir toliau teikia kursus internetu tiesiogiai. Mokyklos mokytojai, visi ekspertai, dirbantys mados, dizaino ir prabangos srityse, tiesiogiai moko interneto, naudodamiesi novatoriškais ir veiksmingais metodais, užtikrinančiais tęstinumą studentams ir palaikančiais autentišką mokytojų ir studentų sąveiką, apibūdinančią visus „ Accademia del Lusso “ kursus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje: href = "accademiadellusso.com/en

---

Accademia del Lusso

Madingos ir dizaino mokyklos

Accademia del Lusso “ mados ir dizaino mokykla buvo atidaryta 2005 m., Accademia del Lusso tikslas - suteikti aukštos kokybės išsilavinimą jauniems žmonėms, besidomintiems pradėti karjerą mados ir dizaino pramonėje, taip pat šiame sektoriuje jau dirbantiems specialistams, norintiems patobulinti ar atnaujinti jų įgūdžius ir žinias.

Mados ir dizaino mokyklos mokymo metodas grindžiamas novatorišku požiūriu, kurio du mokymosi būdai yra glaudžiai susiję: kūrybinis techninis kelias, nukreiptas į gamybą, ir administracinis kelias, skirtas valdymui.

Išskirtinis „ Accademia del Lusso mokymo metodas taip pat yra dėstytojų, kurie visi yra pripažinti įvairių mados ir dizaino sričių profesionalai, patirties ir patirties rezultatas. Tai suteikia galimybę nuolat atnaujinti daugiadalykį išsilavinimą, tvirtai susietą su darbo rinka.

Be to, mados mokyklos bendradarbiavimas su svarbiais pramonės verslais studentams suteikia galimybę dirbti su vykdomais projektais ar jau įgyvendintais projektais ir baigti mokslą su labai pamokančia patirtimi, kurią gali užtikrinti tik tiesioginis kontaktas su profesiniu pasauliu. .

Kursai siūlomi

Magistrantūros kursai: skirti studentams, turintiems bakalauro ar aukštesnį laipsnį ir norintiems įgyti specialisto pasirengimą, kuris leistų jiems užimti mados ir prabangos vadybos pozicijas visame pasaulyje prestižiniame versle.

3 metų kursai: tiems, kurie baigė vidurines mokyklas ir nori imtis universitetinio lygio kursų, kuris suteikia jiems tvirtą teorinį ir praktinį mokymą, reikalingą dirbti mados ir dizaino pramonėje.

Intensyvūs 1 metų kursai: tiems, kurie baigė aukštąsias mokyklas ar universitetines studijas ir nori intensyviai mokytis, kad tobulintų ir baigtų savo turimas žinias, kad taptų kompetentingu profesionalu ir galėtų plėtoti karjerą mados ir dizaino industrijoje .

Trumpojo laikotarpio kursai: idealiai tinka tiems, kurie šiuo metu mokosi ar dirba ir neturi laiko skirti ilgalaikio kurso. Jie gali būti laikomi mados įvadais ir idealūs visiems profiliams, kai jie remiasi bendromis sąvokomis, arba profesionalams pritaikyti patobulinimų kursai, skirti konkrečioms sritims sektoriuje.

Parengiamieji kursai: jie vyksta prieš kiekvienų mokslo metų pradžią ir yra prieinami tiems, kurie jau įsitraukę į " Accademia del Lusso mados ar dizaino kursą. Kursai rengia studentus kalbų tobulinimo, jiems suteikiant esmines mados ir dizaino idėjas, taip pat padeda studentams integruotis į naują aplinką Milane.


Pagrindinės priežastys studijuoti „ Accademia del Lusso

  • 100% italų mados ir dizaino mokykla
  • Maksimali klasė - 12 mokinių, kad jie aktyviai ir dinamiškai bendrautų su mokytojais ir kuo geriau išnaudotų kursą
  • Mokymo personalas sudarytas tik iš kvalifikuotų specialistų, šiuo metu dirbančių mados ir dizaino srityse, kad studentai galėtų nuolatos perduoti naujausią darbo patirtį
  • Mišrus mokymo metodas, derinant teorines pamokas su praktine šios srities patirtimi (seminarai: išorės vizitai, žinomų mados ir dizaino specialistų seminarai, dalyvavimas išskirtiniuose renginiuose, projektų darbas pagal įmonių užsakymus, tendencijų prognozavimo patirtis Europos sostinėse).
  • Kursai mokomi tiesiogiai anglų kalba mokytojams, be interpretuojančių trukdančių klasių
  • Puikios stažuotės galimybės, nes kietas ryšys su mados ir dizaino verslu yra prabangos sektoriuje, kurį valdo "ADL Career Office"
  • Prabangi vieta ne 5 vietoje Via Montenapoleone, vienoje iš svarbiausių prabangių pasaulio gatvių
  • Pagalbos studentams tarnyba teikia pagalbą vizų ir imigracijos procedūrose bei ieškant tinkamo apgyvendinimo Milane, taip pat prižiūri tarptautinius studentus visais savo gyvenimo Milane klausimais.
  • Pagrindinis ADL kursų tikslas yra parengti ir kvalifikuoti studentus, kad jie galėtų greitai ir sėkmingai patekti į šiandienos konkurencinę darbo rinką


Infrastruktūros / mokymo priemonės

Accademia del Lusso teikia studentams profesionalius seminarus ir kompiuterių laboratorijas, kuriose įrengta „iMac“ ir naujausia aparatinė ir programinė įranga. Mokykloje taip pat yra tikra parduotuvė su vitrinomis, modelių kūrimo ir siuvimo laboratorijos, taip pat erdvios vietos fotografavimui ir mados stiliaus užsiėmimams.


Teminiai fakultetai

Accademia del Lusso " dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, šiuo metu Accademia del Lusso mados ir dizaino srityse, o daugumoje jų dėsto tik ADL studentams. Tai užtikrina nuolatinę naujausios darbo patirties perkėlimą į studentus, taip pat tiesioginį kontaktą su mokytojų kompanijomis.


Paskirties vietos

" Accademia del Lusso " karjeros tarnyba siekia sujungti studentus su įmonėmis, kad sudarytų puikias stažuočių galimybes, kurios dažnai tampa atidarymo vieta. Šis efektyvus biuras padeda studentams kurti CV ir portfelį, kurio tikslas - išugdyti jiems reikalingus darbo reikalavimus ir pasiūlyti jų profilius geriausiu būdu.


Į viršų Įdarbinimo įmonės

Valentino, Prada, Fendi, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Bottega Veneta, LVMH, Hugo Boss, Vivienne Westwood, Ermenegildo Zegna, John Richmond, Krizia, L'Espresso, L'Oreal, Luxottica, Marina Rinaldi, Stefanel, Baci & Abbracci, OVS, +39 manifestas, UPIM, 1 aukštas, AB & COM, „Aeffe“, „Agent Lux Venture“, Alviero Martini, Antonio Marras, Barbara Giannelli, „Be-Ma“, „Betty Blue“, „Brooks Brothers“, „Cashmira“, „Celine“, „Class Publishing“, „Colangelo“, „Columbus“, „Conde“ „Nast“, „Corps et Ame“, „Datura“, „PEM leidyba“, „Emiliai“, „Eresas“, „Fabrizio Melzi“, „Fashionist“, „Franca Soncini“, „Francesco Scognamiglio“, „Fun and Fashion“, „Future Concept Lab“, „GF Service“, „Gianfranco Femzia“, „Gruppo Zannier“, gitara, Ileana Turrini, „Info Draft“. , „Ingenio“, „Insight Communication“, „JM Fashion & Advertising“, „Jonofui“, „Krizia“, „L'Autre Chose“, „Le Van Kim“, „Les Copains“, „Marly's Fashion“, Martinas Margiela, Matteo Sorbellini, Monica Leoni, „Muse Magazine“, „Nardelli“, „Page Adv“, Philippe Plein, „Popai“, „Prime Donne“, „Ruffo“, „SP Management“, „Saatchi & Saatchi“, „Sabat“ ini, Salima Arfoudi, Schema, Scudrera, So jeans, Società Italia, International Staff, Studio Re, Studio Uno, Tosi Communication, Ulisse Barbi, Uragano studio, Urrà, Videolook, Vigevano 41, VW Consultin White Gallery, XT.

Vietos

Milanas

Address
Accademia del Lusso S.r.l.
Via Montenapoleone 5

20121 Milanas, Lombardija, Italija