Bologna Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

BBS (est. 2000) yra verslo mokykla Bolonijos universiteto (est. AD 1088). BBS yra tarp novatoriškiausių verslo mokyklų Europoje ir yra vienas iš labiausiai gerbiamų institucijų Italijoje. Tarpdisciplininis perspektyvos, pramonės integracija ir internacionalizacija yra pagrindiniai ramsčiai mokykloje filosofijos, kuria siekiama suteikti studentams reikiamų įgūdžių siekiant spręsti vis keičiasi ir sudėtingą ekonominį kraštovaizdį su pasitikėjimu, žinių ir motyvacijos, kad pavyks.

Bolonijos Business School Štabo yra įsikūrusi Villa Guastavillani, Renesanso pastate iš 16 amžiaus įsikūręs ant Bolognese kalvos, mažiau nei dešimties minučių nuo miesto centro. Čia istorija, technologija, ir tradicijos gyventi kartu gražus ir gamtinio karkaso. Bolonija yra ką šis vaizdingas miestas įsikūręs Italijos širdyje - 30 minučių kelio nuo Florencijos, viena valanda iš Milano, dvi valandos iš Romos ir Venecijos - Emilijos-Romanijos, vienas turtingiausių Europos regionų.

BBS siūlo 360 ° akademinį ir "realaus pasaulio" mokymosi patirtį, įskaitant dieninių magistro laipsnius (anglų ir italų), bei neakivaizdinių magistrantūros ir trumpalaikių programų vadovų ir specialistų. Mokykla bendradarbiauja su pramonės pirmaujančių įmonių, suteikiant jiems su žymiais vadovų ir aukštos kokybės ir pritaikytas programas. Klausimai vidutinių įmonių ir "Made in Italy" pramonės šakų skiriamas ypatingas dėmesys vykdant mokslinius tyrimus ir orientuota projektus.

BBS bendruomenė yra šeima pagamintas iš studentų, absolventų, fakultetų, vadovų ir platų verslo tinklą daugiau nei 500 nacionalinių ir tarptautinių kompanijų. Studentai, daugiau nei 600 per metus, iš viso pasaulio ir iš įvairių akademinių ir profesinių sluoksnių. BBS fakultetas apima daugiau nei 300 nacionalinių ir tarptautinių dėstytojus, mokslininkus, taip pat vadovai ir konsultantai.

Vietos

Bolonijoje

Bologna Business School BBS

Address
Villa Guastavillani - Via degli Scalini, 18
40136 Bolonijoje, Emilija-Romanija, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 051 209 0111