Ca' Foscari University of Venice

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Ca 'Foscari

Iš pradžių įkurtas kaip pirmoji Italijos verslo mokykla 1868 m., Venecijos Ca 'Foscari universitetas dabar yra daugiadisciplininė institucija, siūlanti platų ekonomikos ir vadybos, šiuolaikinių kalbų, humanitarinių mokslų ir mokslų studijų programų asortimentą.

„Ca 'Foscari“ už savo meistriškumą tyrime užima trečią vietą Italijoje ir yra pelniusi tiek daug trokštamų Europos Komisijos Marie Curie mokslinių tyrimų stipendijų, kad šiuo atžvilgiu yra vienas iš dešimties sėkmingiausių Europos universitetų. Pasaulyje QS pasaulio universitetų reitingas užima Ca 'Foscari tarp 100 geriausių šiuolaikinių kalbų universitetų, 150 geriausių istorijos, geriausių 200 kalbų ir geografijos bei 250 geriausių ekonomikos ir ekonometrijos bei apskaitos ir finansų srityse.

138855_21649989375_7ae2afa5f6_h.jpgPagrindinis „Ca Foscari“ pastatas - Didysis kanalas

„Ca 'Foscari“ įsikūręs bauginančiame Venecijos mieste. Vietoj gatvių ir automobilių kanalais ir valtimis šis tikrai išskirtinis istorinis centras per tūkstantmetį buvo gyvybinga kultūrinių ir ekonominių mainų vieta, o dėl savo meno ir architektūros grožio padarė jį UNESCO pasaulio paveldo objektu. Dėl stimuliuojančio dinaminio kosmopolitinio konteksto kultūrinio palikimo „Ca 'Foscari“ pasižymi sinergetiniu tradicijų ir intelektualinių naujovių susikirtimu, savo studentams ir dėstytojams siūlančia unikalią galimybę pasimokyti ir dirbti viename žymiausių pasaulio miestų.

138857_48705456207_608cf69535_h.jpg„Ca 'Foscari“ tarptautiniai studentai

„Ca 'Foscari“ mokosi maždaug 23 000 studentų ir kiekvienais metais priima daugiau nei 1 300 tarptautinių studentų. Tvirtai įsitikinęs, kad aukštasis mokslas ir moderniausi moksliniai tyrimai turi būti novatoriški ir tarptautiniai, universitetas sukūrė platų akademinių partnerių universitetų tinklą, apimantį visą pasaulį, leidžiantį jam pasiūlyti įvairius jungtinius ir dvigubus bakalauro ir magistro laipsnius. 700 aktyvių mainų susitarimų su institucijomis visame pasaulyje. „Ca 'Foscari“ taip pat paruošia savo studentus konkurencingoms pasaulinėms darbo vietoms ir puoselėja tarptautinę, įtraukiančią akademinę bendruomenę, siūlydamas studijų programas, dėstomas anglų kalba tiek bakalauro, tiek magistro lygmeniu.

138870_22296930645_980618ab36_h.jpgSusipažinkite su lektoriais iš viso pasaulio - Aula Baratto, pagrindiniame „Ca 'Foscari“ pastate

Vieta

Ca 'Foscari universitetas yra visame pasaulyje žinomame Venecijos mieste, unikaliame miesto centre, esančiame mariose šiaurės rytų Italijos pakrantėje, tiesiogiai sujungtoje su Adrijos jūra.

Venecija yra miestas šiaurės rytų Italijoje ir Veneto regiono sostinė. Jis pastatytas ant salyno, esančio negilioje lagūnoje, kurią sudaro daugiau kaip 100 salų, sujungtų pėsčiųjų tiltais. Kadangi kanalai užima kelius, žmonės aplink miestą juda pėsčiomis ir valtimis. Tiesą sakant, Venecija yra didžiausias šiuolaikinis miesto miestas be automobilių.

Miestas pasižymi stulbinančia istorine architektūra ir meno turtu, nes istorinė Venecijos Respublika buvo klestintis prekybos uostas ir pagrindinė jūrų galia viduramžių ir renesanso laikotarpiu, taigi kai kurios miesto vietos įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą .

138871_47432363912_d26055526d_o.jpg

Be spalvingos praeities, Venecija turi ne mažiau gyvybingą dabartį, nes ji ir toliau yra šiuolaikinio meno ir kultūros centras.

Gyventi istoriniame Venecijos centre reiškia gyventi aplinką tausojantį gyvenimo būdą. Dėl poreikio vaikščioti daugumoje vietų miesto viešosios erdvės tampa socialiniais centrais. Tiesą sakant, viena iš labiausiai laukiamų Venecijos studentų dienos akimirkų yra vadinamasis aperitivo campo arba lauko aperityvas: nuo popietės iki vėlaus vakaro tokios vietovės kaip Campo Santa Margherita ir Erbarìa Rialto virsta vietomis, kuriose žmonės susirenka šnekučiuotis ir klausytis muzikos, o jie geria spritz ir valgo cicchetti - tradicinį vietinį aperityvą ir užkandžius, kuriais garsėja Venecija.

138872_48725820122_4dfb478620_h.jpg

.

Studijų patirtis

Venecijos Ca 'Foscari universiteto studijų pasiūlymas yra suskirstytas į 8 katedras, atsakingas už bakalauro ir magistro tyrimų ir mokymo veiklą, 3 mokyklas ir prestižinį „Collegio Internazionale“ (tarptautinis koledžas). Šalia jų egzistuoja dar trys struktūros:

  • „Ca 'Foscari“ absolventų mokykla, koordinuojanti mokslinių tyrimų doktorantus.
  • „Ca 'Foscari Challenge“ mokykla, organizuojanti profesionalias magistro programas (1 ir 2 lygius) ir kitas vadovų švietimo galimybes.
  • „Ca 'Foscari“ tarptautinio švietimo mokykla, skatinanti intensyvius vasaros ir rudens kursus, orientacines programas, fondo metų programas ir kitas popamokines veiklas Italijos ir užsienio studentams.

138866_30277532680_7a333ff723_k.jpg

Skirtas studentams skatinti, konkurencingai ir pažangiai mokytis, „Ca 'Foscari“ sukūrė platų universitetų partnerių akademinį tinklą, apimančią visą pasaulį, ir todėl siūlo įvairius jungtinius ir dvigubus bakalauro ir magistro laipsnius. ir turi daugiau nei 700 aktyvių tarptautinių mainų sutarčių. Dėl universiteto atsidavimo tarptautinės akademinės bendruomenės puoselėjimui Ca 'Foscari taip pat siūlo daugybę studijų programų, dėstomų anglų kalba.

Studentų paslaugos ir paslaugos

Pagrindinis „Ca 'Foscari“ miestelis yra Venecijos istorinio centro širdyje, tačiau jame yra ir papildomų miestelių žemyne. Jis siūlo studentams naudotis 6 bibliotekomis, Tarptautinio švietimo mokykla, antrosios pakopos iššūkių mokykla ir kalbos studijų centru. Čia taip pat yra parodų erdvės, teatras, sporto centras, valgyklos.

Ca 'Foscari padeda studentams per visą universiteto karjerą per Finansinės pagalbos biurą teikdamas įvairias paskolas, stipendijas ir stipendijas. Individualią paramą gali gauti tarptautiniai studentai, dirbantys studentai ir neįgalūs studentai.

Tarptautinis pasveikinimo skyrius siūlo platų paslaugų, skirtų tarptautiniams naudos gavėjams, asortimentą, pavyzdžiui, konsultacijas ir pagalbą priimant procedūras, pripažįstant akademinę kvalifikaciją, vizos prašymo procesą, leidimą gyventi, studentų paslaugas, sveikatos problemas ir transportą.

138867_24540954405_f9914d3d19_h.jpg

Viena iš studentų bibliotekų

Stipendijos

Siekdamas sustiprinti tarptautinių studentų skaičių ir praturtinti pasaulinę bendruomenę, „Ca 'Foscari“ talentingiems tarptautiniams studentams siūlo finansinę pagalbą dviem būdais:

  • atleidimas nuo studijų kainos - visiškas atleidimas nuo universiteto studijų ir rinkliavų mokėjimo
  • vienkartinės stipendijos po 5000 EUR / už kiekvieną

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje

Apgyvendinimas

„Ca 'Foscari“ būsto tarnyba yra paslauga Italijos ir užsienio studentams, tyrėjams, profesoriams ir administracijos darbuotojams, atvykstantiems studijuoti ar dirbti į „Ca' Foscari“. Čia pateikiama naudinga informacija ir kontaktai, kaip rasti tinkamus ir patogius apgyvendinimo sprendimus Venecijoje ir netoliese.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje .

Sveiki atvykę vienetas

Pasveikinimo skyrius siūlo platų paslaugų, skirtų tarptautiniams studentams ir dėstytojams, asortimentą, pavyzdžiui, patarimus / informaciją ir pagalbą pripažįstant akademinę kvalifikaciją, prašymo išduoti vizą procesą ir priėmimo procedūras. Taip pat pateikiama bendra informacija apie universiteto studentų paslaugas, finansinę pagalbą, būstą, sveikatos paslaugas ir transportą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje .

Kalbos centras

Centre rengiami užsienio kalbų kursai anglų, prancūzų, rusų, ispanų ir vokiečių kalbomis įvairiais lygmenimis.

Valgyklos

Universitetas turi valgyklas daugelyje vietų, tiek istoriniame Venecijos centre, tiek žemyno miesteliuose Mestre, Marghera ir Treviso.

Išeinantis mobilumas

Dėl daugiau nei 650 bendradarbiavimo susitarimų tarp tarptautinių universitetų ir „Ca 'Foscari“ galite praleisti šiek tiek laiko mokydamiesi užsienyje daugiau nei 70 pasaulio šalių . Tarptautinis biuras skatina išeinantį „Ca 'Foscari“ studentų mobilumą dalyvaudamas pirmaujančiose tarptautinėse mobilumo programose, plėtodamas ryšius su priimančiaisiais užsienio universitetais ir įmonėmis ir skatindamas dalyvauti visus universiteto bendruomenės narius.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje

Karjeros palaikymas

Karjeros biuras organizuoja stažuotes ir praktiką tiek Italijoje, tiek užsienyje, taip pat vykdo karjeros muges, įdarbinimo diskusijas ir seminarus, kurie padėtų dabartiniams studentams ir neseniai baigusiems studentams įgyti profesinių įgūdžių, reikalingų konkurencingai darbo rinkoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje

Karjeros diena

Karjeros diena yra visos dienos renginys, skirtas įdarbinimui, kurio metu studentai ir neseniai baigę studijas gali susitikti su dalyvaujančių įmonių vadovais ir pažinti darbo pasaulį. Studentai gali aplankyti įmonių stendus, platinti savo gyvenimo aprašymus, dalyvauti interviu ir gauti informacijos apie jiems atsiveriančias profesines galimybes ir karjeros galimybes. Karjeros diena taip pat apima įvairius seminarus, seminarus ir įmonių pristatymus.

Studentų gyvenimas

Keletas kitų universitetų suteikia galimybę studijuoti ir atlikti tyrimus viename iš gražiausių pasaulio miestų. "Ca 'Foscari" kultūrinės tradicijos ir intelektualios naujovės gali susivienyti.

Studijuojant "Ca 'Foscari" suteikiama galimybė mokytis ir gyventi labai unikaliu miestu, kur galima keliauti valandomis ir net mėgautis pasimatymams, turėti "Spritz" vienoje iš Venecijos gražių aikščių, apsilankyti visame pasaulyje žinomuose muziejuose ir parodose, kelionėse laivais per mažas lagūnos salas, mėgaukitės Lido paplūdimiais ir skaniu gardžiu maistu.

138868_48725319338_9bc415f3b1_h.jpg

Universitetas taip pat organizuoja daugybę kultūrinių renginių, kad suburtų studentus ir darbuotojus į niekur kitame mieste, kur praeitis sutinka naujoves, o jūsų žinių troškulį skatina daugybė iniciatyvų. Gyvenimas Venecijoje yra gyvas menas, architektūra, plėtra, tyrimai, dėmesys aplinkai ir senovės tradicijų bei skirtingų kultūrų atradimas.

Be to, "Ca 'Foscari" suteikia studentams išsamią studijų patirtį teikiant įvairias sporto renginius ir studentų asociacijas:

  • „Erasmus“ studentų tinklas (ESN) - turėdamas daugiau nei 12 000 narių iš 36 šalių, „Erasmus“ studentų tinklas remia ir skatina tarptautinius tinklus, suteikdamas studentams galimybes suprasti kultūrą ir tobulėti pagal studentų pagalbos principą.
  • Universiteto sporto centras (CUS) - CUS siūlo studentams galimybę dalyvauti įvairiausiose sporto šakose, nes jos įrengtos istoriniame Venecijos centre.
  • „Ca 'Foscari“ radijas - sukurta „Ca' Foscari“ studentų. Universiteto internetinė radijo stotis yra nepaprastai populiari ryšio priemonė. Įdomūs studentai gali dalyvauti jo veikloje, remdamiesi individualiais įgūdžiais ir patirtimi.
  • Universiteto choras ir orkestras - daugiau nei dvidešimt penkerius metus „Ca 'Foscari“ choras ir orkestras studentams siūlo galimybę tyrinėti ir puoselėti jų meilę muzikai. Grupių repertuaras keičiasi kiekvienais metais ir svyruoja nuo viduramžių iki šiuolaikinių kūrinių.
  • Šailoko universiteto teatro centras (CUT) - „Shylock“ yra kultūros asociacija, kurios tikslas - skatinti technines-menines naujoves teatro spektaklio srityje. Ji organizuoja mokymus ir eksperimentinius seminarus, rengia spektaklius ir laidas, vykdo tyrimų ir gamybos projektus.

138869_47563963651_3ed3fde129_h.jpg

Vietos

Venecija

Address
Linguistic Campus
Dorsoduro, 3246

30123 Venecija, Veneto, Italija

Venecija

Address
Linguistic Campus
Ca' Cappello San Polo 2035, Calle del Magazen

30125 Venecija, Veneto, Italija

Venecija

Address
Economic Campus
San Giobbe, Cannaregio 873

30121 Venecija, Veneto, Italija

Venecija

Address
Humanistic Campus
Malcanton Marcorà, Dorsoduro 3484/D

30123 Venecija, Veneto, Italija

Venecija

Address
Scientific Campus
Via Torino 155

30170 Venecija, Veneto, Italija

Treviso

Address
Treviso Campus
Palazzo San Paolo, Riviera Santa Margherita 76

31100 Treviso, Veneto, Italija

„Roncade“

Address
H-Campus
Via Sile 6

31056 „Roncade“, Veneto, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis