Collegio Carlo Alberto

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Kolegijos Carlo Alberto yra pamatai sukurtas 2004 m bendru iniciatyva COMPAGNIA di San Paolo ir Universitetas Torino. Jo misija yra skatinti mokslinius tyrimus ir švietimą socialinių mokslų, laikantis vertybių ir praktiką tarptautinėje akademinėje bendruomenėje. Anglų kalba yra oficiali darbinė kalba Kolegijos, kaip KolegijosMisija aiškiai, mes manome, mokslinių tyrimų ir švietimo, taip pat svarbus, nes aukšto lygio jie negali egzistuoti vienas be kito. Kolegijos įsipareigoja tiek su ryškiai išvežimo perspektyvos, prilipęs prie tarptautinės akademinės bendruomenės standartus. Mūsų švietimo tikslas yra parengti bakalauro ir magistro studentams, kurie gali arba patekti į profesionalų pasaulį su pripažintais ir vertinami įgūdžius ir greitai prisitaikyti prie besikeičiančios ekonominės aplinkos arba tęsti karjerą mokslinių tyrimų srities geriausi pasaulio doktorantūros studijų programų. Mūsų tyrimų tikslas yra prisidėti prie politikos formavimo ekonomikai ir kitų sričių viešosios politikos su mokslinių tyrimų lygiaverčiai į geriausių pasaulio skyriai ir mokslinių tyrimų centrai.

Mūsų dėmesys kompetencijos mokslinių tyrimų motyvavo, kad Carlo Alberto medaliu, yra sudaryta su Italijos ekonomistas pagal 40 metų amžiaus (gyvenantiems Italijoje ar užsienyje) numatomų išmokėjimų mokslinių tyrimų indėlį į ekonomikos srityje pripažinimo institucija (plačiai apibrėžta).

Tuo pakopos, mes organizuoti "Allievi" Garbės programaAtidarykite studentams iš UNIVERSITETAS ir Politecnico iš Torino, Kuria siekiama gerokai pagilinti savo žinias ir supratimą apie ekonomikos ir jos tyrimo priemones. Tuo antrosios pakopos, mes organizuojame Keturi Magistro studijų programos: į ekonomika, į Duomenų Mokslas sudėtingų ekonominių sistemų, į Finansai, draudimas ir rizikos valdymo ir per programa Viešosios politikos ir socialinių pokyčių (Pastarosios dvi kartu su Universitetas Torino). Kolegijos taip pat rengia ir remia dviejų doktorantūros programas iš Torino universitete. Kai kurie įvykiai, ypač Kolegijos Aperto paskaitos, skirtos plačiajai visuomenei. Kita, kaip mūsų Gerbiamieji Mokslo PaskaitosYra skirtas plačiai auditorijai socialinių mokslininkų, studentų ir praktikų. Galiausiai, mūsų seminarai ir konferencijos yra nukreiptos į kurio mokslininkų ir studentų konkrečias disciplinas auditorijai. Nuo 2006 Kolegijos surengė šimtus žinomų garsiakalbius, įskaitant Nobelio premijos laureatai, vadovų finansinių institucijų, autorių ir verslininkams.

Vietos

Turinas

Collegio Carlo Alberto

Address
Collegio Carlo Alberto,
Via Real Collegio, 30

10024 Turinas, Pjemontas, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 011 670 5000