The Global Campus of Human Rights

Įvadas

Oficialus aprašymas

The Global Campus of Human Rights yra tarpdisciplininis ES remiamas kompetencijos centras, kurio tikslas - tęsti žmogaus teisių ir demokratizacijos skatinimą visame pasaulyje per švietimą, specializuotus mokymus ir bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje per regioninių partnerių tinklą. Jos pagrindinė būstinė yra Venecijoje, Italijoje, o regioninio partnerio būstinė yra Argentinoje, Armėnijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Libane, Pietų Afrikoje ir Tailande.

Šis didelis tinklas, kurio bendrą sudėtį sudaro 100 prestižinių universitetų, yra didžiausias universitetų tinklas pasaulyje, kurio specializacija yra žmogaus teisės ir demokratija. Jos partneriai visame pasaulyje garsėja už pagrindinį vaidmenį švietimo, tyrimų ir gynimo žmogaus teisių ir demokratizacijos srityse srityse.

Misija

„ GLOBAL Campus“ misija yra vystyti kaip strateginį pagrindinių žmogaus išteklių ir kompetencijos žmogaus teisių srityje kompetencijos tobulinimo, sujungimo ir koordinavimo visuose pasaulio regionuose centrą, dirbant su suinteresuotosiomis šalimis vyriausybinėse, tarpvyriausybinėse ir pilietinės visuomenės lygmenys.

Partneriai

Be akademinių institucijų, pagrindiniai „ GLOBAL Campus“ partneriai yra Europos Sąjunga, vietos, regioninės ir nacionalinės valdžios institucijos, bendradarbiaujančios su atitinkamų šalių „ GLOBAL Campus“ universitetais, taip pat tarptautinės ir nevyriausybinės organizacijos, veikiančios žmogaus teises ir demokratizaciją.

Vietos

Venecija

The Global Campus of Human Rights Headquarters

Address
Global Campus of Human Rights Headquarters
Monastery of San Nicolò
Riviera San Nicolò 26

I-30126 Venecija, Veneto, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 041 272 0911

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis