EMOTION

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

UPO ( www.uniupo.it ) yra valstybinis universitetas, kuriame dirba 15 000 studentų, 400 profesorių / tyrėjų ir 300 administracinių bei pagalbinių darbuotojų. Jis siūlo 19 bakalauro kursų (BA / BSc), 12 2 metų bakalauro kursų (MA / MSc), 5 vienkartinio laipsnio (MA / MSc), 3 Ph.D. programas ir daugybę aukštojo mokslo programų. Šiuo metu yra 9 susitarimai dėl bendrų programų su Europos universitetais, įskaitant Europos narkotikų ir alkoholio studijų magistro laipsnį (EMDAS), kurį finansuoja Europos Komisija. 2017 m. Universitetas neseniai užėmė 5 iš 31 vidutinio dydžio universitetų, kurį atliko nacionalinė agentūra, įvertinusi savo mokslinių tyrimų kokybę. UPO šiuo metu dalyvauja 21 FP7 projekte (1 ERC dotacija) ir 9 H2020 projektų (2 koordinatoriai).118634_img2.jpg

Farmacijos mokslų departamentas, DSF ( www.dsf.uniupo.it ) susideda iš 35 darbuotojų ir savo mokslinių tyrimų ir mokymo tikslą orientuoja į vaistus, kosmetiką ir mitybos produktus, nuo stalo iki lovos. Ji siūlo farmacijos, chemijos ir farmacijos technologijų laipsnį ir magistro studijų programą „Reguliavimo mokslai ir patekimas į rinką“. Jos mokslininkai per pastaruosius 3 metus užtikrino dvi Europos Sąjungos dotacijas: TriforC (Prof.Addino, natūralių produktų srityje) ir „Foodintegrity“ („nutraceutical“ srityje). Ji turi daugiau kaip 100 susitarimų su farmacijos ir kosmetikos pramonės atstovais komandiruotėms. Šiuo metu departamentas sukuria 5 spin-off.

UMH ( www.umh.es/ ) yra valstybinis universitetas, skirtas bakalauro ir magistrantūros studentams rengti. Penktoje leidimas U Reitingas Ispanijos universitetų gaminamų BBVA fondo ir Valensijos Ekonomikos tyrimų institutas (Ivie), UMH užima 5-ąją poziciją geriausių Ispanijos universitetų reitinge.

Molekulinės ir mobiliosios biologijos institutas , IBMC ( ibmc.umh.es/ ) atlieka daugiadisciplininę transliavimo meistriškumo programą, kurios tikslas - nustatyti, patvirtinti ir tobulinti bioaktyvių molekulių taikymą biotechnologijų ir sveikatos srityse. Siekdamas savo tikslo, IBMC visokeriopai remia verslo veiklą per Kvorumo fondą moksliniame parke. Be to, institutas surinko kelias technologines platformas: i) biologinės didelio našumo atrankos platformą; ii) molekulinė modeliavimo platforma; iii) Oda mokslinių tyrimų platforma (SRP), viešojo ir privataus sektoriaus iniciatyva, kurios užduotis yra atlikti molekulinius ir akustinius tyrimus visais su odos aspektais susijusiems moksliniams tyrimams, susijusiems su odos gamyba, siekiant sukurti technologiškai pažangius produktus ir paslaugas kosmetikos ir dermatologijos srityje.118635_img1.jpg

IBMC tyrimų grupės yra tarptautiniu mastu konkurencingos, o jų našumas taip pat yra patentų paraiškų ir atskirose įmonėse. Per pastaruosius penkerius metus IBMC vidutiniškai išleido vidutiniškai 1,5 mln. EUR iš esmės iš nacionalinio plano R

UNAMUR (www.unamur.be) siūlo daugiau kaip 40 skirtingų programų bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmenyse ir sveikina apie 7000 studentų iš šešių fakultetų: meno, teisės, ekonomikos, socialinių mokslų ir verslo administravimo, informatikos, medicinos ir mokslo. Moksliniai tyrimai yra sukurti 11 tarpdisciplininių mokslinių tyrimų institutų, aktyviai veikiančių meno, teisės, socialinių ir tiksliųjų mokslų, medicinos ir kompiuterių mokslų srityse. nanotechnologijos ir nanotoksikologija, paviršiaus apdorojimas, naujos medžiagos ir atsinaujinanti energija, biofotonika, sudėtingos sistemos, mobilumas, programinės įrangos inžinerija) ir humanitariniai mokslai (plėtros ekonomika, gestų kalbos lingvistika, informacija, teisė ir visuomenė). Mokslinių tyrimų veikla remiasi naujausiomis mokslo priemonėmis, suskirstytomis į 8 technologijų platformas, o mokslininkai plėtoja tarpdisciplininius ir tarpdisciplininius projektus, susijusius su pagrindiniais ir taikomaisiais moksliniais tyrimais. Valonijos Briuselio federacija.118636_img4.jpg

Biomedicinos mokslų departamentą (www.unamur.be/en/med/mbi) sudaro 34 darbuotojai. Jos mokslinių tyrimų grupės yra NAMILIS, Namur gyvosios gamtos mokslų institutas, ir daugiausia dėmesio skiria neklinikiniams ir transliaciniams molekulinės ir ląstelių biologijos tyrimams. Biomedicininių mokslų katedra teikia šias programas: nuo 1997 m. - vieną bakalauro laipsnį (Nr. 577), vieną magistro laipsnį nuo 2014 m. (Nr. 578), vieną magistro laipsnį nuo 2012 m. Sveikatos produktai nuo 2016 m. (Nr. 1834). Magistro programos yra visiškai mokomos anglų kalba nuo 2014 m.

Biomedicininių mokslų departamentas pateikė ARES prašymą pateikti 2019 m. Daugiadisciplinines programas ne klinikinių ir klinikinių tyrimų bei duomenų valdymo srityse. Šios magistrantūros programos taip pat bus visiškai mokomos anglų kalba. Laukiant ARES patvirtinimo, 2019 m. Numatysime šias naujas programas: „Master 120“ ikiklinikinių tyrimų, klinikinių tyrimų ir duomenų valdymo srityje.

118637_img3.jpg

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) yra valstybinis universitetas, turintis 32553 studentus (išskyrus Charité) ir 189 laipsnių kursus, 424 dėstytojai, 2 012 dėstytojai / asistentai. 2015 m. "Times Higher Education World Reputation Rankings" paskelbė Humboldt-Universität tarp 50 geriausių pasaulio universitetų (41 pozicija). Vokietijos konkurencinėje aplinkoje jos tarptautinis, tarpdisciplininis tyrimas ir mokymasis užtikrino HU pirmaujančią poziciją Vokietijos nacionalinių ir regioninių vyriausybių ekscelencijos iniciatyvoje.

" Charité Universitätsmedizin" ( www.charite.de/ ) istorija prasideda iki 1710 m., Kai karantino patalpos skirtos aukų užsikrėtimui tik Berlyno miesto ribose. 1997-1998 m. Ji sujungė su Humboldto universiteto medicinos fakultetu ir Freie Universität'o Virchow-Klinikumi, kad suformuotų Universitätsklinikum Charité, Medizinis Fakultät der Humboldt-Universität zu Berlin, todėl tapo viena didžiausių klinikų Europoje . "Charité" yra 4 universitetuose ir turi daugiau kaip 100 klinikų. Šiuo metu "Charite" mokosi daugiau nei 7000 studentų (1300 iš užsienio). "Charité" siūlo 7 magistrantūros kursus: smegenų kraujotaką, molekulinę mediciną, vartotojų sveikatos priežiūrą, toksikologiją, tarptautinę sveikatą, sveikatos profesijų švietimą, medicinos neurologiją.

Dermatologijos, venerologijos ir alergologijos katedroje ( tarptautinė sveikata-care.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) daugiau kaip 80 gydytojų apima visą discipliną. Ji yra viena iš pirmaujančių dermatologinių įrenginių visame pasaulyje ir labai susijusi su žmogaus tyrimais ir klinikiniais tyrimais.

Vietos

Novara

Address
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, Pjemontas, Italija

Berlynas

Address
Unter den Linden,6
10099 Berlynas, Berlynas, Vokietija

Elchas

Address
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elchas, Valensijos bendruomenė, Ispanija

Namūras

Address
Rue de Bruxelles,61
5000 Namūras, Valonijos regionas, Belgija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis