H-FARM

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes tikime jaunimu ir ateities galimybėmis

Esame viena pirmaujanti platforma, kurioje naujovės, verslumas ir švietimas gyvena ir auga

Mes esame inovacijų platforma, palaikanti naujų verslo modelių kūrimą ir jaunimo bei įmonių pertvarkymą ir ugdymą naudojant skaitmeninį požiūrį. Įkurta 2005 m., Mes pirmieji pasaulyje priėmėme modelį, kuris sujungia investicijas, verslo konsultacijas ir skaitmeniniu būdu papildytas švietimo programas į vieną vietą. Dabar mes esame svarbiausias inovacijų centras Europoje.

Mūsų misija yra vadovauti skaitmeninei įmonių transformacijai ir kurti kultūrą naudojant naujus verslo ir švietimo modelius.

H mūsų vardu reiškia žmogų, nes žmonėms svarbiausia yra visa, ką mes darome: paslaugos, santykiai, sąveika. Tai žmonės daro įtaką. Ateitis, apie kurią svajojome, yra tik pradžioje, ją pastatėme kartu su mumis.130284_stud.jpg

Pasaulis keičiasi, jį skatina technologinės naujovės, kurios keičia visus visuomenės aspektus

Mes tikime, kad studentams reikia įkvėpimo ir kūrybiškumo, kad būtų galima išsiugdyti įgūdžius, reikalingus rytojaus iššūkiams .

H-FARM švietimo projektui būdingas novatoriškas požiūris, kuris revoliucionuoja mokymą ir mokymąsi, padeda studentams ugdyti savo potencialą vykdant dinamiškas programas , plėtojant daugiadalykius įgūdžius ir naudojant naujas švietimo priemones.

Visi mūsų kursai yra pagrįsti daugiadisciplininiu, bendradarbiavimo, patirtiniu ir konkrečiu požiūriu.

Orientuotas į komandą

Bendradarbiavimas, įtraukimas ir skaidrumas yra labai svarbūs valdant sudėtingus projektus. Komandinio darbo metodai, savimonės ugdymas ir minkšti įgūdžiai yra mūsų požiūrio pagrindas.

Interaktyvus požiūris

Mes bendradarbiaujame su kviestiniais mokytojais, patarėjais ekspertais ir novatoriais, kurie naudojasi savo patirtimi iš pirmų rankų, kad studentams pateiktų naujausią informaciją.

Atvira naujovė

Mes visada esame informuoti apie naujausias tendencijas ir technologines naujoves, kurios reaguoja į šiandienos iššūkius. Mes naudojamės galimybėmis, kurias suteikia permainos.

Praktinės patirties

Įkvėpimą paverčiame realybe. Mes mokomės eksperimentuodami iš pirmų rankų.

Mokymasis visą gyvenimą

Mokymasis yra visą gyvenimą trunkantis procesas tiek profesiniam, tiek asmeniniam augimui.130285_people-2557396_1920.jpg

Vietos

„Roncade“

Address
Tenuta Ca’ Tron, Via Sile 41
31056 Roncade (TV)

31056 „Roncade“, Veneto, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis