Oficialus aprašymas

Augantis žaliąją ekonomiką pramonės širdyje.

Daugiau nei tik pramonės centras, nuo XIX amžiaus pabaigos Turinas buvo namų į mokslinius tyrimus ir inovacijas tokiose srityse, pradedant nuo kino ir mados ryšių, vizualiųjų menų ir humanitarinių.

Jo pašaukimas eklektikos ir eksperimentuoti tapo viena iš pasaulio svarbiausių automobilių pramonės sostinių, o pastaraisiais dešimtmečiais, pasaulinės klasės etalonas naują kultūrą maisto ir moksliniams tyrimams aplinkos tvarumo.

PIT Turinas Pripažįstama, su kai kuriais, kaip viena iš pasaulio svarbiausių centrų į transporto dizaino mokymo institucijai. Suderinta su žinių ir mokslinių tyrimų tipiškas jos kontekstą, tai miesteliu kuria ir dėmesio savo projektavimo darbus link sąvokų būsimas mobilumo ir labiausiai pažangių ir naujoviškų gamybos grupių.

Specialistai, kurie yra kompetentingi aplinką tausojančiu dizainu vis ieškoma po privataus sektoriaus ir viešojo administravimo.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų
  • Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

IED – Istituto Europeo di Design Torino

17-as leidimas - "Transport Design" magistro kursas suteikia žmonėms didelę aistra automobiliams galimybę dalyvauti automobilių dizaino technikose. Projekte dalyvaujančia ... [+]

Šis kursas vyksta anglų kalbos.

17-as leidimas - "Transport Design" magistro kursas suteikia žmonėms didelę aistra automobiliams galimybę dalyvauti automobilių dizaino technikose. Projekte dalyvaujančiam pasauliui tenka studentai, todėl jie mokosi apie naujovišką mąstymą ir kaip spręsti, kurti ir užbaigti automobilio išorės ir automobilio interjero dizainą.

Turinas yra tobulas miestas šiam kurui, nes jis yra pasaulinis automobilių dizaino kapitalas, ir tai buvo svarbiausių Italijos dizaino namų ir automobilių kompanijų gimtinė. Miestas suteikia galimybę gauti visą automobilių dizainerių tinklą, norint atvykti į IED, dalydamasis savo sugebėjimais su savo mokiniais už pamokas, paskaitas, seminarus ar jaunų talentų įdarbinimą.... [-]

Italija Turin
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Torino

17-as leidimas. Darbas rinkodaroje ir komunikacijoje reiškia klientų ir prekių ženklų santykių kūrimą, kūrimą, palaikymą ir optimizavimą, tiesioginės ir individualizuotos ... [+]

Šis kursas vyksta ITALIJOS KALBA.

17-as leidimas. Darbas rinkodaroje ir komunikacijoje reiškia klientų ir prekių ženklų santykių kūrimą, kūrimą, palaikymą ir optimizavimą, tiesioginės ir individualizuotos obligacijos sukūrimą.

Rinkodaros ir komunikacijos magistras gimė kaip atsakas į įmonių ir agentūrų išreikštą poreikį įgyti kvalifikuotą personalą strateginės ir operatyviosios rinkodaros bei verslo komunikacijos srityje. Kad patenkintų rinkos poreikius ir gavėjų lūkesčius, magistro laipsnis lygiagrečiai atkreipia dėmesį į dvi profesines sritis - rinkodarą ir ryšius - tiek bendrovės, tiek agentūros požiūriu, siekiant parodyti kontaktinius centrus, sąveiką ir sąveikos dinamika. Be to, lygiagrečiai su vis dažniau besikeičiančia rinka mokymosi kelias apima didelius modulius, kurie konkrečiai nurodo interneto erdvę: nuo socialinės žiniasklaidos valdymo iki SEO ir SEM, nuo interneto rinkodaros iki santykių su tinklaraštininkų valdymu ir infunecers, reputacija ir turinio valdymas.... [-]

Italija Turin
Lapkritis 2019
Italų
Dieninės
11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

IED Transportation Design 2015: the making of

IED Transportation Design Presents: Massimo Dotti

HAPPY BIRTHDAY IED TORINO: I NOSTRI VENTICINQUE ANNI!

Hoosier for Happiness

The Making of an interactive book - eng sub

IED TORINO - MASTER IN SUSTAINABLE ARCHITECTURE

IED - Istituto Europeo di Design
Address
IED Torino Via San Quintino 39
10121 Turin, Piedmont, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 011 541111