ISTUD Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Daugiau nei keturiasdešimt metų dirba kartu su organizacijomis

Įkurta 1970 m Assolombarda asociacijos ir didelių Italijos ir daugianacionalinių bendrovių (įskaitant Pirelli, Olivetti ir IBM) grupėje " ISTUD visada lydi Italijos valdymo evoliucija, žymiai prisideda prie šiuolaikinės plitimo "valdymo kultūra" mūsų šalyje. Pirmasis verslo mokyklos fakultetas susideda iš Harvardo verslo mokyklos dėstytojų, kuriuos palaiko italų vadybos konsultacijų specialistai.

ISTUD fondas šiandien yra vienintelė nepriklausoma aukšto lygio italų verslo mokykla . Per savo 40 veiklos metų daugiau nei 51 000 vadovų ir vidurinių mokyklų vadovų, taip pat 2300 naujų absolventų dalyvavo jų mokymo programose, o magistrantams ir daugybei profesionalų, dirbančių mokymo ir mokslinių tyrimų pasaulyje, ISTUD buvo rengiami nuo septintojo dešimtmečio iki šiandien.Chronology

Mūsų misija

Įmonių ir vadovų, norinčių konkuruoti kuriant naują tvarų ekonominį modelį, augimas yra didžiausias, siekiant didinti visų proceso dalyvių vertę. Tai yra ISTUD fondo , pirmosios nepriklausomos verslo mokyklos Italijoje, misija , kuri nuo 1970 m. ISTUD aukštesniojo profesinio mokymo ir valdymo mokslinių tyrimų srityje, misija siūlo integruotą vadybinių tyrimų ir mokymo programų portfelį, tiesiogiai pritaikytą realybėms ir problemoms, kurios organizacijos susiduria.

Mūsų vertybės

Tvarumas: sisteminis, etiškas ir tvarus požiūris.

Mūsų požiūris

Fondas " ISTUD " ketina kitaip pasisakyti mokymo ir valdymo plėtros srityje , visų veikloje sutelkdamas dėmesį į asmenų ir organizacijų, kuriose jie veikia, unikalumą ir potencialą.
Įvairių siūlomų iniciatyvų pagrindu vykdoma nuolatinė mokslinių tyrimų ir naujovių diegimo veikla , kuriant atnaujintą žinias, orientuotas į problemas ir problemas, apie kurias faktiškai atkreipia dėmesį kompanijos, organizacijos, vadovai šiandien.

" ISTUD " pasirinkimas reiškia "palaikyti ryšį" su pirmaujančia Italijos vadybos švietimo kraštovaizdžio kompanija, turinčia beveik 40 metų patirtį valdymo ir organizacijų tyrimų srityje .
Parodytas gebėjimas prisidėti prie valdymo mąstymo, tarptautinio tinklo, kvalifikuoto buvimo įmonėse ir institucijose raidos, aukšto lygio pasiūlymo proceso ir mokymo proceso bei fakulteto kokybės, prekės ženklo žinomumo ir prestižo. keletas pagrindinių elementų, kurie nurodo į ISTUD kaip unikalus pasirinkimas kompetencijos Italijos.Business meeting-1209640_960_720

ISTUD : palyginimas

Dalyvavimas ISTUD seminare ar kelyje reiškia patirti labai įdomų mokymosi patirtį , kurioje dalyvis yra mokymosi proceso pagrindinis veikėjas, skatinančioje aplinkoje , ir nuolatinis ISTUD specialistų dalyvavimas visą kursą.
Kolegijose visada vertinama konkrečių situacijų analizė, veiksmingų sprendimų paieška, atsakomybės prisiėmimas, tarpasmeninis bendravimas, derybos ir grupinis darbas. Fakulteto dėstytojai, atsižvelgiant į skirtingus programos momentus ir gydomą turinį, naudoja platų ir lankstų mokomųjų priemonių, tokių kaip pamokos, pratimai, atvejų diskusijos, derinį.

Remiantis mūsų požiūriu, yra palyginimo dydis. Palyginimas, kuris kyla iš dialogo su dalyviais iš skirtingų sektorių ir profesinių šeimų bei nuo nuolatinių diskusijų ir mainų su fakulteto dėstytojais, ekspertais ekspertų srityje, turinčiomis veiksmingų verslo problemų, kurias lemia didelė patirtis valdymo, konsultavimo ar tyrimus.
Visiems dalyviams visada pateikiama įvairiausia teorinė dokumentacija aptariamomis temomis, taip pat išsami ir atnaujinta bibliografija (be išskirtinių ISTUD medžiagų, parengtų ir pritaikytų pagal kliento poreikius).

Vietos

Stresa

Address
Corso Umberto I, 71

28838 Stresa, Pjemontas, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis