IUAD Accademia della Moda

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

IUAD Accademia della Moda gimė IUAD Accademia della Moda dešimtmetyje iš meistro siuvėjo Domenico Lettieri idėjos, kuris įkūrė pirmąjį akademijos branduolį ir užpatentavo pramoninio modelio kūrimo metodą, norėdamas suteikti naujam gyvenimui tradicijas. Neapoliečių siuvimas. Šis naujas metodas buvo skirtas priartinti siuvimą prie platesnio žmonių pasirinkimo ir drabužių pramonės.

Net ir šiandien IUAD paruošia studentus patekti į darbo pasaulį kaip profesionalus, turėdamas tą patį įkvėpimą, dėka pažangių studijų planų, sukurtų bendradarbiaujant su įmonėmis ir pradedant nuo rinkos poreikių. Daugiau nei penkiasdešimt metų „ IUAD Accademia della Moda “ veikia švietimo srityje siūlydama platų mados ir dizaino disciplinų mokymo kursų spektrą.

IUAD Accademia della Moda yra pripažinta Švietimo, universiteto ir mokslinių tyrimų ministerijos tarp AFAM institucijų visais bakalauro, magistro ir magistro magistrantūros studijų atvejais.

Neapolis

Neapolis yra vyrų siuvimo tradicijų miestas, mokykla, kuri sukėlė revoliuciją klasikiniuose kanonuose ir sukūrė atsipalaidavusią bei ne tokią griežtą eleganciją.

Per 50 metų tradiciją „ IUAD Accademia della Moda “ stebėjo Neapolio kūrybiškumo raidą, įtraukdama ją į savo kursus. Idėja yra tęsti istoriją ir tradicijas, atnaujinant ją šiuolaikiniais kanonais: rankų darbo dizainu.

Milanas

Naujoji Milano būstinė, atidaryta 2017 m., Istoriniame pastate netoli Centrinės stoties, įkūnija tradicijos ir naujoviško dizaino susitikimą.

Iššūkis kyla iš noro pasiūlyti IUAD mados ir dizaino viziją, derinant siuvimo tradicijas ir Neapolio nuojautą su mados miesto tyrimais ir dinamiškumu, lygiaverčiu išskirtinumui.

Papildomos veiklos

IUAD gali pasikliauti tankiu Europos institucijų tinklu, kad suaktyvintų programą „Erasmus +“.

Daugybė partnerysčių leidžia aktyviai dalyvauti svarbiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose, tokiuose kaip Pasaulinis avalynės kongresas , Italijos mados absolventai , Mados savaitė Londone, Universiados , tarptautinis kūrybinės komunikacijos festivalis, IF! , taip pat mados mugės „ Milano Unica“ , „ Micam“ ir „ Lineapelle“, interjero pramonei skirtos „ Arkeda“ Neapolyje ir „ Salone del Mobile “ Milane.

Vietos

Milanas

Address
Via Copernico 3
20125 Milanas, Lombardija, Italija

Neapolis

Address
Via G. Pica 62
80142 Neapolis, Kampanija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis