IUAV University of Architecture in Venice, Italy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Iuav Masters (antrosios pakopos specializacijos programos) ir specialybės kursai

Università Iuav di Venezia siūlo pažangius kursus absolventams ir specialistams.

Įvairios antrosios pakopos studijų programos yra suskirstytos į tris filialus, kurie skiriasi priklausomai nuo laipsnio, kurį jūs pasiekiate:

  • I lygio magistro programa
  • II lygio magistrantūros studijų programa
  • Išplėstinės specializacijos kursai

Magistro (magistrantūros specializacijos programos) tikslas - ugdyti žinias ir įgūdžius naujoviškuose ir strateginiuose gamybos ir pramonės pasaulio sektoriuose, jiems būdingas tarpdisciplininis ir pritaikomas požiūris.

Jie yra atviri įvairių disciplinų (meno, architektūros, urbanistinio planavimo, sociologijos, inžinerijos, ekonomikos, filosofijos, literatūros ir kt.) Absolventams, kurie nori įgyti profesinį verslumo ugdymą, įmonių funkcijas ir tam tikrus administracinius bei finansinius sektorius.

Visos magistrantūros studijų programos turi kontroliuojamą prieigą. Priėmimo sąlygos pateikiamos kiekviename atskirame programos pranešime.

Antrosios pakopos magistrantūros studijų programos gali būti skirtos tiems, kurie turi šiuos pavadinimus (konkretiems sektoriams yra daugiau informacijos apie savo programos pranešimą):

  • I lygio magistro programa - būtina sąlyga: meno ar mokslo bakalauro laipsnis
  • II lygio magistrantūros studijų programa - būtina sąlyga: magistro arba mokslo

Antrosios pakopos magistro studijų programos trukmė - vieni akademiniai metai, iš viso apie 375/450 viso pamokų valandų. Akademinė veikla yra kiekybiškai įvertinta universitetinių kreditų (vienas kreditas atitinka 25 valandų studentų darbą). Todėl bendras studentų darbo krūvis paprastai yra 60 kreditų.

Norėdami įgyti magistro magistro laipsnį, studentai privalo lankyti ne mažiau kaip 70% visos studijų programos trukmės ir išlaikyti reikiamus egzaminus. Studijų plane numatoma stažuotė, eksperimentuoti ir pritaikyti įgytas žinias bei baigiamąjį tyrimo darbą.

Išplėstinės specializacijos kursai yra įvairios trukmės profesiniai kursai. Jie yra atviri tiems, kurie turi bakalauro arba magistro laipsnį. Jie taip pat atviri tiems, kurie įgijo profesinę patirtį, kuri yra pripažinta ir laikoma tinkama kursų tikslams.

Visos studijų programos turi kontroliuojamą prieigą: todėl yra tikslinga peržiūrėti atskirus kiekvienos programos pranešimus, kad žinotų tikslias priėmimo sąlygas.

Magistrantūros programos gali apimti universiteto kreditų įsigijimą.

Dalyvavimo lygis yra privalomas tam tikrą procentą valandų.

Vietos

Venecija

Address
Santa Croce, 191 30135 Venezia VE Italia
30135 Venecija, Veneto, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis