LUISS Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

LUISS Business School , akredituota EQUIS, yra LUISS Guido Carli universiteto Verslo ir vadybos mokykla, įsikūrusi Romoje (Italija). Mokykla vadovauja individų ir įmonių plėtrai ir augimui. Jis traukia talentus, kurie gali skatinti socialinį ir verslo augimą mažose ir didelėse institucijose, derinant verslumo dvasią su netradicinėmis savybėmis: kūrybiškumu ir gebėjimu užginčyti visus sunkumus.

Nesvarbu, ar jūsų siekis yra pradėti verslą, ar pakeisti didelę organizaciją, transformuoti savo pasaulį ar pakeisti pasaulį, LUISS Business School turi ryšius su jūsų ateitimi.

LUISS Business School kuria ir supa inovacijas , kūrybiškumą ir galimybes . Čia jūs mokysite ir galėsite naudotis pasaulinės klasės dėstytojus, svečių kalbėjusius ir pramonės lyderius.

Tarptautinis universitetas Romos (Italija) širdyje. Nėra tokios vietos kaip Roma! LUISS Business School yra aukščiausio lygio verslo mokykla pasaulio paveldo mieste Romos (Italija), kurioje grožis, istorija ir kultūra suteikia nuostabią aplinką. Mokykla įsikūrusi vienoje iš įspūdingiausių, istorinių ir meninių Romos dalių, o pastatai atspindi atmosferą ir miesto grožį. Turėdami turtingą miesto istoriją ir kultūrą bei Italijos verslo kūrybiškumą, yra visko, ko reikia transformacijos patirčiai.

Patirkite Verslo mokyklą 1% visame pasaulyje

LUISS Business School gavo aukso standartą EQUIS akreditaciją, užtikrinant, kad turėtumėte aukščiausios kokybės mokymosi patirtį.

Etika, atsakomybė ir tvarumas

Etikos, atsakomybės ir tvarumo centro (ERShub) buvo sukurta siekiant suteikti vertę etikos, atsakomybės ir tvarumo valdymo švietimo ir apskritai ekonominių veiksmų. "ERShub" skatina idėją, kad etiškas, atsakingas ir tvarus požiūris į verslą yra svarbus norint pasiekti reikšmingų ir ilgalaikių ekonominių rezultatų, tuo pačiu leidžiant tinkamai interpretuoti dabartinę pasaulio dinamiką ir jos globalizuotus iššūkius.

Planavimas pradėti verslą. Jei tai yra verslo pradžia, tai yra jūsų tolesnio karjeros etapo akcentas, mokykla suteikia prieigą prie modeliavimo, planavimo ir finansavimo galimybių studentams, ką tapti verslininku.

Vietos

Roma

LUISS Business School

Address
Via Nomentana,216
00162 Roma, Lazio, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 06 85 225 689