LUISS School of Government

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vyriausybės Mokykla yra dalis Libera Università degli Studi Internazionale Sociali (Luiss) Guido Carli, Įvairių sričių universitetas siūlo laipsnio visuose akademiniuose lygiuose. Pagrindinis dėmesys skiriamas verslo studijų, ekonomikos, politikos ir teisės. Campus yra įsikūręs Romos centre ir pristato modernią studijų aplinką 7000 studentų. Naujos patalpos, esančios viduje didelis pusiau parko teritorijoje Viale Rumunijoje, yra modernus universitetas kompleksas įrengtas naujausias pažangias technologijas. Architektūra yra atvira, dinamiška, skaidrias erdves, visiškai išreikšti bendruomenės jausmą ir gyvenimo intensyvumą universitete.

Luiss Guido Carli yra universitetas įsipareigojo kompetencijos požiūriu didelės investicijos į švietimą ir mokslinius tyrimus. Dėka savo ryšių su Confindustria, Italijos pramonininkų konfederacijos Universitetas turi glaudžius ryšius su šalies pramonės problemas, kurių dauguma veikia tarptautiniu mastu. Mokslinių tyrimų ir mokymo excellence Luiss neseniai buvo patvirtinta per nepriklausomą vertinimą Il Sole 24 Ore, viena iš pirmaujančių Europos dienraščiuose, ir Nationplacing Tarp Italijoje viršuje įstaiga. nuo jos įkūrimo Luiss Guido Carli suvaidino svarbų vaidmenį Italijos ekonominį ir kultūrinį vystymąsi. Ne tik ji apmokyti jautrus rinkos kultūros vertybių ir modernios demokratijos taisyklių pasaulinio lygio vadovus, tačiau jis taip pat padarė svarbius akademinių įmokas Ekonomikos ir finansų, teisės ir politikos mokslų srityse.

Klausyk apie Luiss mokyklos Vyriausybės tiesiai iš jos direktoriui prof Sergio Fabbrini

Mokyklos Vyriausybės iš Andrea Giannone apie Vimeo.

Kodėl Luiss Guido Carli

Luiss Guido Carli yra įvairių sričių universitetas siūlo laipsnio visuose akademiniuose lygiuose. Pagrindinis dėmesys skiriamas verslo studijų, ekonomikos, politikos ir teisės. Campus yra įsikūręs Romos centre ir pristato modernią studijų aplinką 7000 studentų. Naujos patalpos, esančios viduje didelis pusiau parko teritorijoje Viale Rumunijoje, yra modernus universitetas kompleksas įrengtas naujausias pažangias technologijas.

Architektūra yra atvira, dinamiška, skaidrias erdves, visiškai išreikšti bendruomenės jausmą ir gyvenimo intensyvumą universitete. Luiss Guido Carli yra universitetas įsipareigojo meistriškumo, kuris pritraukia geriausius talentus (kalbant apie studentų ir dėstytojų) per didelės investicijos į švietimą ir mokslinius tyrimus. Dėka savo ryšių su Confindustria, Italijos pramonininkų konfederacijos Universitetas turi glaudžius ryšius su šalies pramonės problemas, kurių dauguma veikia tarptautiniu mastu. Per daugiau nei Keturiasdešimt metų nuo jos įkūrimo 1966 metais, Luiss Guido Carli suvaidino svarbų vaidmenį Italijos ekonominį ir kultūrinį vystymąsi. Ne tik ji apmokyti jautrus rinkos kultūros vertybių ir modernios demokratijos taisyklių pasaulinio lygio vadovus, tačiau jis taip pat padarė svarbius akademinių įmokas Ekonomikos ir finansų, teisės ir politikos mokslų srityse.

Vieta ir paslaugos

Studijuoja Vyriausybės mokyklos reiškia būti dalis Luiss dinamiškoje ir tarptautinei bendruomenei, kad dalijasi akademines pastangas, entuziazmą ir patirtį. Studentai surengti svarbų vaidmenį jų išsilavinimą ir gali tikėtis glaudžius santykius su fakulteto nariai. Luiss turi daug galimybių studentams įsitraukti į Universiteto ir už jos ribų audinio, įskaitant savo radiją ir WEBTV, svarbiausia Italijos studentų bendruomenės.

Valgymas

Studentai turi priėjimą prie Viale Rumunija miesteliu, kuris turi šias darbo valandas kavinėje:

  • Pietūs: nuo pirmadienio iki penktadienio, 12,00-14,30
  • Vakarienė: nuo pirmadienio iki penktadienio, 19,00-20,45
  • Šeštadienis: 12.00-13.30

Kavinė siūlo išsinešimui paslauga veikia vakarienės ir šeštadieniais. Būtina rezervuoti paslaugą 13.30. Pasikeitimai Kavinė darbo valandomis bus paskelbtas skelbimų lentoje ir ant Luiss svetainėje. Rugpjūtį kavinės bus uždarytas. Daugiau informacijos rasite čia.

Laiškus ir IT

Universiteto IT paslaugos vienetas garantuoja veikimą ir atnaujinti IT paslaugų Luiss, suteikiant studentams, dėstytojams ir darbuotojams su patobulintų programinės įrangos. Ji taip pat užtikrina, taikomą švietimo, mokslinių tyrimų ir administracinių paslaugų sistemos ir platformos sąveiką. Pagrindiniai IT paslaugų "veikla yra:

  • tinklo ir saugumo tarnybos
  • pagalba vartotojams
  • pirkimo techninės ir programinės įrangos
  • naujų technologijų diegimas
  • priežiūros ir plėtros paraiškų

Kaip Vyriausybės mokyklos studentas, jums bus suteikta elektroninio pašto sąskaitą ir susipažinti su keletu apgyvendinami paslaugas. Luiss miesteliai teikti, taip pat bevielis internetas.

Biblioteka

Mokyklos Vyriausybės studentams gali laisvai prieiti prie Luiss biblioteką, kuri suteikia didelį rinkinį offline ir online mokslinių tyrimų šaltinių, knygų ir periodinių leidinių. Daugiau informacijos apie bibliotekoje galima rasti čia.

sporto

Luiss Sportas Aktyvumas siekiama, kad studentai dalyvauja ir jaustis bendruomenės dalimi per vertingos pranešimą sporto. Kaip dalis Vyriausybės mokykloje, galite praktiškai visą sporto svyruoja tarp krepšinio, futbolo, tinklinio, regbio, lengvosios atletikos natūra. Visi sportas vyks universiteto sporto centras PALALUISS tuo "Acqua acetosa srityje, kuri yra per 30 minučių nuo Viale Rumunija miesteliu su visuomeniniu transportu. Daugiau informacijos rasite čia.

Kultūrinė veikla

Mūsų studentai taip pat gali dalyvauti įvairiose iki Luiss studentų organizuojamus pavyzdžiui, fotografijos ir rašymo konkursuose, teatro laboratorijose kultūrinėje veikloje. Universitetas taip pat turi sutartis su teatrų Romoje skaičius, siūlanti studentams sumažinti kainų bilietus arba nuolaida abonementus. Daugiau informacijos bus pateikta, kai jūs atvykstate universitete.

On-campus sveikatos priežiūros

Studentai gali naudotis ekonomiškai nemokamai teikiamą Luiss ir prižiūrima in-house gydytojas, kurio buveinė valandos sveikatos priežiūros paslaugas:

  • Pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais: 15.30-16.30
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais: 10.00-12.00

Rugpjūtį on-campus priežiūros tarnyba yra uždarytas. Gydytojas taip pat gali būti susisiekta elektroniniu paštu ir telefonu.

Greitosios medicinos pagalbos tarnyba

Yra greitosios medicinos pagalbos paslaugas visiems Luiss studentams, kuri yra prieinama tiek on-campus ir studento namuose. Ši paslauga yra siūloma medicininės priežiūros ir jūs galite gauti su jais susisiekti paskambinus nemokamu numeriu 800 94 94 89.

Kelionių agentūra

Luiss Guido Carli pasirašė sutartį su CTS kelionių agentūra (Centro Turistico Studentesco E Giovanile), kur studentai gali pasinaudoti iš paslaugų skaičius sutartį. Studentai Vyriausybės mokykla gali įsigyti CTS nario kortelę už € 18, o ne 30 €. CTS nariai gauna CTS nario kortelę ir tarptautinis studento pažymėjimas, kuris suteikia prieigą prie nuolaidų ir sumažinti kainas avialinijų, traukinių, keltų, kino ir teatro bilietus Italijoje ir užsienyje. Taip pat galite įsigyti Atostogų paketai bet destination.Details informacijos apie šias paslaugas vietoje, kreipkitės į Priėmimo štabe Vyriausybės mokyklos adresu: Luiss mokyklos Vyriausybės Via di Villa EMILIANI 14 00197 Roma Italija Tel: 0039 06 85225052 / 5065 Faksas: 0039 06 85.225.056 paštas: sog@luiss.it.More informacija apie Luiss paslaugos yra prieinamos Luiss Tarptautinė brošiūra

Akreditavimas

Vyriausybės Mokykla yra neatskiriama Luiss Guido Carli. Universitetas yra visiškai pripažįstami akademinių ir mokslinių tyrimų įstaigos Italijos švietimo ministerijos, universitetų ir mokslinių tyrimų.

Vietos

Roma

LUISS School of Government

Address
Viale Pola 12, 00198 Roma, Italia
00198 Roma, Lazio, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 06 85225053

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis