Milano Fashion Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Milano mados institutas yra konsorciumas įsteigtas teikti aukštąjį išsilavinimą mados sektoriuje trys Milano universitetų: Bocconi universitetas, Cattolica universiteto ir Politecnico Milano. Šie trys universitetai reikšti tarptautinį kompetencijos centrą, remiantis konsoliduota patirtį mokslinių tyrimų ir mokymo veiklos įmonėms mados sektoriaus valdymo, bendravimo ir dizaino srityse. Taigi, Milano mados institutas yra unikalus iniciatyva Europoje tarpdisciplininio požiūrio taikomas kompetencijos prisidėjo akademinių partnerių. Mokymo programa apima mokslininkų ir tyrėjų Ekonomikos ir vadybos disciplinas iš Bocconi universitetas, Socialinių mokslų ir komunikato Cattolica universitete, technologijos ir dizainas nuo Politecnico Milano. Paprastai programos mados apimti tik vienas arba du iš šių disciplinų, todėl sunku įvedantį studentus su daugybe klausimų, kuriuos iškėlė kūrybos, gamybos ir komunikacijos procesus mados versle.


Milano mados institutas programa, kita vertus, nustatomi siekiant suteikti studentams su specializuotų įgūdžių tarpdisciplininių jiems reikia efektyviai valdyti visą Desgin, gamyba ir komunikacijos procesą mados produktų.

Dalyvavimas PFI meistras suteikia unikalią kultūrinę, asmeninį ir profesinį galimybę praleisti labai intensyvus laikotarpis, esantys MilanaS, viena iš pagrindinių pasaulio mados sostinėse.

Stiprios ryšiai Milane ir mada, įsteigta nuo antrojo pusmečio pastarąjį šimtmetį, neatstovauja išimtinai parduotuvių ir parduotuvių, kurios yra tipiškas kosmopolitiškiausių miestų visame pasaulyje. Tiesą sakant, Milane yra daugiau nei 600 salonų ir 3000 Madø. Milanas yra taip pat namo į kai kurie iš labiausiai aktyvių ir svarbių viešųjų ryšių ir reklamos agentūrų tarptautiniu mastu. Ir tai dar ne viskas. Milane ir aplinkinių provincijoje yra visi verslas, sukomponuoti mados dujotiekį: Fotografai studijose, žvalgymo agentūros, gamybos bendrovių, leidybos sistemą ir kai kurie iš žinomiausių, labiausiai pažangių ir naujoviškų platinimo formoms pasauliniu mastu. Milanas taip pat yra miestas, kurio svarbiausi pramonės asociacijos buvo įsteigti, pavyzdžiui, Nacionalinės rūmų Italijos mados (CNMI) ir Italijos mados sistemą (SMI).

Daugiau nei gamybos ir profesinės sistemos, Milanas yra pasaulinė mados etapas: mados sistemą pirmaujančių įvykiai, įskaitant Milano Collezioni, MIPEL (Tarptautinės Oda Prekės rinka) MIDO (Tarptautinė Akiniai Fair), MICAM ShoeEvent (Tarptautinės Avalynė Fair) ir Milano Unica (Italų Tekstilė mugė), veikia kaip katalizatorius, piešimo mados sektoriaus operatoriai iš viso pasaulio ištisus metus.

Kultūriniu kalbančių, Milanas yra miestas, kuriame Italijos istorija yra labai dabartį ir, be to, kurioje Menas yra glaudžiai susijęs su kultūros reiškinius apibūdinančius modernybės, pavyzdžiui, mados ir dizaino themselves.The Scala teatro, Duomo, Royal rūmai, Sforzesco pilis, Arcimboldi Teatras, The trienalė Dizainas muziejus, Brera Pinacoteca, The Poldi Pezzoli muziejus, XX a muziejus ir mada muziejus MORANDO rūmuose yra pagrindiniai simboliai išsami sistema kultūrinių svetainių, kad priimančiosios Renginiai ir parodos ištisus metus.

Tuo asmeniniame lygmenyje, Milanas siūlo daug įvairių laisvalaikio galimybes taip pat: restoranų ir lošimo namams Brera ir palei Navigli kanalų, į mados "Aukso Keturkampis" (prabangos mažmeninė rajonas Milano centre) ir mega-parduotuves parduotuvių Corso Vittorio Emanuele, iš geriausių šiuolaikinio dizaino ženklų salonuose, daug įvykių, pavyzdžiui, Tarptautinė baldų paroda (Salone del Mobile ") ir Fuorisalone renginius, kartu su aa plačiai tinklo mažų boutique, kad animuoti daugelio rajonų gyvenimą už gerai žinomo Miesto centras. Milanas taip pat turi sporto tradicijas įsišaknijusi tolimoje praeityje, su komandomis, kurios laimėjo daugumą titulus Europos ir pasauliniu mastu, tiek didelių ir nedidelių sporto. Galiausiai, taip pat yra centralizuotai įsikūręs Europoje, Milanas yra svarbiausia Šiaurės Italijos geležinkelio mazgas, su daugiau nei 80 km nuo didmiesčių tinklų (ir dar dvi linijos statomo) ir 280 km tramvajaus linijas.

Vietos

Milanas

Address
Milano Fashion Institute
Registered Office
Via Sarfatti 25,

20136 Milanas, Lombardija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis