MIP Politecnico di Milano School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

MIP Politecnico di Milano verslo mokykla

Šiandien, kaip "Consortium" tarp "Politecnico di Milano" ir daugelio Italijos institucijų bei kelių pirmaujančių viešųjų ir privačių pramonės įmonių, įkurta 1979 m., MIP yra pelno nesiekianti konsorciumo akcinė bendrovė . MIP ir Valdymo, ekonomikos ir pramonės inžinerijos katedra kartu sudaro " Politecnico di Milano" valdymo mokyklą , kuri dalyvauja visuose daugybės mokslinių tyrimų ir švietimo aspektuose vadybos, ekonomikos ir pramonės inžinerijos srityse.

2007 m. Valdymo mokykla buvo akredituota EQUIS . 2009 m. Įstojus į " Financial Times" geriausių Europos verslo mokyklų reitingą , šiandien yra įkurta vadybos mokykla:

  • Executive MBA
  • Dieninės MBA
  • Vadybos inžinerijos magistras
  • Individualios vykdomosios programos verslui
  • Vadovų ir specialistų atviros vykdomosios programos

Nuo 2009 m. Mokykla " Executive Education Rankings" yra viena iš geriausių pasaulyje pritaikytų programų, pritaikytų verslo klientams ir skirtų jų vadovams ir didelės galios darbuotojams.

2013 m. MBA ir MBA programos gavo prestižinę tarptautinę akreditaciją AMBA ( MBA asociacija ).

Mokykla yra PRME ("Responsible Management Education") principai, " Cladea" (Lotynų Amerikos vadybos mokyklų taryba) ir QTEM (kiekybiniai ekonomikos metodai)

Nuo 2015 m. Mokykla yra AACSB International - Asociacija, siekianti tobulinti kolegines verslo mokyklas . AACSB International yra švietimo įstaigų, verslo, ne pelno siekiančių ir vyriausybinių organizacijų, skirtų aukštojo mokslo verslui, narystės asociacija. Narystė nereiškia akreditacijos.

Vadybos mokykla taip pat yra įtraukta į QS pasaulio universiteto reitingą su savo Global MBA programomis. Be to, 2018 m. Pirmą kartą mokykla yra įtraukta į tarptautinį magistro verslo analitiką ir didelius duomenis, finansų rizikos valdymo magistro laipsnį ir vadybos magistro laipsnį. "Flex EMBA" taip pat buvo viena iš geriausių nuotolinio mokymosi programų visame pasaulyje pagal 2018 m. "QS Distance Online MBA Rankings".

Vietos

Milanas

Address
Politecnico di Milano School of Management
Via Lambruschini 4C - Building 26A

20156 Milanas, Lombardija, Italija

Akreditacijos